صفحه 598 از 1201 نخستنخست ... 98 498 548 588 594 595 596 597 598 599 600 601 602 608 648 698 1098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,971 تا 5,980 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

ممنون میشم دوربین مناسب برای کار بنده رو معرفی کنین
    1)نوع کاربری : ساخت تور مجازی
    2)محیط کاربری : هتل، رستوران، کارخانه، مناطق گردشگری و ... (محیط های سربسته و مناطقی مثل کارخانه و ...)
    3)بودجه : 1.5 میلیون
    4)سطح کاربر : مبتدی اما شدیدا دارم مطالعه میکنم و نمیخوام بعدا دوباره واسه دوربین هزینه کنم!
    mosaffadel عزیز نظرش روی D600 Canon یا D5100 Nikon هست
    کسی نظر دیگه ای نداره ؟؟
    مرسی

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط Torres 9 نمایش پست ها
    ممنون میشم دوربین مناسب برای کار بنده رو معرفی کنین
    1)نوع کاربری : ساخت تور مجازی
    2)محیط کاربری : هتل، رستوران، کارخانه، مناطق گردشگری و ... (محیط های سربسته و مناطقی مثل کارخانه و ...)
    3)بودجه : 1.5 میلیون
    4)سطح کاربر : مبتدی اما شدیدا دارم مطالعه میکنم و نمیخوام بعدا دوباره واسه دوربین هزینه کنم!
    mosaffadel عزیز نظرش روی D600 Canon یا D5100 Nikon هست
    کسی نظر دیگه ای نداره ؟؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    اگر شما عکسها را برای چاپ میخواهید پس یقینا به مگاپیکسل بالا نیاز دارین
    از نظر بنده شما با کمی افزایش بودجه تا 2ملیون یا 2ملیون و صد هزار تومن میتونین نیکون دی5200رو خریداری کنین که واقعا برای کار شما مناسب هستش.
    اما اگه واقعا توان هزینه ی زیاد رو ندارین میتونی از دو گزینه ای که نام بردین استفاده کنین و کارتونو راه بندازین
    تفاوت این دو دوربینی که نام بردین خیلی ناچیز هستش.
    پس شما قبل از خرید هر دو دوربین مذکور رو دستتون بگیرین و ببینین با کدومشون بهتر ارتباط برقرار میکنین(بیشتر حال میکنین) و اونو بخرین.
    لنز هم همون لنز کیت واید خوبی رو ارائه میده و میتوین به عنوان یه لنز همه کاره تو ژانر مورد نظر خودتون ازش استفاده کنین.
    بازم میگن اگه برای چاپ بزرگ میخواین دوربین بگیری بهترین گزینه دی52000نیکون هستش و عکسهای خوبی هم میگیره و شمارو راضی نگه میداره

موفق و پایدار باشید
    Ebif_GSM تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر شما عکسها را برای چاپ میخواهید پس یقینا به مگاپیکسل بالا نیاز دارین
    از نظر بنده شما با کمی افزایش بودجه تا 2ملیون یا 2ملیون و صد هزار تومن میتونین نیکون دی5200رو خریداری کنین که واقعا برای کار شما مناسب هستش.
    اما اگه واقعا توان هزینه ی زیاد رو ندارین میتونی از دو گزینه ای که نام بردین استفاده کنین و کارتونو راه بندازین
    تفاوت این دو دوربینی که نام بردین خیلی ناچیز هستش.
    پس شما قبل از خرید هر دو دوربین مذکور رو دستتون بگیرین و ببینین با کدومشون بهتر ارتباط برقرار میکنین(بیشتر حال میکنین) و اونو بخرین.
    لنز هم همون لنز کیت واید خوبی رو ارائه میده و میتوین به عنوان یه لنز همه کاره تو ژانر مورد نظر خودتون ازش استفاده کنین.
    بازم میگن اگه برای چاپ بزرگ میخواین دوربین بگیری بهترین گزینه دی52000نیکون هستش و عکسهای خوبی هم میگیره و شمارو راضی نگه میداره

موفق و پایدار باشید
    ممنون
    نه برای چاپ نمیخوام
    هدف فقط و فقط ساختن تور مجازی هست نه چیز دیگه ای

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من دوربین D550 دارم برای کار در آتلیه و عکس پرتره لنز 70-24 مناسب است؟آیا این دوربین برای چاپ ابعاد بزرگ مانند 50در 70 مشکل پیکسلی ندارد؟

