صفحه 96 از 1201 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 146 196 596 1096 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

پیش فرض پاسخ: راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز جناب آقای طالبی
    تشکر می کنم از راهنماییتون اما بنده با این نوشته شما مخالفم
    اگر شخصی بگوید محدودیت مالی ندارد و سریعترین ماشین دنیا را می خواهم شما باز هم صحبت از 206 یا روغنش را می کنید
    خب پر واضح است که سریعترین ماشین روز دنیا را باید معرفی کنیم
    من با توجه به تجربیاتم در رشته های خودم این پیشنهاد را عرض می کنم که
    شما می توانید کلاس و قابلیت دوربینها را در سه دسته 1-عالی 2- خیلی خوب 3- خوب
    بخش بندی کنید و با توجه به نظر و تجربه در دنیای عکاسی هر دوربین قابلی را در یکی از این سه دسته به همراه قیمتش وارد کنید
    دیگر اتنخاب با با خود طرف
    این ساده ترین ، بهترین و کاربردی ترین راه ممکن است
    البته دوستان هم می توانند راجه به این ایده بنده نظر خود را اعلام کنند
    اما به اعتقاد من این روش جامع ترین راه ممکن است
    حالا من می گویم بی سوادم اما با 1000d عکس انداخته ام
    همچین غول عجیب و غریبی هم نیست
    به گفته یکی از دوستان عزیز آماتورها هم می توانند با این دوربین کار کنند و واقعا حقیقت فرمودند
    در کل از دلسوزیتان بسیار سپاسگزارم
    یا حق
    با سلام
    شاید بعد از توضیحات دوستان دیگر لازم نباشد این بحث ادامه پیدا کند چون دوستان مخصوصا اقای قشقایی توضیحات کامل را داد.
    ولی این گفته شما که می فرمایید دوربینها را به سه دسته تقسیم کنید ایا این کار به نظر شما قابل اجراست؟در این دسته بندی دوربینها براساس چه معیاری دسته بندی خواهند شد؟
    شما خریدتان را با توجه به نیازتان انجام دهید و این را بدانید که این دسته بندی ها بجز سردرگم کردن شما بدردی نمی خورد.احتمالا نیاز شما با خرید یک اس ال ار لایک هم رفع خواهد شد و شاید هم نه.ولی جواب این سوال را فقط خودتان می توانید بدهید و این را بدانید برای گرفتن یک عکس خوب خلاقیت و دید عکاس مهمتر از دوربین هست .چون دوربین خلاقیتی ندارد و این خلاقیت عکاس هست که از دریچه دوربین ثبت های زیبا را می افریند.به نظر من شما ابتدا
    با مطالعه و تحقیق نیاز خود را مشخص کنید و بعد از ان اقدام به خرید نمایید.خرید یک slr نه کسی را حرفه ای می کند و نه برای کسی مضر هست.ولی بحث اینجاست که شما به اندازه نیاز خود خرید کنید و پول خود را صرف دوربینی نکنید که شاید هیچ وقت از امکانات اضافه ان نسبت به دیگر دوربینها استفاده نخواهید کرد.
    (یه روز همین سوال رو یکی از دوستانم از من پرسید .من در جوابش بهش گفتم اگه میخوی برای عکاسی کردن به جایی بری slr خریدنت ضرری نداره.ولی اگه دوربین رو واسه این میخری که وقتی جایی رفتی عکس بندازی بهتره slr نخری چون دوربینهای کامپکت و اس ال ار لایک هم نیازتو برطرف خواهد کرد.)

امیدوارم موفق باشید.
    elhaaam تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

این کلمه کیفیت هم از ان کلمات مبهمی است که نمیشود به عنوان یک شاخص یا فاکتور یا هر چیز دیگری به ان رجوع کرد.
    بارها این موضع را تکرار کردم اما در بازگفتنش ضرری نمیبینم. لزوما تفاوت قیمت و کلاس دی5000 و دی300 در این نیست که کیفیت عکس دی300 بهتر است. فاکتورهای زیادی در کلاس و تفاوت قیمت دوربینها اثر میگذارند.
    عواملی مانند جنس بدنه - سیلینگ بدنه - سرعت پیاپی عکاسی و سیستم اتوفوکوس پیشرفته تر عواملی هستند که به شدت بر قیمت و دسته بندی دوربینها اثر میگذارند اما لزوما در ان مفهوم نه چندان واضحی که کیفیت عکس نامیده میشود اثر مستقیم ندارد.
    دی90 و دی300 با انکه در کلاس متفاوتی هستند اما زیادند رویوهایی که نشان دهنده خروجی دیفالت کم نویزتر دی 90 نسبت به دی300 هستند اما نه میشود گفت که دی90 دوربین بهتری است و نه میشود گفت که دی300 برای همه ادمها نسبت به دی90 دوربین بهتری است.
    ویرایش توسط Persian : Monday 19 April 2010 در ساعت 20:06
    Amir Mohebi، farhad44، raffi و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

پیش فرض باز هم راهنمایی

دوستان ، عزیزان از همه تان تشکر می کنم که صمیمانه مرا راهنمای کردید

پس با توجه به فرمایشات اساتید دربی دیگر برویم باز شد

من قصد یاد گیری عکاسی دارم

اما

در اینجا چگونه می توانم به کلاس بروم آن هم با زبانی متفاوت و غیر از زبان مادری

اگر امکان دارد فعلا از نت یا جای دیگری آموزشم را شروع کنم تا که به ایران برگردم و مجددا از راهنماییتان استفاده کرده و از کلاسی حضوری استفاده خواهم برد

حال برای بنده چه صلاح می دانید ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

پیش فرض پاسخ: باز هم راهنمایی

اما

اگر امکان دارد فعلا از نت یا جای دیگری آموزشم را شروع کنم تا که به ایران برگردم و مجددا از راهنماییتان استفاده کرده و از کلاسی حضوری استفاده خواهم برد

دوست گرامی شما الان در بهترین فضای مجازی برای یادگیری ساده و اصولی عکاسی به زبان فارسی قرار دارید. مقالات سایت عکاسی سرشار از اطلاعات و آموزش های مفید است. با توجه به حضور در خارج از کشور باید زبان انگلیسیتون هم خوب باشه (لااقل بهتر از من:biggrin:) یه سر به تالار انتشارات تاپیک کتاب و نشریه بزنید کلی کتاب و مقاله با لینک دانلود رایگان پیدا میکنید که قطعا به شما کمک خواهد کرد. استفاده از تجربه دوستان فروم رو هم دارید. اینو هم بدونید که بچه های باحال فروم شما رو تنها نخواهند گذاشت و اگرچه غربت رو فیزیکی حس میکنید اما بدونید که فروم میتونه خانه مجازی شما باشه. به شخصه استفاده زیادی از تجربه دوستان با مطالعه همین تاپیک ها کرده ام.
    امیدوارم هر کجا هستید موفق باشید.
    در ضمن یادگیری عکاسی بدون دوربین یعنی دانشگاه رفتن بدون کتاب و جزوه و هرچی رو یاد بگیرید اگه تمرین نکنید فایده ای نخواهد داشت. پس در اولین فرصت دوربینتون رو تهیه کنید.
    خیلی هم گیر ندید که کدوم دوربین بهتره و کیفیتش فلان و ... با یه هزینه معقول یه دوربین مناسب تهیه کنید ان شاا... بعد از یادگیری عکاسی زمان برای آپدیت لوازمتون دارید.
    پیروز باشید
    farhad44، Anoosh-Em، Ali Talebi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

پیش فرض پاسخ: باز هم راهنمایی

اما

بنظر من خیلی این بحث داره پیچیده میشه،این دوست عزیزمون طبق گفته های خودشون به عکاسی علاقه دارند و می خوان یاد بگیرن،فکر می کنم همین دو جمله کافی باشه که به این نتیجه برسن که SLR بگیرن،حالا اینکه کدوم SLR رو بگیرن باید به ده ها تاپیک مختلف و مفیدی که تو این سایت هست سر بزنن و دوربین خودشون رو انتخاب کنن.
    در مورد آموزش هم باید بگم آدم تا یه دوربین نداشته باشه شاید خیلی چیزا براش نامفهوم باشه،یادگیری هم فقط از طریق کلاس حضوری نیست،من خودم همین 4تا نکته ای که از عکاسی یاد گرفتم یا از همین فروم ها بوده یا با کارکردن با دوربین،بنظر من مهم احساس نیاز به یادگیریه که با خریدن دوربین و در صورت داشتن علاقه ایجاد میشه
    پ ن :بنظر من شما تا توی این کشور زیبا هستید دوربینتون رو بگیرید و از طبیعت و فرهنگ قشنگ اونجا لااقل چندتا یادگاری برای خودتون بیارید

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام مجدد

خیلی هم گیر ندید که کدوم دوربین بهتره و کیفیتش فلان و ... با یه هزینه معقول یه دوربین مناسب تهیه کنید ان شاا... بعد از یادگیری عکاسی زمان برای آپدیت لوازمتون دارید.
    پیروز باشید
    کاملا موافقم :cool:
    elhaaam تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام
    در مورد کانن 450d میخواستم بدونم.ایا دوربین خوبی هست؟ و با چه گارانتی خوبه.من از اصفهان هستم و اینجا یه خیابان بیشتر کانن ندارد و هرکدو با یه گارانتی است.قبمتشم از 650 هست تا 730!!!!!!
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

نقل قول نوشته اصلی توسط angells نمایش پست ها
    سلام
    در مورد کانن 450d میخواستم بدونم.ایا دوربین خوبی هست؟ و با چه گارانتی خوبه.من از اصفهان هستم و اینجا یه خیابان بیشتر کانن ندارد و هرکدو با یه گارانتی است.قبمتشم از 650 هست تا 730!!!!!!
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام
    بستگی به نیاز و توقع شما از دوربین داره..در مجموع دوربین خوبیه و میتونید خروجی خوبی ازش بگیرید..
    اگر تا حالا slrنداشتید به عنوان اولین دوربین تجارب خوبی باهاش میتونید کسب کنید..به نظر من گارانتی ایده ال در حال حاضر گارانتی خوبیه ..همچنین نورنگار ..
    شرکت در یک کلاس عکاسی پایه رو بعد از خرید دوربین به شما توصیه میکنم..
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

خیلی ممنون از راه نماییتون.یه سوال دیگه این فیلتر های ماکرو چطوره؟؟ من از ماکرو فقط واسه عکس نزدیک از اجسام میخوام.
    ممنوون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Question 5D

به نظر شما 5d بخرم يا 5d مارك ٢؟ تفاوتشان به تفاوت هزينه مي‌ارزد؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

پیش فرض پاسخ: 5D

با سلام

دوست عزیز جستجو جستجو جستجو .در این تاپیک به جواب سوالتان می رسید

http://www.akkasee.com/forum/forumdisplay.php?f=47

موفق باشید
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی