صفحه 70 از 284 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا N.Salehoof آواتار ها
    تشکر کرده
    65

پیش فرض راهنمایی برای خرید دوربین

سلام به همگی دوستان
    مدتی است که در این سایت عضو هستم و مطالب زیادی از اساتید حاضر در اینجا یاد گرفتم. حدود سه سال و نیمه که یه دوربین Canon S3IS دارم و از آن خیلی راضیم اما میخواهم وارد دنیای SLR شوم . ضمنا عکاسی شغل من نیست و به خاطر علاقه ام به عکس و عکاسی به این سمت گرایش پیدا کرده ام. بودجه ای که برای این منظور در نظر گرفته ام حدود یک میلیون و هفتصد تا یک میلیون و هشتصد هزار تومنه. با بررسی های زیادی که در اینترنت کردم نظرم روی Canon 50D با لنز Canon 17-85 IS USM هست. در ابتدا میخواستم لنز Canon 18-200 IS را بگیرم اما به دلیل نداشتن موتور USM در بعضی از سایت ها خواندم که سرعت فوکوس کمتری نسبت به 85-17 دارد. آیا این مطلب درست است؟
    ضمنا در بعضی از انجمن های این سایت به این مطلب اشاره شده بود که 50D نسبت به 40D دارای نویز بیشتری است که این موضوع مرا نگران کرده.آیا این نویز در ISO های بالا فقط اتفاق می افتد یا اینکه کلا 50D دوربین نویزداری است ؟
    خلاصه اینکه آیا برای وارد شدن به دنیای SLR و اینکه نمیخواهم حداقل تا پنج سال Body را عوض کنم 50D انتخاب خوبی است ؟ لنز Canon 17-85 IS USM یا Canon 18-200 IS کدام بهتر است؟
    ضمنا تا یادم نرفته بگویم مورد استفاده من بیشتر عکس از طبیعت و عکس داخل منزل (خانوادگی) و پرتره از اعضای خانواده و تا حدودی هم ماکرو میباشد.
    ویک سوال دیگه ! وزن 50D به همراه لنز های ذکر شده در بالا آیا برای عکسبرداری در سفر بصورت رودستی (نه با سه پایه) آیا قابل تحمل است و آزار دهنده نیست؟
    ببخشید سوالم زیاد شد.ممنون از دوستان.
    ویرایش توسط N.Salehoof : Monday 30 March 2009 در ساعت 12:59

كاربر آشنا picolo آواتار ها
    تشکر کرده
    861

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط NASA804 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    مدتی است که در این سایت عضو هستم و مطالب زیادی از اساتید حاضر در اینجا یاد گرفتم. حدود سه سال و نیمه که یه دوربین Canon S3IS دارم و از آن خیلی راضیم اما میخواهم وارد دنیای SLR شوم . ضمنا عکاسی شغل من نیست و به خاطر علاقه ام به عکس و عکاسی به این سمت گرایش پیدا کرده ام. بودجه ای که برای این منظور در نظر گرفته ام حدود یک میلیون و هفتصد تا یک میلیون و هشتصد هزار تومنه. با بررسی های زیادی که در اینترنت کردم نظرم روی Canon 50D با لنز Canon 17-85 IS USM هست. در ابتدا میخواستم لنز Canon 18-200 IS را بگیرم اما به دلیل نداشتن موتور USM در بعضی از سایت ها خواندم که سرعت فوکوس کمتری نسبت به 85-17 دارد. آیا این مطلب درست است؟
    ضمنا در بعضی از انجمن های این سایت به این مطلب اشاره شده بود که 50D نسبت به 40D دارای نویز بیشتری است که این موضوع مرا نگران کرده.آیا این نویز در ISO های بالا فقط اتفاق می افتد یا اینکه کلا 50D دوربین نویزداری است ؟
    خلاصه اینکه آیا برای وارد شدن به دنیای SLR و اینکه نمیخواهم حداقل تا پنج سال Body را عوض کنم 50D انتخاب خوبی است ؟ لنز Canon 17-85 IS USM یا Canon 18-200 IS کدام بهتر است؟
    ضمنا تا یادم نرفته بگویم مورد استفاده من بیشتر عکس از طبیعت و عکس داخل منزل (خانوادگی) و پرتره از اعضای خانواده و تا حدودی هم ماکرو میباشد.
    ویک سوال دیگه ! وزن 50D به همراه لنز های ذکر شده در بالا آیا برای عکسبرداری در سفر بصورت رودستی (نه با سه پایه) آیا قابل تحمل است و آزار دهنده نیست؟
    من فقط درباره‌ی کیفیت سنسور پیشنهاد میکنم اینجا رو ببینید:
    کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/DxOMark-Sensor/Camera-rankings#873
    یک شاخص علمی و قابل اطمینان برای مقایسه‌ی کیفیت سنسور میده
    N.Salehoof تشکر می‌کند.

پی‌کولو

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض درخواست راهنمایی برای خرید

سلام به همه ی دوستان
    برای خرید دوربینcanon نیاز به راهنمایی دارم.از بین مدلهای زیر کدامیک بهتر است.علت را نیز بفرمایید.
    SX1IS و G10
    با تشکر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

پیش فرض پاسخ: درخواست راهنمایی برای خرید

نقل قول نوشته اصلی توسط nava نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    برای خرید دوربینcanon نیاز به راهنمایی دارم.از بین مدلهای زیر کدامیک بهتر است.علت را نیز بفرمایید.
    SX1IS و G10
    با تشکر

سنسور G10 بزرگتر هست و عکسهای بزرگتری هم میگیره 14 مگاپیکسل.
    ولی G10 زوم کمتری نسبت به SX1IS داره.
    G10 = 5x زوم ولی SX1IS 20x زوم داره.

