صفحه 115 از 225 نخستنخست ... 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 118 119 125 165 215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام من بین این 3 تا دوربین واقعا موندم sh10 s200exr and g11 چندتا از فیلم های hs10 دیدم واقعا عالی بودو عکس g11 عالیه s200 که همه تعریف میکنن نمی دونم چی کار کنم هم عکس برام مهمه هم فیلم کسی میدونه کیفیت فیلم برداری s200 exr و g11 در چه حدی هست بعد من این سایت هارو دیدم واقعا از S200 exr مایوس شدم تو مقایسه هم از g11 وهم از sh10 کیفیت پایین تری داره اما نظر اساتید اینه که s200 exr به دلیل بزرگتر بودن سنسور عکس بهتری میگره اما تو این سایت که اصلا اینجور به نظر نمیرسه لطفا استید لینک چک کنن ونظرشون بگن اصلا میشه به این سایت اعتماد کرد
    http://www.digitalversus.com/duels.p...&p2=7126&ph=22
    http://www.digitalversus.com/duels.p...&p2=7494&ph=22

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_skiller نمایش پست ها
    سلام من بین این 3 تا دوربین واقعا موندم sh10 s200exr and g11 چندتا از فیلم های hs10 دیدم واقعا عالی بودو عکس g11 عالیه s200 که همه تعریف میکنن نمی دونم چی کار کنم هم عکس برام مهمه هم فیلم کسی میدونه کیفیت فیلم برداری s200 exr و g11 در چه حدی هست بعد من این سایت هارو دیدم واقعا از S200 exr مایوس شدم تو مقایسه هم از g11 وهم از sh10 کیفیت پایین تری داره اما نظر اساتید اینه که s200 exr به دلیل بزرگتر بودن سنسور عکس بهتری میگره اما تو این سایت که اصلا اینجور به نظر نمیرسه لطفا استید لینک چک کنن ونظرشون بگن اصلا میشه به این سایت اعتماد کرد
    به هر حال هر چی باشه S200 از اون دو تا ارزون تره :)
    G11 و S200 هر دو کیفیت فیلم خوبی دارند که HD نیست :)
    البته HS1 مشکل باتری هم داره. تو یک ریویوو خوندم با ۴ تا باتری ۲۷۰۰ فقط تونسته بودن ۲۰-۳۰ تا عکس بگیرن با یکم فیلم !

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    به هر حال هر چی باشه S200 از اون دو تا ارزون تره :)
    G11 و S200 هر دو کیفیت فیلم خوبی دارند که HD نیست :)
    البته HS1 مشکل باتری هم داره. تو یک ریویوو خوندم با ۴ تا باتری ۲۷۰۰ فقط تونسته بودن ۲۰-۳۰ تا عکس بگیرن با یکم فیلم !
    خوب مسا له زیاد قیمتش نیست خوب اگه خیلی g11 بهتر باشه آدم 80 90 تومن بیشتر میده اما یه مسله قیافشه که خیلی تو زوق میزنه بعد من میخوام ببینم اختلافشون انقدر زیاده که تو اون لینک که دادم هست لطفا اساتید لینکا که دادم یه چک کنن نتیجه رو بگن

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

دوربین hs10 دارای باتری قلمی هستش که به نظر میاد دچار کمبود انرژی خواهید شد و این مورد چیزه کمی نیست و ارزش اون زمانی مشخص میشه که شما باتری قلمی یدک نداشته باشین و لحظات طلایی رو از دست میدین ، به شخصه باتری قلمی رو برای دوربین های تا 200-250 تومن مناسب می دونم
    در ضمن از دوربین های عکاسی انتظار معجزه د ر فیلم برداری نداشته باشید چون این خصیصه در دوربین های دیجیتال تازه وارد شده (به صورت جدی در slr ها) و به نظر من بیشتر هم بخاطر تبلیغ و جلب مشتری بوده .
    حالا شما با توجه به شرایطی که داری می تونی از بین g11 , s200exr یکی رو انتخاب کنی هر دو عکاس های قابل قبولی دارند و تفاوت در میزان تله و از همه مهتر ابعاد و وزن این دو دوربین هست. S200exr چیزی در حدود 900 گرم هستش و حمل و نقل آسانی نخواهد داشت در حالی g11 بر عکس اونه. ....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    دوربین hs10 دارای باتری قلمی هستش که به نظر میاد دچار کمبود انرژی خواهید شد و این مورد چیزه کمی نیست و ارزش اون زمانی مشخص میشه که شما باتری قلمی یدک نداشته باشین و لحظات طلایی رو از دست میدین ، به شخصه باتری قلمی رو برای دوربین های تا 200-250 تومن مناسب می دونم
    در ضمن از دوربین های عکاسی انتظار معجزه د ر فیلم برداری نداشته باشید چون این خصیصه در دوربین های دیجیتال تازه وارد شده (به صورت جدی در slr ها) و به نظر من بیشتر هم بخاطر تبلیغ و جلب مشتری بوده .
    حالا شما با توجه به شرایطی که داری می تونی از بین g11 , s200exr یکی رو انتخاب کنی هر دو عکاس های قابل قبولی دارند و تفاوت در میزان تله و از همه مهتر ابعاد و وزن این دو دوربین هست. S200exr چیزی در حدود 900 گرم هستش و حمل و نقل آسانی نخواهد داشت در حالی g11 بر عکس اونه. ....
    مرسی وزن که برام اصلا مهم نیست بعد مشکلش با باتری شارژیه خوب حل نمیشه ؟ بعد به نظر من که این دوربین عالی فیلم میگیره نمونه فیلمش محشر به نظرم http://av.watch.impress.co.jp/video/.../888/d2119.mov
    بعد من میخوام زیر نور لامپ تو شب تو خونه بیشتر عکس بگیرم می خوام نویزش خیلی کم باشه کیفیت بهتریم داشته باشه ازین 3 تا کدوم ماله این کار پیشنهاد میکنید یا کلا تا قیمت 550 تومان چه دوربین پیشنهاد میکنید با توجه به نیار من
    ویرایش توسط mohamad_skiller : Wednesday 30 June 2010 در ساعت 03:07

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

درود بر همه دوستان
    لطفا من را در انتخاب یکی از دوربینهای زیر راهنمایی کنید و یا اگر پیشنهاد دیگری در همین رنج دارید بفرمایید .
    fuji s2500 hd
    fuji s1600
    fuji s1800

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

مرسی وزن که برام اصلا مهم نیست بعد مشکلش با باتری شارژیه خوب حل نمیشه ؟ بعد به نظر من که این دوربین عالی فیلم میگیره نمونه فیلمش محشر به نظرم http://av.watch.impress.co.jp/video/.../888/d2119.mov
    بعد من میخوام زیر نور لامپ تو شب تو خونه بیشتر عکس بگیرم می خوام نویزش خیلی کم باشه کیفیت بهتریم داشته باشه ازین 3 تا کدوم ماله این کار پیشنهاد میکنید یا کلا تا قیمت 550 تومان چه دوربین پیشنهاد میکنید با توجه به نیار من
    چرا میشه با باتری و شارژ کارد کرد ، باید همیشه 4 عدد باتری شارژ شده همراه داشته باشی + شارژر باتری البته همونطور که گفتم در ازای آن تعداد کمی عکس میشه گرفت. مزیت باتری های لیتیومی به دوامشون هستش.
    اگر وزن زیاد و ابعاد بزرگ رو مد نظر داشته باشی که در نتیجه یک کیف بزرگ و بقیه ابزار الات سه پایه و فلاش و... و همچنین کار کردن رینگ فوکوس دستی و میزان تله بیشتر در لنز نتیجه: s200exr
    اما اگر به سبکی و کم حجم بودن و در عین حال کیفیت در عکاسی g11 رو توصیه می کنم چون کارکردن باهاش خیلی راحت هست و حتی کودکان می تونند باهاش عکس های با کیفیت و خوبی بگیرند همچنین در صورت نیاز به تله بیشتر بعد های میتونید با خرید lens extender میزان تله اونو افزایش بدید در ضمن g11 دارای ال سی دی متحرک هستش که کار عکاسی رو خیلی راحتر می کنه
    برای عکاسی در شب در منزل هم استفاده از فلاش گزینه خوبی هستش که g11 علاوه بر داشتن فلاش روی بدنه، انواع فلاش های خارجی بیشتر و جدید تری رو ساپورت می کنه در عین حالی که عملکرد بدون فلاش هم در iso های بالا و محیط های کم نور قابل قبوله
    با توجه به موارد بالا من g11 رو توصیه می کنم
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

بین دوربینهای S200 EXR فوجی و sx20 is کانون FZ38 پاناسونیک که تو یک رینج قیمتیند، کدوم را پیشنهاد میدید؟ کدوم یکی کیفیت عکس بهتری داره؟

كاربر آشنا Veria آواتار ها
    تشکر کرده
    58

این مقایسه بیست صفحه ای کمک بزرگی در انتخاب دوربین های SLR-Like هست.

http://www.dpreview.com/reviews/Q110superzoomgroup/
    rostamiani و bashirsh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط bashirsh نمایش پست ها
    بین دوربینهای S200 EXR فوجی و sx20 is کانون FZ38 پاناسونیک که تو یک رینج قیمتیند، کدوم را پیشنهاد میدید؟ کدوم یکی کیفیت عکس بهتری داره؟
    مسلما کیفیت عکس S200 EXR بهتره. شک نکن !
    رنگ های FZ35 بدون ویرایش طبیعی تر هستند و رنگ های S200 بعد از ادیت می تونن خیلی طبیعی تر باشن. البته این مساله برای کاربرای معمولی شاید خیلی هم به چشم نیاد
    FZ35 بعکس RAW ذخیره می کنه که خیلی بهتر می تونید بعدا کیفیت عکس ها رو زیاد تر کنید :)

البته بفاوت های دیگه ای هم دارند