صفحه 404 از 1201 نخستنخست ... 304 354 394 400 401 402 403 404 405 406 407 408 414 454 504 904 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

برخی فروشندگان متاسفانه برای توجیه قیمت های خود از هیچ راهی فروگذار نمی کنند .
    کسی که باتری رو برداشته ، برای چی برداشته ؟ اینکه بعدا قیمت رو کمتر بده ؟! یا قصد سواستفاده داشته و باید گرونتر هم بده ؟!

اما پاسخ به شما :
    راه حل خرید از جاهای مطمئنه و یا افراد و مراکز آشنا . در تهران دو سه مرکز وجود دارن که مطمئن هستند و میتونید در اینترنت و پرس و جو پیداشون کنید . ضمن اینکه حتمن موقع خرید باید همه چیز رو با دقت چک کنید و اصلن عجله نکنید .
    همراه بردن یک فرد آشنا به دوربین نیز یک راه حل دیگه است .
    morteza khademy، Amateurism، mohsen.sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

گران شدن دوربین های دست دوم که تولیدشون متوقف شده همپای دوربین های دیگر به نظر دوستان منطقی هست ؟
    چون فروشندگان نمی تونن بگن که ما باید با دلار فلان قدر اون رو وارد کنیم تا جایگزین کنیم
    البته عرف بازار رو نمی دونم اما از لحاظ تئوری فکر میکنم قابل بحث باشه
    علی اسلامیان

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    گران شدن دوربین های دست دوم که تولیدشون متوقف شده همپای دوربین های دیگر به نظر دوستان منطقی هست ؟
    چون فروشندگان نمی تونن بگن که ما باید با دلار فلان قدر اون رو وارد کنیم تا جایگزین کنیم
    البته عرف بازار رو نمی دونم اما از لحاظ تئوری فکر میکنم قابل بحث باشه
    دوربین هایی که آکبندشون دیگه تو بازار نیست معمولا نسبت به قیمت مدل های جدید قیمت گذاری میشن و البته کاملا به شرایط دوربین بستگی داره.
    ولی افزایش قیمت این مدل ها هم تا اندازه ای طبیعی و منطقی است.

دو سه روز پیش در فروشگاهی بودم که شخصی یک FZ50 رو برای قیمت گذاری آورد و فروشنده با توجه به قیمت فعلی FZ40 (که اصلا در یک رده هم نیستند) قیمت داد! قیمتی حدود 500 تومن ولی خودشم گفت قیمت روی هواست و نمیشه دقیق قیمت گذاری کرد.
    alie تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

دوستان و اساتید گرامی
    به نظرتون خرید دوربین های سونی آلفا مشکلی نداره؟با توجه به سرعت بسیار بالاشون و همچنین قیمت های عالیشون خیلی بهشون علاقه مند شدم و یکیشون(آلفا 65)رو هم نشون کردم،لنزهای خوبی هم دارن به نظرم.10 فریم بر ثانیه!!!با رزولوشن 24 مگاپیکسل البته بافرشون اکثرا ضعیفه ولی خب میتونم 8 فریم بگیرم،حالا نظر شما چیه؟

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Ph.Sepehr نمایش پست ها
    دوستان و اساتید گرامی
    به نظرتون خرید دوربین های سونی آلفا مشکلی نداره؟با توجه به سرعت بسیار بالاشون و همچنین قیمت های عالیشون خیلی بهشون علاقه مند شدم و یکیشون(آلفا 65)رو هم نشون کردم،لنزهای خوبی هم دارن به نظرم.10 فریم بر ثانیه!!!با رزولوشن 24 مگاپیکسل البته بافرشون اکثرا ضعیفه ولی خب میتونم 8 فریم بگیرم،حالا نظر شما چیه؟
    سلام
    دوربینهای خوبی هستند اما به لحاظ قیمت لنزهای تاپشان تفاوت چندانی با سایر برندهای معتبر ندارد . چه اینکه لنزهای کارل-زایس
    گرانتر هم باشند .
    تنها نکته ای که هست در مورد میزان تقاضای خرید و فروش کالای دست دوم این برند در ایرانه که کمی سختر از برندهایی مثل نیکون و کنون انجام میشه .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

ممنون دوست گرامی
    در خصوص مورد اول باید عرض کنم که شما اگر دقت بفرمایید 70-300 جی 900 دلاره در حالی که 70-300 ال 1400 دلار قیمت داره!!!که خب خیلی میشه.بنده فقط یک استاندارد و تله میخوام و لنزهای زایس برام کاربردی ندارن(منهای 16-80،که البته 16-105 رو انتخاب کردم)
    در خصوص مورد دوم هم بنده دوربینی رو که بخرم دیگه نمیفروشمش و حتی اگر خواستم یدونه جدیدتر(به روز تر)رو بخرم قبلی رو نگه میدارم.
    پس با خیال راحت برم جلو دیگه؟
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

ممنون دوست گرامی
    در خصوص مورد اول باید عرض کنم که شما اگر دقت بفرمایید 70-300 جی 900 دلاره در حالی که 70-300 ال 1400 دلار قیمت داره!!!که خب خیلی میشه.بنده فقط یک استاندارد و تله میخوام و لنزهای زایس برام کاربردی ندارن(منهای 16-80،که البته 16-105 رو انتخاب کردم)
    در خصوص مورد دوم هم بنده دوربینی رو که بخرم دیگه نمیفروشمش و حتی اگر خواستم یدونه جدیدتر(به روز تر)رو بخرم قبلی رو نگه میدارم.
    پس با خیال راحت برم جلو دیگه؟
    بله چرا که نه...
    (دوربینهای سری آلفای سونی از سوی کاوه خانِ قبادی مفتخر به دریافت عنوان سلطان شده‌اند...دیگه جای شک نمیمونه )

البته A77 مدل کاملتر و حرفه‌ای تریه .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

و البته گرون تر!!!!!
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

دوستان و اساتید گرامی
    من خودم کاربر سونی هستم.مزایا و معایبی داره که باید دید کدام برای شما مهم تر هست.
    مثلا سرعت فوکوس بالا در لایوویو برای من مهم بود و فیلمبرداری با فوکوس سریع.به هر حال دوربین خوبی هست و امیدوارم عکسهای خوبی با اون بگیرید.

قیمت a77 بالا هست اما امکانات کاملی داره که برای شما ممکن هست به کار نیاد.
    hkhaghani و Ph.Sepehr تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    79

خب معایبش رو میشه ذکر بفرمایید دوست گرامی؟اگر به غیر از بحث نویز منظورتونه(البته بیشتر از ایزو 400 و نهایتا 800 برام کاربردی نداره)فیلمبرداریش هم برام مهم نیست که البته شما میفرمایید خوبه،ولی خب برای فیلمبرداری هم قصد خرید نکس وی جی 20 رو دارم