صفحه 178 از 225 نخستنخست ... 78 128 168 174 175 176 177 178 179 180 181 182 188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض انتخاب دوربین Sony Cyber-Shot DSC-HX200V یا Canon PowerShot SX40 HS

با سلام خدمت دوستان
    لطفا من رو راهنمایی کنید برای خرید دوربین Sony Cyber-Shot DSC-HX200V یا Canon PowerShot SX40 HS
    و اینکه کدام دوربین کیفیت بهتری رو در عکس ها ارائه میده و قابلیت و ارزش خرید بیشتری رو داره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام دوستان
    من یک گردشگرم و کوهنوردی به صورت زیاد پیگیری میکنم
    اما هنوز نمیدونم چه دوربینیو بخرم
    اس ال ار دارم اما سنگینی و مخصوصا چندین لنز ،کارکردنشو سخت میکنه
    نیاز من:یک دوربین با کیفیت عکس خوب به سمت عالی
    جمع و جور ،زوم حداقل 10 تا بم بده
    بودجه زیر یک میلیون
    چه نو چه کارکرده
    پیشنهادات من : hs20
    g12
    fz150 lumix
    sony nex
    و یا اینکه همین 1000دی خودم؟
    سونی نکس نظرمو جلب کرده و اونم محدودیت لنز داره که با آداپتور لنز مینولتا و آلفا میخوره

شما راهنمائیم کنید
    كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک گردشگرم و کوهنوردی به صورت زیاد پیگیری میکنم
    اما هنوز نمیدونم چه دوربینیو بخرم
    اس ال ار دارم اما سنگینی و مخصوصا چندین لنز ،کارکردنشو سخت میکنه
    نیاز من:یک دوربین با کیفیت عکس خوب به سمت عالی
    جمع و جور ،زوم حداقل 10 تا بم بده
    بودجه زیر یک میلیون
    چه نو چه کارکرده
    پیشنهادات من : hs20
    g12
    fz150 lumix
    sony nex
    و یا اینکه همین 1000دی خودم؟
    سونی نکس نظرمو جلب کرده و اونم محدودیت لنز داره که با آداپتور لنز مینولتا و آلفا میخوره

شما راهنمائیم کنید
    با سلام به نظر من دوربینهای سری نکس سونی از هر لحاظ بهترند
    m.daemi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

به نظر من Sony Cyber-shot DSC-HX200V و Panasonic Lumix DMC-FZ100 بهترین های رده سوپرزوم هستند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

سلام . من برای خرید دوربین بین چند تا مدل موندم . نمیدونم کدوم مناسب تره . میخوام یک دوربین متعادل باشه . نه اینکه عکسش خوب باشه کیفیت ساختش بد ، یا بر عکس و یا اینکه فیلم برداریش افتضاح باشه چون ممکنه نیاز بشه برای خونه و یا اینکه امکانات پایینی هم نداشته باشه . من چند تا مدل پیدا کردم . ممنون میشم نظرتون رو بگید و اینکه چه معایبی دارن .
    Sony HX200 البته کمی گرونتره و به خاطر قیمتش دودل هستم .
    Nikon P510
    Fuji HS30
    اگر مدل دیگه ای تو این محدوده قیمت سراغ دارید که بهتره ممنون میشم کمک کنید .

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedgh نمایش پست ها
    سلام . من برای خرید دوربین بین چند تا مدل موندم . نمیدونم کدوم مناسب تره . میخوام یک دوربین متعادل باشه . نه اینکه عکسش خوب باشه کیفیت ساختش بد ، یا بر عکس و یا اینکه فیلم برداریش افتضاح باشه چون ممکنه نیاز بشه برای خونه و یا اینکه امکانات پایینی هم نداشته باشه . من چند تا مدل پیدا کردم . ممنون میشم نظرتون رو بگید و اینکه چه معایبی دارن .
    Nikon P510
    Fuji HS30
    هر سه دوربینهای خوبی هستن.معمولا سونی کیفیت فیلمبرداری بهتری داره اما فوجی بدنه بهتر با امکانات و دکمه های بیشتر داره و همچنین فرمت خام.
    morteza khademy تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    هر سه دوربینهای خوبی هستن.معمولا سونی کیفیت فیلمبرداری بهتری داره اما فوجی بدنه بهتر با امکانات و دکمه های بیشتر داره و همچنین فرمت خام.
    ممنون . تا حدودی آشنایی دارم با امکاناتشون . شنیدم فوجی خیلی تو فیلم برداری بد عمل میکنه . مخصوصا بد فوکوس میکنه و تصوبر همش تار میشه .منوی سختی هم داره. نیکون هم سرعت شاترش خیلی کنه . 1/2000 تا 4 ثانیه هست . باطری ضعیفی هم داره . سونی هم که 27 میلیمتریه و کلا تو عکسها کمی ضعیفتره . اینهایی که گفتم درسته ؟ معایب دیگه ای هم دارن ؟ کسی تجربه کار با این مدلها رو داره ؟

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedgh نمایش پست ها
    Nikon P510
    Fuji HS30
    در بین این 3 مدل Sony HX200فیلم فرداری بهتری داره اما کیفیت عکس خیلی راضی کننده ای نداره

Nikon P510
    با توجه به ریویو های گفته شده باطری ضعیفی داره و درضمن در حین فیلمبرداری به هنگام فوکوس دچار مشکل میشه البته در انتهای زوم

Fuji HS30
    این مدل هم کیفیت عکسش معمولیه واگر از مدل قبلیش به ارث برده باشه Fuji HS20 نباید کیفیت فیلم برداریه خوبی داشته باشه اما دوربین تقریبا کاملیه

بنده به شما fz150 رو پیشنهاد میدم که امتحان خودشو پس داده هم از لحاظ عکاسی و هم از لحاظ فیلم برداری و دوربین کامل تری نسبت به بقیه ی گزینه هاست
    morteza khademy و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    در بین این 3 مدل Sony HX200فیلم فرداری بهتری داره اما کیفیت عکس خیلی راضی کننده ای نداره

Nikon P510
    با توجه به ریویو های گفته شده باطری ضعیفی داره و درضمن در حین فیلمبرداری به هنگام فوکوس دچار مشکل میشه البته در انتهای زوم

Fuji HS30
    این مدل هم کیفیت عکسش معمولیه واگر از مدل قبلیش به ارث برده باشه Fuji HS20 نباید کیفیت فیلم برداریه خوبی داشته باشه اما دوربین تقریبا کاملیه

بنده به شما fz150 رو پیشنهاد میدم که امتحان خودشو پس داده هم از لحاظ عکاسی و هم از لحاظ فیلم برداری و دوربین کامل تری نسبت به بقیه ی گزینه هاست
    ممنون از شما . البته من خودم امروز FZ150 رو خریدم . با گارانتی بانیان 930 تومان . البته تا پس فردا میرسه دستم .

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    حامد جان همون Fz150 رو شما بردار خیر ببینی D: