صفحه 595 از 1201 نخستنخست ... 95 495 545 585 591 592 593 594 595 596 597 598 599 605 645 695 1095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت دوستان واساتید گرامی
    دوستان بنده تا امروز فقط با دوربین SX20 Canon کار کردم و این دوربین رو داشتم
    علاقه خیلی زیادی به عکاسی داشته و دارم اما خوب تا امروز فرصتش برام پیش نیومده
    با سه تا از دوستانم که عکاسی رو به صورت حرفه ای دنبال میکنند مشورت کردم و تصمیم گرفتم که یه دوربین SLR تهیه کنم و شروع کنم
    دو نفر از اونها که یکی 5D و یکی دیگه 7D کنون رو دارند مشورت کردم شدیدا نظرشون اینه که من هم یک بادی 7D بگیرم و واسه شروع خودشون یه لنز 24-135 بهم قرض بدن و وقتی که پول بیشتری دستم اومد لنز خوبی تهیه کنم و لنز رو بهشون برگردونم
    راستی من کلا میخوام 3 تومن بابت این دوربین هزینه کنم
    یکی دیگه از دوستانم که کلا نیکون کار میکنند و خودشون D7000 - D7100 - D8000 رو با انواع و اقصام لنزها دارند به شدت نظرشون روی D7000 به یه لنز 18-55 هست که کلا حدود 2.5 میلیون در میاد
    حالا من موندم
    نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
    لطف کنید بنده رو راهنمایی فرمایید
    ممنون

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

لنز نیکون هم میتونن بهتون بدن ؟
    Amir.trex تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    لنز نیکون هم میتونن بهتون بدن ؟
    نه دوست عزیز اونرو خودم باید تهیه کنم
    :|

تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.trex نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان واساتید گرامی
    دوستان بنده تا امروز فقط با دوربین SX20 Canon کار کردم و این دوربین رو داشتم
    علاقه خیلی زیادی به عکاسی داشته و دارم اما خوب تا امروز فرصتش برام پیش نیومده
    با سه تا از دوستانم که عکاسی رو به صورت حرفه ای دنبال میکنند مشورت کردم و تصمیم گرفتم که یه دوربین SLR تهیه کنم و شروع کنم
    دو نفر از اونها که یکی 5D و یکی دیگه 7D کنون رو دارند مشورت کردم شدیدا نظرشون اینه که من هم یک بادی 7D بگیرم و واسه شروع خودشون یه لنز 24-135 بهم قرض بدن و وقتی که پول بیشتری دستم اومد لنز خوبی تهیه کنم و لنز رو بهشون برگردونم
    راستی من کلا میخوام 3 تومن بابت این دوربین هزینه کنم
    یکی دیگه از دوستانم که کلا نیکون کار میکنند و خودشون D7000 - D7100 - D8000 رو با انواع و اقصام لنزها دارند به شدت نظرشون روی D7000 به یه لنز 18-55 هست که کلا حدود 2.5 میلیون در میاد
    حالا من موندم
    نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
    لطف کنید بنده رو راهنمایی فرمایید
    ممنون
    به نظر من به جای 7d دوربین 70d رو بگیرید , فکوس بهتر , وای فای داخلی , صفحه نمایش لمسی , نویز کمتر , سنسور جدیدتر , فیلمبرداری بهتر و ... از مزایای این دوربین نسبت به دوربین 7d است . در مورد دوربین نیکون d7000 هم به نظرم با وجود دوربینی مثل 70d از گزینه های خرید حذف میشه .
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

تشکر کرده
    570

یکی دیگه از دوستانم که کلا نیکون کار میکنند و خودشون D7000 - D7100 - D8000 رو با انواع و اقصام لنزها دارند
    فکر کنم منظورتون d800 بود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

فکر کنم منظورتون d800 بود
    بله درسته
    بنده اشتباه کردم
    گفتم که زیاد اطلاعاتی در این موارد ندارم

به نظر من به جای 7d دوربین 70d رو بگیرید , فکوس بهتر , وای فای داخلی , صفحه نمایش لمسی , نویز کمتر , سنسور جدیدتر , فیلمبرداری بهتر و ... از مزایای این دوربین نسبت به دوربین 7d است . در مورد دوربین نیکون d7000 هم به نظرم با وجود دوربینی مثل 70d از گزینه های خرید حذف میشه .
    قیمت این بادی چقدره جناب آرمین خان؟

تشکر کرده
    570

قیمت این بادی چقدره جناب آرمین خان؟
    تا 2800 در بازار , توی اینترنت حدود 2950 .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

تا 2800 در بازار , توی اینترنت حدود 2950 .
    ممنون از راهنمایی جنابعالی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

ا سلام
    عکاس خبری هستم که تا بحال با دوربین d90 کار کرده ام همیشه در محیط های خیابانی در شب و به طور کلی در محیط های کم نور خصوصا مواقعی که به سرعت بالای شاتر نیازمندم در iso های بالاتر از 800 دچار نویز مخصوصا گرین شدید میشوم لذا به فکر افتاده ام که دوربین فول فریمی با iso بسیار بالایی تهیه کنم اما بین دو نوع 5d و 6d باتوجه به اختلاف شدید قیمت انها مردد هستماز دوستانی که با هرکدام از این دوربین ها کار کرده اند تقاضا دارم بفرمایند که از چه ایزویی به بالا گرین ها اشکار میشوند.لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser.s نمایش پست ها
    ا سلام
    عکاس خبری هستم که تا بحال با دوربین d90 کار کرده ام همیشه در محیط های خیابانی در شب و به طور کلی در محیط های کم نور خصوصا مواقعی که به سرعت بالای شاتر نیازمندم در iso های بالاتر از 800 دچار نویز مخصوصا گرین شدید میشوم لذا به فکر افتاده ام که دوربین فول فریمی با iso بسیار بالایی تهیه کنم اما بین دو نوع 5d و 6d باتوجه به اختلاف شدید قیمت انها مردد هستماز دوستانی که با هرکدام از این دوربین ها کار کرده اند تقاضا دارم بفرمایند که از چه ایزویی به بالا گرین ها اشکار میشوند.لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
    درود
    نظر شخصی:
    با توجه با اینکه تا بحال با نیکون کار کردید اگه رزولوشن 12 مگاپیکسل براتون کفایت میکنه به نظرم دنبال یه D3s باشید احتمالا الان کارکرده با قیمت مناسب هم میتوانید پیدا کنید.
    اختلافی که بین 5D , 6D برای شما مهمه، اختلاف بین سیستهای فوکوس این دوبدنه هست و البته هر دو بدنه در ایزوی بالا بسیار خوب عمل میکنن.

در سنسورهای فول فریم فعلی، شما به راحتی از ایزوی 3200 میتوانید استفاده کنید و ایزوی 6400 هم تصاویر خوب و قابل قبولی بدست میدهد که بسته به وضعیت تصویر با پروسس صحیح فایل خام میتوان به نتایج مطلوبی رسید.
    ویرایش توسط alir. : Saturday 4 January 2014 در ساعت 23:29
    yaser.s تشکر می‌کند.