صفحه 177 از 225 نخستنخست ... 77 127 167 173 174 175 176 177 178 179 180 181 187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramn نمایش پست ها
    سلام. چند روزه که به شدت در صدد خرید یه دوربین خوب هستم. بودجه در حدود 1 میلیون می تونم یه کمی بیشتر هم بدم. بیشتر توی ذهنم یه دوربین نیمه حرفه ای سوپر زوم (الزامی روی سوپر زومش ندارم) هست. اصلی ترین دلیل خرید دوربین هم دختر کوچولوی 2 ماهه ام هست که می خوام ازش عکس های خوب بگیرم. یه دوربین کامپکت Canon دارم که زیاد به نظرم عکس هاش خوب توی ساختمون خوب درنمیاد. در نتیجه به فکر خرید یکی دیگه افتادم.
    از همه چیز مهم تر هم برام همینه که توی ساختمان با ایزوهای بالاتر و یا با فلاش کیفیت عکس ها خوب در بیاد. معمولا عکس ها رو در سایز A4 چاپ می کنم. البته چون نمی خوام دوربین فیلم برداری بگیرم برام کیفیت فیلم دوربین ها هم خیلی مهمه.
    چند تا دوربین خوب دیدم ولی واقعا بین Canon SX40, Lumix FZ150 موندم. اگه دوستان بتونن بین این دو تا راهنماییم کنن و یا دوربین های خوب دیگه با این شرایط رو پیشنهاد بدن خیلی ممنون می شم.
    پیشنهاد من هم G12 هستش دوربینی دوست داشتنی با اندازه و وزن معقول همچنین کیفیت قابل قبول..... البته زوم دوربینهای سوپرزوم هم واقعاً آدم رو وسوسه میکنه

بیشتر هدف من منظره ، پورتره و ماکرو هست فیلم برداری برام اصلا مهم نیست
    دوست عزیز اینکه نشد هدف.... تقریباً سه ژانر از سه جنس مختلف رو میخواید پیگیری کنید.
    با این بودجه که فرمودید میتونید در فکر DSLR باشید و میتونید برای پیگیری این موضوع از این تاپیک استفاده کنید
    Javid تشکر می‌کند.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

سلام. چند روزه که به شدت در صدد خرید یه دوربین خوب هستم. بودجه در حدود 1 میلیون می تونم یه کمی بیشتر هم بدم. بیشتر توی ذهنم یه دوربین نیمه حرفه ای سوپر زوم (الزامی روی سوپر زومش ندارم) هست. اصلی ترین دلیل خرید دوربین هم دختر کوچولوی 2 ماهه ام هست که می خوام ازش عکس های خوب بگیرم. یه دوربین کامپکت Canon دارم که زیاد به نظرم عکس هاش خوب توی ساختمون خوب درنمیاد. در نتیجه به فکر خرید یکی دیگه افتادم.
    از همه چیز مهم تر هم برام همینه که توی ساختمان با ایزوهای بالاتر و یا با فلاش کیفیت عکس ها خوب در بیاد. معمولا عکس ها رو در سایز A4 چاپ می کنم. البته چون نمی خوام دوربین فیلم برداری بگیرم برام کیفیت فیلم دوربین ها هم خیلی مهمه.
    چند تا دوربین خوب دیدم ولی واقعا بین Canon SX40, Lumix FZ150 موندم. اگه دوستان بتونن بین این دو تا راهنماییم کنن و یا دوربین های خوب دیگه با این شرایط رو پیشنهاد بدن خیلی ممنون می شم.
    با بودجه ای که در اختیار دارین و توقعی که دارین به نظر منم سراغ سوپر زوم نرین بهتره. عکس خوب در فضای بسته گرفتن = گشودگی دیافراگم بیشتر + سنسور بزرگتر داشتن است. به گزینه هایی مثل G12, Fuji X10, ُCanon S100 و دوربین های سری Sony Nex هم فکر کنید.
    ahmad.abaee و shahbazi تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

xz1 المپیوس گزینه ی بسیار مناسبی است اگر کیفیت عکس توی ساختمان براتون مهمه ولی در بین Canon SX40, Lumix FZ150 شک نکنید که Lumix FZ150 کاملا برتره کیفیت عکس و فیلم این دوربین صد درصد از کنن بالاتره بنده خودم این دوربین رو دارم با توجه به اون فاکتور هایی که من از یک دوربین انتظار دارم کاملا ازش راضیم و کیفیت فیلم برداری این دوربین انقدر بالاست که بنده مجبور شدم با پایین ترین کیفیت این دوربین فیلم بگیرم چرا که کامپیوترم قادر به اجرای درست فیلم ها با بالاترین کیفیت نیست
    Haj_Ehsan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

درود بر شما
    خوبه که الزامی برای سوپرزوم ندارید چون اکثر دوربینهای با زوم بالا کیفیت عکس مناسبی ارائه نمیکنند (کمیت در برابر کیفیت).
    اگر به کیفیت اهمیت میدهید بهترین گزینه برای شما سری G کنون میباشد. با بودجه حدود 700 : Canon G12 که البته برای مموری کارت و کیف و... هم حدود100 در نظر بگیرید، با صرف هزینه کمی بالاتر یعنی حدود 1300 : Canon G1x که سرآمد تمام دوربینهای کامپکت است.هر دو گزینه هم دارای کیفیت بالای فیلمبرداری HD میباشند.
    پیروز باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    118

سلام من قصد خرید یک دوربین سوپر زوم خوب رو دارم محدودیت بودجه ندارم
    اگه ممکنه راهنماییم کنید که فعلا بهترین دوربین تو رده های سوپر زوم چی هست ؟
    من بیشتر نظرم x-s1 هست ولی زیاد ریویو ازش ندیدم تو نت !

