صفحه 88 از 225 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 871 تا 880 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim496 نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشكر از دوستان به خاطر اينكه اطلاعات گرانبهاي خودتون رو بدون دريغ در اختيار ديگران قرار ميديد. يكي از دوستان بنده دو دستگاه دوربين SLR-Like داره كه ميخواد يكيشو بفروشه. يكي از دوربينها Canon PowerShot SX1 IS و ديگري Panasonic Lumix FZ50. لطفا راهنمايي كنيد كه كدوميكي رو بخرم بهتره. البته اينو هم بگم كه فيلمبرداري Full HD براي من زياد مهم نيست و نميتونه بعنوان ملاك اصلي من براي انتخاب باشه. لطفا دليل برتري يكي نسبت به ديگري همراه با قيمتي كه ميتونه عادلانه باشه رو ذكر بفرماييد. با سپاس
    سلام
    Fz50 دوربين بسيار خوبيه فقط اينو در نظر بگير كه نسبت به sx1 كنن كه 2009 معرفي شد فكر ميكنم يه 3 سالي قديمي تره.يعني شركت پاناسونيك با اينكه سوپرزوم هايي مثل fz28 يا fz35 بعد از اون معرفي كرد ولي جانشين واقعي و نسل بعدي fz50 رو هنوز معرفي نكرده!

نوع لنز اين دوربين نسبت به sx1 كه حالت تلسكوپي داره و كاملا جمع ميشه متفاوته و بزرگتر و جاگير تره ،ولي امكان زوم دستي داره ( شبيه دوربينهاي Slr ) و معمولا كيفيت اپتيكال بهتري دارن. مخصوصا اگه Leica باشه ( كه در fz50 اينطوره ).

سنسور fz50 بزرگتر از sx1 هست ولي براي الان كه سال 2010 هست lcd كوچولويي داره!

ضمنا در مورد نويز sx1 كه اولين دوربين كامپكت كنونه كه سنسوره cmos داره يه تحقيقي بكن. اونطور كه يادمه تو رويويي كه سايت معروف dpreview از اين دوربين داشت گفته بود كه نويزش نسبتا زياده.

موفق باشيد
    Javad Ebrahimi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام
    Fz50 دوربين بسيار خوبيه فقط اينو در نظر بگير كه نسبت به sx1 كنن كه 2009 معرفي شد فكر ميكنم يه 3 سالي قديمي تره.يعني شركت پاناسونيك با اينكه سوپرزوم هايي مثل fz28 يا fz35 بعد از اون معرفي كرد ولي جانشين واقعي و نسل بعدي fz50 رو هنوز معرفي نكرده!

نوع لنز اين دوربين نسبت به sx1 كه حالت تلسكوپي داره و كاملا جمع ميشه متفاوته و بزرگتر و جاگير تره ،ولي امكان زوم دستي داره ( شبيه دوربينهاي Slr ) و معمولا كيفيت اپتيكال بهتري دارن. مخصوصا اگه Leica باشه ( كه در fz50 اينطوره ).

سنسور fz50 بزرگتر از sx1 هست ولي براي الان كه سال 2010 هست lcd كوچولويي داره!

ضمنا در مورد نويز sx1 كه اولين دوربين كامپكت كنونه كه سنسوره cmos داره يه تحقيقي بكن. اونطور كه يادمه تو رويويي كه سايت معروف dpreview از اين دوربين داشت گفته بود كه نويزش نسبتا زياده.

موفق باشيد
    با عرض سلام مجدد. دوستان با توجه به اينكه هر دو 10 مگا پيكسل هستند، از نظر كيفيت و عملكرد كدوميكي بهتره؟ در ضمن اندازه دوربين واسم زياد مهم نيست. لطفا قيمت عادلانه براي هر كدوم رو هم بفرماييد. اينو هم بگم كه هر دوتاشون خيلي تميزند. ممنون.

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض کمک فوری....

سلام
    من با کلی تحقیق واس خرید دوربین بلاخره به 2 مدل رسیدم
    canon sx1 and panasonic fz35
    ازاساتید خواهش میکنم منو تو انتخاب 1کی از اینها کمک کنن
    در ضمن 2مگاپیکسل بیشتر داشتن fz35 یه برتری نسبت به sx1 محسوب میشه یا زیاد مهم نیست؟و فرق full hd با avchd lite ؟
    منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستم
    ویرایش توسط erfan.madani : Thursday 11 February 2010 در ساعت 03:01

كاربر جديد AL102030 آواتار ها
    تشکر کرده
    28

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

دوستان اگه امکانش هست راهنمایی کنید:

1.ایا fz35 که تو بازار ایران هست واقعا ژاپنیه؟؟

2.کجا میشه اورجینالشو پیدا کرد؟؟

ا3.لان قیمتش تو بازار چنده؟؟

4.ایا همراه خودش کیف یا رم داره؟؟

5.ایا تفاوت فیلمش با sx20 خیلی محسوسه یا کمه؟؟

ممنون

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض پاسخ: کمک فوری....

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.madani نمایش پست ها
    سلام
    من با کلی تحقیق واس خرید دوربین بلاخره به 2 مدل رسیدم
    canon sx1 and panasonic fz35
    ازاساتید خواهش میکنم منو تو انتخاب 1کی از اینها کمک کنن
    در ضمن 2مگاپیکسل بیشتر داشتن fz35 یه برتری نسبت به sx1 محسوب میشه یا زیاد مهم نیست؟و فرق full hd با avchd lite ؟
    منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستم
    ایکاش 1کی بود 1 نگاهی به سوال ما می کرد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: کمک فوری....

