صفحه 143 از 225 نخستنخست ... 43 93 133 139 140 141 142 143 144 145 146 147 153 193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط morsasongl نمایش پست ها
    سلام
    ضمن اينكه پيشنهاد ميكنم اين تاپيك را كاملا مطالعه كنيد ، به نظر بنده اگه حدود60 هزار تومان به پولت اضافه كني و HS20 بگيري ضرر نميكني ، چون مود EXR و نويز پائينترش كمك زيادي به داشتن كيفيت خروجي بهتر ميكنه
    قیمت روز دوربینhs20
    ۵۲۵ هزار تومان به همراه بیمه و ۱ سال گارانتی هست که همراه با باتری شارژی و کارت حافظه مناسب بوجه رو ۶۰۰ میره
    rostamiani و persian.boy تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    قیمت روز دوربینhs20
    ۵۲۵ هزار تومان به همراه بیمه و ۱ سال گارانتی هست که همراه با باتری شارژی و کارت حافظه مناسب بوجه رو ۶۰۰ میره
    ارزونتر هم میشه پیدا کرد. من یک هفته قبل خریدم به 505000 تومان. اینجا نوشتم مشخصات گارانتی رو:
    آخرين قيمت دوربين هاي فوجي
    . . Ametures Made The Ark, While Professionals Made The Titanic . .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    391

سلام
    با تشکر از تذکری که دادید
    کدوم لایک ها دارند. HS20 داره. منظورم هیستوگرام است

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

fuji s100fs,fuji s200EXR, fujifilm hs10, canon g12, canon sx30 هیستوگرام زنده دارند. در playeback هم امکان نمایش وجود دارد.

hs20 هم هیستوگرام زنده دارد. (احتمالا مانند hs10 با نگاه داشتن دکمه exposure compensation )
    persian.boy، Moty، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    391

تشکر از راهنمایی که کردید.

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    هم دوربین s200 هم مدل قبلی آن s100fs هر دو ساخت چین هستند اصل و فرع ندارند همه چینی هستند.

من از 2008 تا حالا دارم با یکی از این دو محصول کار میکنم از همه لحاظ عالیست کیفیت تصاویر و جنس بدنه. همه جور کار هم ازش کشیدم : زیر باران و کوه و شرجی و ... روی هر چه ژاپنیست رو سفید کرده. این چین، اونی که شما فکر میکنی نیست. محصول خروجی کمپانی فوجیست چه در چین ساخته شود چه در کشور دگر، محصول نهایی تفاوت عملکردی نخواهد داشت.( شاید تفاوت اسمبل وجود داشته باشد ولی تفاوت کیفیت و لوازم، خیر ) .با 400 تومان بهتر از s200 وجود ندارد. مگر s100 هیچ شکایتی از آن ندارم مگر در سرعت فوکوس در تله

اگر تردیدی باقی مانده مطرح بفرمایید.
    والا بنده قصد خرید و دارم و دنبال همین اس200هستم اما گیر نمیاد..شرکت هایی که با فوکا کار میکنن موجودی ندارن..حالا موندم کجا چه جوری پیدا کنم...اگه پیدا نشه دوریبن هم سطح fuji s200 و چی میدونین؟HS10??:|?

تشکر کرده
    4538

بيايد از شيراز بخريد و كلي عكس، هم بگيريد هم ببريد.:cool: فعلا با مشخصات s200 هيچ دوربيني وجود ندارد. دوربين هاي ديگر با كيفيت عكس بهتر داريم اما با زوم محدود. (نهايتا 140 م.م تله) . قيد زوم رو ميتونيد بزنيد ولي رينگ زوم مكانيكي خيلي كاراست مخصوصا در اكت سريع و آرت.

اگر واقعا خواستيد بيايد شيراز خبرم كنيد برم بازار چك كنم داشته باشند. ميتونيد براي خريد دسته دومش هم تو سايت، آگهي خريد بديد.
    مقررات ( شما به عنوان خريدار محدوديتي نداريد) http://forum.akkasee.com/showthread.php?t=14097
    Amin.D و Miri تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    بيايد از شيراز بخريد و كلي عكس، هم بگيريد هم ببريد.:cool: فعلا با مشخصات s200 هيچ دوربيني وجود ندارد. دوربين هاي ديگر با كيفيت عكس بهتر داريم اما با زوم محدود. (نهايتا 140 م.م تله) . قيد زوم رو ميتونيد بزنيد ولي رينگ زوم مكانيكي خيلي كاراست مخصوصا در اكت سريع و آرت.

اگر واقعا خواستيد بيايد شيراز خبرم كنيد برم بازار چك كنم داشته باشند. ميتونيد براي خريد دسته دومش هم تو سايت، آگهي خريد بديد.
    مقررات ( شما به عنوان خريدار محدوديتي نداريد) http://forum.akkasee.com/showthread.php?t=14097
    راستش داشتم فک میکردم که کسی و پیدا کنم که بخره و پست کنه..شایدم یه سفر شیراز نصیبم شد.تا حالا که نیومدم:))اما فقط یه نکته HS10 CMOS .و لنز24-720به نظرتون کمتر از XRس؟

تشکر کرده
    4538

بله در نويز خيلي فرق دارند به علت سايز سنسور بزرگتر اس200
    Amin.D تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام

من تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم

برای شروع چه دوربینی بگیرم که کارایی مناسب رو داشته باشه ( با بودجه حدود 500 تومان )

خودم این دوربین و مد نظر دارم Conon SX 30 IS

ممنون اگه راهنماییم کنید.