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

اولا كه دوربين 16 مگا پيكسلي كه نوشتند نيست .امتحان كنيد عكسي كه روي 12 مگا پيكسل ميگيري كيفيتش خيلي بهتر ميشه .شايد نرم افزاري پيكسل اضافه كردند؟ دوما شديدا نويز داره. و دليل سوم اينكه سرعت پردازشش شديدا پايينه يعني بعداز عكس گرفتن كلي بايد صبر كني تا سيو بشه.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed89saeed نمایش پست ها
    سلام من قصد خرید یک دوربین سوپر زوم خوب رو دارم محدودیت بودجه ندارم
    اگه ممکنه راهنماییم کنید که فعلا بهترین دوربین تو رده های سوپر زوم چی هست ؟
    من بیشتر نظرم x-s1 هست ولی زیاد ریویو ازش ندیدم تو نت !
    روی کاغذ دوربین بدی نیست و عملکرد نویزی قابل قبولی داره اما اگه سوپر زوم به کارت نمیاد میتونی به گزینه های بهتری هم مثل بدون آینه ها فکر کنید.
    morteza khademy تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد ElyasX آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض از نظر شما کدام ؟

سلام دوستان
    من به دنبال خرید یک دوربین برای دنبال کردن بهتر و با کیفیت تر در عکاسی هستم
    و با توجه به اینکه ابتدای راهم و همچنین بودجه و اینکه ممکنه دوربین رو بعد از یک مدت با بهترش عکس کنم میخواستم نظر دوستان رو بین برند های زیر بدونم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    فقط با توجه به تعدد مدل ها و عدم تجربه من اگر موردی هم بود در حول و حش موارد زیر معرفی کنید ممنون میشم
    در مورد لیست زیر من به شخصه علاقه شخصی خودم و استفاده های قبلی روی برند های کانن و نیکون نظرم هست !

اگه لطف هم بکنین در مورد پاورشات بگید خوبه یا نه /
    نظرات کاربران و نقد کننده ها یی هم تو سایت و همچنین دیجیکالا که میخوندم مورد1 رو خوب میگفتن /
    میخواستم نظر نهایی را با توجه به نظرات صاحبنظران اینجا بگیرم

ممنون

1 : Canon Powershot SX40 HS
    2 : Canon Powershot SX30 IS
    3 : Nikon Coolpix P500 { Battery Off nadare :| }
    4 : Sony CyberShot DSC HX100V
    5 : Panasonic Lumix FZ100
    6 : FujiFilm HS20
    7 : Nikon D3100

مدل هایی که شاید گرفته بشه / که البته خیلی بهتر هستند !
    (Canon EOS 550D (Kiss X4
    (Canon EOS 1100D (Rebel T3

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط ElyasX نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دنبال خرید یک دوربین برای دنبال کردن بهتر و با کیفیت تر در عکاسی هستم
    و با توجه به اینکه ابتدای راهم و همچنین بودجه و اینکه ممکنه دوربین رو بعد از یک مدت با بهترش عکس کنم میخواستم نظر دوستان رو بین برند های زیر بدونم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    فقط با توجه به تعدد مدل ها و عدم تجربه من اگر موردی هم بود در حول و حش موارد زیر معرفی کنید ممنون میشم
    در مورد لیست زیر من به شخصه علاقه شخصی خودم و استفاده های قبلی روی برند های کانن و نیکون نظرم هست !

اگه لطف هم بکنین در مورد پاورشات بگید خوبه یا نه /
    نظرات کاربران و نقد کننده ها یی هم تو سایت و همچنین دیجیکالا که میخوندم مورد1 رو خوب میگفتن /
    میخواستم نظر نهایی را با توجه به نظرات صاحبنظران اینجا بگیرم

ممنون

1 : Canon Powershot SX40 HS
    2 : Canon Powershot SX30 IS
    3 : Nikon Coolpix P500 { Battery Off nadare :| }
    4 : Sony CyberShot DSC HX100V
    5 : Panasonic Lumix FZ100
    6 : FujiFilm HS20
    7 : Nikon D3100

مدل هایی که شاید گرفته بشه / که البته خیلی بهتر هستند !
    (Canon EOS 550D (Kiss X4
    (Canon EOS 1100D (Rebel T3
    دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی به فروم موارد 7 و 2 مورد انتهایی جزو سری حرفه ای بوده و علاوه بر گرانتر بودن قطعا کیفیت عکس بهتری دارن.
    بهتره موارد مورد نظر استفاده کردن رو بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند.
    Moty و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی به فروم موارد 7 و 2 مورد انتهایی جزو سری حرفه ای بوده و علاوه بر گرانتر بودن قطعا کیفیت عکس بهتری دارن.
    بهتره موارد مورد نظر استفاده کردن رو بگید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند.
    دوستان لطفا در به كار بردن عبارات در اين فوروم دقت بيشتري به عمل بياوريد. مورد 7 و دو مورد آخر dslr اند. دوربين حرفه اي تعريف ديگري دارد. بقيه موارد هم ِِDslr Like اند كه متاسفانه گاهي نيمه حرفه اي خوانده مي شوند كه باز صحيح نيست.
    ehsan+ و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني