صفحه 45 از 67 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط minimona نمایش پست ها
    سلام.من دنبال یه دوربین canonبا قیمت حدود 700تومان هستم و هیچ اطلاعاتی راجع به دوربین ندارم فقط میخوام کیفیت عکسش خوب باشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

سلام
    من برای یکی از آشناها میخوام دوربین بخرم. خودم تا حدودی با عکاسی آشنام و توی انتخاب دوربین از جهت کیفیت خروجی دوربین وسواس زیادی دارم. الان یه فوجی s200 دارم که باهاش عکاسی میکنم...
    میخوام دوربینی باشه که قیمتش حدود 600 باشه و تنظیمات دستی و کیفیت خروجی کم نقصی داشته باشه و یه سری خصوصیات دیگه که وقتی گزینه هام رو ببینید خودتون متوجه میشید که چه چیزایی برام مهمه...
    تو بررسی هام به سه تا دوربین رسیدم
    canon_powershot_sx240_hs
    fujifilm_finepix_f600exr
    Sony-Cyber-Shot-DSC-H90

تو سایتها رویو و نمونه عکسای دوتای اولی هست ولی از سونی چیزی نتونستم پیدا بکنم ولی به خاطر قیمت کمتری که نسبت به دوتای اول داره خودم مایل به خرید سونی هستم. البته خصوصیات فنی سونیH90 واقعا خوبه و چیزی از دوتای دیگه کم نداره.
    حالا میخوام بدونم آیا دوستان تجربه کار با H90 سونی رو داشتن یا رویو و نمونه عکساشو جایی دیدن؟؟ اگه آدرسی از سمپل یا رویوی این دوربینو دارین محبت کنین
    همین که آینه چشم آبی ات تر شد / به هر کویر که کردی نگاه ، بندر شد ! _____________// ....................... Canon - PowerShot G7 - FUJIFILM S200EXR

تشکر کرده
    15

ممنونم علی عزیز
    بررسی دیجی کالا رو خوندم ولی بیشتر دنبال نمونه و سمپل از عکسای این دوربین هستم.
    برام عجیبه که چطور سایتهای معتبر این دوربین رو بررسی نکردن با اینکه فکر میکنم دوربین با ارزشی باشه! یا شایدم من به درستی جستجو نکردم...
    همین که آینه چشم آبی ات تر شد / به هر کویر که کردی نگاه ، بندر شد ! _____________// ....................... Canon - PowerShot G7 - FUJIFILM S200EXR

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_zi نمایش پست ها
    يه دوربين خوب با كيفيت عكس برداري عالي ، فيلم برداري 30 فريم hd ، لرزش گير دست كه حداقل 16 مگاپيكسل باشه تا حداكثر 500 تومن چيزي پيدا ميشه؟
    بله عزيز canon a810

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    ممنونم علی عزیز
    برام عجیبه که چطور سایتهای معتبر این دوربین رو بررسی نکردن با اینکه فکر میکنم دوربین با ارزشی باشه! یا شایدم من به درستی جستجو نکردم...
    سلام
    در مشخصات این دوربین نکته برجسته و خاصی دیده نمی شود، نه سنسور خوبی دارد و نه مشخصه خاص دیگری، یه دلیل مگاپیکسل بالا، احتمالاً نویز بالائی هم خواهد داشت. به نظرم Canon SX230 HS (که Gold Award از DPreview گرفته) یا SX 260 HS و یا Nikon S9100 انتخاب های بسیار بهتری هستند.
    ارادت

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    در مشخصات این دوربین نکته برجسته و خاصی دیده نمی شود، نه سنسور خوبی دارد و نه مشخصه خاص دیگری، یه دلیل مگاپیکسل بالا، احتمالاً نویز بالائی هم خواهد داشت. به نظرم Canon SX230 HS (که Gold Award از DPreview گرفته) یا SX 260 HS و یا Nikon S9100 انتخاب های بسیار بهتری هستند.
    ارادت
    ممنون داریوش عزیز
    طبق اون چیزی که من خوندم لنز این دوربین از سری G هست که ظاهرا در رده لنزهای باکیفیت و دقیق محسوب میشه. سنسورش هم از نوع HAD CCD هست.
    البته اف خیلی خوبی نداره و کمینه افش f/3.3 هست که به نظرم ایده‌آل نیست.
    و اما چیزی که باعث شد به این دوربین راغب بشم این بود که تنها نمونه عکسی که ازش دیده بودم فوق العاده با کیفیت و بدون نویز بود. ضمن اینکه نمونه عکسهای H70 و H55 رو _که سنسور تقریبا مشابهی داشتند_ دیدم، اونها هم از جهت نداشتن نویز در حد خوبی بودن.
    البته اینها اطلاعات آماتوری منه و بازم منتظر کارشناسی دوستان خوبی مثل شما هستم

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    ممنونم علی عزیز
    اينم نمونه عكس هاي گرفته شده با Sony Cyber-shot DSC-H9 از سايت هاي معتبر dpreview و cnet :
    Sony DSC-H9 Review Samples: dpreview review samples: Galleries: Digital Photography Review
    Sony Cyber-shot DSC-H9 photo samples - Digital Compact Cameras

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    اينم نمونه عكس هاي گرفته شده با Sony Cyber-shot DSC-H9 از سايت هاي معتبر dpreview و cnet :
    Sony DSC-H9 Review Samples: dpreview review samples: Galleries: Digital Photography Review
    وضعیت اسفبار نویزی در تنها عکس ! با نور کم کاملا مشخص است.

Dariush Chegini تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    علی جان ممنون از وقتی که برای این مسئله میذاری :)
    اما اینا سمپل h9 هست نه h90. و خب طبیعیه که به خاطر سال ساختش که سال 2007 هست به جهت تکنولوژی های جدید نباید با H90 مقایسش کرد. علاوه بر اینکه h9 یه دوربین 8 مگاپیکسلی بود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

سلام
    وقتتون بخیر
    من قبلا هم تو این تاپیک نظر سنجی کردم اما هنوز به نتیجه نرسیدم

دوربین را علاوه برا عکسای خانوادگی برای عکاسی معماری هم مورد نیازمه.
    قبلا فقط با دوربینای کامپکت کار کردم . الان یه دوربین حرفه ای کانن d 400 نسبتا تر تمیز دست دوم پیدا کردم که اغلب میگن بخرمش اما هرچی فکر میکنم فقط حرفه ای بودنش مزیته در حالیکه همین حرفه ای بودنش هم چندان برای من مهم نیست ... به عکاسی علاقه دارم اما فکر نمیکنم هیچ وقت حرفه ای دنبالش کنم . علاوه بر اون دست دوم بودنش هم یکم تو دوقم میزنه
    فکر هم میکنم دوربینای حرفه ای دم و دستگاه زیادی دارن و کار کردن باهاشون مهارت میخواد ... خلاصه موندم چه کنم !

شخصا ترجیح میدم یه نیمه حرفه ای داشته باشم با زوم خوب، برای این دی 400 باید کلی خرج لنزش کنم !!
    خلاصه گفتم یه مشورتی بکنم با شما ببینم نکنه فرصت خوبی را از دست بدم :)))

از طرفی هم دوتا مورد Canon PowerShot SX500 IS و Nikon Coolpix L810 را مناسب با بودجه ام دیدم ... میخوام بدونم نظر شمایی که بیشتر تو این زمینه آشنایین چیه؟
    بین کانن و نیکون کدوم؟
    این لینک مقایسه اشونه
    http://www.digikala.com/?Page=Compar...n-Coolpix-L810

پیشنهاد بهتری هم دارید؟

چون تا چند سال نمیتونم دوربین عوض کنم وسواس پیدا کردم ،نمیتونم تصمیم بگیرم :(
    نمیدونم جای سوالم همینجا بود یا نه!

صفحه 45 از 67 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین