صفحه 78 از 225 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiM نمایش پست ها
    دوباره سلام, خوب مطمئنا عالی نیستند, ولی اینها همان دوربینهایی هستند که الان تولید می شوند, اگر واقعا نیازهای شما را برآورده نمی کنند به سراغ Dslr بروید ولی قبل از آن پیشنهاد من اینست که از همین دوربینهایی که به نظرتان خوب نیستند چند عکس با سایز اصلی از اینترنت دانلود کنید(لینک در صفحات قبل) و ببینید آیا به همان بدی هست که فکر می کردید؟با دیدن عکسها نظرتان عوض خواهد شد.
    ازاینکه اینطور لطف میکنید وزود جواب میدید ممنونم
    حقیقتش دیگه کلافه شدم هر دوربین SLR Like که انتخاب میکنم یه ایرادی داره هرچه سطح آگاهیم از سنسور و این چیزا بالاتر میره وسواس وتوقعم بیشتر میشه و سردرگمیم بیشتر میخوام قید SLR Like بزنم یه کامپکت مثل SX200 IS بگیرم بیخیال همه چی شم پاک خسته شدم

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar937 نمایش پست ها
    ازاینکه اینطور لطف میکنید وزود جواب میدید ممنونم
    حقیقتش دیگه کلافه شدم هر دوربین SLR Like که انتخاب میکنم یه ایرادی داره هرچه سطح آگاهیم از سنسور و این چیزا بالاتر میره وسواس وتوقعم بیشتر میشه و سردرگمیم بیشتر میخوام قید SLR Like بزنم یه کامپکت مثل SX200 IS بگیرم بیخیال همه چی شم پاک خسته شدم
    سلام. با توجه به فرمایش شما، کلافگی شما چندان هم دور از ذهن نیست.
    شما از طرفی در جستجوی بهترین SLR Like هستید و از طرف دیگر در صدد خرید SX200 هستید
    اول اینکه جمله کلیدی "هر قدر پول بدی آش می خوری" رو همیشه در نظر داشته باشید.
    دوم اینکه فکر نمی کنید اگر دوربینی پیدا شود که همه چیز داشته باشد و قیمتش هم منطقی باشد، بقیه دوربینها (حتی مدلهای دیگر همان برند) باید بزنند گاراژ ;).
    در ضمن قطعا بسیاری از مواردی که از عدم وجودشان در بعضی مدلها به عنوان ایراد یاد می کنید، شاید بعد از خریداری دوربین ، خیلی کم مورد استفاده قرار بگیرند. پس توصیه می کنم در مورد داشتن همه امکانات در یک دوربین، زیادی هم وسواس نداشته باشید.

تا زمانی که اهداف و انتظارات خود از دوربینتان و سقف هزینه و بودجه خود را مشخص نکنید، خودتان هم نمی توانید انتخاب خوبی داشته باشید. چه برسد به اینکه دیگران بخواهند راهنمایی تان کنند.
    MehdiM و mahyar937 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Question قیمت زیاد مهم نیست کارایی مهمه

سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
    من تازه یا سایت شما آشنا شدم و یکی دو روزه دارم یه خورده اطلاعات جمع میکنم ولی....
    راستشو بخواین من از اصول عکاسی چیزی نیمدونم ولی عکس های بدی نمی گیرم، حالا می خوام یه دوربین بگیرم بیشتر برای مصارف خانگی ولی از محیط و طبیعت اگه برخورد داشته باشم هم دوست دارم عکس بگیرم (البته من با سخت بودن کار با دوربین زیاد مشکل ندارم البته اگر دستورات و راهنماییاش موجود باشه)
    سقف هم زیاد مهم نیست ولی بهتره ماکزیموم تا1.5 میلیون در نظر بگیرید
    فیلمبرداریش خوب باشه حالا فول اچ دی نباشه مهم نیست
    کیفیت عکس مخصوصا در محیط بسته خیلی مهمه
    یه چیزایی درباره گرد گیر و .... شنیدم ولی چون اطلاعاتی ندارم نمیتونم مانور بدم
    این مدل هارو هم بد ندیدم:
    sony r1
    canon sx1
    canon sx20
    canon g10
    olympus sp-570
    olympus e-520

compact,slr-like,d-slr بودن برام زیاد فرق نمیکنه چون کیفیت عکس و بهترین کارایی واسم مهمتره
    ولی مابقیش دیگه دست شما اساتیدو میبوسه که بنده نادان رو راهنمایی کنید

تشکر کرده
    2397

پیش فرض پاسخ: قیمت زیاد مهم نیست کارایی مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1987 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
    من تازه یا سایت شما آشنا شدم و یکی دو روزه دارم یه خورده اطلاعات جمع میکنم ولی....
    راستشو بخواین من از اصول عکاسی چیزی نیمدونم ولی عکس های بدی نمی گیرم، حالا می خوام یه دوربین بگیرم بیشتر برای مصارف خانگی ولی از محیط و طبیعت اگه برخورد داشته باشم هم دوست دارم عکس بگیرم (البته من با سخت بودن کار با دوربین زیاد مشکل ندارم البته اگر دستورات و راهنماییاش موجود باشه)
    سقف هم زیاد مهم نیست ولی بهتره ماکزیموم تا1.5 میلیون در نظر بگیرید
    فیلمبرداریش خوب باشه حالا فول اچ دی نباشه مهم نیست
    کیفیت عکس مخصوصا در محیط بسته خیلی مهمه
    یه چیزایی درباره گرد گیر و .... شنیدم ولی چون اطلاعاتی ندارم نمیتونم مانور بدم
    این مدل هارو هم بد ندیدم:
    sony r1
    canon sx1
    canon sx20
    canon g10
    olympus sp-570
    olympus e-520

compact,slr-like,d-slr بودن برام زیاد فرق نمیکنه چون کیفیت عکس و بهترین کارایی واسم مهمتره
    ولی مابقیش دیگه دست شما اساتیدو میبوسه که بنده نادان رو راهنمایی کنید
    سلام و خیر مقدم دوست گرامی .

قرار نیست به ازای هر سوال، یک تاپیک ایجاد شود.

• برای هر موضوعی بخش خاصی در نظر گرفته شده است با اندکی صبر و حوصله بخش مورد نظر خود را پيدا کنيد و پس از اطمينان از عدم طرح موضوع شما، يک تاپيک جديد ايجاد کنيد و در نام گذاری آن نهايت دقت و توجه را به کار بريد.
    قبل از فعالیت بیشتر در فروم، لطفا مقررات را مطالعه و رعایت بفرمایید

ضمناً برخی مدلهایی که شما نام بردید با سقف هزینه اعلام شده و انتظارات شما هماهنگ نیست.

این تاپیکها را مطالعه بفرمایید:

راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

با بودجه من چه دوربین و لنزهایی مناسبتر است؟

راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

... و چندین تاپیک دیگر.

در صورتی که جواب نگرفتید، در یکی از همان تاپیکهای مرتبط، سوال خود را مطرح کنید.
    Navid7h، odesa و hamed1987 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    سلام. با توجه به فرمایش شما، کلافگی شما چندان هم دور از ذهن نیست.
    شما از طرفی در جستجوی بهترین SLR Like هستید و از طرف دیگر در صدد خرید SX200 هستید
    اول اینکه جمله کلیدی "هر قدر پول بدی آش می خوری" رو همیشه در نظر داشته باشید.
    دوم اینکه فکر نمی کنید اگر دوربینی پیدا شود که همه چیز داشته باشد و قیمتش هم منطقی باشد، بقیه دوربینها (حتی مدلهای دیگر همان برند) باید بزنند گاراژ ;).
    در ضمن قطعا بسیاری از مواردی که از عدم وجودشان در بعضی مدلها به عنوان ایراد یاد می کنید، شاید بعد از خریداری دوربین ، خیلی کم مورد استفاده قرار بگیرند. پس توصیه می کنم در مورد داشتن همه امکانات در یک دوربین، زیادی هم وسواس نداشته باشید.

