صفحه 32 از 225 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض بين H50-sp570-p80-fz50 انتخاب كنيد.

با تشكر
    با مطالعه توضيحات جامع در رابطه با دوربين slrو slr-like و با توجه به اينكه نياز من داشتن دوربين كامل و كم هزينه
    هست slr-like رو انتخاب كردم ولي تو انتخاب مدلش تو اين 4 مدل گير كردم كه هر كدوم مزايايي نسبت به اون يكي داره مثل رينگ لنز تو FZ50 - سرعت شاتر تو H50-بازه لنز تو P80 و SP570 و چيز هاي ديگه لطفا اساتيد نظرشون رو جهت انتخاب بهتر اعلام كنن.از همتون ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: بين H50-sp570-p80-fz50 انتخاب كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط resh_696969 نمایش پست ها
    با تشكر
    با مطالعه توضيحات جامع در رابطه با دوربين slrو slr-like و با توجه به اينكه نياز من داشتن دوربين كامل و كم هزينه
    هست slr-like رو انتخاب كردم ولي تو انتخاب مدلش تو اين 4 مدل گير كردم كه هر كدوم مزايايي نسبت به اون يكي داره مثل رينگ لنز تو FZ50 - سرعت شاتر تو H50-بازه لنز تو P80 و SP570 و چيز هاي ديگه لطفا اساتيد نظرشون رو جهت انتخاب بهتر اعلام كنن.از همتون ممنون
    ظاهراً در P80 از همان لنزهای 570UZ استفاده شده و لنزها هم چندان تعریفی ندارند. در عوض سونی H50 از لنز کارل زایس استفاده می کند که دست کم اعتبار بیشتری دارد. شما در ّFZ50 و P80 و 570UZ شارپنس و نویز بیشتری خواهید داشت و در H50 نویز کمتر خواهد بود اما تصاویر سافت تر هستند.
    در H50 امکان DRO وجود دارد که تا جایی که اطلاع دارم سایر دوربین های مورد بحث چنین امکانی را ندارند. البته نیکون پس از ثبت عکس امکان پردازش مشابهی را می دهد که خب یک پردازش محسوب می شود.
    من خودم H50 دارم و تنها مشکلی که با آن دارم سایز دهانه آن است که 74 میلیمتری است و این سایز غیر استاندارد است یعنی جز سونی کمپانی های دیگر برای این سایز دهانه فیلتر و کانورتور تولید نمی کنند. محصولات خود سونی هم ناقص است. البته راه حل وجود دارد برای افزایش سایز دهانه اما به هرحال دهانه خود دوربین استاندارد نیست. ضمناً از امکان اینفرارد این دوربین غافل نشوید که بسیار مهیج است. با تهیه یک فیلتر IR و با استفاده از مادون قرمز عکسهای خوبی می شود گرفت که جذابیتهای خود را دارند. نمونه عکسهای H9 را که با فیلتر IR گرفته شده اند را با جستجو در اینترنت می توانید پیدا کنید که H50 هم قابلیت یکسانی در این مورد دارد.
    در کل من هم موقع انتخاب همین گزینه های شما را مد نظر داشتم و در آخر H50 را انتخاب کردم و الان کاملاً راضی هستم از این دوربین. به نظرم گزینه بعدی FZ50 است چون "نظر شخصی من" اینست که دو دوربین P80 و 570UZ صرفاً دوربینهایی تجاری هستند. 22x زوم 570UZ با این لنزهای کوچک کمی خنده دار به نظر می رسد. البته قطعاً P80 به واسطه نام نیکون فروش خوبی هم خواهد داشت...
    دوستان بنده عازم سفر هستم و فعلاً نمی توانم پاسخگوی دوستان باشم.
    R.Asgari تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

آرش عزیز
    المپیوس خودش لنز تولید می‌کنه. نیکون هم همینطور و هرکدام هم در این زمینه صاحب اعتبار بسیاری هستند.
    لنز پی ۸۰ و ۵۷۰ هم هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند.
    نه از لحاظ رنج و ساختار و هرکدام هم در کمپانی جداگانه‌ای تولید می‌شه.
    سایز لنز رابطه مستقیمی با شکل طراحی و تکنیک طراحی داره. رابطه مستقیم با سایز سنسور و دیافراگم اون داره.
    هرکدام از این موارد هم می‌تونه ویژگی مثبت و یا منفی برای افراد مختلفی باشه.
    یعنی یقینا سایز پی ۸۰ اگر باعث مقداری افت کیفیت و یا افت نوری و یا نویز بیشتر شده باشه؟(فرض می‌گیریم چون تصویر و مقایسه‌ای از این دوربین ندیدم) در عوض سایز کوچکتر اون می‌تونه ویژگی مثبتی برای بسیاری از افراد باشه.
    Payman87 تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

من نميدونم چرا اينقدر نسبت به sp570 بي محبتي ميشه!
    من كه به نمونه ي عكس فقط تو flickr اعتقاد دارم عكسهاي خوبي ازش ديدم. اونجا جاي تبليغات نيست و عكساي آماتوري بدون edit هم پيدا ميشه. جدا عكساش عالين. گرچه من واسه خريدش يكم از لحاظ مالي كم ميارم... بخاطر لوازم جانبي زياد و گرون!
    علي يارقلي

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پیش فرض پاسخ: كداميك s3is , s5is , fz8 , h7

با اجازه بزرگان

به نظر من canon s5is بهتره و جوابشو پس داده.گزينه ي بعدي هم fz8.

ضمنا سايت زير اطلاعات بسيار جامعي رو در مورد اين دوربين نوشته كه به نظرم خيلي به درد مي خوره.

http://www.dpreview.com/gallery

سايت زير هم نمونه عكس هاي خيلي از دوربين ها رو كه كاربران گرفتن رو داره كه مي توني نمونه عكس هاشو ببيني.

http://www.pbase.com
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر جديد photohamrah آواتار ها
    تشکر کرده
    13

پیش فرض پاسخ: كداميك s3is , s5is , fz8 , h7

به غير از اف زد 8 با بقيه لين دوربينا كار كردم كه فقط و فقط اچ7 رو پيشنهاد مي كنم به خاطر كيفيت اپتيكي فوقو العاده لنزش و زوم پر قدرتش و باطري قابل شارژ ال سي دي بزرگش و ....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض H50 یا Fz18

من واقعا نمیدونم کدومش رو انتخاب کنم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    آرش عزیز
    المپیوس خودش لنز تولید می‌کنه. نیکون هم همینطور و هرکدام هم در این زمینه صاحب اعتبار بسیاری هستند.
    لنز پی ۸۰ و ۵۷۰ هم هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند.
    نه از لحاظ رنج و ساختار و هرکدام هم در کمپانی جداگانه‌ای تولید می‌شه.
    سایز لنز رابطه مستقیمی با شکل طراحی و تکنیک طراحی داره. رابطه مستقیم با سایز سنسور و دیافراگم اون داره.
    هرکدام از این موارد هم می‌تونه ویژگی مثبت و یا منفی برای افراد مختلفی باشه.
    یعنی یقینا سایز پی ۸۰ اگر باعث مقداری افت کیفیت و یا افت نوری و یا نویز بیشتر شده باشه؟(فرض می‌گیریم چون تصویر و مقایسه‌ای از این دوربین ندیدم) در عوض سایز کوچکتر اون می‌تونه ویژگی مثبتی برای بسیاری از افراد باشه.
    آرش جان من هم می دانم که نیکون و آلیمپوس از لنزهای خود استفاده می کنند اما چندین بار در انجمنهای مختلف دیده ام که به این نکته اشاره شده که این دو دوربین از لنزهای مشابهی استفاده می کنند و فقط به همین جهت بود که نوشتن "ظاهراً...". به هرحال بعید هم نیست در یک محصول تجاری برای کم کردن مخارج از محصولات هم استفاده کنند. که البته شما می فرمایید در این دو دوربین دو لنر کاملاً متفاوت استفاده شده است...
    در مورد نویز هم باید بگویم که نویز را اگر یک عنصر همیشه موجود در دیجیتال تلقی کنیم مشکل حل می شود. یعنی بپذیریم که نویز همیشه وجود دارد اما میزان آن به عوامل مختلفی از جمله نوع و سایز سنسور، طراحی و....و عملکرد کاهنده نویز بستگی دارد. خب حالا تجربه شخصی من نشان داده که سونی ترجیح می دهد نویز کمتری مشاهده شود هرچند جزئیاتی هم از بین بروند اما نیکون یا کنن با جزئیات تصویر اهمیت بیشتری می دهند....نمونه عکسهای دوربین های نام برده شده هم در فروم های خود در dpreview قابل مشاهده هستند.
    به هر حال اگر جایی دیدی که قطعاً اشتباه کرده ام خیلی خوب است که پاسخ لازم را بدهی و ناراحت نمی شوم اگر در صورت لزوم نوشته ام را حذف کنی چون من هم دوست ندارم اطلاعات غلطی به خواننده منتقل بشود....به هرحال ممنون.
    Arash و R.Asgari تشکر می‌کنند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض چه دوربینی بخرم؟راهنمایی برای خرید دوربین نیمه حرفه ای

مدتی است که میخواهم از بین دوربین های H9 و H50 و Fz18 یکی را انتخاب کنم اما نمی دانم کدامیک را انتخاب کنم . از کسانی که تجربه کار عملی با این دوربین ها رو داشتن خواهش می کنم راهنماییم کنن

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: مقایسه ی دوربین های DSLR Like و راهنمایی خرید

سلام

دوستان متاسفانه تعدادتاپیک های مشابه با این مضمون روز به روز بیشتر می شه و دوستان هم چون سوالات تکراری است رغبتی به جواب دادن پیدا نمی کنند به همین دلیل تعدادی از این تاپیک ها ادغام شد و زین پس راهنمایی ها و مقایسه ها همه در این تاپیک انجام خواهد شد و هر تاپیکی با مضمون مشابه هم ادغام خواهد شد.
    Amir Mohebi، Behnam_703، Super Oli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 32 از 225 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 132 ... آخرینآخرین