صفحه 200 از 225 نخستنخست ... 100 150 190 196 197 198 199 200 201 202 203 204 210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

با سلام. من می خوام یه دوربین نیمه حرفه ای بخرم که هم کیفیت و رزولوشن عالی داشته باشه و هم با وجود جمع و جور بودن زوم اپتیکال خوبی داشته باشه. خیلی هم اهل نعویض لنز و اینا هم نیستم. بودجه هم حدود 2 تومان هست (500 بالا یا پایین). واقعا ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که چه دوربینی بگیرم(با دلیل!). سپاس
    ویرایش توسط babak.eslami : Wednesday 6 November 2013 در ساعت 22:17

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.eslami نمایش پست ها
    با سلام. من می خوام یه دوربین نیمه حرفه ای بخرم که هم کیفیت و رزولوشن عالی داشته باشه و هم با وجود جمع و جور بودن زوم اپتیکال خوبی داشته باشه. بودجه هم حدود 2 تومان هست (500 بالا یا پایین). واقعا ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که چه دوربینی بگیرم(با دلیل!). سپاس
    fz200 پاناسونیک (زوم 24 . عدد f./2.8 در تمام گستره زوم، کیفیت تصویر فوق العاده)
    sx50 کانن(زوم 50، لرزشگیر عالی، کیفیت عکس بسیار خوب و نویز نسبت به رقبا کمتر) برای آشنای بهتر با sx50 به لینک زیر در همین فروم مراجعه کنید.
    canon sx50
    babak.eslami تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

ممنون علی جان. اگه بخوام دوربین کامپکت باشه با بهترین کیفیت و زوم خوب بهترین دوربین موجود چیه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

ممنون علی جان. اگه بخوام دوربین کامپکت باشه با بهترین کیفیت و زوم خوب بهترین دوربین موجود چیه؟
    دوست عزیز، در چه حدود قیمتی می خواین؟ قیمت sx50 در حدود 1.200.000 هست.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    117

سلام دوست عزیز ، اگه بهترین کیفیت را می خواهی داشته باشی و تا دو میلیون تومان هم میتونید هزینه کنید Fujifilm X-S1 بهترین دوربین برای شماست. یک بدنه ی حرفه ای مثل دی اس ال آر ها، یک سنسور بزرگ و یک لنز با زوم 26 برابر و از کیفیت خود لنز هم خیلی تعریف شده. میشه گفت در کلاسی جداگانه و بالاتر از سایر سوپر زوم ها قرار گرفته است. امکانات کامل و کیفیت عکس بسیار خوب داره.بدنه فلزی و البته سنگینی داره و 26 برابر هم زوم بسیار بسیار خوبیست.این را هم در لیست تحقیق خودتون قرار بدید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

ممنون از پاسختون. سایز دوربین واسم مهمه. هم fuji x-s1 هم canon sx50 وهم sony hx300 واقعا دوربین های خوبین ولی سایزشون بزرگه. من یه چیز واقعا کامپکت تری می خوام(high end compact). تازه می خوام زومشم نسبتا خوب باشه و کیفیت عکس هم خیلی خوب!(هم خر و هم خرما!:)) ) نظرتون در مورد Sony Cybershot HX50 و Sony Cyber-Shot DSC-RX100 چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_asian نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، اگه بهترین کیفیت را می خواهی داشته باشی و تا دو میلیون تومان هم میتونید هزینه کنید Fujifilm X-S1 بهترین دوربین برای شماست. یک بدنه ی حرفه ای مثل دی اس ال آر ها، یک سنسور بزرگ و یک لنز با زوم 26 برابر و از کیفیت خود لنز هم خیلی تعریف شده. میشه گفت در کلاسی جداگانه و بالاتر از سایر سوپر زوم ها قرار گرفته است. امکانات کامل و کیفیت عکس بسیار خوب داره.بدنه فلزی و البته سنگینی داره و 26 برابر هم زوم بسیار بسیار خوبیست.این را هم در لیست تحقیق خودتون قرار بدید.
    ویرایش توسط babak.eslami : Friday 8 November 2013 در ساعت 02:52

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

ممنون از پاسختون. سایز دوربین واسم مهمه. هم fuji x-s1 هم canon sx50 وهم sony hx300 واقعا دوربین های خوبین ولی سایزشون بزرگه. من یه چیز واقعا کامپکت تری می خوام(high end compact). تازه می خوام زومشم نسبتا خوب باشه و کیفیت عکس هم خیلی خوب!(هم خر و هم خرما!:)) ) نظرتون در مورد Sony Cybershot HX50 و Sony Cyber-Shot DSC-RX100 چیه؟
    دوربین hx50 زوم خوبی داره اما دیگر ویژگی های اون چندان خاص نیست (عدد f هم که خیلی معمولی هست)
    rx100 دوربین بسیار خوبی هست(در نور کم هم بسیار عالی عمل می کنهf/1.8-5.9 ) اما زوم کمتر از 4 هست.
    اگر زوم در این حد مشکلی نیست می تونید دوربین فوق العاده canon g1x رو بردارید که ابعاد سنسورش برای این خانواده از دوربین های بی نظیره. عدد f/2.8-5.8 هست که یعنی در نور ضعیف بسیار خوب کار می کنه(ولی نه به خوبیه rx100)
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

به sx280 , sx270 فکر کنید هم زوم 20X داره و هم ابعاد کوچکتری نسبت به لایک ها دارد.
    RX100 زوم کمی دارد (با توجه به خواسته شما)
    HX50 هم 21 مگاپیکسل است که برای سنسور با این ابعاد زیاد است.
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    دوربین hx50 زوم خوبی داره اما دیگر ویژگی های اون چندان خاص نیست (عدد f هم که خیلی معمولی هست)
    rx100 دوربین بسیار خوبی هست(در نور کم هم بسیار عالی عمل می کنهf/1.8-5.9 ) اما زوم کمتر از 4 هست.
    اگر زوم در این حد مشکلی نیست می تونید دوربین فوق العاده canon g1x رو بردارید که ابعاد سنسورش برای این خانواده از دوربین های بی نظیره. عدد f/2.8-5.8 هست که یعنی در نور ضعیف بسیار خوب کار می کنه(ولی نه به خوبیه rx100)
    ممنون علی جان. چقدر زندگی زیبا بود اگه G1x سایز کوچیکتری داشت!! :) فکر کنم بیخیال سایز بشمو بگیرمش. آخه hx50 حسگرش خیلی سوسکه جلو این. اونم با اون مگاپیکسل بالا!! ولی Rx100 ... نمی دونم واقعا... هم سایزش ایده آلمه هم کمینه ی دیافراگمش خف تره. ولی حسگر فوق العاده G1x و اسم خود کانن بدجور مخمو زده. طوریکه 0.4 زوم اپتیکال بیشترشو هم تو ذهنم کلی بزگ می کنم!!;) ولی چون سایز واسم مهمه واقعا گیج شدم. کمک کنید......

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

ممنون علی جان. چقدر زندگی زیبا بود اگه G1x سایز کوچیکتری داشت!! :) فکر کنم بیخیال سایز بشمو بگیرمش. آخه hx50 حسگرش خیلی سوسکه جلو این. اونم با اون مگاپیکسل بالا!! ولی Rx100 ... نمی دونم واقعا... هم سایزش ایده آلمه هم کمینه ی دیافراگمش خف تره. ولی حسگر فوق العاده G1x و اسم خود کانن بدجور مخمو زده. طوریکه 0.4 زوم اپتیکال بیشترشو هم تو ذهنم کلی بزگ می کنم!!;) ولی چون سایز واسم مهمه واقعا گیج شدم. کمک کنید......
    در سایت معتبر dpreview امتیاز کلی سونی رو بر کنون در بین این دو دوربین به ترتیب 78 و 76 داده که البته دقت کنید به ریز امتیازات که نگاه کنید متوجه می شید یکی از برتری های rx100 بر g1x مربوط به فیلمبرداری هست(تفاوت قابل توجهی بنا بر اطلاعات سایت دارن) اما لزوما نه به معنی پایین بودن کیفیت فیلمبرداری g1x هست و ممکنه برای شما این مورد مهم نباشه. اما در زمینه کیفیت عکس در فرمت gpeg و raw و نویز عکس برتری با g1x هست (البته صادقانه بگم به معنی ضعیف بودن rx100 نیست).
    از طرفی خود من صفحه نمایش کاملا چرخنده رو مفیدتر از ال سی دی های ثابت می دونم.البته من هم کاربر کانن هستم (نباید جانبدارنه هم صحبت کرد) اما من کانن رو توصیه می کنم.
    نکته ای که به ذهنم می رسه اینه که سونی بر روی سنسوری کوچکتر از رزولوشن بالاتری استفاده کرده(20 مگ برای سونی و 15 مگ برای کانن) که من این برتری رو بیشتر تبلیغاتی می دونم.جالبه که اگر در دوربین های کانن به ترتیب سال تولید جستجو انجام بدید کانن خیلی بیشتر با رزولوشن های 12 کار می کنه و خیلی هم منطقی تر رزولوشن رو افزایش میده. در حالی که سونی در بین دوربینهای کامپکت به راحتی تا 20 مگ (با همان سنسور 1/2.3 ) هم دوربین تولید می کنه.
    خوبه که قیمتهاشون رو هم بگیرید و خب قیمت هم می تونه تعیین کننده باشه.
    البته در نهایت این تصمیم شماست که تعیین کننده است. امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و اوقات خوشی رو با این دوربین سر کنید.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار