صفحه 923 از 1201 نخستنخست ... 423 823 873 913 919 920 921 922 923 924 925 926 927 933 973 1023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,221 تا 9,230 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام خدمت دوستان
    بنده فوق دیپلم گرافیک دارم،از همون اول هم ک وارد این رشته شدم از همه بیشتر به عکاسی و کار اتلیه ای علاقه داشتم،بالاخره با پایان درسم،دنبالش رفتم و کلاسام تازه شروع شده(مدرسه گرافیک اینورس)،حالا می خوام ی دوربین تهیه کنم در حد 4 5 تومن،می خواستم راهنمایی کنید منو لطفا
    ممنونم از همتون

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط amir74 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده فوق دیپلم گرافیک دارم،از همون اول هم ک وارد این رشته شدم از همه بیشتر به عکاسی و کار اتلیه ای علاقه داشتم،بالاخره با پایان درسم،دنبالش رفتم و کلاسام تازه شروع شده(مدرسه گرافیک اینورس)،حالا می خوام ی دوربین تهیه کنم در حد 4 5 تومن،می خواستم راهنمایی کنید منو لطفا
    ممنونم از همتون
    درود. والا 4-5 تومن فرقش 1 میلیونه
    با این حال من پیشنهاد میکنم 250 برای یک کیف خوب، 500 تا 600 برای یک سه پایه و حدود 100 برای یک مموری کنار بگذارید.
    بعد تصمیم بگیرید که میخواید دوربین و لنز نو بخرید یا کارکرده.

اگر 5 تومان بودجه داشته باشید با کسر 1 میلیون برای لوازم جانبی میتونید با 4 تومن باقیمانده انتخاب های خوب و متفاوتی خواهید داشت.
    من باشم با این بودجه یک 70دی کنون یا 7100 یا 7200 نیکون ( ترجیحاً بصورت کارکرده و تمیز و قابل اطمینان میخرم ) بهمراه یک لنز 18-135 (کنون) یا 18-140 نیکون. و اگر از بودجه باقی موند با دقت تمام پس انداز میکنم.
    بعد عکاسی رو شروع میکنم و راهم رو پیدا میکنم و شروع میکنم به ارتقا دانش عکاسی و پردازش و شناسایی نیازهام و خرید لنزهای متناسب و تجهیزات کاربردی...
    M.Kazemi و M.Nouri تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    درود. والا 4-5 تومن فرقش 1 میلیونه
    با این حال من پیشنهاد میکنم 250 برای یک کیف خوب، 500 تا 600 برای یک سه پایه و حدود 100 برای یک مموری کنار بگذارید.
    بعد تصمیم بگیرید که میخواید دوربین و لنز نو بخرید یا کارکرده.

اگر 5 تومان بودجه داشته باشید با کسر 1 میلیون برای لوازم جانبی میتونید با 4 تومن باقیمانده انتخاب های خوب و متفاوتی خواهید داشت.
    من باشم با این بودجه یک 70دی کنون یا 7100 یا 7200 نیکون ( ترجیحاً بصورت کارکرده و تمیز و قابل اطمینان میخرم ) بهمراه یک لنز 18-135 (کنون) یا 18-140 نیکون. و اگر از بودجه باقی موند با دقت تمام پس انداز میکنم.
    بعد عکاسی رو شروع میکنم و راهم رو پیدا میکنم و شروع میکنم به ارتقا دانش عکاسی و پردازش و شناسایی نیازهام و خرید لنزهای متناسب و تجهیزات کاربردی...
    ممنونم از راهنماییتون،بنظرم راهم تا حدودی می دونم عکاسی پرتره و عروس داماد و همینطور فیلمبرداری،کلا یه اتلیه حرفه ای و کامل این 70دی بنظر میاد دوربین خوبیه 1 2 نفر دیگه هم پیشنهاد دادن،
    کلا تو دوربین کنن بهتره یا نیکون؟
    اونوقت دوربین کارکرده جایی هست برا فروش ک مطمئن باشن یا تو دست باید پیدا کرد؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط amir74 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون،بنظرم راهم تا حدودی می دونم عکاسی پرتره و عروس داماد و همینطور فیلمبرداری،کلا یه اتلیه حرفه ای و کامل این 70دی بنظر میاد دوربین خوبیه 1 2 نفر دیگه هم پیشنهاد دادن،
    کلا تو دوربین کنن بهتره یا نیکون؟
    اونوقت دوربین کارکرده جایی هست برا فروش ک مطمئن باشن یا تو دست باید پیدا کرد؟
    برای این کار شما 70دی + 18-135 STM گزینه بسیار خوب و مناسبی برای شروع هست.
    کارکرده هم در همین سایت خودمون بخشی برای خرید و فروش هست که بنده پیشنهاد میکنم چون با دوستان اکثراً آشنایی داریم و قابل اعتماد هستند. یکی دوتا سایت هم هست که میتونید به اونا سر بزنید ولی در هنگام خرید از اونها دقت کنید و ترجیحاً حضوری معامله کنید.

