صفحه 181 از 225 نخستنخست ... 81 131 171 177 178 179 180 181 182 183 184 185 191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaaa نمایش پست ها
    بچه ها خواهش میکنم کمک کنید تا من یه انتخاب خوب داشته باشم بین خرید Canon PowerShot SX40 HS و Sony Cyber-Shot DSC-HX200V
    اگر حتما بین این دو تا دوربین می خواین یکی رو انتخاب کنین که به نظر من دوربین سونی یک سر و گردن بالا تر از دوربین کنن هست. کنن به غیر از اندکی زوم بیشتر هیچ مزیت قابل اعتنایی نسبت به سونی نداره.

در این لینک می تونین مقایسه مشخصات این دو دوربین رو ببینید. به نظر می رسه که سونی دوربین بسیار بهتری باشه. دست کم روی کاغذ که برتری کامل با سونی هست!
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    البته از نظر بنده مورد پاناسونیک که در حال حاضر بهترین عملکرد در SLR Like هارو داره فراموش کردید!
    Panasonic FZ150 بنظر بنده بهترین انتخاب است!
    nedaaa، mandy و hkhaghani تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

بدون شک Panasonic FZ150 یا fuji x-s 1 بهترین دوربین های SLR Like حال حاضر برای خریدند .سونی کیفیت عکسش پایینتره و کنن کیفیت فیلمش ضمن اینکه هیچ کدوم فرمت raw رو ساپورت نمیکنند
    nedaaa و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر جديد nedaaa آواتار ها
    تشکر کرده
    31

Thumbs up انتخاب بهترین دوربین

طبق تحقیقات به عمل اومده و راهنمای دوستان برای خرید دوربین سوپرزوم به چند نتیجه رسیدم
    خرید Sony Cyber-Shot DSC-HX200V
    Panasonic Lumix DMC-FZ150
    Canon PowerShot SX40 HS

همچنین به تازگی Panasonic Lumix DMC-FZ200
    خیلی از دوستان سریع سونی را رد می کردند (سونی رنگها رو بعضی اوقات قاطی میکنه مخصوصا رنگ قرمز)
    خیلی از دوستان سریع کنون را انتخاب میکردند بخاطر زوم فوق العاده
    خیلی از دوستان پاناسونیک را انتخاب میکردند بخاطر دارا بودن فرمت Raw
    انتخاب بهترین دورین از نظر شما کدامیک از این گزینه هاست چرا؟
    کدام را رد میکنید بخاطر چه چیزی؟
    پیشاپیش از همکاری و راهنمایی شما تشکر میکنم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

خوب حالا مي رسيم به جواب شما. من نظر خودم رو مي دم. توي مملكت ما هر كي هرچي خودش داره يا دوست داره رو توصيه مي كنه و گاه اين توصيه ها تا مرز جانبداري بي معني و احمقانه پيش مي ره (زماني من زانتيا داشتم و همكارم 405. ايشون اصرار داشت كه به من بقبولونه كه 405 از زانتيا بهتره و من فقط لبخند مي زدم و او جري تر مي شد و با حرارت بيشتري از لگنش(!) دفاع مي كرد ولي من به جاي دفاع از لگن خودم فقط لبخند مي زدم).

پاناسونيك سري FZ دوربين هاي خوبي هستند. Raw هم دارند كه البته من به اين نتيجه رسيده ام كه كلا RAW در دوربين هاي غير DSLR چندان مورد استفاده ي دارندگانش قرار نمي گيره در جايي كه متاسفانه بسياري از DSLR داران هم هميشه Jpeg مي گيرند. ولي من به دليل ديگه اي پاناسونيك ها رو از ليست حذف مي كنم. به دليل اينكه پاناسونيك در ايران مونو پول يك شركت وارد كننده است و هر گربه اي كه او رقصاند بايد بگوييم چشم و به اين دليل هميشه دوربين هاي پاناسونيك در ايران به نسبت قيمت هاي جهاني اش گرانتر از دوربين هاي ديگر است.
    دو دوربين ديگر اما خيلي به هم شبيه اند. در بعضي جوانب مثل وايد بهتر و زوم بيشتر كنن برنده است و در خيلي جوانب مثل فيلمبرداري و فلاش قوي تر و LCD بهتر سوني برنده است و روي هم رفته روي كاغذ سوني بهتر است ولي من خودم اگر بخواهم براي خودم بخرم كنن را مي خرم چون از دوربين هاي سوني كلا خوشم نمي آيد (قضيه ي زانتيا و 405 هم نيست بلكه سابقه ي خوبي از دوربين هاي سوني ندارم).

حالا شما بايد خودتون كلاهتون رو قاضي كنيد ببينيد كداميك بيشتر به كارتان مي آيد. اين هم لينك مقايسه ي 4 دوربين:

http://www.dpreview.com/products/com...tDir=ascending
    alonebaby، lamagra، toolhelp و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

به p510 نیکون هم میشه فکر کرد
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    98

طبق تحقیقات به عمل اومده و راهنمای دوستان برای خرید دوربین سوپرزوم به چند نتیجه رسیدم
    خرید Sony Cyber-Shot DSC-HX200V
    Panasonic Lumix DMC-FZ150
    Canon PowerShot SX40 HS

همچنین به تازگی Panasonic Lumix DMC-FZ200
    خیلی از دوستان سریع سونی را رد می کردند (سونی رنگها رو بعضی اوقات قاطی میکنه مخصوصا رنگ قرمز)
    خیلی از دوستان سریع کنون را انتخاب میکردند بخاطر زوم فوق العاده
    خیلی از دوستان پاناسونیک را انتخاب میکردند بخاطر دارا بودن فرمت Raw
    انتخاب بهترین دورین از نظر شما کدامیک از این گزینه هاست چرا؟
    کدام را رد میکنید بخاطر چه چیزی؟
    پیشاپیش از همکاری و راهنمایی شما تشکر میکنم
    روی خرید Panasonic Lumix DMC-FZ200 شک نداشته باشید! لنزی با F/2.8 ثابت آرزوی خیلی از علاقه مندان به عکاسی هست.
    البته مدل کنون SX50 هم معرفی شده که از فرمت RAW پشتیبانی میکنه: http://www.dpreview.com/products/can...s/canon_sx50hs

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

خوب حالا مي رسيم به جواب شما. من نظر خودم رو مي دم. توي مملكت ما هر كي هرچي خودش داره يا دوست داره رو توصيه مي كنه و گاه اين توصيه ها تا مرز جانبداري بي معني و احمقانه پيش مي ره (زماني من زانتيا داشتم و همكارم 405. ايشون اصرار داشت كه به من بقبولونه كه 405 از زانتيا بهتره و من فقط لبخند مي زدم و او جري تر مي شد و با حرارت بيشتري از لگنش(!) دفاع مي كرد ولي من به جاي دفاع از لگن خودم فقط لبخند مي زدم).

پاناسونيك سري FZ دوربين هاي خوبي هستند. Raw هم دارند كه البته من به اين نتيجه رسيده ام كه كلا RAW در دوربين هاي غير DSLR چندان مورد استفاده ي دارندگانش قرار نمي گيره در جايي كه متاسفانه بسياري از DSLR داران هم هميشه Jpeg مي گيرند. ولي من به دليل ديگه اي پاناسونيك ها رو از ليست حذف مي كنم. به دليل اينكه پاناسونيك در ايران مونو پول يك شركت وارد كننده است و هر گربه اي كه او رقصاند بايد بگوييم چشم و به اين دليل هميشه دوربين هاي پاناسونيك در ايران به نسبت قيمت هاي جهاني اش گرانتر از دوربين هاي ديگر است.
    دو دوربين ديگر اما خيلي به هم شبيه اند. در بعضي جوانب مثل وايد بهتر و زوم بيشتر كنن برنده است و در خيلي جوانب مثل فيلمبرداري و فلاش قوي تر و LCD بهتر سوني برنده است و روي هم رفته روي كاغذ سوني بهتر است ولي من خودم اگر بخواهم براي خودم بخرم كنن را مي خرم چون از دوربين هاي سوني كلا خوشم نمي آيد (قضيه ي زانتيا و 405 هم نيست بلكه سابقه ي خوبي از دوربين هاي سوني ندارم).

حالا شما بايد خودتون كلاهتون رو قاضي كنيد ببينيد كداميك بيشتر به كارتان مي آيد. اين هم لينك مقايسه ي 4 دوربين:

http://www.dpreview.com/products/com...tDir=ascending
    عرض ادب و احترام خدمت آقا فرهاد عزیز، کیفیت عکس های دوربین FZ150 در حالت RAW و JPEG زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند.... تا حدی که در 99% مواقع با فرمت RAW عکس برداری میکنم. واقعیت رو بگم: اگر دوربین FZ150 فرمت RAW رو پشتیبانی نمیکرد اصلا طرفش نمیرفتم چون کیفیت JPEG ش اصلا جالب نیست.
    اگر کسی حوصله عکس برداری با RAW و ویرایش ش رو داشته باشه FZ150 تمامی نیازهاشو برآورده میکنه: اعم از کیفیت و قابلیت.... حتی در عکس برداری در شب (حساسیت 1600) با استفاده از حالت Burst Mode - 12fps و تکنیک Image Stacking کیفیت تصویر خیره کننده ای رو به نمایش میگذاره.
    ویرایش توسط Haj_Ehsan : Monday 17 September 2012 در ساعت 16:42
    farhad44، nedaaa و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر جديد nedaaa آواتار ها
    تشکر کرده
    31

بچه ها من تصمیم گرفتم Panasonic Lumix DMC-FZ200 رو بخرم در اینده نزدیک عکساشو میزارم
    farhad44، lamagra و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

بچه ها من تصمیم گرفتم Panasonic Lumix DMC-FZ200 رو بخرم در اینده نزدیک عکساشو میزارم
    مگه اومده به بازار؟ چند؟
    lamagra، morteza khademy و کوروش تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

فرهاد خان سوال مشکوک میپرسید ها!
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی