صفحه 86 از 1201 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 136 186 586 1086 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 851 تا 860 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کمک برای خرید دوربین دیجیتال 500 تا 600 هزارتومان

سلام دوستان عزیز
    من فعلا دوربین F55 nikon دارم که نگاتیو دوربین بسیار خوبی هم هست اما هزینه چاپ عکس برای من زیاد شده می خوام یه دوربین دیجیتال بارنج قیمت حدودا 500 تا 600 هزار تومن بخرم میشه منو راهنمایی کنید چی بخرم؟

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

پیش فرض پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال 500 تا 600 هزارتومان

با توجه به اينكه شما نيكون دار هستيد
    مي تونيد
    Nikon D3000
    يا دي 60 اگه نوش پيدا بشه
    يا با يكم مبلغ بيشتر
    Nikon D5000

تو كنون هم مي تونيد
    1000دي
    450 دي
    رو هم انتخاب كنيد

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

با سلام
    جناب طالبی دوست خوب من
    1- دوربین g11 یکی از دو گزینه این دوستمان بود و من هم برای همین این دوربین را به ایشان پیشنهاد کردم شما اگر ممکن است بفرمایید با چه توجیهی دوربین 1000d را به ایشان پیشنهاد دادید ؟.و آیا تضمینی میدهید که ایشان از این خرید پشیمان نمیشوند ؟
    2- دوما اگر به نوع شناخت این دوستمان از عکاسی دقت فرموده باشید و جمله ((( اگر خوشم آمد ))) با توجه به تجربه شخصی خودم به ایشان توصیه کردم تا اول مطالعه و تحقیق سپس انتخاب دوربین .
    فکر نکنم توصیه بنده به ایشان نسخه پیچیدن برای دیگران با چشم بسته باشد توصیه مطالعه بیشتر برای کسی که نوشته (((هیچ چیز از عکاسی حرفه ای و غیر حرفه ای نمیدانم ))) فکر نمیکنم نسخه پیچیدن باشد
    در کل بنده نظر شخصی خودم را دادم و بقیه دوستان نیز میتوانند به این دوستمان نظر شخصی خود را بگویند تا ایشان با دید باز و مقایسه نظرات همه انتخاب بهتری بتواند داشته باشد اگر همه حرفهای خود را از ترس اعتراض دیگران سانسور کرده و جواب کلی به ایشان بدهیم سردرگمی ایشان را بیشتر از پیش کرده ایم .
    امیدوارم همیشه سرحال و سرزنده باشید
    ارادتمند شما
    شناسی
    Ali Talebi تشکر می‌کند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض ورود به SLR با؟؟؟

دوستان سلام....
    من تازه می خوام به عکس برداری با دوربین های DSLR وارد بشم (قبلا با SLR آنالوگ و کامپکت دیجیتال عکس می گرفتم) ...
    حالا موندم که چه دوربینی رو انتخاب کنم... می خوام یه دوربینی بگیرم که مجبور نباشم زود عوضش کنم
    خودم ازCanon 550D خیلی خوشم اومده اما انتخاب مناسبی هست؟ (الان بودجه خریدشو دارم) یا این که پولامو جمع کنم و برم در رده های بالاتر مثل 7D یا 5D Mark II یا حتی بیشتر ؟؟؟
    اصلا برای من مبتدی تفاوت اینا قابل احساس هست؟
    2 نکته منو برای 550D به شک میندازه:
    1- با3.7 fps من اگه بخوام عکاسی ورزشی بکنم (هدفم نیست اما بدم هم نمیاد) خیلی مشکله ؟ تاکید می کنم این 3.7 برای من مبتدی مشکلی ایجاد می کنه؟
    2-تو تاپیک 550D دوستان گفته بودن بدنه اش دستهای بزرگ رو اذیت می کنه، منم دستام خیلی کوچیک نیست... حالا تکلیف چیه؟

ضمنا فیلم برداریش خیلی نظرم رو جلب کرده و وجودش برام مهمه

یه کلام برای شروع 550D رو بگیرم یا نه؟

راستی کیتش رو بگیرم یا فقط بدنه.... و اگه فقط بدنه چه لنزی براش مناسبه؟
    یه سوال دیگه هم اینه که چه لوازم جانبی رو نیاز داره که در همون موقع خرید باهاش بگیرم؟

