صفحه 479 از 1201 نخستنخست ... 379 429 469 475 476 477 478 479 480 481 482 483 489 529 579 979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,781 تا 4,790 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    احیانا اشتباه نمیکنین؟ دوربین فول فریم که قیمت نو این دوربین 3500 دلاره گذاشته چهار میلیون و هشتصد؟! فکر کنم منظورتون 14800000 تومنه که به نظر من گرونه. فقط احیانا اگه تشریف میبرین برای خرید حتما از طریق نرم افزار یا اینترنت تعداد شات هاش رو در بیارین. ظاهر تمیز خوبه ولی بعضی اوقات گمراه کننده.
    یا حق
    دوست عزیز سالها از معرفی این دوربین می گذرد. دست دوم آن در ینگه دنیا به 1350 دلار به بالا فروش می رود.
    lamagra، kiavash، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دوست عزیز سالها از معرفی این دوربین می گذرد. دست دوم آن در ینگه دنیا به 1350 دلار به بالا فروش می رود.
    حق با شماست. حواسم به زمان ساخت دوربین نبود. سپاس

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    امروز برای خرید رفته بودم فروشنده یه مدل nikon d700 داشت که در حد اک بود فوق العاده از لحاظ ظاهری تمیز بود گفت همراه با کیف هست و امانی گذاشتند برای فروش
    به قیمت 4800 به نظرتون این قیمت برای این دوربین مناسبه بالاست یا پایینه ؟
    دوست عزیز حتماً به تعمیگاه معتبر نشون بدین که تست رو انجام بدن و اگه تعید کرد حتماً خرید رو انجام بدین که
    خیلی قیمت مناسبی گفته ، فقط نفرمودید با چه لنزی ؟

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    احیانا اشتباه نمیکنین؟ دوربین فول فریم که قیمت نو این دوربین 3500 دلاره گذاشته چهار میلیون و هشتصد؟! فکر کنم منظورتون 14800000 تومنه که به نظر من گرونه. فقط احیانا اگه تشریف میبرین برای خرید حتما از طریق نرم افزار یا اینترنت تعداد شات هاش رو در بیارین. ظاهر تمیز خوبه ولی بعضی اوقات گمراه کننده.
    یا حق
    نه گفت یه مشتری اورده براش بفروشم اگر پایین تر میداد خودم برمیداشتم
    کلا خیلی اصرار داشت من بگیرم اما به درد من نمی خورد
    اگر خواستید ادرس رو براتون پخ کنم
    دوست عزیز حتماً به تعمیگاه معتبر نشون بدین که تست رو انجام بدن و اگه تعید کرد حتماً خرید رو انجام بدین که
    من هر چند وسوسه انگیز بودم اما D7000 رو انتخاب کردم
    قیمت برای بدنه تنها بود
    darkness_land تشکر می‌کند.
    علی اسلامیان

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    قیمت این دوربین همینه نفهمیدم چرا دوستان اینقد ذوق زده شدن؟ با آمدن D600 و D800 طبیعتن قیمت D700 افت کرده ضمنن این قیمت بدنه هستش نه با لنز.
    M-Yousefi، lamagra و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasoos نمایش پست ها
    یک دلیل دیگر برای نخریدن دوربینهایی مانند پنتاکس، پاناسونیک، اولمپیوس و حتی سونی، کم رونق بودن فرومهای آنها در اینترنت است که از تعداد کم کاربران این دوربینها نسبت به کنون و نیکون ناشی می شود. به مثال زیر توجه کنید:

تعداد موضوعات جدید ایجاد شده برای دوربینهای کنون در 10 روز گذشته:
    Photo.net: 31 و Akkasee.com: 5

تعداد موضوعات جدید ایجاد شده برای دوربینهای پنتاکس در 10 روز گذشته:
    Photo.net: 9 و Akkasee.com: 0

جالب است بدانید که تنها در موضوع مورد علاقه من یعنی Canon 6D در Akkasee.com ظرف 10 روز گذشته 20 پست ارسال شده در حالی که در کل فروم پنتاکس در این مدت پستی ارسال نشده است.

من علاقه و صلاحیت مقایسه یک دوربین خاص پنتاکس با یک دوربین خاص از کنون یا نیکون را ندارم، ولی با اطمینان می گویم در هر برندی که در نظر بگیرید دوربینی پیدا می شود که پاسخگوی توقعات و نیازهای شخصی با دانش و تجربه شما باشد. پس چه بهتر که برندی را انتخاب کنید که کوران اطلاعات مرتبط با آن در انجمن های مختلف اینترنتی به یادگیری هر چه سریعتر شما کمک کند. کنون و نیکون شما را در چنین طوفانی قرار می دهند. دوربینی مانند پنتاکس که به دلیل پستهای کم فروم آن در Akkasee.com با سامسونگ تلفیق شده و با این وجود ظرف 10 روز حتی یک پست هم نداشته فرصت شرکت در بحثهای مختلف و افزایش معلوماتتان را به شما نمی دهد.
    هیچ منطقی در حرف های شما نمیبینم!!!
    اگر از این مثال ها برای کسی زدید و اون رو قانع کردید!!! بدونید طرف وقت بحث با شما رو نداشته , ناگفته نماند بنده هم بیکار نیستم! (وگرنه زود تر از اینها جواب شما رو میدادم!)
    شما واقعا فکرمیکنید بحث پیرامون یک دوربین خاص از هر برندی واقعا به دانش عکاسی ما چقدر اظافه میکنه؟؟؟! به نظر من ههییچچییییییی!
    انقدر بحث ها و روم های مفید توی این فروم وجود داره که هرکسی ماله هرجا میخواد باشه , وبا هر تجهیزاتی میتونه از این مطالب استفاده کنه! یاد گیری عکاسی اصولی هیچ ربطی به تجهیزات و این مارک و اون مارک نداره!!!!!!!!!
    شما فک کردید منی که از پنتاکس استفاده میکنم مشکله عقلی دارم؟؟؟! نه والا من سالم سالمم! و از روی عقل و منطق پنتاکس رو انتخاب کردم!
    من خودم کاملا واقف هستم که بازاره پنتاکس برای ما ایرانیا مثله جهنمه! ولیییی این موضوع هیچ ربطی به عکاسی نداره! با هر دوربینی میشه عکس گرفت!
    یه سری مثله شما کنون میپسندن یه سری نیکون و وو و الی آخر (من با پنتاکسی ها موافقم!!! ولی این موضوع دلیل نمیشه که تا آخر عمرم یه خط ثابت رو طی کنم ممکنه فردا نه پس فردا عقلم بهم حکم کنه که فلان دوربین نیکون خوبه برم بخرم!!! اشکالی داره؟ نه!)
    این موضوع به دوربین ختم نمیشه من بار ها و بار ها تو فروم های موبایل از این بحثها کردم (گوشی بنده BlackBerry هست و این دلیل نمیشه نتونم زنگ بزنم یا sms بدم!)
    یا مثلا" من سیگار کنت می کشم یعنی نمیتونه نیکوتین مورد نیاز رو به من برسونه؟! (دوستان ماربارو باز باید بیان بهم بگن: کنت نکش اخه !؟؟؟!)
    در ضمن تلفیق سامسونگ با پنتاکس بی دلیل یا از روی ناچاری یا به خاطر پست های کم نبوده! به خاطر شباهت ها و مشترکات تجهیزات این دو برند بوده .

بنده یه جسارتی بکنم بین حرفهای اساتید ولی دوست عزیزمون که میخواد پنتاکس بگیره به این نکته هم توجه داشته باشه که شما بعد مدتی که از خرید این دوربین گذشت و فرض رو بر این بگیریم که وسایل جانبی مورد نظرتون رو به راحتی پیدا کردید موقع آپدیت هم دستتون به همین وسایل بند خواهد بود، کوچ کردن از یک برند به برند دیگه کار سختیه و از اونجا که معلوم نیست پنتاکس دوربین مورد نظر شما رو در سطح بعدی که میخواهید آپگرید کنید داشته باشه واقعا پیشنهاد من اینه که صرف نظر کنید از خرید دوربین پنتاکس. بدنه میاد و میره لوازم جانبی هست که میمونه براتون.
    البته با یه معیار خوبی میشه گفت مارک نیکون و کنون شما رو در نظر دیگران حرفه ای تر هم جلوه میده :)
    جلل الخالق به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!!! این تجارب رو شما از کجا میارید!!؟؟؟؟؟؟ ! فقط با حرفتون راجب بازار دوربینهای پنتاکس مووافقم
    masoudrejae، hkhaghani و azari kei تشکر می‌کنند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

این داستان برند و کانن و نیکون و ... تمامی نداره و مثل کل کل استقلالی ها و پرس پولیسی هاست!

بابا عکس خوب را عکاس میگیره نه دوربین!

من هنوز عکس هایی مثل عکس های کاپا را ندیدم که کسی مثلا با مارک 3 یا 3X گرفته باشه!
    hkhaghani و 47amir تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    این داستان برند و کانن و نیکون و ... تمامی نداره و مثل کل کل استقلالی ها و پرس پولیسی هاست!

بابا عکس خوب را عکاس میگیره نه دوربین!

من هنوز عکس هایی مثل عکس های کاپا را ندیدم که کسی مثلا با مارک 3 یا 3X گرفته باشه!
    قربون دهنت !
    شما لپ مطلبو گفتی!
    من مطمئنم هیچوقت همچون عکسهایی نخواهم دید!
    بدشم ممکنه یه فردی که میخواد شروع به عکاسی کنه با یه برندی حال کنه به عشقه اون برند شروع کنه حالا میخواد اون برند بنجول باشه یا خفن!! علف باید به دهنه بزی شیرین بیاد! ما نمیتونیم تعیین تکلیف کنیم برای بقیه! که چه مارکی خوبه چی بده!!! این یه امر سلیقه ایه! ولی میتونیم راهنمایی کنیم بین مدل های مختلف یک برند.(یا در بعضی مواقع مدلهای مشابه برند های مختلف)
    shila تشکر می‌کند.
    امیر دانش

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    جلل الخالق به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!!! این تجارب رو شما از کجا میارید!!؟؟؟؟؟؟ ! فقط با حرفتون راجب بازار دوربینهای پنتاکس مووافقم
    Untitled.jpg
    این رو از کتاب اسکات کلبی برداشتم. منظور من هم از این حرف یه چیزی تو همین مایه ها بود. مردم چون بیشتر برند های معروفتر رو دیدن فکر میکنن که هر کی مثلا کنون داشته باشه خفنه. صد البته این قضیه در خود عکس هیچ تاثیری نداره، و فقط به عنوان یک قضیه جنبی من گفتم.

من خودم عکاسی رو از دوربین پنتاکس شروع کردم و الان کلی وسایل دارم که به هیچ صراطی مستقیم نیستن. حالا نیکون یا کنون بود یه کاریش میشد کرد.
    47amir و darkness_land تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    Untitled.jpg
    این رو از کتاب اسکات کلبی برداشتم. منظور من هم از این حرف یه چیزی تو همین مایه ها بود. مردم چون بیشتر برند های معروفتر رو دیدن فکر میکنن که هر کی مثلا کنون داشته باشه خفنه. صد البته این قضیه در خود عکس هیچ تاثیری نداره، و فقط به عنوان یک قضیه جنبی من گفتم.

من خودم عکاسی رو از دوربین پنتاکس شروع کردم و الان کلی وسایل دارم که به هیچ صراطی مستقیم نیستن. حالا نیکون یا کنون بود یه کاریش میشد کرد.
    این کتاب رو من نخوندم , ولی باهاش موافقم! من یه 100-300 دارم (آشنایی که دارید؟!) میزارم رو دوربین شمام با هر دوربینی دوس داشتی بیا بریم یه عروسی!
    آیا فکر میکنید نگاه مردم به منو شما متفاوت است!؟ ....... خیر همه آنها ما دو تا رو عکاس های حرفهای میبینن و بزرگی لنزها برای حرفه ای بودن کافیه!دیگه کسی نمیگه ماله این کنونه بهتره !!! (البته ژست من و شما هم در نگاه مردم تاثیر داره)
    دوست دارم این کتاب رو بخونم . ازکجا گرفتین؟
    darkness_land تشکر می‌کند.
    امیر دانش