صفحه 193 از 225 نخستنخست ... 93 143 183 189 190 191 192 193 194 195 196 197 203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza kia نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. بنده تازه عضو شدم البته خیلی به عکاسی علاقه دارم و تصمیم گرفتم برای شروع یه دوربین عکاسی با قابلیت تنظیمات دستی بگیرم زیاد نمیخوام هزینه کنم حدود یه تومن تا زمانیکه دستم راه بیوفته و انشاا.. با آگاهی کامل و اونچه که واقعا بهش نیاز دارم یه دوربین حرفه ای بگیرم . به نظرم فوجی خوب اومد دو مدل hs20 و hs25 زیر یک تومن قیمت دارن و تقریبا شبیه هم هستن دوستان لطفا راهنمایی کنید در توضیحات hs20 محدوده دیافراگم F11 تا F2.8 هست و در f/2.8-5.6 hs25 این یعنی چی؟ بعلاوه اینکه hs25 تشخیص لبخند هم داره
    یه سوال دیگه دارم آیا نمایشگاه دوربین دیجیتال مثل پارسال آخر اردیبهشت دایره و آیا نمایندگی ها به بازدید کننده ها تخفیف هم میدن؟
    ببخشید که زیاد شد ممنون از حوصله و توجه شما
    hs25 عکس برداری در حالت Raw نداره
    اون دیافراگم هم در حالت بازترین عدد دیافراگم در حالت واید و تله اگه اشتباه نکنم
    برای من هم سوال هست که چرا عدد دیافراگم hs25 با hs 20 فرق داره؟؟؟؟
    خودم هم دنبال SLR Like گشتم به نظر منم hs25 گزینه مناسبی هست با توجه به قیمتش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان من تازه با این سایت اشنا شدم می خواستم ببینم نظرتون راجب hx300 چیه بنظرتون به قیمتش می ارزه یا تو این رنج قیمت گزینه مناسب تری هست؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید الان hx300 تقربا 1600-1700 هست قیمتش
    ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط HMT51379 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه با این سایت اشنا شدم می خواستم ببینم نظرتون راجب hx300 چیه بنظرتون به قیمتش می ارزه یا تو این رنج قیمت گزینه مناسب تری هست؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید الان hx300 تقربا 1600-1700 هست قیمتش
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز تو رنج 1200 تا 1300 من به شما نیکون p510 رو پیشنهاد میکنم البته الان p520 ]هم اومده

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza kia نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. بنده تازه عضو شدم البته خیلی به عکاسی علاقه دارم و تصمیم گرفتم برای شروع یه دوربین عکاسی با قابلیت تنظیمات دستی بگیرم زیاد نمیخوام هزینه کنم حدود یه تومن تا زمانیکه دستم راه بیوفته و انشاا.. با آگاهی کامل و اونچه که واقعا بهش نیاز دارم یه دوربین حرفه ای بگیرم . به نظرم فوجی خوب اومد دو مدل hs20 و hs25 زیر یک تومن قیمت دارن و تقریبا شبیه هم هستن دوستان لطفا راهنمایی کنید در توضیحات hs20 محدوده دیافراگم F11 تا F2.8 هست و در f/2.8-5.6 hs25 این یعنی چی؟ بعلاوه اینکه hs25 تشخیص لبخند هم داره
    یه سوال دیگه دارم آیا نمایشگاه دوربین دیجیتال مثل پارسال آخر اردیبهشت دایره و آیا نمایندگی ها به بازدید کننده ها تخفیف هم میدن؟
    ببخشید که زیاد شد ممنون از حوصله و توجه شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dre نمایش پست ها
    hs25 عکس برداری در حالت Raw نداره
    اون دیافراگم هم در حالت بازترین عدد دیافراگم در حالت واید و تله اگه اشتباه نکنم
    برای من هم سوال هست که چرا عدد دیافراگم hs25 با hs 20 فرق داره؟؟؟؟
    خودم هم دنبال SLR Like گشتم به نظر منم hs25 گزینه مناسبی هست با توجه به قیمتش
    با سلام
    منم تازه کار هستم ولی اینی که دوستمون راجع بهش سوال داشتن فکر نکنم مربوط به حالت تله یا واید باشه
    حالت تله یا واید Focal length هستش که مثلاً در hsx 50 بین 24تا1200mm هستش
    ولی اونی که دوستمون گفتن تفاوت F2.8 - F5.8 در چیه، aperture یا همون روزنه عبور هستش که واسه حالت های عمق میدان باید باشه
    بازم دوستان نظر بدن ما هم بیشتر بدونیم

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandolf نمایش پست ها
    با سلام
    منم تازه کار هستم ولی اینی که دوستمون راجع بهش سوال داشتن فکر نکنم مربوط به حالت تله یا واید باشه
    حالت تله یا واید Focal length هستش که مثلاً در hsx 50 بین 24تا1200mm هستش
    ولی اونی که دوستمون گفتن تفاوت F2.8 - F5.8 در چیه، aperture یا همون روزنه عبور هستش که واسه حالت های عمق میدان باید باشه
    بازم دوستان نظر بدن ما هم بیشتر بدونیم
    با سلام به همه دوستان. فکر میکنم خوندن این مقاله برای درک بهتر دیافراگم به دردتون بخوره:
    عمق میدان (Depth Of Field (DOF | عکاسی
    یا حق
    Moty و Gandolf تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام خسته نباشید
    من 1.5 دارم میخواستم ببینم با این بودجه دوستان چه دوربینی رو پیشنهاد میدن
    هدفم تقریبا عکاسی خانوادگی ولی گاهی اوقات از طبیعت هم عکس میگیرم در ضمن کیفیت فیلم و عکس هردو برام مهمه
    اگر هم فوکوس دستی (رینگ دور لنز) داشته باشه که خیلی بهتر میشه
    کیفیت این دوربینای بدون آینه چطوره با این بودجه میتونم یه مدل از اینا بگیرم
    با تشکر
    ویرایش توسط sa`eed : Wednesday 3 July 2013 در ساعت 19:20

كاربر جديد
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط sa`eed نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    هدفم تقریبا عکاسی خانوادگی ولی گاهی اوقات از طبیعت هم عکس میگیرم در ضمن کیفیت فیلم و عکس هردو برام مهمه
    با تشکر
    شما می توانید قبل از اقدام به خرید روی دوربین x-s1 فوجی فیلم هم فکر بکنید.درسته زوم کمتری نسبت به sx50 ، hx300 و hs50 داره و زومش 26 برابره. اما تنها دوربینی با این رنج زوم است که سنسور بزرگتری داره (سنسور 2.3 اینچی 12.1 مگاپیکسلی EXR CMOS)و همچنین کیفیت بسیار بالای لنزش که فوجی فیلم از لنزهای با کیفیت و شارپ فوجینون روی آن استفاده کرده است. کیفیت تصاویر این دوربین بسیار از مدل های سوپر زوم گفته شده بالاتر است.فوکوس دستی هم داره و همانند دوربین های DSLR، امکان انجام عمل زوم و فوکوس به کمک چرخاندن بشکه‌ی لنز و حلقه‌ی فوکوس هم وجود دارد.همچنین کیفیت ساخت خوب و بدنه فلزی داشته و البته وزن سنگینی هم دارد(945 گرم).قیمتش رو من 1600 دیدم تازگی که البته قبلا قیمتش بیشتر از این بوده و الان افت قیمتش رو کرده.
    ویرایش توسط sh_asian : Thursday 4 July 2013 در ساعت 00:12
    sa`eed تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط sa`eed نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    با تشکر
    درود
    با این بودجه در رده بدون اینه های خوب که بعید می دونم ..... حتی high end ها نیز از بودجه شما بیشتر هستند
    دوربین قبلی شما چه بوده و قبل از این با چه دوربینی عکاسی می کردید و ایا از کیفیت ان راضی بودید?
    حجم و اندازه دوربین برای شما مهم است?
    بودجه شما در حد کامپکت های رده بالا و سوپرزوم ها یا همون slr like ها هست...اگر کمی بیشتر باز کنید مطلب رو شاید بهتر بشه بهتون کمک کرد ...البته در حد توان ...
    البته اگر اندازه کوچک زیبایی و توام با کیفیت نیاز دارید xf1 فوجی به بودجتون می خوره و اگر در سوپر زوم ها می خواهید انتخاب کنید xs1 فوجی به بودجتون نزدیک هست
    sa`eed و sh_asian تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

یکجورایی منم با مرتضی عزیز موافقم. فقط به نظر من سوپرزوم هم زیاد براتون کارساز نیست. اسمش روشه ولی حالا که اکثر هدفتون عکاسی خانوادگی هست و کیفیت هم براتون اولویت داره کامپکت رده بالا بیشتر به دردتون میخوره.بازم از سوابق دوربین عکاسیتون بیشتر بگین مطمئنن دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن.
    یا حق
    Moty و sa`eed تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

دوربینم الآن z70 فوجیه ولی یه مدت با کنون HX30 IS کار کردم و از مود های دستیش خیلی خوشم اومد و متوجه شدم میتونم عکسای زیبایی از طبیعت(به خصوص آبشار و رود ها) بگیرم و به فکر تعویض دوربین افتادم
    تو دیجی کالا قیمت NEX F3 رو زده 1500 اون بکارم میاد.نمونه فیلماشو دیدم خیلی کیفیتش خوب بود
    در کل،میخوام بیشتر خودم رو دوربین کنترل داشته باشم.
    ظاهر دوربین زیاد برام مهم نیست بیشتر کیفیت برام ملاکه
    ویرایش توسط sa`eed : Thursday 4 July 2013 در ساعت 00:38