صفحه 80 از 284 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

خوندم اینا رو فرهاد جان اما به نتیجه نرسیدم.
    تازه بیشتر گیج شدم هر کی یک چیزی میگه اکثرآ میگن g11 خوبه اما HD نداره فقط بدرد عکاسی میخوره.
    اگه قیمت اینها رو بدین ممنون میشم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط tire_khalass نمایش پست ها
    خوندم اینا رو فرهاد جان اما به نتیجه نرسیدم.
    تازه بیشتر گیج شدم هر کی یک چیزی میگه اکثرآ میگن g11 خوبه اما HD نداره فقط بدرد عکاسی میخوره.
    اگه قیمت اینها رو بدین ممنون میشم.
    tire_khalas جان
    اگه تمام تاپيك هاي مربوط به چند انتخابتو خونده باشي ( البته ميدونم با سرعت كم اينترنت كار سختيه) بر اساس نيازت اصولا ديگه بايد بتوني انتخاي كني.sx200 يا sx20 يا g11 هر كدوم در يك جايگاه خاص قرار ميگيرن و مشتري هاي خاص خودشونو دارن .
    دوربين من HD داره ولي باورت ميشه در يك سال اخير اصلا ازش استفاده نكردم.علتشم اينه كه زياد معتقد به فيلمبرداري با دوربين عكاسي نيستم ( البته اين دليل مي تونه شخصي تلقي بشه ;) ) حالا بماند كه جمع وجور كردن فايلهاي پر حجم hd خودش يه داستانه...

در مورد G11 اين قصه رو بخون ( كه احتمالا براي خيليها تكراريه ) :

يك آدم حرفه اي يا يك آدمي كه كرم عكاسي هست رو در نظر بگير كه كلي تجهيزات داره و بار زيادي رو هم حمل ميكنه.اين آدم با سطح مهارت بالايي كه داره خب..دل داره ..دوست داره بعضي وقتها با توجه به موقعيتهايي كه براش پيش مياد اون وزنه ها رو كنار بذاره و با يك دوربين سبك و همه كاره با تنظيمات تقريبا كامل و با كيفيت عكسي نه به اندازه slr هاش ولي خيلي خوب، تيز و سريع عكاسي كنه و چه بسا در شرايط آب و هوايي خاص يا خشني هم باشه.
    خب اين آدم مياد يك G11 از كنون با قيمت 520 هزار تومن ميخره كه از لحاظ كيفيت ساخت عالي و سنسور نسبتا بزرگ ( در رده كامپكتها ) داره و سرشار از تنظيمات دستي است.رنج زوم لنزش هم در حد متوسط و كاربرديه.
    اين خريد براي يه همچين آدمي خوبه و توجيه داره.
    داستان سريهاي g كنون اينه. من نميگم شما g11 بخر يا نه ( چون نميدونم واقعا در چه جايي از عكاسي هستين ) فقط مواظب باشيم با خريد دوربيني مثل g11 ، به قول دكتر روشن ( هميشه اين حرفش تو گوشم زنگ ميزنه ):
    هزينه چيزهايي رو نپردازيم كه هيچوقت ازشون استفاده نكنيم
    در مورد sx20 هم ...
    tire_khalass و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    tire_khalas جان
    ... حالا بماند كه جمع وجور كردن فايلهاي پر حجم hd خودش يه داستانه...
    دوست عزیز من به تازگی دوربین sx20 رو خریدم و تا حالا HD بودنش رو فقط حسن می دونستم ولی این حسن دردسر هایی مثل حجم بسیار بالای فایل ها رو به دنبال داره (البته در کیفیت آن شک نکنید) به طوری که 40 دقیقه فیلمبرداری با این دوربین توی 1 DVD هم جا نمیشه و نزدیک 8 گیگابایت فضا می بره و چون منم حوصله تبدیل آن را ندارم در حالت 640*480 تصویربرداری می کنم . CPU کامپیوتر منم P4 سلرونه و فکر کنم اگه بخوام تبدیلش کنم ساعت ها طول بکشه. به طور کلی کیفیت های HD و Full HD برای دیسک های Blue-ray با ظرفیت بالا و تلویزیون های LCD طراحی شده است.
    tire_khalass و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    دوست عزیز من به تازگی دوربین sx20 رو خریدم و تا حالا HD بودنش رو فقط حسن می دونستم ولی این حسن دردسر هایی مثل حجم بسیار بالای فایل ها رو به دنبال داره (البته در کیفیت آن شک نکنید) به طوری که 40 دقیقه فیلمبرداری با این دوربین توی 1 DVD هم جا نمیشه و نزدیک 8 گیگابایت فضا می بره و چون منم حوصله تبدیل آن را ندارم در حالت 640*480 تصویربرداری می کنم . CPU کامپیوتر منم P4 سلرونه و فکر کنم اگه بخوام تبدیلش کنم ساعت ها طول بکشه. به طور کلی کیفیت های HD و Full HD برای دیسک های Blue-ray با ظرفیت بالا و تلویزیون های LCD طراحی شده است.
    دوست عزیز شما که تازگی این دوربین رو گرفتی چطور بامشکل باطری کنار اومدی و اینکه نویزش درمقایسه با Canon PowerShot SX200 ISچطوره
    ممنون

تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar937 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که تازگی این دوربین رو گرفتی چطور بامشکل باطری کنار اومدی و اینکه نویزش درمقایسه با Canon PowerShot SX200 ISچطوره
    ممنون
    من متوجه منظور شما نشدم لطفا توضیح بدید منظورتون از "مشکل با باتری" چیه؟
    در رابطه با مقایسه این دوربین با SX200 IS هم من تجربه ای ندارم ولی با توجه به اینکه سایز سنسور هر دو یکی است و هر دو 12 مگاپیکسلی هستند نباید تفاوت زیادی با هم داشته باشند ولی شاید کمی جستجو در اینترنت و یا نظر اساتید بتونه به شما کمک بیشتری کنه چون من آماتوری بیش نیستم.
    ویرایش توسط M. Ali Farajian : Thursday 17 December 2009 در ساعت 18:49
    mahyar937 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    من متوجه منظور شما نشدم لطفا توضیح بدید منظورتون از "مشکل با باتری" چیه؟
    در رابطه با مقایسه این دوربین با SX200 IS هم من تجربه ای ندارم ولی با توجه به اینکه سایز سنسور هر دو یکی است و هر دو 12 مگاپیکسلی هستند نباید تفاوت زیادی با هم داشته باشند ولی شاید کمی جستجو در اینترنت و یا نظر اساتید بتونه به شما کمک بیشتری کنه چون من آماتوری بیش نیستم.
    باطریهای این دوربین لیتیومی نیستن یعنی شارژ نمیشن برای حل این مشکل چکار کردین؟

كاربر آشنا Navids آواتار ها
    تشکر کرده
    328

با خرید یک شارژر و باطریهای NIMH به راحتی این مشکل حل میشه.:biggrin: برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2264
    نوید صفایی
    Sony DSC- H50 | Sony DSC - W5 | Sony TRV250E

تشکر کرده
    3145

همون طور که دوستمون گفتند این مشکل با باتری های شارژی به راحتی حل میشه. اصلا نگران باتری نباشید چون من با هر بار شارژ باتری ها 500-600 عکس می گیرم.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با عرض سلام و خسته نباشيد به همه كساني كه بي منت وقتشون را صرف پاسخ دادن به ما مي كنند.

اگه ممكن است بنده حقير را يك راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. اميدوارم خداوند اجر شما را بدهد.
    منت سر ما ميگذاريد.

اول اينكه: من نميدونم چرا وقتي سوال مي پرسم اون بالا ميزنه پاسخ.

دوم اينكه براي خريد يك دوربين واسه خودم كه اماتور هستم كمك احتياج دارم. حدود 30 الي 40 صفحه از بخشهاي مختلف اين فروم درجه يك در زمينه عكاسي را خوندم. ولي بازم گيج هستم.

تو رنج 300 تومان واسه كارهاي معمولي و خانوادگي و شب و كوه و فيلمبرداري خوب و همه چيز چي پيشنهاد ميكنيد؟؟
    SX200IS خوبه؟؟

تو رنج 400 تومان چي پيشنهاد ميكنيد؟؟ ارزش داره واسه كارهاي خانوادگي 400 خرج كنيم؟؟
    jتو اين رنج sx20 is چطوره؟؟

با تشكر و سپاس فراوان

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوست عزيز SX200 خوبه ولي حدود 325 هزار تومان قيمت داره كه با كيف و مموري و ... كمي بيشتر هم مي شه.

اگر اصراري به فيلمبرداري HD نداريد مدل هاي كوچكتر و سبكتر و ارزونتري مثل A21000 كنن هم مي تونه راضي كننده باشه.

در مورد هزينه كردن براي كارهاي خانوادگي بايد عرض كنم بستگي به اين دارد كه عكسها و فيلمهاي خانوادگي رو در چه سطحي بخواهيد. چرا ارزش ندارد ؟
    ehsan_kabiri_33 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 80 از 284 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 180 ... آخرینآخرین