G10 میتونه 1/4000 sec عکس بگیره و SX1IS هم 1/3200
    قدرت عکس گرفتن پیاپی دوربین SX1IS خیلی بهتر از G10 هست. SX1IS میتونه 4 عکس در ثانیه بگیره ولی G10 0.7 عکس.

SX1IS میتونه 1920x1080 HD فیلمبرداری کنه ولی G10 فقط 640x480 میتونه.

LCD دوربین G10 بزرگتر از SX1IS هست و علاوه بر بزرگتر بودن دارای کیفیت بهتری هم هست.

دوربین G10 دارای LiveView هست ولی SX1IS فاقد این حالت هست.

در مورد باطری هم که مهم هست باید بگم که دوربین G10 دارای باطری لیتیوم هست و خیلی بهتر از باطری قلمی عمل میکنه.
    دوربین SX1IS وزنش دو برابر دوربین G10 هست و اندازه بزرگتری هم دارد.

من نمیتونم برای شما تصمیم بگیرم که کدوم دوربین بهتره ولی شما میتونین بر اساس نیازهایی که دارین تصمیم بگیرین.
    اگه شما بگین که در چه ضمینه هایی میخواهین عکس بگیرین من بهتر میتونم کمکتون کنم.

من شخصا G10 رو انتخاب میکنم. در ریویوهای سایت dpreview.com هم G10 امتیاز بالایی گرفته.
    farhad44 و maziaran تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: درخواست راهنمایی برای خرید

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamarena نمایش پست ها
    ...............

دوربین G10 دارای LiveView هست ولی SX1IS فاقد این حالت هست.

..........
    اين هم از آن گاف هاي بزرگ Dpreview است كه تازگيا داره زياد مي شه

مگه مي شه يك Slr Like ( يا كامپكت) كه آينه ندارد و ويو فايندرش هم الكترونيك است Live View نداشته باشد ؟

من كه شخصا با اين ريويو هاي ضعيفي كه SX1 گرفته اگه باشم از خير سوپر زوم مي گذرم و G10 رو مي گيرم.
    حسام و Super Oli تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط NASA804 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

به شخصه هيچ كدام از اين لنزها رو توصيه نمي كنم. با اين موارد استفاده ي متفاوتي كه فرموديد با يك لنز كارتان به خوبي راه نمي افتد هرچند اگر فقط يك لنز مي خواهيد لااقل 200-18 از لحاظ رنج بهتر است.

تاپيك هاي لنزها را بخوانيد بعد در خدمتتان هستيم.

از نظر وزن بايد عرض كنم كه بله درسفر آزار دهنده است !
    Super Oli و N.Salehoof تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا maziaran آواتار ها
    تشکر کرده
    88

پیش فرض جی ده یا ال ایکس سه

دوربین جی نه داشتم فروختم و الان می خواهم یکی دیگر جایگزین کنم بین سه دوربین جی ده ، اس ایکس یک کانون و ال ایکس سه پاناسونیک مردد هستم راهنمایی کنید لطفا
    فروشگاه معتبر پاناسونیک در تهران برای دوربین کجاست
    ویرایش توسط maziaran : Friday 3 April 2009 در ساعت 00:34 دلیل: کامل کردن

تشکر کرده
    88

پیش فرض راهنمایی برای خرید دوربین کامپکت خوب

جوابی ندادید ! می خواستم سریعتر برم خرید
    --------------------------------------------------------------------------------
    دوربین جی نه داشتم فروختم و الان می خواهم یکی دیگر جایگزین کنم بین سه دوربین جی ده ، اس ایکس یک کانون و ال ایکس سه پاناسونیک مردد هستم راهنمایی کنید لطفا
    فروشگاه معتبر پاناسونیک در تهران برای دوربین کجاست
    ویرایش توسط maziaran : Saturday 4 April 2009 در ساعت 11:08 دلیل: اشتباه تایپی

تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام

دوست عزيز نيازي نيست چند تا چند تا تاپيك باز كنيد. اگر بفرماييد به چه دليل G9 را فروختيد؛ به عبارتي چه كمبودي احساس مي كرديد و يا چه چيزي در آن بود كه شمارا راضي نمي كرد شايد بهتر بتوان راهنمايي كرد.

در مورد مقايسه ي Sx1 و G10 و همينطور G10 و LX3 هم در اين تاپيك و هم در تاپيك هاي مستقل مطلب زياد داريم. بگرديد پيدا مي كنيد.
    maziaran و soheil s تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    88

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

بله ممنون از این اسباب کشی تاپیکی بنده ...واید G9 کم بود در ضمن هندلینگ خوبی هم نداشت کیفیت تصویر برداری ان هم نسبتا مناسب بود منتها با لرزش ها همراه بود
    ضمنا عرض کنم مورد استفاده من بیشتر رویدادهای خبری در حوزه ورزش و عکس خانوادگی و پرتره از اعضای خانواده و تا حدودی هم ماکرو و البته استفاده از عکسها و تصاویر کوتاه در وبلاگم می باشد
    ویرایش توسط maziaran : Saturday 4 April 2009 در ساعت 15:52

صفحه 70 از 284 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین