صفحه 75 از 1201 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 575 1075 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط rebekaraz نمایش پست ها
    از توضیحت ممنونم فرهاد .
    خب لطف میکنی یه آدرس بهتر بهم بدی که وجه مقایسش تخصصی تر باشه . در ضمن اون آیتم هایی رو که رو سایتی که لینک کرده بودم هست همون آیتم هایی که خود شرکت کنون در نظر داره . اگه ممکنه یه بار دیگه به اون آیتما یه نظری بندازی
    ببينيد اون سايت همه ي ريويو ها و مطالبش رو معمولا از سايت Dpreview ترجمه مي كنه ولي گاهي تو ترجمه ها غلط و اشتباه داره. آدرس سايت اصلي اينه :

کد:
    www.dpreview.com
    ولي نكته ي مهمتر اينه كه بيشتر اين سايتها در مقايسه هاي خط به خط فقط مشخصات معمول و متداول رو كه در همه ي دوربين ها مشتركند با هم مقايسه مي كنند و خيلي وقتها براي اينكه به كل برتري هاي يك دوربين پي ببريد مجبوريد Spec كامل اونها رو بخونيد.

در همان سايت معمولا براي دوربين ها چند هفته پس از ورودشان؛ ريويوهاي چندين صفحه اي تهيه مي شه كه مي تونيد به اونها مراجعه كنيد.
    rebekaraz تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام
    این SLR ها ( همش یاد بنز میوفتم!) با این سنسور های بزرگشون، کیفیت فیلم برداریشون چطوره؟ چون سنسور دوربین های فیلم برداری که خیلی خیلی از اینها کوچک تره!
    اینها تا چه مقدار حافظه رو (معمولا) پشتیبانی می کنند؟ با این مقدار حافظه چه مقدار میشه فیلم گرفت؟!

سایتی هست که بشه نمونه فیلم و عکس های دوربین ها رو دید( بهترین سایت!)

كاربر آشنا t_tanhayam آواتار ها
    تشکر کرده
    134

با سلام خدمت دوستان واساتيد
    nikon d300 با لنز 18-138
    در حد نو خيلي تمييز 1150 ميارزه بخرم
    منظورم 300s نيست 300 معموليه
    ممنون

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط t_tanhayam نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان واساتيد
    nikon d300 با لنز 18-138
    در حد نو خيلي تمييز 1150 ميارزه بخرم
    منظورم 300s نيست 300 معموليه
    ممنون

درود

لنز نیکور که فرمودین مدل 18-135 هستش. لنز بدی نیست اما اگه بدنه خالی رو بگیرید و یک لنز بهتر تهیه کنید خیلی بهتره مثلا لنز 18-105 نیکور رو . این لنز از نظر کیفیت خیلی عالیه لرزه گیر هم داره قیمت نوی این لنز 350 هزار تومانه.

18-135 دیگه ساخته نمیشه اما آخرین بار که جایی دیده شده قیمت آکبند اون هم 350 بوده.

اما قیمت D300 خیلی عالیه به شرط سلامت بگیرینش ، درنگ نکنید . من خودم D300 دارم هنوز به 5000 عکس نرسیده اگر بنا باشه بفروشم کمتر از 1500 نمیفروشم. اینو گفتم که بدونین اگر اون واقعا کم کار کرد باشه قیمتش باید چند باشه

کار کرد دوربین رو از طریق آخرین عکسی که گرفته ، میشه تشخیص داد که این چندمین عکسیه که گرفته. نرم افزارش توی سایت هست (GexifView ). ضمنا جنس دست دوم حتما باید توسط یک کسی که به آن آشنایی دارد کاملا تست بشه.

به هر حال این قیمت D90 آکبند هستش که به شما داده. به جز اینکه D90 فیلم برداری داره دیگه از همه لحاظ این دوربین بهتری محسوب میشه منتها باید دید کلا امتیازات D300 برای شما مورد استفاده دارد یا خیر.

موفق باشید

انوش

تشکر کرده
    134

با تشكر از راهنماييتون دوست عزيز
    در مورد لنز حق با شماست البته 150 كم ميكنه براي لنز اگه نخوام
    توي رده هاي entry level هم گزينهاي هست 450d +18-200
    قيمت 850
    نميدونم چيكار كنم چون دوستان زيادي هم كه دورو وبرن دوربين ميخوان وراهنمايي
    نميدونم قيمت مناسبه يا نه؟

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام
    این SLR ها ( همش یاد بنز میوفتم!) با این سنسور های بزرگشون، کیفیت فیلم برداریشون چطوره؟ چون سنسور دوربین های فیلم برداری که خیلی خیلی از اینها کوچک تره!
    اینها تا چه مقدار حافظه رو (معمولا) پشتیبانی می کنند؟ با این مقدار حافظه چه مقدار میشه فیلم گرفت؟!

سایتی هست که بشه نمونه فیلم و عکس های دوربین ها رو دید( بهترین سایت!)
    سلام
    در مورد كيفيتشون به طور خلاصه خوبه ولي عالي نيست ..به هر حال دوربين عكاسي هست و نه فيلمبرداري و يه جورايي براي ثبت خاطرات كوتاه مصرف ميشه
    در سفر اخير فيلمي كه براي ازمايش با 5d دوستان ميگرفتن رو از توي lcdديدم كه به نظر خوب مي امد
    در مورد حافظه اطلاع خاصي ندارم ولي ميدونم تو دنيا بعضي از فيلمهاي كوتاه رو (مخصوصا دانشجوها)با همين دوربينهاي عكاسي ميسازن.....
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط t_tanhayam نمایش پست ها
    با تشكر از راهنماييتون دوست عزيز
    در مورد لنز حق با شماست البته 150 كم ميكنه براي لنز اگه نخوام
    توي رده هاي entry level هم گزينهاي هست 450d +18-200
    قيمت 850
    نميدونم چيكار كنم چون دوستان زيادي هم كه دورو وبرن دوربين ميخوان وراهنمايي
    نميدونم قيمت مناسبه يا نه؟

بیبینید یا D300 رو بدون لنز ازش بخرید و یک لنز Nikkor 18-105 VR براش بخرید به قیمت 350 هزار تومان ( اکبندش به این قیمته)

یا کلا دوربین D90 رو با لنز کیتش بخرید که همین لنز روش هست Nikkor 18-105 VR و با گارانتی نورنگار قیمتش 1190 هست

کد:
    http://www.dorbinshop.com/digitalCameras/%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86/model/36/

اینها گزینه های خوب در نیکون هست. در مورد کنون ها بگذارید دوستان
    نظر بدهند ، اما اگر اشتباه نکنم 550d الانم در بازار هست دور روز پبش دیدمش.
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Thursday 11 March 2010 در ساعت 13:16 دلیل: پاسخ به پست پاینیی
    t_tanhayam تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    134

باز هم ممنون ازتون
    در مورد 500d ميخواستم بدونم ايا الان ارزش خريد داره؟
    يا صبر كنيم براي 550d
    3ماه كاركرد و كيف و مموري 8 گيرم اومده 650 با گارانتي و بيمه بدنه
    خريدش كار معقوليه الان؟

كاربر جديد edvin آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام
    بنده قصد خريد يك دوربين حرفه اي دارم و از دوربين انتظار دارم كه بتونم وارد تمام حيطه هاي معمول عكاسي بشم بعنوان مثال نميخوام از يك پرنده اي كه يك كيلومتر باهام فاصله داره يك پوستر در بيارم اما ميخوام از يك سوژه كه در 50 متريه يه عكس خوب بگيرم يا سوژه ي 2متري رو از پسزمينه جدا كنم يا عكاسي از طبيعت و چهره و ماكرو ...
    اما انتظار دارم كيفيت عالي از نظر عموم مردم نه يك عكاس حرفه اي داشته باشه
    خودم اول دنبال canon sx1 ... olympus sp590uz بودم اما چشمم canon eos 1000 .eos450.eos500 گرفت و اينكه ميدونم با اين دوربينها احتياج به لنزهاي ديگري هم دارم حالا تو اين فكرم كه با كمي بيشتر پرداختن مثلا يك eos5d بگيرم بنده مهندس عمرانم و علاقه مند به عكاسي حرفه اي واسه دلم
    1.آيا عكسهاي dslr و dslr like هاي بالا تفاوت عمده دارند
    2.براي من برتري با كدام است(شايد بعدا پول لنز هم دادم)
    3.يك slr براي انكه محدوده عملكرد يكslr like را پوشش دهد احتياج به رقمي چند برابردارد بخاطر لنز آيا تفاوت مانند رقمش خيلي زياد است و ممكن است مني كه عكاسي را دوست دارم وا دارد تا اين رقم را بپردازم من ترجيح ميدهم تا يك slr داشته باشم و بعد ها پول لنز هم پرداخت كنم اگر اين تفاوت خيره كننده باشد
    سخن آخر اينكه دلم پيشه 500دي و50 دي و 5دي گيره اما اگر بدانم كه sx1 ...sp590uz نيازهايم را برطرف ميكند ديگر سراغ بقيه نروم
    ویرایش توسط edvin : Thursday 11 March 2010 در ساعت 15:14

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

نقل قول نوشته اصلی توسط edvin نمایش پست ها
    با سلام
    بنده قصد خريد يك دوربين حرفه اي دارم و از دوربين انتظار دارم كه بتونم وارد تمام حيطه هاي معمول عكاسي بشم بعنوان مثال نميخوام از يك پرنده اي كه يك كيلومتر باهام فاصله داره يك پوستر در بيارم اما ميخوام از يك سوژه كه در 50 متريه يه عكس خوب بگيرم يا سوژه ي 2متري رو از پسزمينه جدا كنم يا عكاسي از طبيعت و چهره و ماكرو ...
    اما انتظار دارم كيفيت عالي از نظر عموم مردم نه يك عكاس حرفه اي داشته باشه
    خودم اول دنبال canon sx1 ... olympus sp590uz بودم اما چشمم canon eos 1000 .eos450.eos500 گرفت و اينكه ميدونم با اين دوربينها احتياج به لنزهاي ديگري هم دارم حالا تو اين فكرم كه با كمي بيشتر پرداختن مثلا يك eos5d بگيرم بنده مهندس عمرانم و علاقه مند به عكاسي حرفه اي واسه دلم
    1.آيا عكسهاي dslr و dslr like هاي بالا تفاوت عمده دارند
    2.براي من برتري با كدام است(شايد بعدا پول لنز هم دادم)
    3.يك slr براي انكه محدوده عملكرد يكslr like را پوشش دهد احتياج به رقمي چند برابر است بخاطر لنز آيا تفاوت مانند رقمش خيلي زياد است و ممكن است مني كه عكاسي را دوست دارم وا دارد تا اين رقم را بپردازم من ترجيح ميدهم تا يك slr داشته باشم و بعد ها پول لنز هم پرداخت كنم اگر اين تفاوت خيره كننده باشد
    سخن آخر اينكه دلم پيشه 500دي و50 دي و 5دي گيره اما اگر بدانم كه sx1 ...sp590uz نيازهايم را برطرف ميكند...
    سلام
    حداقل 3 بار پست شما رو خوندم تا بفهمم منظور وهدفتون چيه
    اصولا توصيه كردن به كساني كه بين slr و slrlike شك دارن كارسختيه .ممكنه در 1 هفته slr like دلشون رو بزنه وممكنه براي 1 سال هم باهاش تصوير ثبت كنند.
    اما با توجه به اينكه مهندس عمران هستيد و علاقه به عكاسي داريد ميتونيد در رده slr با يك 500دي شروع كنيد و لنز كيت
    در مورد like نميتونم نظر خاصي بدم ولي ميدونم g10 ,g11 كنون دوربينهاي قابلي هستند...
    Mohamad_Ali و edvin تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

صفحه 75 از 1201 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 575 1075 ... آخرینآخرین