صفحه 75 از 225 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام
    دوست عزيز اگر وزن و اندازه اهميت دارد مي توانيد به فوجي f200exr هم فكر كنيد كه واقعا كيفيت خوبي در كلاس كامپكتها ارائه داده و همچنين پاناسونيك LX3 هم جذابيتهاي خوبي دارد

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

من پشنهاد میکنم به s9 کانن هم فکر کنین. اندازه سنسورش 1/1.7 هست که هم اندازه سنسور G11 هست . که از اندازه سنسور کامپکت‌های معمولی بزرگتره. برای همین از نظر تیوری باید نویز کمتری داشته باشه (نسبت به SX200 و ...)عکسبرداری با فرمت RAW و کنترل کامل دستی هم داره. اما از G11 جمع و جورتره. یعنی تقریبا هم اندازه سری IXUS شده. یه کنترل دایال هم دور لنزش که هم خیلی استیل عکسبرداری جالب می‌کنه هم تنظیمات دستی رو آسون.
    البته طراحی خارجی خیلی ساده‌ای داره. یه مکعب ساده‌است.
    ایراد دیگه‌اش اینه که به نظر میاد که Hot shoe برای فلاش خارجی نداره. اما توی مشخصاتش اسم یه مدل فلاش اکسترنال هم نوشته بود. نمیدونم کجا نصب میشه.
    (فلاش سر خودش به صورت کشویی جمع میشه. تو بیشتر عکس‌ها بسته‌است. فکر نکنین فلاش نداره کلا D:)
    ویرایش توسط Sam5154 : Saturday 28 November 2009 در ساعت 18:58

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

حدود 500 تومان چی پیشنهاد میکنید اول از همه کیفیت عکس برام مهمه دوم وزن دوربین زیاد نباشه فیلمبرداری نیز برام مهم نیست برای عکسهای خانوادگی و منظره میخوام نظر خودم fz28.hx1.sx10 است s100 فوجی را نیز خیلی میپسندم اما سنگین است

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط hazamid نمایش پست ها
    حدود 500 تومان چی پیشنهاد میکنید اول از همه کیفیت عکس برام مهمه دوم وزن دوربین زیاد نباشه فیلمبرداری نیز برام مهم نیست برای عکسهای خانوادگی و منظره میخوام نظر خودم fz28.hx1.sx10 است s100 فوجی را نیز خیلی میپسندم اما سنگین است
    سلام
    اينا همشون براي كاربردي كه ذكر كردين عالي هستن.

ولي اگه يكي از اينا رو گرفتين و در آينده نزديك :

1- وقت زيادي داشتين و رفتين تو خط عكاسي با فرمت خام RAW اونوقت فقط fz28 كه رو سفيده :biggrin:
    2- وقت زيادي داشتين و رفتين تو خط عكاسي با فلاش خارجي اونوقت فقط sx10 كه نااميدت نميكنه !
    3- حافظه زيادي داشتين و رفتين تو خط فيلمبرداري full HD با LCD چرخون اونوقت فقط HX1 كه سر بلنده !

پيشنهاد: SX10

كاربر جديد omid357 آواتار ها
    تشکر کرده
    41

سلام
    من یه چند روزیه که دوربین fz35 رو گرفتم . از تمامی دوستانی که توی انتخابش کمکم کردن متشکرم .
    من از چه برانامه ای میتونم برای ادیت عکس های raw استفاده کنم که بهتر باشه ؟
    و من فیلتر های مخصوص این دوربین رو از کجا بگیرم ؟ از فروشندش پرسیدم نداشت...
    (ببخشید ولی شاید جای این سوال ها این جا نباشه ولی من نمیدونستن که کجا مطرحشون کنم)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط omid357 نمایش پست ها
    سلام
    من یه چند روزیه که دوربین fz35 رو گرفتم . از تمامی دوستانی که توی انتخابش کمکم کردن متشکرم .
    (ببخشید ولی شاید جای این سوال ها این جا نباشه ولی من نمیدونستن که کجا مطرحشون کنم)
    سلام
    چون اسممو بردي ديگه مجبورم جواب بدم ;)

- برنامه ويرايشي كه روي cd با خود دوربين ارائه ميشه و احتمالا بايد silky pix باشه بسيار قدرتمند و خوبه . ولي اگه بخواي عمومي تر و شايد هم حرفه اي تر كار كني ACR و lightroom پيشنهاد ميشه.
    - يك تجربه نانوشته از lumix : زياد دنبال لوازم اين برند تو ايران نباش يافت مي نشود!
    براي فيلتر هم حتما نيازي نيست از برند lumix بگيري هر فيلتر پدر و مادر داري كه قطر دهانه لنزت بهش بخوره مناسب ميتونه باشه
    mreza1001 و omid357 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط omid357 نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه, حالا به غیر از سخت پیدا شدن لوازم جانبی, قیمت بالایی هم برای فیلتر های این برند باید بپردازید, قیمت ارزی هر کدام از فیلترهای لومیکس حدود 40-50 دلار هست و مثلا کانورترهای تله و واید با آداپتر مخصوص حدود 300-350 دلار است.
    omid357 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

با سلام خدمت دوستان
    به تازگي يک دوربين Sx10 خريداري کردم. از کيفيت عکس‌هاش واقعا راضيم. مي‌خواستم بدونم لوازم جانبي دوربين‌هاي کنون هم کميابه مثل پاناسونيک؟
    من يه فيلتر uv واسش خريدم. اگه جايي سراغ داريد که لنز Close up براي اين مدل داشته باشه ممنون مي‌شم خبر بدين.
    توي جمهوري يه بنده خدا رو ديدم که در به در دنبال لنز وايد واسه S5 بود و نمي‌يافت. خدا رو شکر کردم که حداقل دوربين من وايدش 28 هست نه 35!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    به تازگي يک دوربين Sx10 خريداري کردم. از کيفيت عکس‌هاش واقعا راضيم. مي‌خواستم بدونم لوازم جانبي دوربين‌هاي کنون هم کميابه مثل پاناسونيک؟
    من يه فيلتر uv واسش خريدم. اگه جايي سراغ داريد که لنز Close up براي اين مدل داشته باشه ممنون مي‌شم خبر بدين.
    توي جمهوري يه بنده خدا رو ديدم که در به در دنبال لنز وايد واسه S5 بود و نمي‌يافت. خدا رو شکر کردم که حداقل دوربين من وايدش 28 هست نه 35!
    اگه قرار باشه وضعيت لوازم جانبي يك برند تو ايران خوب باشه اون برند كنونه و اصلا قابل مقايسه با پاني نيست.
    M.Kazemi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام از بین دوربین های fz35 و e420 المپیوس کدامیک را پیشنهاد میکنید

صفحه 75 از 225 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 ... آخرینآخرین