صفحه 88 از 1201 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 588 1088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 871 تا 880 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: 500D ارزش 100 هزارتومان نسبت به 450 دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza2007 نمایش پست ها
    ببینید من قصدم خرید دوربینه کانن هست...چون از خیلیا(عکاس-فروشنده) پرسیدم و گفتن فقط کانن
    پس توی این حرفی نیست...
    پیشنهاد دوربینی گرونتر از 500D هم ندید چون خدایی به هزار بدبختی تونستم همینم جور کنم....
    پس فقط بگید ارزششو داره یا نه ؟ چرا ؟
    در مورد لنز هم راهنمایی کنید ..ممنون
    با سلام.
    ببنید اگه می خواین بعدا از خریدتون پشیمون نشید "میگن" ها رو ول کنید.یعنی اینکه اگر کسی میگه فلان برند یا فلان مدل خوبه احتمالا برای مصارف ایشون خوب باشه چه بسا اصلا کارایی رو که شما در نظر دارین رو نداشته باشه.
    پیشنهاد من این هست که خودتون به نتیجه برسین که کدام بهتر است و این فقط از طریق مطالعه میسر است.دوما پیشنهاد می کنم اصلا عجله نکنید برای خرید و با دید باز خرید کنید.
    حالا در بحث انتخاب بین 450d و 500d عرض کنم که هر دو دوربینهای خوبی هستند ولی اینکه انتظارات شما را براورده می کنند نمی دانم.چون شما نگفتین برای چه مصارفی از این دوربین استفاده خواهید کرد.
    عزیزان بسیاری در سایت هستند که از این دوربینها استفاده می کنند و اثر های زیبایی نیز بوسیله ان خلق می کنند.
    حالا شما می پرسی که ایا ارزش 100 اضافه رو داره یا نه عرض کنم بله داره ولی برای کسی که فیلم برداری براش مهم باشه .مگاپیکسل بالا و ... براش مهم باشه.ولی شما که می گی انها برام مهم نیست از کجا می دونین که بعدها با پیشرفت در زمینه عکاسی این برتری ها براتون حایز اهمیت نباشه؟
    Hamidreza2007 تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر آشنا Hamidreza2007 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

کسایی که با دوربین زیاد سر و کار دارن یا خیلی دوربین عوض میکنن یا هر کسی که اطلاعاتی داره به سوال زیر جواب بده :

digic4 نسبت به digic3 خیلی توی عملکرد دوربین تاثیر داره ؟ یعنی تاثیرش چشمگیره ؟

رزولیشن بالاتر lcd نسبت به 450D چی ؟خیلی بهتره ؟

بازم ممنون

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

بازم ممنون
    از نظر پردازنده برای بسیاری کارهای روتین، تفاوتی به چشم نمی‌آید.

اگر عکاسی را با علاقه دنبال کنید و مباحثی مثل هیستوگرام را فرا بگیرید. کمبودی از نظر LCD در 450D نخواهید داشت. اینکه تنها به خاطر LCD این دوربین را رد کنید چندان عاقلانه نیست.
    .

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

کسایی که با دوربین زیاد سر و کار دارن یا خیلی دوربین عوض میکنن یا هر کسی که اطلاعاتی داره به سوال زیر جواب بده :

بازم ممنون

سلام
    مطالب شما رو در مورد انتخاب دوربین خوندم..در مورد پردازشگر وحید درست میگه و به نظر من برای شما که تازه شروع میکنید به دنبال سوژه و کسب تجربه شاتهای زیادی میزنید این دو پردازشگر در کمیت کارهای شما تفاوت ایجاد نمیکنه.

اما در مجموع با در نظر گرفتن اختلاف 100 تومن و امکانات بیشتری که 500 دی به شما میده به نظر من 500دی بهتره..
    لنز کیت رو نگهدارین ..در شروع عکاسی و در خیلی موارد با اینکه کیفیت ساخت خوبی نداره بسیار کاربردی هست..

اگر هم لنز رو نمیخواهین به نظر ما با 70-17 سیگما شروع کنید..نسبت به قیمتش خروجی خوبی داره .من 1 سال فقط همین لنز رو داشتم و ازش راضی بودم.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

تشکر کرده
    33

آقا ممنون...واقعا زحمت کشیدین...اینطور که معلومه باید همون 500 رو با لنز کیتش بگیرم....
    لنز بهتر رو هم یه مدت دیگه که باهاش کار کردم میگیرم...آخه در حدود یه تومن در میاد و بوجه ندارم :biggrin:
    ولی تا امشب هم اگه کسی در این مورد (پست 870 ) نظری داره دریغ نکنه
    ممنون

