صفحه 116 از 225 نخستنخست ... 16 66 106 112 113 114 115 116 117 118 119 120 126 166 216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا آماتور هستم لطفا منو راهنمایی کنید که بین CANON D550 و Nikon D90 کدوم یکی بهتر است و کیفیت عکس بالاتری داره؟
    ممنون

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia1354 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا آماتور هستم لطفا منو راهنمایی کنید که بین CANON D550 و Nikon D90 کدوم یکی بهتر است و کیفیت عکس بالاتری داره؟
    ممنون
    سلام دوست من
    لطفا سوالتونو اینجا بپرسید :
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...%D8%A7/page119

اینجا برای مشاوره خرید دوربین های SLR-Like هست نه DSLR
    موفق باشید:D

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia1354 نمایش پست ها
    ممنون
    با سلام
    دوربین D90 از کیفیت عکس و فیلم خوبی برخوردار میباشد، در صورت استفاده از لنزهای خوب، این دوربین معرکه میباشد.
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_cinema نمایش پست ها
    با سلام
    دوربین D90 از کیفیت عکس و فیلم خوبی برخوردار میباشد، در صورت استفاده از لنزهای خوب، این دوربین معرکه میباشد.
    این قسمت مربوط به خريد دوربين هاي SLR Like ولی بحث خودش( SLR) مطرحه ، به نظر من اگه واقعا کسی به عکاسی علاقمنده یکم از نظر مالیه به خودش فشار بیاره و بره سمت SLR ، حتی شده ارزانترین مدل و نمونه دست دوم

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط victor نمایش پست ها
    این قسمت مربوط به خريد دوربين هاي SLR Like ولی بحث خودش( SLR) مطرحه ، به نظر من اگه واقعا کسی به عکاسی علاقمنده یکم از نظر مالیه به خودش فشار بیاره و بره سمت SLR ، حتی شده ارزانترین مدل و نمونه دست دوم
    با یکم فشار میشه بدنه DSLR خرید ولی حتما باید برای لنز هم یه پول زیادی کنار بزارید. در صورتی که SLR Like ها لنزشون هم تله داره هم ماکرو و گاهی هم تله ماکرو !

كاربر جديد REVEAL آواتار ها
    تشکر کرده
    2

Question یه کاربر آماتور را برای خرید دوربین عکاسی دیجیتال تا ۵۰۰ هزار تومان راهنمایی کنید!

وقتتون به خیر

یکی از دوستام می خواد دوربین بخره و از عکاسی در حد دوربین گوشی موبایل اطلاعات داره!:biggrin:

راهنمایی می‌فرمایید بهترین انتخاب براش تا ۵۰۰ هزار تومان چیه؟

انتظارهاش ایناست: لنز واید - فیلم برداری HD - صفحه نمایش قابل قبول ترجیحا تاچ - عملکرد خوب در نور کم - عملکرد خوب سوژه یابی و ماکرو - و بقیه چیزهایی که از یه دوربین خوب انتظار میره!

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

پیش فرض پاسخ : یه کاربر آماتور را برای خرید دوربین عکاسی دیجیتال تا ۵۰۰ هزار تومان راهنمایی ک

نقل قول نوشته اصلی توسط REVEAL نمایش پست ها
    وقتتون به خیر

یکی از دوستام می خواد دوربین بخره و از عکاسی در حد دوربین گوشی موبایل اطلاعات داره!:biggrin:

راهنمایی می‌فرمایید بهترین انتخاب براش تا ۵۰۰ هزار تومان چیه؟

انتظارهاش ایناست: لنز واید - فیلم برداری HD - صفحه نمایش قابل قبول ترجیحا تاچ - عملکرد خوب در نور کم - عملکرد خوب سوژه یابی و ماکرو - و بقیه چیزهایی که از یه دوربین خوب انتظار میره!

به نظرم برای کسی که می خواد آماتوری عکاسی کنه باید بره سراغ دوربین های snap and shoot یا همون کامپکت ها کاربر با یک دکمه فقط روی سوژه زوم میکنه و عکس میگیره که برای بسیاری از کار های خانوادگی و سفر و جواب میده و کوچک هم هست و....

دونکته ای برام جالبه علاقه به تاچ بودن دوربین هست که به طور کلی مخالفم با این جور ادوات الا در گوشی موبایل...
    نکته دوم در مورد HD بودن هست از اینکه در این زمانه با وجودی که یک موبایل هم کیفیت HD فیلمبرداری می کنه ،یک دوربین عکاسی 200 تومنی هم HD فیلم میگیره موندم چرا دیگه دوربین های فیلمبرداری نظیر z7 , RED ,..... اینا تولید میشه.... دوست عزیز این HD فیلم گرفتن در بیشتر موارد ترفند تبلیغاتی هست در وقع این دوربین ها در تعداد پیکسل موجود برابر با HD هستند و گرنه کیفیت HD رو نباید انتظار داشته باشید.
    با همه این تفاسیر با توجه به شناخت و کار کرد
    G11 کنون رو پیشنهاد می کنم که دوربین خوب و کارآمد و موندگاریه

پ.ن : نکته دوم خیلی فلسفی شد؟؟!!!
    nadersharp تشکر می‌کند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر جديد REVEAL آواتار ها
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ : یه کاربر آماتور را برای خرید دوربین عکاسی دیجیتال تا ۵۰۰ هزار تومان راهنمایی ک

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی خوبتون.