بودجه ای که هنگام خرید جنس دست دوم به نسبت آک صرفه جویی میشه در گاهی اوقات قابل توجه. مزیت دیگه خرید دست دوم اینه که هنگام فروش با کمترین ضرر ممکن به فروش میرسه و گاهی هم با سود !
    nicebluesky و amir74 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

ممنون دوست عزیز قابل شمارو نداره, من از خریدم راضیم و مطمعنا تاچندین سال جوابگو خواهد بود
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با عرض سلام
    بنده حدود پنج ساله عکاسی میکنم قبل از اون تو کار خطاطی و تابلو سازی بودم حدود بیست سال و کلا از هنر خوشی میاد راستی بخاطر مشغله کاری چون مدیر مالی یه شرکتم گاهگاهی عکاسی میکنم بصورت حرفه ای نیست ولی دوست دارم حرفه ای بشم اولین دوربینم کانن پاورشات 210 بود بخاطر عکس گرفتن از دختر م که تازه متولد شده بود خریدم من هر ماه عکسها رو ظاهر میکنم حدود چهل گیگ عکس دارم امسال فروردین اونرو فروختم و کانن g1x m2 خریدم کلا تو مد دستی عکسبرداری میکنم و هر موقع روستا میرم فقط کارم عکس گرفته چه طبیعت چه پرتره چه در شب راستی چند وقتیه با دوربین حال نمیکنم فکر میکنم مد دستی اون انعطاف زیادی نداره یک سوال دارم میخوام به فول فریم کوچ کنم دلیل اصلی این تصمیم آینه که فکر میکنم دوربینم انتظاراتم رو برآورده نمیکنه چون زیاد به عکسها نگاه میکنم میبینم عکسها شارپنس و وضوح کافی ندارن بخصوص تو نور کم لطفا راهنمایی کنید با بودجه حدود هفت میلیون و داشتن یک فلاش 430 مارک دو کانن بدنه شش دی رو با چه لنزی بگیرم؟
    آیا تنظیمات دوربین فعلی ام واقعا با شش دی تفاوت فاحش داره و دوربین مد نظر اون چیزی رو که میخوام بهم میده؟
    لازم به ذکر است با اینکه فکر میکنم عکسام هنوز خیلی جای کار داره اونقدر برای دوستام یه شاهکار به نظر می‌رسد و همیشه هر جا باشن فقط دوست دارن من عکاسی کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

با عرض سلام
    بنده حدود پنج ساله عکاسی میکنم قبل از اون تو کار خطاطی و تابلو سازی بودم حدود بیست سال و کلا از هنر خوشی میاد راستی بخاطر مشغله کاری چون مدیر مالی یه شرکتم گاهگاهی عکاسی میکنم بصورت حرفه ای نیست ولی دوست دارم حرفه ای بشم اولین دوربینم کانن پاورشات 210 بود بخاطر عکس گرفتن از دختر م که تازه متولد شده بود خریدم من هر ماه عکسها رو ظاهر میکنم حدود چهل گیگ عکس دارم امسال فروردین اونرو فروختم و کانن g1x m2 خریدم کلا تو مد دستی عکسبرداری میکنم و هر موقع روستا میرم فقط کارم عکس گرفته چه طبیعت چه پرتره چه در شب راستی چند وقتیه با دوربین حال نمیکنم فکر میکنم مد دستی اون انعطاف زیادی نداره یک سوال دارم میخوام به فول فریم کوچ کنم دلیل اصلی این تصمیم آینه که فکر میکنم دوربینم انتظاراتم رو برآورده نمیکنه چون زیاد به عکسها نگاه میکنم میبینم عکسها شارپنس و وضوح کافی ندارن بخصوص تو نور کم لطفا راهنمایی کنید با بودجه حدود هفت میلیون و داشتن یک فلاش 430 مارک دو کانن بدنه شش دی رو با چه لنزی بگیرم؟
    آیا تنظیمات دوربین فعلی ام واقعا با شش دی تفاوت فاحش داره و دوربین مد نظر اون چیزی رو که میخوام بهم میده؟
    لازم به ذکر است با اینکه فکر میکنم عکسام هنوز خیلی جای کار داره اونقدر برای دوستام یه شاهکار به نظر می‌رسد و همیشه هر جا باشن فقط دوست دارن من عکاسی کنم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط rsh66166 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    اگر شاخه خاصی رو برای عکاسی در نظر ندارید 6دی + 24-105 برای شما کافی به نظر می رسه.
    با بقیه مبلغ هم کیف، رم ، فیلتر و سه پایه مناسب تهبه کنید.

بله تفاوت زیاد است
    rsh66166 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا sziaee آواتار ها
    تشکر کرده
    28

یه سوال .. من تصمیم داشتم یه 5500 نیکون رو بخرم برای کارهای روزانه و خانوادگی با هدف فیلم و عکس. الان یه فرصت پیش اومده و دوستم داره 7100 اش رو میفروشه. یه چیزی در حدود 2 ملیون میتونم 7100 رو بخرم
    شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید ؟

از نظر کیفیت عکس 7100 چقدر بهتر از 5500 ه ؟

یا اینکه برای یه تازه کار کار کردن با 7100 سخت تر از 5500 نیست ؟

ممنون
    گیاه وحشی کوهم، نه لاله گلدان
    مرا به بزم خوشی های خودسرانه مبر

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    یه سوال .. من تصمیم داشتم یه 5500 نیکون رو بخرم برای کارهای روزانه و خانوادگی با هدف فیلم و عکس. الان یه فرصت پیش اومده و دوستم داره 7100 اش رو میفروشه. یه چیزی در حدود 2 ملیون میتونم 7100 رو بخرم
    شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید ؟

از نظر کیفیت عکس 7100 چقدر بهتر از 5500 ه ؟

یا اینکه برای یه تازه کار کار کردن با 7100 سخت تر از 5500 نیست ؟

ممنون
    بدون شک 7100.کار کردن با 7100 فرق چندانی با 5500 نداره.چه بسا به عقیده بنده بدلیل آرایش دکمه ها در رده نیمه حرفه ای اندکی هم روونتر باشه.از مزایای بسیار موثر 7100 میشه به ال سی دی بالایی و همچنین دو چرخنده دیال جهت تنظیمات اشاره کرد که انصافا کمک زیادی میکنه.عمر باطری بیشتر،ویوفایندر بزرگتر،بدنه حرفه ای تر و محکم تر و ....
    در خرید 7100 شک نکنید.البته اطمینان پیدا کنید دوربین تمیز باشه.
    nicebluesky تشکر می‌کند.