صفحه 82 از 284 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

نميدونم چطوري تشكر كنم ازتون بابت پاسخ هاي پر حوصلتون

در مورد فوجي يه حس بدي داره.آخه يه دونه s8000fd ازش دارم.به مشكل بر خورده و همش اروره لو باطري ميده.
    عكساش رو هم زياد جالب نبودن و حمل نقل كه نگو
    والا فيلم برداري Hd برام مهمه. عكس در فضا هاي كم نور و رزولوشن و كم حجم بودني كه در جيب جا بشه هم به همچنين.به نظرتون چقدر تفاوته وايد بودن 2.8 با 3.2 هستش؟
    و اينكه اون مدلي از پاناسونيك lx3 كه تو اين فروم خيلي ازش تعريف شده الان چه قيمته و آيا قابليت تعويض لنز داره؟
    توقعاتم رو از دوربين نوشتم.زوم 18 رو از s8000 دارم اما بكارم نمياد زياد.
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad6387 نمایش پست ها
    ...

و اينكه اون مدلي از پاناسونيك lx3 كه تو اين فروم خيلي ازش تعريف شده الان چه قيمته و آيا قابليت تعويض لنز داره؟
    ....
    LX3 نايابه ولي اگر گير بياد حدود 500.00 تومان ( كمي بالا كمي پايين) قيمت داره.
    arash1988 و mamad6387 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

در مورد فوجي يه حس بدي داره.آخه يه دونه s8000fd ازش دارم.به مشكل بر خورده و همش اروره لو باطري ميده.
    والا فيلم برداري Hd برام مهمه. عكس در فضا هاي كم نور و رزولوشن و كم حجم بودني كه در جيب جا بشه هم به همچنين.به نظرتون چقدر تفاوته وايد بودن 2.8 با 3.2 هستش؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    با این حساب بیشتر باید برید سراغ همون ixus ها دیگه هم فیلمبرداری HD دارن هم بسیار جمع و جور و فکر کنم کیفیت ساخت خوبی هم دارن. ولی همون طور که گفتم فکر میکنم امکان زوم حین فیلمبرداری نداشته باشه جویا شید (مطمئن نیستم یه مدلشون و میدونم اینجوری بود).

پاناسونیک یه کامپکت خوب داره که فیلمبرداری HD هم داره و حین فیملبرداری هم امکان زوم داره منتها قیمتش بالا تر از مبلغ مورد نظر شماست. TZ7 که فکر کنم حدود 400 تومان باشه. 10 یا 12 برابر زوم هم داره.
    mamad6387 تشکر می‌کند.

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

ممنون ميشم راهنمايي كنين
    از نظر HD بودن همون دوربین های Canon خوبه ولی اینکه نوشیتد عکاسی در فضاهای کم نور هم براتون مهمه آدم رو به سمت همین دوربین فوجی که جناب delagah معرفی کردند می بره چون تمام دوربین های Canon در این رنج قیمتی دارای یک سایز سنسور هستند و نمی توان بین آنها از این نظر تفاوتی قائل شد و Canon از این نظر هم تکنولوژی خاصی رو مثل فوجی برای افزایش حساسیت به نور معرفی نکرده ولی فکر نکنم بین Compact ها تفاوت قابل توجهی نسبت به حساسیت نور وجود داشته باشه.
    منظورتون از 2.8 با 3.2 همون 28 میلی متری با 32 میلی متری است؟
    mamad6387 تشکر می‌کند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    منظورتون از 2.8 با 3.2 همون 28 میلی متری با 32 میلی متری است؟
    نه اگه اشتباه نکنم فاصله کانونی در کامپکت هاست که فکر کنم اگه بخواهیم معادل 35mm اون رو پیدا کنیم فکر کنم برای سنسور های با سایز 1/2.3 باید در عددی حدود 6 ضرب بشه . البته خیلی مطمئن نیستم.
    M. Ali Farajian و mamad6387 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3145

این عکس رو از سایت Canon گرفتم و تفاوت بین لنز 28 میلی متری با 35 رو نشون میده که طبیعتا در 28 میلی متری عکس ها فضای بیشتری رو در بر می گیرن.

delagah و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    نه اگه اشتباه نکنم فاصله کانونی در کامپکت هاست که فکر کنم اگه بخواهیم معادل 35mm اون رو پیدا کنیم فکر کنم برای سنسور های با سایز 1/2.3 باید در عددی حدود 6 ضرب بشه . البته خیلی مطمئن نیستم.
    جواب سوال ما رو باید خودشون بدهند چون من که اول فکر کردم اینها عدد های دیاف هستند بعد هم دوربین من که 28 میلی متری هست (معادل 35mm ) و سایز سنسور هم 1/2.3 است حداقل فاصله کانونی حقیقتی آن 5 میلی متر است و حداکثر 100 که معادل آن در 35 میلی متری می شود 28-560 . فکر می کنم باید در 5.6 ضرب شود. این حرف شما باعث شدحداقل معنی این ضریب رو هم کاملا درک کنم ممنون.
    ویرایش توسط M. Ali Farajian : Thursday 7 January 2010 در ساعت 23:15
    delagah، Afshin.Prt و mamad6387 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    جواب سوال ما رو باید خودشون بدهند چون من که اول فکر کردم اینها عدد های دیاف هستند بعد هم دوربین من که 28 میلی متری هست (معادل 35mm ) و سایز سنسور هم 1/2.3 است حداقل فاصله کانونی حقیقتی آن 5 میلی متر است و حداکثر 100 که معادل آن در 35 میلی متری می شود 28-560 . فکر می کنم باید در 5.6 ضرب شود. این حرف شما باعث شدحداقل معنی این ضریب رو هم کاملا درک کنم ممنون.
    دقيقا من منظورم همون وايد بودن لنز بودش كه با توجه به اون عكسه متوجه اختلافشون شدم
    ixus 100 سه و خورده اييه اما Ixus 120 دو و هشت هستش كه همون 120 رو ميگيرم.در مورد باطريشون به نظرتون چندتا عكس ميشه باهاشون گرفت زماني كه فول هستن؟
    فقط اين فاصله كانوني به چه كاري مياد؟
    ویرایش توسط mamad6387 : Thursday 7 January 2010 در ساعت 23:57

تشکر کرده
    3145

دقيقا من منظورم همون وايد بودن لنز بودش كه با توجه به اون عكسه متوجه اختلافشون شدم
    ixus 100 سه و خورده اييه اما Ixus 120 دو و هشت هستش كه همون 120 رو ميگيرم.در مورد باطريشون به نظرتون چندتا عكس ميشه باهاشون گرفت زماني كه فول هستن؟
    فقط اين فاصله كانوني به چه كاري مياد؟
    به شما پیشنهاد می کنم حتما یک سری به مقالات سایت بزنید حتما بسیاری از مشکلاتتون در مورد عکاسی حل خواهد شد. این دو عدد 3.2 در ixus 100 و 2.8 در Ixus 120 عددهای دیافراگم هستند که میزان باز بودن دیاف دوربین رو در حداقل فاصله کانونی (همون 28 میلی متر در Ixus 120 و 33 میلی متر در ixus 100 ) نشان می دهند که در دوربین همون نقش مردمک چشم را دارد دیافراگم میزان ورود نور را به دوربین کنترل می کند و هر چه این عدد کوچکتر است دیاف بازتر و طبیعتا نور بیشتری به سنسور می رسد و تاجایی که من می دانم این اعداد ربطی به واید بودن لنز ندارند و فاصله کانونی واید بودن لنز و قدرت زوم لنز رو تعیین می کنه. لینک زیر مقاله ای در مورد فاصله کانونی است حداقل این رو بخونید
    http://www.akkasee.com/articles/7106/

اما در مورد میزان شارژ Ixus 120 با هر بار شارژ حدود 220 عکس می شه گرفت و ظاهرا تعداد عکس بیشتری نسبت به ixus 100 می گیره. در ضمن این روز های اول که دوربین رو خریدید توقع نداشته باشید این تعداد عکس رو بگیره چون اولا شرکت ها حداکثر ممکن رو اعلام می کنند و ثانیا تا وقتی دوربین نو است آدم تو منو ها خیلی فوضولی می کنه بدون اینکه عکسی بگیره و همین خودش از شارژ کم می کنه و باعث می شه تعداد عکس کمتری گرفته بشه.
    ممنون از شما
    mamad6387 تشکر می‌کند.

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

سلام
    من اولین دوربینی هست که میخوام بخرم
    تا امروز میخواستم sx20 رو بخرم
    میخواستم از دوستان بپرسم از خریدش پشیمون نمیشم؟واس 1 عکاسی اماتور وبیشتر منظره و خونوادگئ میخوام
    و اینکه تو رنج 500 ت از برند کانن چی رو پیشنهاد میکنید؟من خودم بین ixus200is sx200is sx20is موندم و میخواستم بدونم sx20 انقدر نصیبت به sx200 and ixus200 برتری داره که 100ت اختلاف قیمتش بیارزه؟
    ممنون

صفحه 82 از 284 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 182 ... آخرینآخرین