صفحه 531 از 1201 نخستنخست ... 31 431 481 521 527 528 529 530 531 532 533 534 535 541 581 631 1031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,301 تا 5,310 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    من یه مبتدی هستم که از آبان به بعد دیگه توی عکاسی (البته تقریبا) حرفه ای میشم ... کیفیت عکسی که می گیرم برام خیلی مهمه و فقط هم می خوام کنون بخرم و درضمن با لنز زوم استاندارد کار می کنم(حالا یا 18-135 یا 15-85 ) . با توجه به این که 60دی و 650دی خیلی به هم نزدیکن ، به من بگید که 60دی چه مزیت هایی نسبت به 650 دی داره ( فقط همین ، لطفا در مورد مزیت های 650 دی نسبت به 60 دی نگید)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب دوست عزیز مشکل خیلی ساده است ، فقط اگر از نظر راحتی کار بخواهم پاسخ بدهم 60D خیلی
    امکانات بهتری روی بدنه و حس بهتری میده موقع عکاسی و برای بنده همین برتری چشم گیری هست !

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز مشکل خیلی ساده است ، فقط اگر از نظر راحتی کار بخواهم پاسخ بدهم 60D خیلی
    امکانات بهتری روی بدنه و حس بهتری میده موقع عکاسی و برای بنده همین برتری چشم گیری هست !
    مثل اینکه باطری هاشون هم اصلا قابل مقایسه نیست.
    بر اساس این لینک
    ملیسا و ali k تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

سلام دوستان ...
    من یه مبتدی هستم که از آبان به بعد دیگه توی عکاسی (البته تقریبا) حرفه ای میشم ... کیفیت عکسی که می گیرم برام خیلی مهمه و فقط هم می خوام کنون بخرم و درضمن با لنز زوم استاندارد کار می کنم(حالا یا 18-135 یا 15-85 ) . با توجه به این که 60دی و 650دی خیلی به هم نزدیکن ، به من بگید که 60دی چه مزیت هایی نسبت به 650 دی داره ( فقط همین ، لطفا در مورد مزیت های 650 دی نسبت به 60 دی نگید)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مزیت های 60D بر 650D رو از یکی از سایت های مقایسه ای براتون می ذارم (توجه مهم: البته نمره ای که این سایت می ده رو باید با این دید نگاه گرد که کدوم مورد از مزیت هایی که اون سایت نوشته برای شما مهمه و کدوم نیست. منظورم اینه که خودتون انتخاب کنید که کدوم مزیتها برتون مهمتره و لزوما به نمره نهایی این سایت نگاه نکنید)
    راستی امیر خان حق با شماست.باطری خیلی تفاوت داره.
    60d vs 650d d.jpg
    اینم لینک اون سایت
    amir.komeily و ملیسا تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    مزیت های 60D بر 650D رو از یکی از سایت های مقایسه ای براتون می ذارم (توجه مهم: البته نمره ای که این سایت می ده رو باید با این دید نگاه گرد که کدوم مورد از مزیت هایی که اون سایت نوشته برای شما مهمه و کدوم نیست. منظورم اینه که خودتون انتخاب کنید که کدوم مزیتها برتون مهمتره و لزوما به نمره نهایی این سایت نگاه نکنید)
    راستی امیر خان حق با شماست.باطری خیلی تفاوت داره.
    60d vs 650d d.jpg
    اینم لینک اون سایت
    ضمن تشکر مجدد علی جان، چون چندباری دوستان این نکته رو به من گوشزد کردن با اجازت یک یادآوری کوچیک میکنم. این سایتی که برای مقایسه گذاشتی ( خودم هم از همین استفاده میکردم تا هفته پیش ) گویا زیاد معتبر نیست و بچه ها همیشه میگن اعتمادی به مقایسه هاش و اعداد و ارقامش نیست. این لینک گویا موثق تره.
    امیدوارم جسارت نباشه علی جان. من کوچیکتم.
    درود
    azari kei، darkness_land و ملیسا تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    ضمن تشکر مجدد علی جان، چون چندباری دوستان این نکته رو به من گوشزد کردن با اجازت یک یادآوری کوچیک میکنم. این سایتی که برای مقایسه گذاشتی ( خودم هم از همین استفاده میکردم تا هفته پیش ) گویا زیاد معتبر نیست و بچه ها همیشه میگن اعتمادی به مقایسه هاش و اعداد و ارقامش نیست. این لینک گویا موثق تره.
    امیدوارم جسارت نباشه علی جان. من کوچیکتم.
    درود
    امیر جان سایت dpreview یه سایت فوق العاده است و من همیشه ازش استفاده هم می کنم. این سایتی هم که ازش نقل کردم رو برای امتیازی که به دوربین ها می ده خیلی قبول ندارم (ولی مطلع نبودم که ممکنه اطلاعاتش بعضا غلط هم باشه.) به همین دلیل نوشتم که به امتیازش خیلی توجه نکنید.
    امیدوارم از موضوع تاپیک خارج نشده باشیم. دوستان حتما برای مقایسه دوربین های DSLR سری به سایت dpreview.com و dxomark.com بزنن.
    خوبه یه سر هم به این لینک بزنید مقایسه ی خوبی از سایت dxomark.com هست.
    امیر جان عرض ارادت منو بپذیر.
    Untitled.jpg
    ویرایش توسط ali k : Tuesday 3 September 2013 در ساعت 15:18
    amir.komeily و ملیسا تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

من نمی دونم برای چی برای انتخاب برند از دیگران سوال می کنید ؟؟؟؟ شما بگید کدوم برند رو بیشتر دوست دارید بعد در مورد مدل های مختلف همون برند که مدنظرتونه ، پرس و جو کنید ...
    این شما هستید که روی برند کانن تعصب دارید و فقط میخواهید کانن بخرید . برای افرادی که روی برند خاصی متعصب نیستند بررسی گزینه هایی از برندهای مختلف (در مورد DSLR ها عمدتا نیکون و کانن) که با بودجه شان نیز سازگار است بسیار مفید خواهد بود . به عنوان مثال فارغ از تعصبات برندی , برای شخصی که 60D کانن را مدنظر دارد , ارزشمند است که نیم نگاهی به D7000 نیکون نیز داشته باشد .
    darkness_land، amir.komeily و ali k تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ملیسا آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    این شما هستید که روی برند کانن تعصب دارید و فقط میخواهید کانن بخرید . برای افرادی که روی برند خاصی متعصب نیستند بررسی گزینه هایی از برندهای مختلف (در مورد DSLR ها عمدتا نیکون و کانن) که با بودجه شان نیز سازگار است بسیار مفید خواهد بود . به عنوان مثال فارغ از تعصبات برندی , برای شخصی که 60D کانن را مدنظر دارد , ارزشمند است که نیم نگاهی به D7000 نیکون نیز داشته باشد .
    من نگفتم نسبت به برندی تعصب دارم ، فقط گفتم اگه به یه برند علاقه دارید دنبال مدل های همون برند باشید ...
    در ضمن با حرف شما هم کاملا موافقم ؛ چون خودم هم که به شدت به کانن علاقه ( نه تعصب ) دارم و می خواستم 60 دی رو بخرم ، حالا بین 7000دی نیکون و 60 دی کانن گیر کردم ...
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

... و می خواستم 60 دی رو بخرم ، حالا بین 7000دی نیکون و 60 دی کانن گیر کردم ...
    انقدر سخت نگیرید...
    هر دو دوربین خوبی هستند...یکی را بگیرید و حالش را ببرید!
    خوبی D7000 این است که قیمتش افت کرده و لنز کیتش هم 105-18 ـه .

كاربر آشنا داوود ملک محمدی آواتار ها
    تشکر کرده
    46

با سلام خدمت اساتید عزیز
    من قصد خرید یک dslr دارم .بین 3 گزینه موندم!دو تای اولی d5200 با قیمت 2290! و 650d با قیمت 2090 با همون لنز 18-55 است!گزینه ی سوم 600d با لنز 18-105 با قیمت 2490!
    کدام حالت بهتره؟ و سوالی که هست اینه که مدل body قدیمی تر با لنز بهتر بیشتر میرزه یا یه بادی جدید تر با همون لنز 18-55!
    اولین دوربین slr ام است!فیلم برداری برام زیاد مهم نیس! سبک منظره شهری و عکاسی شب رو دوس دارم!حداکثر بودجه 3 تومن ولی هرچه کمتر بهتر!
    d5200 و 650d با 18-135 میشه بین 3100 تا 3200!
    حالا به نظر شما من چه کنم !
    با تشکر از اساتید!

كاربر آشنا داوود ملک محمدی آواتار ها
    تشکر کرده
    46

با عرض معضرت d5200 با 18-105 میشه 3200!