صفحه 196 از 225 نخستنخست ... 96 146 186 192 193 194 195 196 197 198 199 200 206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    درسته مهدی جان. یکی همین سرعت عکاسی پیاپی و یکی فیلمبرداری که تو هر دو سایت مغایره و از ما دوتا که گذشت!! فکر کنم gandolf عزیز و شما که هر دو دوربینو دارین بهتر میتونین بگین. سپاس. یا حق
    دست رو دلم نزار امیر جون
    هنوز هیچی نشده دلم یه eos مثل 60D میخواد - شاید sx رو دادم یکی گرفتم
    هرچی جلوتر میرم بیشتر دلم میخواد
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    شخصا خودم هم sx50 و hx300 با هم تست زدم و کیفیت عکس و لرزشگیر و همچنین فیلمبرداری hx300 بهتر از sx50 بود

با سه پایه و عکس های زوم بالا مشخص بود که hx300 بهتر عمل می کنه
    بنده دوربین های سوپر زوم نیمه حرفه ای در حالت های مختلف تست زدم و از نظر کیفیت سونی در مدل های کامپکت و نیمه حرفه ای بهترین عملکرد داراست ..
    farshad.s، amir.komeily و Gandolf تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام خدمت دوستان
    بنده تازه با فروم آشنا شدم و مقداری از پست ها رو هم خوندم اگه ممکنه یه راهنمایی برا بنده هم بکنید.
    من می خوام با بودجه حداکثر یه تومن دوربینی بخرم برا تمرین و یادگیری عکاسی از مناظر landscape و پرتره Portrate مارک دوربین هم برام مهم نیست ولی حتی المقدور کنترل خوبی بر روی تنظیمات دوربین داشته باشه ممنون میشم از راهنماییتون.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده تازه با فروم آشنا شدم و مقداری از پست ها رو هم خوندم اگه ممکنه یه راهنمایی برا بنده هم بکنید.
    من می خوام با بودجه حداکثر یه تومن دوربینی بخرم برا تمرین و یادگیری عکاسی از مناظر landscape و پرتره Portrate مارک دوربین هم برام مهم نیست ولی حتی المقدور کنترل خوبی بر روی تنظیمات دوربین داشته باشه ممنون میشم از راهنماییتون.
    با این بودجه پیشنهاد می کنم یه SLR کار کرده بخری و با یکم این ور اون ور کردن هزینه یه لنز 55-18 کنون هم بگیر. برای شروع عکاسی با بودجه یک میلیون تا یک میلیون و دویست انتخاب مناسبیه.
    علی محمدی تشکر می‌کند.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سلام به شما
    دوربین های slr-like معمولا امکانات خوب و تنظیمات گسترده ای در اختیار می گذارند ولی کیفیت خروجی آنها بدلیل سنسور کوچک به پای dslr ها نمی رسد.
    به علاقه شما به عکاسی هم ربط دارد میتوانید با 1300000 تومان یک dslr مثل 1100D هم تهیه کنید و به اهداف خود برسید.
    slr-like خوب قیمتی بالاتر از بودجه شما دارد. مثل panasonic fz150 , canon sx40 ,fuji xs-1 و همین طور کامپکت های خوب هم قیمت بالایی دارند.
    در کامپکت ها هم sx240 و sx260 هم قابل پیشنهاد است.
    علی محمدی تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

خیلی ممنون از محبت دوستان به این نتیجه رسیدم که یک 600d کارکرده پیدا کنم از نظر مالی برام بهتره با توجه به این که هم در زمینه منظره و هم پرتره می خوام وارد بشم امیدوارم درست انتخاب کرده باشم
    hkhaghani و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام من یه عکاس آماتورم که خیلی به عکاسی علاقه دارم.میخوام یه دوربین زیر 1 میلیون بخرم.که فوکوس دستی داشته باشه و قدرت زوم خوبی(30X) داشته باشه و بتونم باهاش از این عکس هایی که توش پس زمینه تاره و لی خوده سوژه شفافه بگیرم!.بیشتر عکاسی طبیعت رو دوست دارم.
    با این بوجه طبق سرچی که کردم به گزینه های زیر رسیدم شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میدید لطفا با ذکر علت من خودم فوجی 20 رو مد نظر قرار دارم ولی بعضی ها میگن برند خوبی نیست.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
    1-fujifilm finpix sh20
    2-fujifilm finpix hs25
    3-canon powershot sx500 si
    4-olympus 810-uz

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

حیف که بودجتون نمیرسه وگرنه fuji xs1 بهترین گزینس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed5230 نمایش پست ها
    سلام من یه عکاس آماتورم که خیلی به عکاسی علاقه دارم.میخوام یه دوربین زیر 1 میلیون بخرم.که فوکوس دستی داشته باشه و قدرت زوم خوبی(30X) داشته باشه و بتونم باهاش از این عکس هایی که توش پس زمینه تاره و لی خوده سوژه شفافه بگیرم!.بیشتر عکاسی طبیعت رو دوست دارم.
    با این بوجه طبق سرچی که کردم به گزینه های زیر رسیدم شما اساتید کدوم رو پیشنهاد میدید لطفا با ذکر علت من خودم فوجی 20 رو مد نظر قرار دارم ولی بعضی ها میگن برند خوبی نیست.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
    1-fujifilm finpix sh20
    2-fujifilm finpix hs25
    3-canon powershot sx500 si
    4-olympus 810-uz
    سلام:
    کسی نبود راهنمایی بیشتر کنه!رفتم بخرما.بعدش نگید چرا رفتی فوجی گرفتی ای کاش....

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed5230 نمایش پست ها
    سلام:
    کسی نبود راهنمایی بیشتر کنه!رفتم بخرما.بعدش نگید چرا رفتی فوجی گرفتی ای کاش....
    دوست من با توجه به بودجه شما و شرایط بهترین انتخاب همان گزینه فوجی می باشد و با توجه که قصد یادگیری دارید مگر اینکه افزایش بودجه دهید ....
    برند هم مهم نیست که فلان شرکت زده یا خیر بلکه مشخصات فنی و کارایی دوربین ملاک هست
    شما در دوربینی مثل hs20 قابلیت زوم دستی دارید که خود به عقیده من واقعا ارزشمند هست علاوه بر ان مود raw و قابلیت نصب فلاش خارجی و فوکوس دستی ، مودهای منوال خوب ، و خوش دست بودن دوربین که با این بودجه و این رده بسیار ارزشمند است البته اگر انتظارات خود را در مورد کیفیت با همین سطح دوربین ها بسنجید
    bahri-d، hkhaghani، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography