صفحه 560 از 1201 نخستنخست ... 60 460 510 550 556 557 558 559 560 561 562 563 564 570 610 660 1060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,591 تا 5,600 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Gandolf آواتار ها
    تشکر کرده
    284

نقل قول نوشته اصلی توسط hsn.bhm نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون
    ولی تا جایی که قیمتها رو دیدم چیزی حدود 3.2 تومن با لنز 18-135 بودش و تا بخام بس انداز کنم باید 5-6 ماه صبر کنم و این ینی تکرار همون تجربه تلخی که قبلا داشتم
    و از طرفی هم فکر نمیکنم 18-55 برای من کاربرد مورد نظرم رو داشته باشه .تا نظر اهل فن چی باشه
    بنظرتون دست دو انتخاب خوبی هست؟(امان از بی بولی)یا کلا دست دو رو بیخیال بشم؟
    تو برند نیکون چه انتخابی میتونم داشته باشم؟
    با تشکر فراوان
    واسه شروع کار همون لنز 18-55 هم جواب کارتون رو میده مطمئناً - چون تازه کار هستید و حالا حالا ها جا واسه خرید یه لنز بهتر هستش
    دست دوم تمیز هم اگه پیدا کنی خیلی خوبه - باید بگردید
    نیکون هم تا همون رنج میتونید Nikon D5200 + 18-55 رو با همون قیمت بگیرید
    دوست عزیزم فرزاد فرمودن میتونی 650d رو بگیری - ولی این دوربین هم فرق چندانی از لحاظ قیمتی با 60d نمیکینه - ( نهایت 200 تومان اختلاف داره که بنظرم ارزش خرید 60d خیلی بیشتره )

كاربر جديد Amiro_kh آواتار ها
    تشکر کرده
    16

سلام
    تا مبلغ 800 تومن میخوام یه دوربین دست دوم بگیرم . فقط هم کیفیت عکس برام مهمه
    فیلمبرداری اهمیتی برام نداره .
    خودم نظرم روی Nikon D3200 هستش. میخوام بدونم که میتونم با این مبلغ این دوربین رو بگیرم یا نه؟
    و اگه نمیشه لطفا یه دوربین ترجیحا نیکون بهم معرفی کنین
    ممنون

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiro_kh نمایش پست ها
    سلام
    تا مبلغ 800 تومن میخوام یه دوربین دست دوم بگیرم . فقط هم کیفیت عکس برام مهمه
    فیلمبرداری اهمیتی برام نداره .
    خودم نظرم روی Nikon D3200 هستش. میخوام بدونم که میتونم با این مبلغ این دوربین رو بگیرم یا نه؟
    و اگه نمیشه لطفا یه دوربین ترجیحا نیکون بهم معرفی کنین
    ممنون
    با سلام
    منظورتون 800ت با لنز هست دیگه؟
    مدل D3200 هنوز جدید به حساب میاد و افت قیمت آنچنانی نکرده مانند مثلا D3100، اگر پیدا کنید با کسر حدود 20% تقریبا 1100-1200 باید هزینه کنید البته با کیت. میتوانید به 1 مدل پایینتر مثل مدل مذکور و یا D5100 فکر کنید البته با کمی افزایش بودجه.
    پیشنهاد میکنم سراغ قدیمی تر ها نروید مگر آنکه با فروشنده آن آشنا بوده و از کم کارکرد بودن دوربین مطمئن شوید.

با جناب حمزه خط رو خط شدیم، میتواند گزینه خوبی باشد.
    AliHamze و Amiro_kh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد nightwish آواتار ها
    تشکر کرده
    15

با تشکر از راهنمایی دوستان. دیروز صبح دوبار با سایت دیجی کالا تماس گرفتم که ببینم آیا 1100D با لنز به فروش میرسد یا خیر. یک نفر گفت آره با لنزه و حتی گفت لنز با لرزشگیر و دفعه دوم که برای اطمینان تماس گرفتم یک نفر دیگه بود و گفت خیر بدون لنزه و حتی گفتم آیا مطمعن هستید که بدون لنزه ؟گفت آره..اینو هم بگم که این سایت دوربینو به قیمت 1120 گذاشته یعنی مثل سایتهای دیگه که با لنز میفروشن
    جالب اینجاست که این سایت قبلا این دوربینو به صورت بدنه خالی میفروخته. آیا معنیش اینه که کارتن دوربینو باز میکردن و لنز رو از توش در میوردن بعدش میفروختن به ملت؟
    یا اینکه خود کمپانی کانن مدل 1100 رو در دو بسته بندی با لنز و بدون لنز به فروش میرسونه؟
    تو صفحات قبلی خوندم که این دوربین با 3 نوع مختلف لنز 18-55 IS به فروش میرسه. آیا هر سه نوع مجهز به لرزشگیر هستن؟متاسفانه تو چند تا سایت ایرانی دیدم که در کنار لرزشگیر تصویر زده بو دخیر !
    کاربرد من از دوربین مصارف روزمره و خانگی و احیانا سفر یا عکس در طبیعت هست. قصد عکاسی از حیات وحش و ماکرو هم اصلا ندارم. آیا لنز پیش فرض دوربین یعنی 18-55 کار منو راه میندازه و کیفیت قابل قبول در حد یکDSLR میده؟ تا چند سال آینده و شاید هم هیچ وقت لنز نگیرم . دلایل خرید DSLR رو هم که قبلا گفتم...
    زوم اپتیکال این دوربین با این لنز 3 هست . آیا این زوم برای مصارف ذکر شده کفایت میکنه؟
    با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

با حدود 1700 1800 میتونم یه بادی با لنز 18-105 یا 18-135 بگیرم؟ بین کنون و نیکون
    یه سوال دیگه
    کلا لنزهای نیکون گرونتره یا کنون؟
    ممنون

تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashkan نمایش پست ها
    با حدود 1700 1800 میتونم یه بادی با لنز 18-105 یا 18-135 بگیرم؟ بین کنون و نیکون
    یه سوال دیگه
    کلا لنزهای نیکون گرونتره یا کنون؟
    ممنون
    با سلام
    دوست عزیز وقتی سوالی میپریسد و منتقل میشود بدانید 1جای کار مشکل داره...
    در کنون سری 4 رقمی مثل 1100D؛ و در نیکون هم 3100 یا 3200 جزو ارزانترین DSLR ها هستند که بدنه تنها حدود 1.1 م.ت قیمت داره
    در ضمن کنون یا نیکون هر 2 جزو مطرح ترین سازندگان دوربین های امروزی هستند و همچنین رقیب سرسخت یکدیگر، معمولا قیمتها در یک حد چه بسا لنزهای نیکور کمی گرانتر. ولی این مقدار تفاوت قیمت، دلیلی برای انتخاب بین کنون یا نیکون نمیباشد. کنون در ایران به قول بازاری ها کمی بورس تره و چنانچه در آینده تصمیم به فروش دوربینتان داشته باشید کمتر متضرر خواهید شد.
    پیشنهاد من، بدنه کنون 1100D و لنز USM 18-135 در حدود 2100-2200 برایتان هزینه خواهد برد که اگر مشکل بودجه دارید میتوانید لنز را بصورت مستعمل با حدود 250ت ارزانتر تهیه کنید.
    زودتر اقدام، بیشتر مطالعه و همزمان عکاسی کنید. پس از 6 ماه پاسخ اکثر سوال های امروز را خواهید دانست.
    موفق باشید.
    Niaz و mehrashkan تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط baghdadi نمایش پست ها
    سلام
    تا مبلغ 1.5 میلیون چی بخرم ؟ فقط هم کیفیت عکس برام مهمه
    فیلمبرداری کوچکترین اهمیتی برام نداره . نمیخوام هم لنز تعویض کنم
    برای کارهای خانگی میخوام .
    با تشکر
    خودم نظرم روی Nikon D3200 هستش الان هم کانن 300D دارم که اصلا
    از کیفیت عکسهاش راضی نیستم البته با لنز کیت خودش
    شایدم یه لنز خوب بخرم بندازم روی 300D خودم بهتر از لنز کیت نیکون
    کیفیت عکسهام در بیاد
    میشه منو راهنمایی بفرمایید ؟
    ببخشید میشه جواب این پست رو بدید لطفا ؟

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

نقل قول نوشته اصلی توسط baghdadi نمایش پست ها
    ببخشید میشه جواب این پست رو بدید لطفا ؟
    سلام دوست عزیز
    من خودم دی3200 دارم و ازش راضی هستم
    البته نه با لنز کیت دوربین

من پیشنهاد میکنم اگر 3200 خریدید یک لنز خوب هم خریداری کنید

در مورد کنون نمیتونم نظری بدم
    baghdadi، Majix و Amiro_kh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط nightwish نمایش پست ها
    دیروز صبح دوبار با سایت دیجی کالا تماس گرفتم...
    خود کمپانی کانن مدل 1100 رو در دو بسته بندی با لنز و بدون لنز به فروش میرسونه؟
    تو صفحات قبلی خوندم که این دوربین با 3 نوع مختلف لنز 18-55 IS به فروش میرسه. آیا هر سه نوع مجهز به لرزشگیر هستن؟
    کاربرد من از دوربین مصارف روزمره و خانگی و احیانا سفر یا عکس در طبیعت هست. قصد عکاسی از حیات وحش و ماکرو هم اصلا ندارم. آیا لنز پیش فرض دوربین یعنی 18-55 کار منو راه میندازه و کیفیت قابل قبول در حد یکDSLR میده؟ تا چند سال آینده و شاید هم هیچ وقت لنز نگیرم . دلایل خرید DSLR رو هم که قبلا گفتم...
    زوم اپتیکال این دوربین با این لنز 3 هست . آیا این زوم برای مصارف ذکر شده کفایت میکنه؟
    با تشکر
    با سلام مجدد به شما
    1. من هم قبلا تجربه 100% مشابهی با همین سایت داشتم که در آخر متوجه شدم مشکل از خودشان هست!!!
    2. بر حسب اطلاع من خود شرکت بصورت بادی و کیت عرضه میکنه، در ایران هم به همه مدلش فروخته میشه هم با لنز و هم بدنه خالی و مشکلی از این لحاظ ندارید
    3. عبارت IS (IMAGE STABILIZER به معنای همان لرزشگیر، که بر روی لنز نوشته میشود.
    4. بله کیفیت آن برای شما بسیار عالی است، اگر چنین نبود که کنون از آن برای دوربین های خودش استفاده نمیکرد!!
    در نهایت اگر فاصله کانونی آن برای کارتان کوتاه بود و یا به هر دلیل لنز، باب میلتان نبود میتوانید بعدا اقدام به تعویض آن کنید، اصلا بزرگترین حسن دوربین های با قابلیت تعویض لنز هم همین نکته است.
    موفق باشید.
    nightwish و Samanhp تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    34

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم. در مورد دوربین 60d CANON
    آیا این دوربین دیاف و شاتر، ایزو و کلاً نورپردازی رو توی لایو ویو داره؟ یعنی هنگام فیلمبرداری می تونیم کامل نوردهی رو تنظیم کنیم؟

و یک سوال دیگه.

اینکه آیا 60d وایت بالانس دستی و وایت بالانس طبق کلوین داره؟ تنظیم کلوین کاملا دستی.

چون من بیشتر برای فیلمبرداری دوربین رو می خوام.
    ویرایش توسط Samanhp : Saturday 9 November 2013 در ساعت 18:33