صفحه 927 از 1201 نخستنخست ... 427 827 877 917 923 924 925 926 927 928 929 930 931 937 977 1027 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,261 تا 9,270 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Sajjadpix آواتار ها
    تشکر کرده
    257

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    شما برای افزایش کیفیت عکسهای منظره به لنز مناسب نیازمندید و نه بدنه بهتر. (ضمن اینکه بدنه 5100 هم بدنه بدی نیست و پاسخگو خواهد بود) مگر آنکه رنج بالاتر و کیفیت بالاتر را در یک تک لنز بخواهید و البته واید کمتر که در اونصورت هم 16-85 بیشتر توصیه میشود تا 18-105
    اما برای لنز اولترا واید: توی 10-20 های سیگما، ورژن جدید تر و گرانتر با دیافراگم 3.5 بهتر از نسخه قدیمی است و البته تفاوتشان هم از زمین تا آسمان نیست.(با توجه به بودجه مورد نظر هر کدام را انتخاب کنید تا بیش از 90 درصد نمونه رقیب نیکونی شان پاسخگو است)
    11-16 توکینا هم بسیار لنز خوبی است خصوصا با دیافراگم 2.8 که آن را به اولین گزینه عکاسان شب تبدیل کرده و اگر به این ژانر هم علاقمند باشید بسیار مناسب خواهد بود. (البته برادر جدید ترش یعنی 11-20 هم به خاطر رنج بیشتر گزینه بدی نیست)
    مرسی از شما
    به نظر من سیگما واید تر هستش و رنگ هاش بهتر
    برای معماری هم گاهی اوقات میخوام استفاده کنم

كاربر آشنا sziaee آواتار ها
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    در محددوده قیمت مورد نظر شما، دوربین 700D با لنز 18-55 STM قادر به فوکوس ممتد و بی صدا در حین فیلمبرداری است.
    با توجه به اینکه یکی از مهمترین اولیوت های من فیلمه، نظر شما ذز مورد 750 چیه ؟ چون کنون شنیدم که سیستم فوکوسش خیلی قویه و در حد 70d هم میرسه
    گیاه وحشی کوهم، نه لاله گلدان
    مرا به بزم خوشی های خودسرانه مبر

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    با توجه به اینکه یکی از مهمترین اولیوت های من فیلمه، نظر شما ذز مورد 750 چیه ؟ چون کنون شنیدم که سیستم فوکوسش خیلی قویه و در حد 70d هم میرسه
    سلام
    750D هم مانند 70D از سيستم فوكوس دوال پيكسل استفاده مي كند. به نظرم با لنز 18-55 STM حدود 2600000 تومان باشد.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط design47 نمایش پست ها
    مرسی از شما
    به نظر من سیگما واید تر هستش و رنگ هاش بهتر
    برای معماری هم گاهی اوقات میخوام استفاده کنم
    اگر برای خرید 16-8 برنامه ای دارید بله.سیگما با توجه به ابتدای بازه 8 واید قابل توجهیه.ولی اگر 20-10 مد نظرتونه بهتره بیشتر تحقیق کنید.بد نیست ولی جالب هم نیست.همون 16-11 توکینا خیلی بهتره.
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

سلام مهرناز هستم ضمن خسته نباشد
    دوستان مقدار وضوح و جزییات عکس های تست گرفته شده در سایت دی پی رویو که اخیرا دوستان لطف کردند و معرفی کردن این طور نشان میده که مقداری عکس های کنون 6D و 5Dmrkiii نسبت به مدل کنونی که بنده روی D750 و روی کارت بازی ها تنظیم کردم واضح تر و شفاف تر هست و روی یک دسته مو نمونه نیکونی کمی جزیات بهتر اما شفاف تر نیست

Nikon D610 Review: Digital Photography Review

آیا در عمل هم کیفیت خروجی کانن(مدل هایی که بالا نوشتم) نسبت به نیکون شفافیت و کیفیت بهتری دارند؟؟ به نظرم در مورد جزییات چون تو بزرگنمایی مقایسه شده کمی تفاوت دیده میشه و در عمل زیاد ملموس نباشه اما کیفیت و شفافیت چطور ؟؟

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    سلام مهرناز هستم ضمن خسته نباشد
    دوستان مقدار وضوح و جزییات عکس های تست گرفته شده در سایت دی پی رویو که اخیرا دوستان لطف کردند و معرفی کردن این طور نشان میده که مقداری عکس های کنون 6D و 5Dmrkiii نسبت به مدل کنونی که بنده روی D750 و روی کارت بازی ها تنظیم کردم واضح تر و شفاف تر هست و روی یک دسته مو نمونه نیکونی کمی جزیات بهتر اما شفاف تر نیست

Nikon D610 Review: Digital Photography Review
    آیا در عمل هم کیفیت خروجی کانن(مدل هایی که بالا نوشتم) نسبت به نیکون شفافیت و کیفیت بهتری دارند؟؟ به نظرم در مورد جزییات چون تو بزرگنمایی مقایسه شده کمی تفاوت دیده میشه و در عمل زیاد ملموس نباشه اما کیفیت و شفافیت چطور ؟؟

اگر قصد دارید عکسهاتون رو در سایز 4*3 متر چاپ کنید و از نزدیک بهشون نگاه کنید، این سوالها ارزش پرسیدن و دقیق شدن داره و گرنه دارید بیخودی ذهنتون رو درگیر جزئیات بی اهمیت می کنید!!
    از این گذشته شفافیت و کیفیت، بیشتر از سنسور وابسته به لنز استفاده شده است و مقایسه ریویوها، هزار و یک پارامتر کوچک و بزرگ دارد که نتیجه رو تغییر می دهد...
    M.Kazemi، hosseinhmj و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    اگر قصد دارید عکسهاتون رو در سایز 4*3 متر چاپ کنید و از نزدیک بهشون نگاه کنید، این سوالها ارزش پرسیدن و دقیق شدن داره و گرنه دارید بیخودی ذهنتون رو درگیر جزئیات بی اهمیت می کنید!!
    از این گذشته شفافیت و کیفیت، بیشتر از سنسور وابسته به لنز استفاده شده است و مقایسه ریویوها، هزار و یک پارامتر کوچک و بزرگ دارد که نتیجه رو تغییر می دهد...
    یعنی این مسایل موقعی قابل طرح هست که چاپ هایی به اندازه 3 متر در 4 متر و به بالا داشته باشیم ؟/
    یعنی واسه چاپ هایی به اندازه 1 متر * 1.2 متر ملموس نیست این موضوع ها ؟ و با 20 مگاپیکسل حداکثر چه سایزی رو میشه چاپ کرد که کیفیت عکس مشکل پیدار نکنه ؟؟
    راستی واسه پرتره کدوم برند لنز های با کیفیت تری داره مثلا 85 پرایمشون با F1.8 یا 70-200 f2.8 -f4 ؟؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    یعنی این مسایل موقعی قابل طرح هست که چاپ هایی به اندازه 3 متر در 4 متر و به بالا داشته باشیم ؟/
    یعنی واسه چاپ هایی به اندازه 1 متر * 1.2 متر ملموس نیست این موضوع ها ؟ و با 20 مگاپیکسل حداکثر چه سایزی رو میشه چاپ کرد که کیفیت عکس مشکل پیدار نکنه ؟؟
    راستی واسه پرتره کدوم برند لنز های با کیفیت تری داره مثلا 85 پرایمشون با F1.8 یا 70-200 f2.8 -f4 ؟؟؟
    تا این سایز چاپ موردی به وجود نمی آید. راجع به حداکثر سایز چاپ هم من عکس 10 مگاپیکسلی 40 دی را در سایز 70*100 بدون افت کیفی ملموس چاپ کردم و برای 20 مگاپیکسل قطعا سایزهای خیلی بزرگتر مشکلی ندارد.
    راجع به لنز ها تا جاییکه میدانم 85 کنون هم خوش قیمت تر است و هم کیفیت بهتری دارد. همچنین 70-200 ورژن 2 کنون (f2.8) فوق العاده است و در سطح بالاتری نسبت به نمونه نیکونی قرار دارد. راجع به ورژن 1 هر دو لنز شرایط پایا پای و تا حدودی به نفع نیکون است. همچنین برای یک خرید اقتصادی تر نیز گزینه 70-200 با دیافراگم 4 کنون توصیه میشود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    برای این کار شما 70دی + 18-135 STM گزینه بسیار خوب و مناسبی برای شروع هست.
    کارکرده هم در همین سایت خودمون بخشی برای خرید و فروش هست که بنده پیشنهاد میکنم چون با دوستان اکثراً آشنایی داریم و قابل اعتماد هستند. یکی دوتا سایت هم هست که میتونید به اونا سر بزنید ولی در هنگام خرید از اونها دقت کنید و ترجیحاً حضوری معامله کنید.

بودجه ای که هنگام خرید جنس دست دوم به نسبت آک صرفه جویی میشه در گاهی اوقات قابل توجه. مزیت دیگه خرید دست دوم اینه که هنگام فروش با کمترین ضرر ممکن به فروش میرسه و گاهی هم با سود !
    مرسی دوست من
    منم با کارکرده موافقم ولی می گن دوربین کارکرده(با کارکرد زیاد)یخورده پیکسلاش بهم می ریزه ونویز یخورده می ندازه،درسته؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط amir74 نمایش پست ها
    مرسی دوست من
    منم با کارکرده موافقم ولی می گن دوربین کارکرده(با کارکرد زیاد)یخورده پیکسلاش بهم می ریزه ونویز یخورده می ندازه،درسته؟؟
    بیشترین آسیب به سنسور دوربین موقع فیلمبرداری های طولانی رخ میدهد. آن هم وقتی خیلی زاد از آن کار کشیده شده باشد.
    هنگام خرید بدنه کارکرده اگر از شخص معتبر خرید کنید و نیز بتوانید در سلامت بودن تجهیزات را بسنجید مشکلی رخ نخواهد داد.

پ.ن: همین دیشب یک عدد 700 دی نسبتا کم کار حدود 450 الی 500 زیر قیمت نو برای یکی از دوستان تهیه کردم که صرفه اقتصادی فراوانی برای ایشان به همراه داشته است
    yaghoobi و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.