از اینکه وقت گذاشتین ممنون و ببخشید که سرتون رو درد آوردم

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

پیش فرض پاسخ: ورود به SLR با؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.ariayi نمایش پست ها
    دوستان سلام....
    من تازه می خوام به عکس برداری با دوربین های DSLR وارد بشم (قبلا با SLR آنالوگ و کامپکت دیجیتال عکس می گرفتم) ...
    حالا موندم که چه دوربینی رو انتخاب کنم... می خوام یه دوربینی بگیرم که مجبور نباشم زود عوضش کنم
    خودم ازCanon 550D خیلی خوشم اومده اما انتخاب مناسبی هست؟ (الان بودجه خریدشو دارم) یا این که پولامو جمع کنم و برم در رده های بالاتر مثل 7D یا 5D Mark II یا حتی بیشتر ؟؟؟
    اصلا برای من مبتدی تفاوت اینا قابل احساس هست؟
    2 نکته منو برای 550D به شک میندازه:
    1- با3.7 fps من اگه بخوام عکاسی ورزشی بکنم (هدفم نیست اما بدم هم نمیاد) خیلی مشکله ؟ تاکید می کنم این 3.7 برای من مبتدی مشکلی ایجاد می کنه؟
    2-تو تاپیک 550D دوستان گفته بودن بدنه اش دستهای بزرگ رو اذیت می کنه، منم دستام خیلی کوچیک نیست... حالا تکلیف چیه؟

ضمنا فیلم برداریش خیلی نظرم رو جلب کرده و وجودش برام مهمه

یه کلام برای شروع 550D رو بگیرم یا نه؟

راستی کیتش رو بگیرم یا فقط بدنه.... و اگه فقط بدنه چه لنزی براش مناسبه؟
    یه سوال دیگه هم اینه که چه لوازم جانبی رو نیاز داره که در همون موقع خرید باهاش بگیرم؟

از اینکه وقت گذاشتین ممنون و ببخشید که سرتون رو درد آوردم

این همه توضیح دادین اصل مطلب رو فراموش کردید ... دو نکته خیلی مهمه.

1- زمینه ای که می خواهید توش کار کنید.
    2- بودجه مالی که الان کنار گذاشتید و در آینده قصد دارید کنار بزارید.

این دو نکته رو دوستان بدونند می تونند خیلی بهتر کمکتون کنند.
    khoddami و ehsan.ariayi تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    این همه توضیح دادین اصل مطلب رو فراموش کردید ... دو نکته خیلی مهمه.

1- زمینه ای که می خواهید توش کار کنید.
    2- بودجه مالی که الان کنار گذاشتید و در آینده قصد دارید کنار بزارید.

این دو نکته رو دوستان بدونند می تونند خیلی بهتر کمکتون کنند.
    راستش پولی که الآن دارم 1 میلیون و خورده ای! تومنه اما اگه اساتید بگن بهتره به جای 550D که خودم در نظرم بود با مثلا 7D شروع کنم، خوب صبر می کنم و پولم رو جمع می کنم برای اون... حتی اگه بگن با اینکه مبتدی ام برم با 5D Mark II یا حتی 1D Mark IV هم شروع کنم ، صبر می کنم تا پولم برای اون جمع شه... بنابراین پولش خیلی برام مهم نیست، مهم اینه که چیزی باشه که حالا حالاها نخوام عوضش کنم، ضمنا بهترین عملکرد رو داشته باشه.
    اما از طرفی هزینه بیخود هم نمیخوام بکنم... اگه به این نتیجه برسم که برای من مثلا 550D یا 7D کافیه همون رو میگیرم. میخوام از عکاسی و عکسهام لذت ببرم نه از دوربینم
    در مورد زمینه ی فعالیت هم ... در واقع همه چیز و هیچ چیز... به صورت مشخص به زمینه خاصی گرایش ندارم، اما اگه بخوام اولویت بندی کنم بیشتر عکاسی طبیعت، صنعتی، پرتره و اندکی هم ورزشی (فکر کنم همه رو گفتم :biggrin:) البتده همه در سطح پایه
    اما وجود قابلیت فیلم برداری (که در به طور مشخص در 550D قرار داده شده) برام حیاتیه.

بازم ممنون
    ویرایش توسط ehsan.ariayi : Monday 5 April 2010 در ساعت 16:24

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

راستش پولی که الآن دارم 1 میلیون و خورده ای! تومنه اما اگه اساتید بگن بهتره به جای 550D که خودم در نظرم بود با مثلا 7D شروع کنم، خوب صبر می کنم و پولم رو جمع می کنم برای اون... حتی اگه بگن با اینکه مبتدی ام برم با 5D Mark II یا حتی 1D Mark IV هم شروع کنم ، صبر می کنم تا پولم برای اون جمع شه... بنابراین پولش خیلی برام مهم نیست، مهم اینه که چیزی باشه که حالا حالاها نخوام عوضش کنم، ضمنا بهترین عملکرد رو داشته باشه.
    اما از طرفی هزینه بیخود هم نمیخوام بکنم... اگه به این نتیجه برسم که برای من مثلا 550D یا 7D کافیه همون رو میگیرم. میخوام از عکاسی و عکسهام لذت ببرم نه از دوربینم
    در مورد زمینه ی فعالیت هم ... در واقع همه چیز و هیچ چیز... به صورت مشخص به زمینه خاصی گرایش ندارم، اما اگه بخوام اولویت بندی کنم بیشتر عکاسی طبیعت، صنعتی، پرتره و اندکی هم ورزشی (فکر کنم همه رو گفتم :biggrin:) البتده همه در سطح پایه
    اما وجود قابلیت فیلم برداری (که در به طور مشخص در 550D قرار داده شده) برام حیاتیه.

بازم ممنون
    سلام

به نظر من برای شما تا 2 یا حتی سه سال آینده 550D کافی خواهد بود
    من هم با اولین دوربین دیجیتالم DSLR که در سال 1384 خریدم 350D تا 3 سال کار کردم و هنوز هم دوستش دارم اما بعدا با توجه به نیاز به سرعت بالای عکاسی پی در پی 30D رو تهیه کردم در سال 86 و بعد از آن هم دو ماه قبل برای عکاسی پی در پی ( پرندگان ) با سرعت بیشتر از 30D دوربین 7D رو تهیه کردم
    khoddami تشکر می‌کند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام
    یک میلیون خوردهای میتونه از 1100000 تا1900000 هزار تومن باشه
    به نظر من با 500 دی شروع کنید
    بدنه 500دی رو میتونید 700 تومن بخرید
    بعد یه لنز خوب بخرید تا از خروجی دوربینتون لذت ببرید
    مثلا 105-24 خدود 1200000 تومن که با دوربین براتون 1900000 تومن میوفته
    اگر به واید علاقه داری میتونید 22-10 بگیرید که حدود 7000000 تومن هست و با دوربینتون میشه 1400000 تومن و با سه پایه و کیف حدود 1600000 تومن خرج میکنید

ali_ab و ehsan.ariayi تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط artnature نمایش پست ها
    سلام

به نظر من برای شما تا 2 یا حتی سه سال آینده 550D کافی خواهد بود
    من هم با اولین دوربین دیجیتالم DSLR که در سال 1384 خریدم 350D تا 3 سال کار کردم و هنوز هم دوستش دارم اما بعدا با توجه به نیاز به سرعت بالای عکاسی پی در پی 30D رو تهیه کردم در سال 86 و بعد از آن هم دو ماه قبل برای عکاسی پی در پی ( پرندگان ) با سرعت بیشتر از 30D دوربین 7D رو تهیه کردم
    ممنون از راهنمایی تون فقط 3 تا سوال:
    رفتم سرعت پی در پی 350D رو که 3.7 بود با 30D که 5 و 7D که 8 عکس در ثانیه بود مقایسه کردم... برای عکاسی ورزشی سرعت 550D که 3.7 اِ خیلی آزار دهنده است؟
    شما 350D تون رو به خاطر سرعت پایینش عوض کردین یا حجم بافر کمش؟ (فکر کنم 14 Jpeg میگیره و 4تا RAW)
    الان آرزو نمی کنین کاش از اول 7D داشتین؟

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

ممنون از راهنمایی تون فقط 3 تا سوال:
    رفتم سرعت پی در پی 350D رو که 3.7 بود با 30D که 5 و 7D که 8 عکس در ثانیه بود مقایسه کردم... برای عکاسی ورزشی سرعت 550D که 3.7 اِ خیلی آزار دهنده است؟
    شما 350D تون رو به خاطر سرعت پایینش عوض کردین یا حجم بافر کمش؟ (فکر کنم 14 Jpeg میگیره و 4تا RAW)
    الان آرزو نمی کنین کاش از اول 7D داشتین؟
    خوب زمانی که من 350D رو خریدم قیمتش 800 هزار تومان بود و تازه اومده بود و مثل 550D الان بود و هیچ مدل بالاتری در سه رقمی ها نداشت :biggrin:
    و همان 350 برای من کافی بود بعدا نیاز به بدنه حرفه ای تر باعث شد تا 30D و 7D رو تهیه کنم
    آن زمان دوست داشتم 20D.a رو تهیه کنم که مخصوص عکاسی نجومی بود

و اما برای شما همین سرعت هم کافی خواهد بود فکر نمیکنم نیاز به سرعت بیش از 3 فریم پیدا کنید
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

صفحه 86 از 1201 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 136 186 586 1086 ... آخرینآخرین