تا زمانی که اهداف و انتظارات خود از دوربینتان و سقف هزینه و بودجه خود را مشخص نکنید، خودتان هم نمی توانید انتخاب خوبی داشته باشید. چه برسد به اینکه دیگران بخواهند راهنمایی تان کنند.
    همه فرمایشهای درسته
    من قبلا گفتم مشکلی از لحاظ هزینه نیست
    بعد این همه کلافگی آخرش به این اصل منطقی رسیدم که کسی دنبال عکاسیه باید حرفه ای بگیره در غیر اینصورت کامپکت 200 هزاری کافیه
    ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    817

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1987 نمایش پست ها

دوست عزیز برای همه ی ما کیفیت و کارایی در درجه ی نخست اهمیت قرار دارد اما برای رسیدن به همین منظور باید شناخت کافی نسبت به نکات و مواردی پیدا کرد که شما به آسانی از کنار آنها میگذرید و میگویید فرقی نمیکند!

درک تفاوت میان Compact و DSLR و SLR Like و احاطه بر ویژگیها و تواناییهای هر کدام، دقیقاً همان چیزی است که میتواند شما را به درستی راهنمایی کند که با توجه به نیاز و نوع عکاسیتان چه انتخابی باید بکنید.
    Afshin.Prt و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar937 نمایش پست ها
    همه فرمایشهای درسته
    من قبلا گفتم مشکلی از لحاظ هزینه نیست
    بعد این همه کلافگی آخرش به این اصل منطقی رسیدم که کسی دنبال عکاسیه باید حرفه ای بگیره در غیر اینصورت کامپکت 200 هزاری کافیه
    ممنون
    البته این اصل، به نظر من چندان منطقی هم نیست.
    کاملا به نیاز و انتظارات عکاس و شناخت عملکرد انواع دوربینها و شرایط محیط و ... بستگی دارد.
    همیشه گرانترین، بهترین نیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Amateur نمایش پست ها
    دوست عزیز برای همه ی ما کیفیت و کارایی در درجه ی نخست اهمیت قرار دارد اما برای رسیدن به همین منظور باید شناخت کافی نسبت به نکات و مواردی پیدا کرد که شما به آسانی از کنار آنها میگذرید و میگویید فرقی نمیکند!

درک تفاوت میان Compact و DSLR و SLR Like و احاطه بر ویژگیها و تواناییهای هر کدام، دقیقاً همان چیزی است که میتواند شما را به درستی راهنمایی کند که با توجه به نیاز و نوع عکاسیتان چه انتخابی باید بکنید.
    عزیزم من که گفتم چون اطلاعاتم زیاد نیست نیمتونم زیاد چیزی بگم و از شما ها کمک خواستم
    دوربین رو برای حرفه ام نمیخوام چون اصلا کارم نیست
    بعید میدونم بخوام واسش لنر بگیرم
    زوم هم اگر زیاد باشه مثل sx1 که 20x هست چه بهتر
    بازم ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Angry پاسخ: قیمت زیاد مهم نیست کارایی مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    سلام و خیر مقدم دوست گرامی .

قرار نیست به ازای هر سوال، یک تاپیک ایجاد شود.

قبل از فعالیت بیشتر در فروم، لطفا مقررات را مطالعه و رعایت بفرمایید

ضمناً برخی مدلهایی که شما نام بردید با سقف هزینه اعلام شده و انتظارات شما هماهنگ نیست.

این تاپیکها را مطالعه بفرمایید:

راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

با بودجه من چه دوربین و لنزهایی مناسبتر است؟

راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

... و چندین تاپیک دیگر.

در صورتی که جواب نگرفتید، در یکی از همان تاپیکهای مرتبط، سوال خود را مطرح کنید.
    ما که سوال می پرسیم جواب نمیدین
    تاپیک میزنیم پاک میکنید
    سوال ها رو در 2جا می پرسیم که کاربرهای متفاوت دارن تا از همه کمک بگیریم یکی رو پاک میکنید
    چه خبره اینجا

كاربر جديد ice_face آواتار ها
    تشکر کرده
    4

سلام

به نظر بنده که در مورد دوربین های slr -like
    تحقیق کردم

تمامی دوربین ها هم نقاط قوت دارند هم ضعف اما برای کسانی که بخواهند عکاسی را تجربه کنند و بعد دوربین حرفه ای بخرند من دوربینs200exr fuji رو پیشنهاد میکنم

با وجود اینکه ایراداتی داره ولی در عین حال نسبت به بقیه بهتره حتی کنون ها
    hamed1987 تشکر می‌کند.

صفحه 78 از 225 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 ... آخرینآخرین