صفحه 190 از 225 نخستنخست ... 90 140 180 186 187 188 189 190 191 192 193 194 200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    دوستان عزيزم سلام!
    من تازه ميخام عكاسي رو شروع كنم.
    بين دو تا دوربين موندم كه كدوم يك رو بخرم.لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره از اين دو تا بگه كه كدوم يك بهتره:

Canon Powershot SX50 HS

Fujifilm X-S1

لطفا اگه دوستان از اين دو تا تجربه اي داشتم بگن
    ممنون تونم!
    کنون زوم بیشتر سرعت عکاسی بیشتر جمع و جور تر تنظیمات راحتتر
    Xs1 سنسور بزرگتر کیفیت عکس بهتر ، نویز کمتر در ایزو بالاتر ، اندازه پیکسل بزرگتر ، نمایشگر بزرگتر 3 اینچ به 2.8 .زوم دستی و تنظیمات دستی کاربردی تر بدنه باکیفیت تر ... رزولوشن حقیقی بیشتر 12 مگا پیکسل به 9.7
    دهانه لنز 62mm ،
    من باxs1کار کردم دوربین بسیار خوبی و با کیفیت ساخت قابل قبولی.....هست و عکساشم راضی کنندا هست تو این سطح دوربین
    فثط قیمت این دو دوربین رو باید ببینید می ارزه یا خیر
    ولی اگه دنبال تعویض لنز و خرید تجهیزات نیستید و یه دوربین با قدرت واید و تله خوب و کیفیت عکس خوب می خواید به نظرم xs1دوربین خوبیه
    البته همتای کنونی هم دوربین خوبیه بستگی به کاربردتون داره
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

یکی از دوستان می خواد که یک دوربین canon g12 که برای یکی از اشنایان هست و تعمیر شده رو خریداری کنه تعمیرکار هم گفته که بعد از تعمیر مشکلی نداره
    و مشکلی از این بابت نیست خود دوربین هم یه مقدار خط و خش داره و جعبه هم فکر میکنم نداشته باشه
    با توجه به قیمت اکبند این دوربین فکر می کنید که چه قیمتی برای این دوربین مناسب هست ؟
    علی اسلامیان

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

حدود 800 می ارزه
    alie تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام
    بین دوتا دوربین زیر کدوم برای استفاده با لنزهای آنالوگ نیکون باتبدیل مناسبتره؟
    Olympus E-P2
    و
    Sony Next5

باتشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام

یه دوربین SLR LIKe میخوام .... نمیدونم چی بخرم .... خودم از Fujifilm-X-S1 خوشم اومده
    اگه دوربین بهتری سراغ دارید بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم .
    فقط DSLR نگید خواهشا ... چون فقط یه SLR Like میخوام :)

ممنون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam Saberi نمایش پست ها
    سلام

یه دوربین SLR LIKe میخوام .... نمیدونم چی بخرم .... خودم از Fujifilm-X-S1 خوشم اومده

ممنون
    لطفاً بفرمائید چه مبلغی را برای خرید دوربین در نظر گرفته اید.
    Behnam Saberi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

قیمت که هر چی ارزون تر باشه بهتره ولی خب مهم نیست زیاد 2 میلیون دارم و یه SLR Like میخوام که دیگه نیاز های نیمه حرفه ایمو بر طرف کنه و در حدی راضیم کنه که دیگه عوضش نکنم

كاربر همراه Amirhosain آواتار ها
    تشکر کرده
    49

پیش فرض پیشنهاد Fuji HS50

سلام

ممنون

XS-1 دو مشکل اساسی داره: White Orbs (دیده شدن گویهای درخشان حین عکاسی از سوژه های نورانی در نور کم مثل چراغهای ماشین) و Lens Sag (افتادگی لنز در فول تله) که بحثهای بسیار مفصلی در فروم DP سر این دو مشکل هنوزم جریان داره، میگن از یه سری تولید به بعد این دو مشکل کمتر شده ولی کاملاً برطرف نشده و با توجه به ورود کم دوربینهای گرون به ایران، تضمینی نیست که بشه سری جدیدش رو پیدا کرد.
    از سری HS Fuji یه نگاه به HS50 هم داشته باشید که به زودی با قیمتی کمتر از 2 میلیون وارد بازار داخل خواهد شد. (با توجه به قیمت 1.3 میلیون HS30 میگم)
    متأسفانه به دلیل نگاه جانبدارانه DP به خانواده Canon و کم لطفی همیشگیش به Fuji، انتظار Review به این زودی رو نداشته باشید یا اصلاً ممکنه مثل مدلهای انقلابی XS1، S200، HS30، HS20 و ... از Fuji، اصلاً اون رو Review نکنن. (در عوض از Canon بلافاصله زیر و روی یه دوربین 100 دلاری رو هم درمیارن!)
    بعد از معرفی این دوربین در ژانویه، تنها سایت Pocket-Lint یه بررسی نسبتاً خوب ازش گذاشته و بقیه سایتها فقط به ذکر مشخصات پرداختن.
    روی کاغذ این دوربین مشخصات خوبی داره و با توجه به سابقه خوب سری HS و نمونه عکسایی که ازش به راحتی میتونید پیدا کنید، برای زیر 2 میلیون به نظر انتخاب خوبی میاد.
    البته FZ200 پاناسونیک و HS50 کنون هم هستن که اولی F2.8 در رنج کامل لنز و دومی زوم قویتر 50x رو داره، اما هیچکدوم سیستم فوکوس هایبرید فازی و کنتراست، سرعت فوکوس 50 میلی ثانیه ای (فوجی میگه سریعترین سرعت فوکوس تا به امروزه)، Manual Zoom و قابلیتهای خاص سنسورهای EXR فوجی رو ندارن و استیل دست گرفتن هیچکدوم مثل HS50 به SLR شبیه نیست.
    ویرایش توسط Amirhosain : Friday 5 April 2013 در ساعت 17:26
    m.a.i و Behnam Saberi تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

قیمت که هر چی ارزون تر باشه بهتره ولی خب مهم نیست زیاد 2 میلیون دارم و یه SLR Like میخوام که دیگه نیاز های نیمه حرفه ایمو بر طرف کنه و در حدی راضیم کنه که دیگه عوضش نکنم
    چه مشخصه ای از دوربین بیشتر مورد نظر شماست؟ تله بلند؟ کیفیت تصویر خوب خصوصاً در نور کم؟ عکس برداری با فرمت RAW؟ قابلیت های تنظیم دستی زیاد؟ فوکوس دستی؟ کنترل عمق میدان؟
    داشتن همه خصوصیات بالا در یک دوربین ممکن نیست و جواب شما مشخص کننده این است که به چه دوربینی نیاز دارید.
    ارادت
    m.a.i، Kane، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

می خواستم تاپیک بزنم دیدم نمی شه! بهترین دوربین mirrorless با بودجه ی حدود 2 تومن چیه به نظرتون؟ اول میخواستم سونی نکس بگیرم ولی بعد که رفتم قیمت بگیرم دیدم الیمپوس و فوجی هم در این بازه ی قیمتی مدل های بدی ندارن.

سپاس