صفحه 154 از 225 نخستنخست ... 54 104 144 150 151 152 153 154 155 156 157 158 164 204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

سلام دوستان.بین 3 دوربین canon sx30 v canon g12 v fuji hs20 کدوم رو پیشنهاد میدید؟!کیفیت عکس کدوم دوربین از بقیه بهتره؟!

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofari نمایش پست ها
    سلام دوستان.بین 3 دوربین canon sx30 v canon g12 v fuji hs20 کدوم رو پیشنهاد میدید؟!کیفیت عکس کدوم دوربین از بقیه بهتره؟!
    سلام دوست عزیز
    با نگاهی به چند صفحه قبل همین تاپیک به جواب میرسیدید.
    بین اینها G12 کیفیت بهتری داره.

كاربر جديد qashqaie آواتار ها
    تشکر کرده
    63

دوستان.قصد داریم واسه رفیقم یه canon sx40 hs بگیریم!تو شیراز بعضی مغازه ها دارن اما نمایندگی کنون تو شیراز میگه به صورت رسمی هنوز نمایندگی وارد بازار نکرده!
    شما اطلاعی از ان قضیه دارید!؟
    و اینکه سایت dgkala برای فروش گذاشته،از دوستان با تجربه آیا توصیه میشه از اینجا خریداری کنیم!؟قیمتش هم نسبت به بازار کمتره...!
    اگر ممکنه یه راهنمایی کنید بگیریم از سایت یا فروشگاه هایی که الآن دارند یا اینکه صبر کنیم تا نمایندگی کنون وارد بازار کنه!نظرتون چیه!؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

دوستان این fz150 نیومد؟ ما همچنان به نصیحت کارشناسان داریم گوش میکنیما ،صبر را پیشه کردیم؟
    به نظر دوستان hs20 olympus sp800 کدام یک عالی تره؟ من الیمپیوسو دیدم واقعا عالیه؟ شما چی میگید؟

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    دوستان این fz150 نیومد؟ ما همچنان به نصیحت کارشناسان داریم گوش میکنیما ،صبر را پیشه کردیم؟
    به نظر دوستان hs20 olympus sp800 کدام یک عالی تره؟ من الیمپیوسو دیدم واقعا عالیه؟ شما چی میگید؟
    قطعا HS20 از sp800 برتر است هم از نظر کیفیت خروجی و امکانات عکسبرداری و فیلمبرداری و تنظیمات دستی متنوعی که دارد جای هیچ شکی باقی نمی گذارد.
    ویرایش توسط hkhaghani : Thursday 10 November 2011 در ساعت 18:44
    حمید رضا خاقانی

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    قطعا HS20 از sp800 برتر است هم از نظر کیفیت خروجی و امکانات عکسبرداری و فیلمبرداری و تنظیمات دستی متنوعی که دارد جای هیچ شکی باقی نمی گذارد.
    والا همه که از کیفیت بد خروجیش مینالن!!!وگرنه من تا حالا hs20و سه بار خریده بودم:then becoming progressively worse at the faster settings of ISO 400 and 800, along with a smearing of fine detail.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.D نمایش پست ها
    والا همه که از کیفیت بد خروجیش مینالن!!!وگرنه من تا حالا hs20و سه بار خریده بودم:then becoming progressively worse at the faster settings of ISO 400 and 800, along with a smearing of fine detail.
    در مقایسه با sp800 گفتم به لحاظ امکانات dpreview را ملاحظه کنید و برای خروجی بهترین راه دیدن نمونه عکسهاست که تو اینترنت زیاد میشه پیدا کرد یکی از سایت ها که نمونه عکس در ایزوهای مختلف را برای دوربینهای مختلف گذاشته http://www.steves-digicams.com هست.
    حمید رضا خاقانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    554

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.D نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی صحبت از کیفیت میکنید دقیقا منظور و انتظارتون رو مشخص کنید تا بشه در موردش صحبت کرد ولی چیزی که کاملا HS20 رو از بقیه دوربینهای هم رده خودش متمایز میکنه یکه دکمه ها و تنظیمات کاملا دستی و نزدیک به دوربینهای حرفه ای و همچنین امکان تنظیم محدوده وسیعی برای داینامیک رنج است که در خیلی از دوربینهای رده بالاتر از خودش هم وجود ندارد.
    البته نباید از مزیتهای دیگر مثل:کفشک فلاش خارجی ، نمایش رنج فوکوس در حالت دستی ، سرعت 4000/1 ، ایزوی 12800 ، لنز واید 24mm ، صفحه نمایش جدا شونده ، چشمی مناسب و...... صرف نظر کرد

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط morsasongl نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی صحبت از کیفیت میکنید دقیقا منظور و انتظارتون رو مشخص کنید تا بشه در موردش صحبت کرد ولی چیزی که کاملا HS20 رو از بقیه دوربینهای هم رده خودش متمایز میکنه یکه دکمه ها و تنظیمات کاملا دستی و نزدیک به دوربینهای حرفه ای و همچنین امکان تنظیم محدوده وسیعی برای داینامیک رنج است که در خیلی از دوربینهای رده بالاتر از خودش هم وجود ندارد.
    البته نباید از مزیتهای دیگر مثل:کفشک فلاش خارجی ، نمایش رنج فوکوس در حالت دستی ، سرعت 4000/1 ، ایزوی 12800 ، لنز واید 24mm ، صفحه نمایش جدا شونده ، چشمی مناسب و...... صرف نظر کرد
    فک کنم کاملا مشخص کردم!!!کیفیت بد خروجی!!چه ربطی به تنظیمات دستی داره و امکانات؟!؟!
    من میگم کیفیت عکس هاش خوب نیست!

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط morsasongl نمایش پست ها
    سلام.
    چیزی که کاملا HS20 رو از بقیه دوربینهای هم رده خودش متمایز میکنه یکه دکمه ها و تنظیمات کاملا دستی و نزدیک به دوربینهای حرفه ای و همچنین امکان تنظیم محدوده وسیعی برای داینامیک رنج است که در خیلی از دوربینهای رده بالاتر از خودش هم وجود ندارد.
    هر چه قدر هم که امکانات داشته باشه تا موقعی که کیفیت نداشته باشه به چه درد میخوره؟