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

با سلام
    دوست من مطمئن باش که فیلم برداری اونم با کیفیت بسیار بالای 500d و ال سی دی باکیفیتش حتی بیش از 100 می ارزد درسته الان میگویید به آن احتیاج ندارید اما همین که میدانید دوربینتان این قابلیت را دارد بسیار لذت بخش است همینطور هم ال سی دی خیلی خوبش در زمان بازدید عکسها خیلی کمکتان میکند مطمئن باشید اگر به خاطر 100 هزار تومان یک مدل پایین تر را بگیرید احتمال پشیمانی تان در آینده بیشتر خواهد شد
    پس دودلی را کنار بگذار سریعا بپر برو یه 500d با لنز کیت بگیر و از عکاسی با آن لذت ببر ...
    بقول سعید عزیز هم پول بقیه موارد به مرور زمان جور میشود این را مطمئن باش.
    اگر مغازه دار هم خواست لنزت را با یک لنز دیگر عوض کند و .... از شما اضافه تر بگیرد و .... قبول نکنید مگر اینکه روی کیفیت لنز مذکور خود شخصا بررسی کرده باشید و از قیمت های دقیق آنها هم اطلاع کافی داشته باشید چون این بلایی است که فروشنده ها بخاطر شوق و ذوق اولیه معمولا بر سر خریداران از همه جا بی خبر می آورند .
    موفق و پیروز باشید
    ارادتمند شما
    شناسی
    ویرایش توسط shenasi : Friday 9 April 2010 در ساعت 12:00
    Hamidreza2007 و Chik تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

تشکر کرده
    33

آقای شناسی اولا ممنون....
    یه چی بگم اینکه این فروشنده که میخوام بگیرم رفیق پایمه...قبلا هم خودش 350D داشته و عکاسی میکرده....
    لنزی هم که بهم پیشنهاد میکرد 70-28 سیگما بود که لنز خوبیه...اولترا سونیکه و از سری های پیشرفته سیگما هست....
    ولی خب قیمتش با دوربین یک و صد میشه که نمیتونم فعلا....

فردا میخوام همون 500 رو با لنز کیت سفارش بدم....

راستی بیمه کارافرین چطوره ؟؟؟

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

سلام دوستان
    يه سوال
    من مدتي است يك 1000 دي دستمه و همينطور 3 روزه اس200 فوجي...
    كيفيت عكس 1000 دي خوب بيشتر از فوجي اس200 است..
    مي خوام يكي از اين ها رو برداارم اما
    تفاوت قيمت!
    بودجه نداشتن براي خريد لنز همتاي فوجي براي 1000دي
    تفاوت كيفيت من رو دو دل كرده؟؟
    عزيزان به نظر شما كدوم رو بردارم؟؟؟
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

چون فروشنده اکیدا میگفت که اصلا لنز خودشو نگیر چون مزخرفه و یه لنز جدا بگیر....
    میگفت خیلی اذیتت میکنه...کیفیت لنزش خیلی بده....
    ممنون...حمید رضا
    همان لنز کیت را بگیرید. به شرطی که واقعاً کیت باشد نه اینکه داخل جعبه گذاشته باشند.

بار ها گفته شده و کیوان هم مجدداً توضیح داد.

از نظر بنده 450D و 500ِِD برای شما تفاوتی نمی کند! فیلم برداری با DSLR هم مثل فیلم برداری با کامپکت ها نیست که فیلم یادگاری بگیرید از تولد و توی ماشین و ... که نگران عمر سنسور هستید. کلاً امکان خوبیه.

LCD ؟ کلاً مهم نیست! به نظر من LCD خوب مضر است. عکس های بد را در آن خوب می بینید و به خود آفرین می گویید در پایان روز در کامپیوتر متوجه نقص عکس ها می شوید که کار از کار گذشته است. هرچند که LCD 450D هم خوب است و جای نگرانی ندارد.

از خرید هرگونه لوازم اضافی همراه دوربین هم خود داری کنید : مموری محافظ LCD فیلتر کیف ....

این ها را با امکان انتخاب باز تر و قیمت خیلی کمتر از جاهای دیگه می تونید بخرید.

جای شما بودم سکه می انداختم! ;)
    Hamidreza2007، Ali Talebi و Vahid تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا a.parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    178

پیش فرض خرید دوربین و لنز با 2 ملیون و سیصد هزار تومان

سلام
    سال نو بر تمامی دوستان مبارک
    حقیقت اینکه دوستی قصد دارد با بودجه حدود 2 ملیون و سیصد یک دوربین و لنز و یا لنزهایی را از برند کنن تهیه کنه که من گفتم این تصمیم را در فروم به شور بزاریم تا نظرات دوستان هنرمند کسب بشود و منجر به خریدی احسن و اکمل گردد
    به هر ترتیب مشورت لازمه هر کاریست
    ان هم با فرهیختگان و هنرمندان این فروم
    البته لازم به تذکر است که یک دوستی دو لنز 17-40 و 70 200 اف 4 و بدون ای اس داره که روی هم 1200 می دهد که البته دوستان می توانن این دو را هم مد نظر قرار دهند
    و عکاسی این دوست تقریبا عموم بخشها را شامل میشه و خاص یک بخش نیست
    دوستان نیکونی هم نظر بدهند شاید....
    با سپاس
    بزرگی می گوید :
    هر انچه که نپاید دوستی نشاید
    یا الله

صفحه 88 از 1201 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 98 138 188 588 1088 ... آخرینآخرین