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.madani نمایش پست ها
    ایکاش 1کی بود 1 نگاهی به سوال ما می کرد
    به نظر من sx1 دوربین شکست خورده کنون توی این رده هست ... بهتره انتخابهای خودتون رو بین sx20 و fz35 قرار بدید . ضمن اینکه یک مدل فوجی هم میتونه در بین انتخابهای شما قرار بگیره .
    هم fz35 و هم sx20 تاپیکهائی دارن که حتما با مطالعه اونها میتونید انتخاب کنید .
    rostamiani و erfan.madani تشکر می‌کنند.
    مهرداد.امیری
    Panasonic Lumix Dmc-Fz35

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

پیش فرض آیا کسی هست که مرا یاری کند؟ :)

به نظر شما برای شروع یاد گرفتن عکاسی به صورت حرفه ای کدوم از اینها با توجه به رنج قیمتی که در نظر گرفتم مناسبه؟

فوجی فیلم فاین پیکس اس 8100 اف دی
    سونی سایبرشات دی اس سی اچ 50
    نیکون کلپیکس پی 90(سوپر زوم)
    دوربین کانن پاورشات اس ایکس 200 آی اس

با توجه به قیمتی که در نظر دارم،‌ اینها توسط یه سایت فروش دوربین نمایش داده شده! آیا اصلاً این دوربینها در بازار موجودن و آیا جواب خودشون رو دادن یا نه؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: آیا کسی هست که مرا یاری کند؟ :)

نقل قول نوشته اصلی توسط india نمایش پست ها
    به نظر شما برای شروع یاد گرفتن عکاسی به صورت حرفه ای کدوم از اینها با توجه به رنج قیمتی که در نظر گرفتم مناسبه؟

فوجی فیلم فاین پیکس اس 8100 اف دی
    سونی سایبرشات دی اس سی اچ 50
    نیکون کلپیکس پی 90(سوپر زوم)
    دوربین کانن پاورشات اس ایکس 200 آی اس

با توجه به قیمتی که در نظر دارم،‌ اینها توسط یه سایت فروش دوربین نمایش داده شده! آیا اصلاً این دوربینها در بازار موجودن و آیا جواب خودشون رو دادن یا نه؟
    سلام

دوربين اول و دوم قديمي شده اند و اگر هم نوشان پيدا شود خيلي توصيه نمي كنم. از دوربين سوم خيلي تعريف نمي كنند نقد منفي زياد گرفته است. دوربين چهارم دوربين بدي نيست ولي به نسبت همقطارانش به خاطر فيلمبرداري HD كمي گرانتر است.

بفرماييد چقدر بودجه داريد و چه انتظاراتي از دوربين داريد (عكاسي، فيلمبرداري، پرتره گرافي، مكرو گرافي و ....)
    rostamiani و india تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوربين اول و دوم قديمي شده اند و اگر هم نوشان پيدا شود خيلي توصيه نمي كنم. از دوربين سوم خيلي تعريف نمي كنند نقد منفي زياد گرفته است. دوربين چهارم دوربين بدي نيست ولي به نسبت همقطارانش به خاطر فيلمبرداري HD كمي گرانتر است.

بفرماييد چقدر بودجه داريد و چه انتظاراتي از دوربين داريد (عكاسي، فيلمبرداري، پرتره گرافي، مكرو گرافي و ....)
    1- عرض به خدمت شما که من سالهاست عشق عکاسی دارم و خیلی دوست دارم که عکاسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم. بعد از طرفی هم هم به خاطر حضور در شاخه 3 و هم اینکه می ترسم این یه هوس زودگذر باشه،‌نمی خوام زیاد هزینه کنم،‌ اینه که الان فکر می کنم بین 300 تا 400 تومن، قیمت معقولی باشه

2- بیشتر علاقه من در عکاسی مربوط میشه به عکسهای خبری و پرتره گرافی. فیلمبرداری زیاد برام مهم نیست

3- توی تاپیکهای مشابه که مثلاً با فلان قیمت چه دوربینی بخریم، تاریخها مربوط به یکی دو سال پیشه که فکر می کنم تا به حال قیمتها تغییر کرده
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط india نمایش پست ها
    1- عرض به خدمت شما که من سالهاست عشق عکاسی دارم و خیلی دوست دارم که عکاسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم. بعد از طرفی هم هم به خاطر حضور در شاخه 3 و هم اینکه می ترسم این یه هوس زودگذر باشه،‌نمی خوام زیاد هزینه کنم،‌ اینه که الان فکر می کنم بین 300 تا 400 تومن، قیمت معقولی باشه

2- بیشتر علاقه من در عکاسی مربوط میشه به عکسهای خبری و پرتره گرافی. فیلمبرداری زیاد برام مهم نیست

3- توی تاپیکهای مشابه که مثلاً با فلان قیمت چه دوربینی بخریم، تاریخها مربوط به یکی دو سال پیشه که فکر می کنم تا به حال قیمتها تغییر کرده
    سلام

توصيه مي كنم 8-7 صفحه ي اخير همين تاپيك رو مرور كنيد.

با اين قيمت به نظر من بهترين انتخاب همون Canon SX200 IS است كه قيمتش خيلي پايين اومده و مي شه با 330.000 تومان خريدش. فيلمبرداري خوبي هم داره كه هم فاله و هم تماشا.
    rostamiani و india تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 88 از 225 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 ... آخرینآخرین