صفحه 182 از 225 نخستنخست ... 82 132 172 178 179 180 181 182 183 184 185 186 192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaaa نمایش پست ها
    بچه ها من تصمیم گرفتم Panasonic Lumix DMC-FZ200 رو بخرم در اینده نزدیک عکساشو میزارم
    به نظر من مشخصات این دوربین بسیار وسوسه کننده است دیافراگم ثابت 2.8 در تمام فواصل کانونی جذاب است.

ولی توصیه میکنم تا آمدن ریویوها و نمونه عکسها صبر کنید عملکرد اپتیکی لنز، وضعیت فوکوس، خروجی تصویر مشخص نیست.
    morteza khademy تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

با کمال خرسندی تو این مورد بالاخره منو جناب حسینی با هم موافقیم. من با راو lx3 کار کردم و نپسندیدم. برای همین تو انتخاب سوپرزوم راو رو از ملاک هام حذف کردم. ولی اگر 600 میلی متر برای شما کافیه قطعا fz 200 با دیاف 2.8 در تمامی فوکال ها بهترین انتخابه.
    جدای از اینکه کلا کیفیت ساخت بهتری از کنون هم داره.
    من که کنون خریدم هدفم فقط تله بود و الان اگه sx50 هم تو 1200 به خوبی این جواب بده حتما میخرمش.
    hkhaghani و کوروش تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    فرهاد خان سوال مشکوک میپرسید ها!
    نه مشکوک نیست. آخه این دوربین خیلی جدیده و شرکت بانیان هم معمولا می ذاره دوربنها کاملا بیات می شن بعد به قیمت دوبرابر بازار جهانی 4 تا و نصفی میاره تو بازار. یادمه یه وقتی به شدت دنبال خرید GH2 بودم اینقدر نیومد به بازار که مدل های بعدی به بازار جهانی اومد و من کلا پشیمان شدم. یه زمانی هم FZ-5 داشتم یادش به خیر
    lamagra، morteza khademy و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد nedaaa آواتار ها
    تشکر کرده
    31

خوب من امروز دوربینمو خریدم Panasonic Lumix DMC-FZ200 الان خیلی شوکههستم چون احساس میکنم خیلی تفاوت داره با دوربین قبلیم که کنون دی هزار بود من عکسای کنون رو گرمتر میبنم تا این دوربین جدید به هر حال باید باهاش آشنا بشم امیدوارم که دوسش داشته باشم در اینده نزدیک مثل کنون
    دفترچه فارسیش رو میتونم جایی پیدا کنم یا باید با انگلیسیش برم جلو

كاربر جديد nedaaa آواتار ها
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    مگه اومده به بازار؟ چند؟
    بله تو بازار هست 549 یورو

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

بله تو بازار هست 549 یورو
    میشه بفرمایید چه جوری و از کجا خریدید؟
    morteza khademy تشکر می‌کند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

خوب من امروز دوربینمو خریدم Panasonic Lumix DMC-FZ200 الان خیلی شوکههستم چون احساس میکنم خیلی تفاوت داره با دوربین قبلیم که کنون دی هزار بود من عکسای کنون رو گرمتر میبنم تا این دوربین جدید به هر حال باید باهاش آشنا بشم امیدوارم که دوسش داشته باشم در اینده نزدیک مثل کنون
    دفترچه فارسیش رو میتونم جایی پیدا کنم یا باید با انگلیسیش برم جلو
    شما که قبلن دوربین SLR داشتید ، همیشه باید بدونید به هر حال تصویر خروجی یک دوربین بریج ، به هر حال پایین تره و تا حدی ممکنه باعث بشه عده ای که با دوربین های SLR کار کرده اند توی ذوق اشون بخوره .
    به هر حال سنسور این دوربین ها به مراتب کوچکتر از دوربین های SLR هستند و باید این را در نظر بگیرید . ( البته به همین دلیل هم امکان افزایش رنج فاصله کانونی از واید تا تله هست )

اما در عوض به جای مقایسه موبه موی تصویر این دوربین ها با یکدیگر و یا دوربین های SLR ، این دوربین ها امکانات جانبی بیشتری برای افراد آماتور و آماتور جدی مهیا می کنند که در دوربین های SLR چندین برابر همین بدنه ای که شما گرفتید ، هزینه بر میداره ( و البته با کیفیت بهتر )
    یکی اش همین لنز زوم با رنج بسیار بلند .
    آقای مرتضی خادمی عزیز ، به گفته خودشون یک دوربین بریج گرفته اند فقط برای استفاده از لنز زوم آن . چون هیچگاه در دوربین های حرفه ای (تا الآن )شما نمیتونید چنین لنزی رو با این فاصله کانونی بلند ( از واید تا تله ) داشته باشید ، و برای خرید لنز زوم هایی به مراتب با فاصله های کانونی زوم کمتر باید هزینه های هنگفتی گاه تا چند برابر همین بدنه ای که خریده اید بکنید .

اما پیشنهاد من به شما اینه که دوربین خودتون و تنظیمات دستی اون رو به خوبی بشناسید و کار کردن با فتوشاپ رو حتی در حد مقدماتی ( و در حد کارهایی چون افزایش شارپنس ، نویزگیری ، اصلاح رنگ و ... ) بیاموزید ( و اگر بلدید ، مهارتهای خود را افزایش دهید ) ، در آن صورت با همین دوربین نیز می توانید تصویرهای بسیار خوبی بگیرید .
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام
    میشه بفرمایید از کجا خریدید؟

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

یکی از دوستانم می خواهند یه دوربین بگیرند
    حدود 1 میلیون.
    یکی از مواردی که خیلی تاکید دارند شبه کامپکت ها نباشد سایزشون و... G12 رو پیشنهاد بهشون دادم ولی خوششون نیامد.
    پیشنهاد دوستان ممنون میشم بفرمایید.

از برند فوجی و پاناسونیک فکر می کنم گزینه های خوبی باشد اما متاسفانه شناخت کافی رو ندارم.
    دیگر برند ها رو هم همین شناخت لازم رو ندارم لطفا گزینه های زیادی رو بفرمایید ممنون میشم.
    ویرایش توسط mohsen.sh : Friday 26 October 2012 در ساعت 14:54

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh نمایش پست ها
    یکی از دوستانم می خواهند یه دوربین بگیرند
    حدود 1 میلیون.
    یکی از مواردی که خیلی تاکید دارند شبه کامپکت ها نباشد سایزشون و... G12 رو پیشنهاد بهشون دادم ولی خوششون نیامد.
    پیشنهاد دوستان ممنون میشم بفرمایید.

از برند فوجی و پاناسونیک فکر می کنم گزینه های خوبی باشد اما متاسفانه شناخت کافی رو ندارم.
    دیگر برند ها رو هم همین شناخت لازم رو ندارم لطفا گزینه های زیادی رو بفرمایید ممنون میشم.
    دوربینهای فوجی قیمتشون خیلی بالا رفته.فوجی hs20 نزدیک 1200 و hs30 حدود 1450 هست که من hs20 رو پیشنهاد میکنم هم ارزونتر هست و اینکه باطری قلمی میخوره.
    فوجی xs1 هم حدود 1500 هست و از این 2تا بهتره با سنسور بزرگتر.
    پاناسونیک fz150 هم خوبه و از اون بهتر fz200 که هنوز وارد بازار ایران نشده.(قیمتش رو ندارم)

بنظرم همون دست دوم hs20 رو هم میتونید بگیرید و بقیه پول رو برای رم و کیف و ... بذارید

در کل اگه بخوای با یه تومن
    mohsen.sh تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم