صفحه 924 از 1201 نخستنخست ... 424 824 874 914 920 921 922 923 924 925 926 927 928 934 974 1024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,231 تا 9,240 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    یه سوال .. من تصمیم داشتم یه 5500 نیکون رو بخرم برای کارهای روزانه و خانوادگی با هدف فیلم و عکس. الان یه فرصت پیش اومده و دوستم داره 7100 اش رو میفروشه. یه چیزی در حدود 2 ملیون میتونم 7100 رو بخرم
    شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید ؟

از نظر کیفیت عکس 7100 چقدر بهتر از 5500 ه ؟

یا اینکه برای یه تازه کار کار کردن با 7100 سخت تر از 5500 نیست ؟

ممنون
    برای عکسهای خانوادگی و روزانه تفاوتی بین این دوربین ها نیست.

موفق باشید

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

سلام
    بین 70دی و 760دی کدوم بهتره؟چه تفاوت هایی دارن؟
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    سلام
    760 دوربین جدید تری است و مگاپیکسل بالاتری دارد
    70 دی فیلبرادی بهتری دارد البته 760 قابلیت فیلم برداری بصورت HDR هم دارد.
    سرعت شاتر 70 دی دو برابر 760 و رفتار نویزی بهتر نیز نسبت به 760 دارد
    yaghoobi، drmottaghizade و B.Bahadoram تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط rsh66166 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    بنده حدود پنج ساله عکاسی میکنم قبل از اون تو کار خطاطی و تابلو سازی بودم حدود بیست سال و کلا از هنر خوشی میاد راستی بخاطر مشغله کاری چون مدیر مالی یه شرکتم گاهگاهی عکاسی میکنم بصورت حرفه ای نیست ولی دوست دارم حرفه ای بشم اولین دوربینم کانن پاورشات 210 بود بخاطر عکس گرفتن از دختر م که تازه متولد شده بود خریدم من هر ماه عکسها رو ظاهر میکنم حدود چهل گیگ عکس دارم امسال فروردین اونرو فروختم و کانن g1x m2 خریدم کلا تو مد دستی عکسبرداری میکنم و هر موقع روستا میرم فقط کارم عکس گرفته چه طبیعت چه پرتره چه در شب راستی چند وقتیه با دوربین حال نمیکنم فکر میکنم مد دستی اون انعطاف زیادی نداره یک سوال دارم میخوام به فول فریم کوچ کنم دلیل اصلی این تصمیم آینه که فکر میکنم دوربینم انتظاراتم رو برآورده نمیکنه چون زیاد به عکسها نگاه میکنم میبینم عکسها شارپنس و وضوح کافی ندارن بخصوص تو نور کم لطفا راهنمایی کنید با بودجه حدود هفت میلیون و داشتن یک فلاش 430 مارک دو کانن بدنه شش دی رو با چه لنزی بگیرم؟
    آیا تنظیمات دوربین فعلی ام واقعا با شش دی تفاوت فاحش داره و دوربین مد نظر اون چیزی رو که میخوام بهم میده؟
    لازم به ذکر است با اینکه فکر میکنم عکسام هنوز خیلی جای کار داره اونقدر برای دوستام یه شاهکار به نظر می‌رسد و همیشه هر جا باشن فقط دوست دارن من عکاسی کنم

شما با توجه به فرمایشتان آنقدر عکاسی کرده اید که از هر دوربینی بتوانید حداکثر خروجی را به دست آورید. تفاوت dslr با دوربین خوب و موفق g1x بازتر بودن دستتان در مباحث فنی مثلا کنترل عمق میدان و نیز ورود به ژانرهای بیشتر در عکاسی است (به خاطر قابل تعویض بودن لنز)
    اگر علاقه تان "منظره ، پرتره و عکاسی شب" است کاملا راه را درست آمده اید و یک فول فریم برایتان مناسب است فقط یک پیشنهاد دیگر هم وجود دارد: 5d mk ii که به صورت دست دوم خریداری شود. این بدنه هم خوب و مناسب است ضمن اینکه تفاوت چندانی در خروجی با 6d ندارد. (مزیت 6d عملکرد بهتر سیستم اتو فوکوس در نور کم است و البته کوچکتر و سبک تر بودن آن و مزیت خرید کارکرده 5d پس انداز مبلغ زیادی پول که میتواند برای خرید یک اولترا واید برای منظره و شب ذخیره گردد)
    B.Bahadoram تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    سلام
    دو رده متفاوت هستند بهتر و بدتر معنا نداره. نیاز کاربر مشخص میکنه کدام بهتر هستند. اما فقط با در نظر گرفتن فاکتور قیمت 70دی بهتر است.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط rsh66166 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    بنده حدود پنج ساله عکاسی میکنم قبل از اون تو کار خطاطی و تابلو سازی بودم حدود بیست سال و کلا از هنر خوشی میاد راستی بخاطر مشغله کاری چون مدیر مالی یه شرکتم گاهگاهی عکاسی میکنم بصورت حرفه ای نیست ولی دوست دارم حرفه ای بشم اولین دوربینم کانن پاورشات 210 بود بخاطر عکس گرفتن از دختر م که تازه متولد شده بود خریدم من هر ماه عکسها رو ظاهر میکنم حدود چهل گیگ عکس دارم امسال فروردین اونرو فروختم و کانن g1x m2 خریدم کلا تو مد دستی عکسبرداری میکنم و هر موقع روستا میرم فقط کارم عکس گرفته چه طبیعت چه پرتره چه در شب راستی چند وقتیه با دوربین حال نمیکنم فکر میکنم مد دستی اون انعطاف زیادی نداره یک سوال دارم میخوام به فول فریم کوچ کنم دلیل اصلی این تصمیم آینه که فکر میکنم دوربینم انتظاراتم رو برآورده نمیکنه چون زیاد به عکسها نگاه میکنم میبینم عکسها شارپنس و وضوح کافی ندارن بخصوص تو نور کم لطفا راهنمایی کنید با بودجه حدود هفت میلیون و داشتن یک فلاش 430 مارک دو کانن بدنه شش دی رو با چه لنزی بگیرم؟
    آیا تنظیمات دوربین فعلی ام واقعا با شش دی تفاوت فاحش داره و دوربین مد نظر اون چیزی رو که میخوام بهم میده؟
    لازم به ذکر است با اینکه فکر میکنم عکسام هنوز خیلی جای کار داره اونقدر برای دوستام یه شاهکار به نظر می‌رسد و همیشه هر جا باشن فقط دوست دارن من عکاسی کنم
    سلام
    برای پیشنهاد دادن در مورد خرید دوربین یا لنز نیاز بیشتری به شناخت عکاسی و عکسهای شما دارم. ولی خوب مطالبی را به طور کلی برای کسی که می خواهد وارد دنیای dslr ها وارد شود می دهم.
    g1x ii مشکل و محدودیت خاصی از نظر تنظیمات دستی ندارد. همچنین از نظر شارپنس خروجی دوربین خیلی خوب می باشد. ایرادی که به این دوربین معمولا وارد می شود نویز در قسمتهای تاریک تصویر هست.
    به نظر من ابتدا ایراد کار را پیدا نمایید تا بعد بتوانید آن را رفع نمایید. خوشحال می شوم با ارایه نمونه عکس مشکل را بازتر نمایید. مشکل از نظر من مبهم است و احتمال اینکه خرید فول فریم مشکل شما را حل نکند می رود. پیشنهاد من این هست زمانی که می بینید عکس خوب از آب در نیامده است از حالت اتوماتیک استفاده کنید و ببینید خروجی بهتر می شود یا خیر. امروزه حالت اتوماتیک دوربینها بسیار هوشمندانه عمل می کند و معمولا خروجی بهتری از تنظیمات دستی به ما می دهد.
    B.Bahadoram تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

سلام
    من مهرناز هستم و از نام کاربری دوست و همکارم آقا حسین وارد سایت شدم چون ایشون هم کلی بنده رو راهنمایی کردن به خاطر راهنمایی هایی که از این سایت خوب بهشون داده شده و الان با اجازه خودشون مستقیم می خواهم از با تجربه های سایت کمک بخواهم . مرسی
    در مورد گزینه های زیر نتونستم نتیجه بگیرم که کدوم واسم بهتره اگه میشه شما راهنماییم کنین
    1- canon 6D +canon 70-200 f2.8 حدود 10.5 میلیون
    2- Canon 5d mark III+ canon 70-200 f2.8 البته با لنز و یا بادی کارکرده (البته اگر کار درستی باشه) حدود 11.5
    3- Nikon D750 + nikon 70-200 f2.8 حدود 11.5
    4- Nikon D750 + tamron 70-200 f2.8+ flash speed light sb 700 حدود 11 میلیون

ابته برابر رویوی سایت ها مثل دی پی رویو نیکون دی 750 کیفیت کمی بهتری داره و کنترل نویز بهتر البته نسبت به 5دی مارک تری کمی بهتر هست اما شاید زیاد چشمگیر نباشه ولی خوب کمی بهتر هست
    الان گیر اینم که لنز 70-200 کانن رو خیلی دوست دارم ولی بادی نیکون امکانات به روزتر و کیفیت کمی بهتری داره و البته 750دی نیکون حدود 2 میلیون هم از 5دی مارک نری کنون قیمت پایین تری داره
    حالا لنز بهتر کانن و دوست داشتنی در مقابل قیمت 2 میلیونی بالاتر بادی و قیمت 2 میلیون پایین تر نیکون و امکانات به روز تر و کیفیت کمی بهتر

http://www.dpreview.com/reviews/nikon-d750/16 لینک مقایسه کیفیت و خروجی دو دوربین فوق
    http://www.dpreview.com/reviews/nikon-d750/13
    ویرایش توسط hossein_ashrafi : Friday 30 October 2015 در ساعت 20:05 دلیل: اصلاح

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    سلام
    من مهرناز هستم و از نام کاربری دوست و همکارم آقا حسین وارد سایت شدم چون ایشون هم کلی بنده رو راهنمایی کردن به خاطر راهنمایی هایی که از این سایت خوب بهشون داده شده و الان با اجازه خودشون مستقیم می خواهم از با تجربه های سایت کمک بخواهم . مرسی
    در مورد گزینه های زیر نتونستم نتیجه بگیرم که کدوم واسم بهتره اگه میشه شما راهنماییم کنین
    2- Canon 5d mark III+ canon 70-200 f2.8 البته با لنز و یا بادی کارکرده (البته اگر کار درستی باشه) حدود 11.5

ابته برابر رویوی سایت ها مثل دی پی رویو نیکون دی 750 کیفیت کمی بهتری داره و کنترل نویز بهتر البته نسبت به 5دی مارک تری کمی بهتر هست اما شاید زیاد چشمگیر نباشه ولی خوب کمی بهتر هست
    الان گیر اینم که لنز 70-200 کانن رو خیلی دوست دارم ولی بادی نیکون امکانات به روزتر و کیفیت کمی بهتری داره و البته 750دی نیکون حدود 2 میلیون هم از 5دی مارک نری کنون قیمت پایین تری داره
    حالا لنز بهتر کانن و دوست داشتنی در مقابل قیمت 2 میلیونی بالاتر بادی و قیمت 2 میلیون پایین تر نیکون و امکانات به روز تر و کیفیت کمی بهتر

http://www.dpreview.com/reviews/nikon-d750/16 لینک مقایسه کیفیت و خروجی دو دوربین فوق
    Nikon D750 Review: Digital Photography Review
    گزینه 2 و 3 جذاب تر هستند. البته شخصا گزینه 3 رو انتخاب میکنم.
    hossein_ashrafi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

سلام

Nikon D750 Review: Digital Photography Review لینک مقایسه کیفیت و خروجی دو دوربین فوق
    http://www.dpreview.com/reviews/nikon-d750/13
    والا کیفیت و امکانات نیکون 750 قابل چشم پوشی نیست اما نمی دونم چرا کنونی ها زیادن از آقا حسین هم پرسیدم دیروز ایشون هم نظرشون 750 نیکون بود
    اگر بقیه آقا ها هم نظرشون رو با علتش بگم با خیال راحت میرم واسه خریدش

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

والا کیفیت و امکانات نیکون 750 قابل چشم پوشی نیست اما نمی دونم چرا کنونی ها زیادن از آقا حسین هم پرسیدم دیروز ایشون هم نظرشون 750 نیکون بود
    اگر بقیه آقا ها هم نظرشون رو با علتش بگم با خیال راحت میرم واسه خریدش
    دوست عزیز اگر برای کار آتلیه و بیشتر محیط داخلی مخواین همون کانن مارک3 ولی اگر طبیعت و رنگ و بیشتر محیط بیرونی و البته داخلی فقط نیکون و شماره 3 بنظرم انتخاب بسیار عالی ای هست ضمن اینکه دی 750 دارای ایزوی عالی سیستم فوکوس قوی تر پردازش رنگ بهتر بدنه بسیار سبک تر که بزرگترین مزیته داشتن فلاش روی بدنه که کانن مار3 نداره، داشتن وایرلس داخلی و ال سی دی چرخان که در بعضی مواقع نیازی حیاتیست توصیه من همون شما 3 هست لنز 70-200 سری 2 نیکون هم جزو لنزهای شاهکار دنیاست بنظرم ارزش داره پول بیشتری برای این لنز نیکون بدید تا مشابه تامرون اون برای فلاش هم که 910 نیکون یه فلاش عالی و بهترینه در نوع خودش که گمونم 1400 باشه
    فقط برای خرید این بدنه نیکون حتما شماره سریالشو تو سایت نیکون چک کنید که جزو سری ایراد دار نباشه
    پیروز و موفق باشید
    hossein_ashrafi تشکر می‌کند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.