در مورد نکته دوم باید بگم دوربین فیلمبرداری داره و کلا انتظارش از این فیلمبرداری HD به عنوان یه امکان اضافه و یه جورایی فانتزی هست که در شرایط همراه نداشتن دوربین فیلمبرداری به دردش بخوره وگرنه می دونم و میدونه که هر کدام را بهر کاری ساخته اند و اصولا با لنز عکاسی نمیشه فیلم های درخشانی گرفت و برعکس!

جواب من هم فلسفی شد فکر می کنم دی:

ممنون بابت پیشنهادتون. دوربین خیلی خوبیه. کلا بعد از کنده کاری های اینترنتیم (!) لیست نهاییم برای خرید اینه که باید یکی را از بینشون برگزید. خلاصه وضعیت هر کدوم را جلوشون نوشته ام:

Canon G11:‌ کیفیت عکس عالی، فیمبرداری غیر-HD، زوم اپتیکال کم (5x)، ماکروی ۱ سانتیمتری، پشتیبانی از فرمت raw، ماکزیمم سرعت شاتر ۱۵ ثانیه
    Panasonic FZ38: کیفیت عکس عالی (در مقایسه عکس هاش با مثلا دوربین سونی زیر به نظرم اومد شاید یه خرده رنگ ها طبیعی نباشن توش)، سوپرزوم، فیلمبرداری HD، ماکروی یک سانتی، عکاسی HDR، لرزش گیرش هم محشره!،‌ماکزیمم سرعت شاتر ۳۰ ثانیه
    Sony HX5: این هم دوربین خیلی خوبیه. البته به نظر میاد تو حساسیت های بالا عکسهاش نویزی تر هستن ولی امکانات جانبیش از اون دو تا بیشتره (مثلا GPS برای geo-tagging هم داره)

اگر لطف کنید شما هم به منبع مقایسه من نگاهی بندازید اطلاعات بیشتر + عکس های نمونه و عکس های با زوم ۱۰۰٪ crop شده اونجا هست (روی اسم دوربین ها کلیک کنید). ممنون میشم که به عنوان عکاس های حرفه ای کمکم کنید در انتخاب!
    nadersharp تشکر می‌کند.

كاربر آشنا aminashtari آواتار ها
    تشکر کرده
    252

سلام
    من متوجه نشدم دوست شما به عکاسی علاقه مند هست یا میخواد فقط یک دوربین کامپکت خوب داشته باشه که بعضی اوقات بتونه عکسای قابل قبول بگیره؟
    اگر تصمیم به خرید کامپکت دارند انتخاب های شما در پست قبل بسیار مناسبه و بنده اصولاً به هر کسی که میخواد کامپکت بخره کنون رو توصیه میکنم بخصوص اگر مدلی مثل G11 یا G10 باشه چون خیری از کامپکتهای نیکون ندیدم.بقیه برندها تجربه آنچنانی ندارم.
    اما اگر تصمیم به شروع عکاسی دارند و علاقه مند به عکاسی حرفه ای با این بودجه من توصیه میکنم با یک Slr دست دوم شروع کنند. ترجیحاً خرید از بچه های فروم. صد البته بهتر افزایش کمی بیشتر بودجه و خرید یکی از entry level های نیکون یا کنون.
    موفق باشید
    odesa تشکر می‌کند.
    NIKON D5000+18-55 kit lens+Nikkor50mm F1.8 D+ BRAUN Flash(sca-340 M)+Unomat Tripod+Some Flash Accessories
    امین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط REVEAL نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی خوبتون.

در مورد نکته دوم باید بگم دوربین فیلمبرداری داره و کلا انتظارش از این فیلمبرداری HD به عنوان یه امکان اضافه و یه جورایی فانتزی هست که در شرایط همراه نداشتن دوربین فیلمبرداری به دردش بخوره وگرنه می دونم و میدونه که هر کدام را بهر کاری ساخته اند و اصولا با لنز عکاسی نمیشه فیلم های درخشانی گرفت و برعکس!

جواب من هم فلسفی شد فکر می کنم دی:

ممنون بابت پیشنهادتون. دوربین خیلی خوبیه. کلا بعد از کنده کاری های اینترنتیم (!) لیست نهاییم برای خرید اینه که باید یکی را از بینشون برگزید. خلاصه وضعیت هر کدوم را جلوشون نوشته ام:

Canon G11:‌ کیفیت عکس عالی، فیمبرداری غیر-HD، زوم اپتیکال کم (5x)، ماکروی ۱ سانتیمتری، پشتیبانی از فرمت raw، ماکزیمم سرعت شاتر ۱۵ ثانیه
    Panasonic FZ38: کیفیت عکس عالی (در مقایسه عکس هاش با مثلا دوربین سونی زیر به نظرم اومد شاید یه خرده رنگ ها طبیعی نباشن توش)، سوپرزوم، فیلمبرداری HD، ماکروی یک سانتی، عکاسی HDR، لرزش گیرش هم محشره!،‌ماکزیمم سرعت شاتر ۳۰ ثانیه
    Sony HX5: این هم دوربین خیلی خوبیه. البته به نظر میاد تو حساسیت های بالا عکسهاش نویزی تر هستن ولی امکانات جانبیش از اون دو تا بیشتره (مثلا GPS برای geo-tagging هم داره)

اگر لطف کنید شما هم به منبع مقایسه من نگاهی بندازید اطلاعات بیشتر + عکس های نمونه و عکس های با زوم ۱۰۰٪ crop شده اونجا هست (روی اسم دوربین ها کلیک کنید). ممنون میشم که به عنوان عکاس های حرفه ای کمکم کنید در انتخاب!
    جی ۱۱ با دو دوربین لایک سوپر زوم در یک کلاس نیستند