صفحه 279 از 1201 نخستنخست ... 179 229 269 275 276 277 278 279 280 281 282 283 289 329 379 779 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    احمدجان قيمت 7D با لنز 18-135 حدود 2 میلیون هست و بدنه خالی حدود 1600 .
    بهزاد جان همین چندروز پیش قیمت گرفتم بدنه 7D خالی 1980 ناقابل

اشتباه نوشتی 100%، ولی اگه جایی با این قیمت میفروشن(قصد مزاح یا خدایی نکرده مسخره کردنتونو ندارم) برام پ.خ کن چون همین الان میرم میگیرم اگه با این قیمت باشه

شاد باشی و سربلند......
    behzad_milad، ahmad.abaee و Miri تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط msms نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبلا دوربین فیلمی وکامپک کنون داشتم و به تازگی میخوام وارد دنیای slr دیجیتال بشم،در ضمن شغلم عکاسی نیست ولی زیاد مسافرت میرم و همیشه دوربینم همرام،دوربین را برای عکاسی از جاهایی که میرم(منظره،طبیعت،حیوانات، رندگان...) همچنین خانوادگی (پرتره،دسته جمعی...) میخوام با توجه به بودجه که دارم و مطالبی که تو این سایت خوندم دو مدل بدنه رو پسندیدم:
    1-D7 CANON
    2-D7000 NIKON
    لطفا من رو تو انتخاب کمک کنید و چند تا لنزی که به دردم بخوره معرفی کنید.
    با سپاس.
    دوست عزیز
    میتونی یه نگاهی به نیکون D5100 با لنز 105-18 یه نگاهی بندازی
    این لنز میتونه تا حدودی برات مناسب باشه
    http://www.dorbinshop.com/lens/Nikon...AF-S%20DX%20VR
    نیکون D5100 از سنسوری مشابه D7000 استفاده میکنه ولی از نظر حرفه ای بودن به D7000نمیرسه!!!
    http://www.dorbinshop.com/digitalCameras/Nikon/d5100
    ولی به عنوان یه entery level خوب میتونی روش حساب کنی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    دوست عزیز گویا بیشترین کاربری شما اجتماعی ست(که لنز مرسومش 24-70 است) و منظره (لنز واید میخواهد و دوتا پای قوی)
    فقط متوجه نشدم تله به چه کارتون میاد؟ اگر منظورتون کار خبریست که خووووب گفتید اولویت چندانی براتون نداره
    نهایتا به نظرم، با کمی تخفیف 15-85 به خوبی از پس هر سه کار بر میاد
    پس 7d+15-85 بهترین خواهد بود
    یک بدنه عالی با یک لنز جواهر
    بخرید و لذت ببرید
    با تشکر از همه کسانی که به سوالاتم پاسخ دادند.
    نکته ایی که مرا در خرید 7d دچار تردید میکند این است که این دوربین محصول دو سال پیش هست ایا با این قیمت(نزدیک دو میلیون) ارزش خرید دارد؟
    و نکته ایی که باعث میشود در خرید d7000 kit تامل کنم مونت پلاستیکی لنز 105-18هست و توانایی کمتر ان در فوکوس در مقایسه با 7d.

اگر دوستان لطف کنند و این نکات را به نحوی برایم روشن کنند یا در واقع اطمینانی برایم ایجاد کنند تصمیم قطعی را خواهم گرفت.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مطمئن باشید هیچ کدام از مواردی که فرمودید جای نگرانی نداره.دی3 و 1دی مارک 4 هم از دی7000 قدیمیترن ولی این کجا و آن کجا...ماونت پلاستیکی هم مشکل خاصی نداره در کل
    ویرایش توسط lamagra : Saturday 29 October 2011 در ساعت 20:44
    Persian، omid22 و Madjidm تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

با تشکر از همه کسانی که به سوالاتم پاسخ دادند.
    نکته ایی که مرا در خرید 7d دچار تردید میکند این است که این دوربین محصول دو سال پیش هست ایا با این قیمت(نزدیک دو میلیون) ارزش خرید دارد؟
    و نکته ایی که باعث میشود در خرید d7000 kit تامل کنم مونت پلاستیکی لنز 105-18هست و توانایی کمتر ان در فوکوس در مقایسه با 7d.

اگر دوستان لطف کنند و این نکات را به نحوی برایم روشن کنند یا در واقع اطمینانی برایم ایجاد کنند تصمیم قطعی را خواهم گرفت
    سلام d7000 واقعا دوربین عالی نباید به سال تولید آن توجه کنید اصلا مهم نیست مونت پلاستیکی لنز هم اصلا مشکلی ایجاد نمیکند و کیفیت لنز کیت آن هم بد نیست من دارم و راضی هستم بهتره خیلی درگیر نشی و بخری هر کدوم و که بخری پشیمون نمیشی
    اما یه چیز و برادرانه بهت بگم من خودم نیکون بازم اما همیشه در خرید تجهیزات مشکل داشتم اما کنون و خدابده برکت هرچی بخوای پیدا میشه باز خود دانی
    یا حق
    omid22 تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

من خودم نیکون بازم اما همیشه در خرید تجهیزات مشکل داشتم اما کنون و خدابده برکت هرچی بخوای پیدا میشه
    در خرید چه تجهیزاتی مشکل داشته اید؟

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    دوست گرامی اگر قصد عکاسی در طبیعت و حیات وحش را دارید طبیعتا 7D بدنه بهتری با توجه به سیلینگ و فوکس بهتر می تونه در اولویت باشه همان طور که دوست عزیزمان اقای احمدی در پستهای قبلی فرمودند .اما اگر تازه کار هستید و تا حالا با دوربینهای در این رده عکاسی نکردید بهتره اول از بدنه های مثل D5100 یا مشابه ان در برند کانن استفاده کنید من خودم مدت زیادی درگیر این مسایل بودم و در اخر یه نیکون D3100 گرفتم خدای کار من را هم را میندازه و الان بهتر میدونم که در اینده به چه لنزهای و اگر قصد اپگرید داشتم چه بدنه ای لازم دارم و از نظر مادی هم پشیمان نشدم.
    با تشکر
    omid22 تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

به نظر من برای عکاسی طبیعت هزینه بیشتری روی لنز کنید تا بادی
    omid22 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

سلام
    همانطور که گفتم اولویت اول برای من عکاسی اجتماعی هست و سپس طبیعت.که خوب نیازبه دوربینی نسبتا قرص و محکم وسریع دارد.این اولین بدنه DSLR من نیست قبلا 350d داشتم با 70-17 سیگما.که معایب خودش را داشت . بدترین آن فوکوس گیج و کند 70-17 بود.بنابراین تا حدودی با وضعیت و شرایط این رده از دوربینها آشنا هستم.

ابتدا به7d+15-85 فکر کردم.ولی قیمت آن از بودجه من بیشتر هست.سپس به d7000 نیکون با لنز کیت 105-18 .اما با لنز آن نتوانستم کنار بیایم.البته بعضی از دوستان معتقدند که مانت این لنز مشکلی ندارد ولی باور کنید خیلی ها را دیده ام که از این موضوع شاکی بودند.سایر مشکلات این لنز به کنار.
    نکته ایی که بیشتر از بدنه به آن فکر میکنم لنز هست. طبق گفته دوستان با تجربه تر فروم "با داشتن لنز بهتر بر روی بدنه ضعیف تر خروجی بهتری را میتوان گرفت تا لنز ضعیف تر بر روی بدنه بهتر."

گزینه ایی که الان به طور جدی دارم به آن فکر میکنم 60dبا لنز105-24 هست.و تا یکسال دیگر هم 22-10 کنون را اضافه کنم.
    نظر دوستان در این مورد چیست؟آیا این گزینه انتخاب مناسبی هست یا دوستان پیشنهاد بهتری دارند؟
    ویرایش توسط omid22 : Saturday 5 November 2011 در ساعت 17:35

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که گفتم اولویت اول برای من عکاسی اجتماعی هست و سپس طبیعت.که خوب نیازبه دوربینی نسبتا قرص و محکم وسریع دارد.این اولین بدنه DSLR من نیست قبلا 350d داشتم با 70-17 سیگما.که معایب خودش را داشت . بدترین آن فوکوس گیج و کند 70-17 بود.بنابراین تا حدودی با وضعیت و شرایط این رده از دوربینها آشنا هستم.

ابتدا به7d+15-85 فکر کردم.ولی قیمت آن از بودجه من بیشتر هست.سپس به d7000 نیکون با لنز کیت 105-18 .اما با لنز آن نتوانستم کنار بیایم.البته بعضی از دوستان معتقدند که مانت این لنز مشکلی ندارد ولی باور کنید خیلی ها را دیده ام که از این موضوع شاکی بودند.سایر مشکلات این لنز به کنار.
    نکته ایی که بیشتر از بدنه به آن فکر میکنم لنز هست. طبق گفته دوستان با تجربه تر فروم "با داشتن لنز بهتر بر روی بدنه ضعیف تر خروجی بهتری را میتوان گرفت تا لنز ضعیف تر بر روی بدنه بهتر."

گزینه ایی که الان به طور جدی دارم به آن فکر میکنم 60dبا لنز105-24 هست.و تا یکسال دیگر هم 22-10 کنون را اضافه کنم.
    نظر دوستان در این مورد چیست؟آیا این گزینه انتخاب مناسبی هست یا دوستان پیشنهاد بهتری دارند؟
    انتخاب حرفه ای تری کردید. یک بدنه ارزانتر که برای کار شما کمتر از 7دی نیست. و یک لنز بهتر و ماندگارتر و البته فول فریم. اما در این صورت شما نیمی از علایقتونو (عکاسی طبیعت)دست میدهید. با لنز 15-85 میتوان عکاسی landscape کرد چون واید بدی ندارد. اما بی شک با واید 36 لنز 24-105 باید عکاسی landscape را تا خرید لنز واید فراموش کنید. حالا کم اوردن واید در عکاسی اجتماعی در شرایط خاص، از دست دادن بعضی از سوژهها و ... بماند.
    چرا به 60دی با 15-85 فکر نمیکنید؟
    omid22 و lamagra تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.