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط Torres 9 نمایش پست ها
    ممنون
    نه برای چاپ نمیخوام
    هدف فقط و فقط ساختن تور مجازی هست نه چیز دیگه ای
    پس همون 600دی و یا نیکون دی5100کارتونو راه میندازه
    اگر فقط و فقط برای عکاسی میخواین میشه گفت دی 5100بهتر از 600دی هستش
    اگر فیلمبرداری هم شرطه بازم 600دی
    چون دی 5100از سنسور پدرش دی 7000استفاده میکنه خروجی عکسهاش خیلی عالی و کم نویز هستش
    خروجی 600دی هم خیلی عالیه و نمیشه این تفاوت رو زیاد زیر نظر گرفت
    به شما هم پیشنهاد میکنم تا هر دو دوربین مذکور را قبل خریدن در ست بگیرین و ببینین با کدوم راحت تر ارتباط برقرار میکنین

موفق و پایدار باشید
    Ebif_GSM تشکر می‌کند.
    Instagram

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط beehdad نمایش پست ها
    با سلام
    من دوربین D550 دارم برای کار در آتلیه و عکس پرتره لنز 70-24 مناسب است؟آیا این دوربین برای چاپ ابعاد بزرگ مانند 50در 70 مشکل پیکسلی ندارد؟
    رنج و کیفیت لنز روی سنسور کراپ دی550 برای کار آتلیه مناسب است.
    در شرایط نوری آتلیه و با استفاده از این لنز مشکلی برای چاپ بزرگ با 18 مگاپیکسل ندارید. بفرض اگر هم کافی نباشد فعلا گزینه دیگری در کنون وجود ندارد. سنسور 20 مگاپیکسلی دی70 هم انقدر اختلاف معنا داری با 18 مگاپیکسل ندارد. مگر فول فریم‌ها!
    ولی شما برای چاپ بزرگ علاوه بر داشتن ریزولوشن بالا به پردازش (شارپ سازی) مناسب هم نیاز دارید. در مقاله‌ها جستجو کنید یافت میشود.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

با سلام پس از چند وقت خدمت دوستان
    دوستان من بینd5100و5200 گیر کردم برام فیلمبرداری در اولویت نیست چون p510 نیکونم دارم میخواستم بدونم 500 تومن تفاوت قیمت ارزش داره و این که فوکوس 39 نقطه ای5200 خیلی نسبت به 9 نقطه ای 5100 کارآمد تره؟و آیا امکانات سری d3xxxچه فرقی باd51xxx داره که منو منصرف از انتخاب d3200. به جای d5100 کنه؟ امیدوارم راهنماییم کنید.با تشکر

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    با سلام پس از چند وقت خدمت دوستان
    دوستان من بینd5100و5200 گیر کردم برام فیلمبرداری در اولویت نیست چون p510 نیکونم دارم میخواستم بدونم 500 تومن تفاوت قیمت ارزش داره و این که فوکوس 39 نقطه ای5200 خیلی نسبت به 9 نقطه ای 5100 کارآمد تره؟و آیا امکانات سری d3xxxچه فرقی باd51xxx داره که منو منصرف از انتخاب d3200. به جای d5100 کنه؟ امیدوارم راهنماییم کنید.با تشکر
    سلام دوست عزیز
    خدمت شما عرض کنم که اگه شما واقعا به فکوس سریع تر نیاز دارین و مثلا کارای لحظه ای میخواین انجام بدین قطعا 5200فکوس سریعتری داره
    اما اگه کارای روزانه و معمولی و چیزای دگ غیر از کارای خیابانی یا مثلا ورزشی(این دوربینا برای کارای ورزشی خیلی کند هستن) میخواین انجام بدین خب همون 5100کارتونو راه میاندازه
    خب سری ***3ها برای کاربرای اماتور تر و با امکانات کمتر سری***5ها هم برای حرفه ای تر ها با امکانات بیشتر
    اونم برمیگرده به کار و سلیقه شما
    میتونین برای ورود 3300هم کمی صبر کنین تا به بازار بیاد و قیمتی مشخص داشته باشه و اونوقت رو انتخابتون میتونین مانور بیشتری بدین
    اما از دید من هر کدوم که دلتون بیشتر اونو پسندیده و احساس میکنین بیشتر بکارتون و ب بودجتون میخوره همونو بخرین و هی بین دوربینا سردرگم نباشین
    چون هر چی ریز بین تر بشین به بادی ها انتخابتون مشکل تر میشه

موفق و پایدار باشید
    sajjjad، BRAD و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام

دوربین دیجیتالی که قیمتش مشابه canon EOS 1100D‌باشه میشناسید؟ من خودم این دوربین رو میخام بخرم ولی بد نیست در مورد دوربین های مشابه هم تحقیق کنم شاید نطرم عوض شد.

ممنون

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar3600 نمایش پست ها
    سلام

دوربین دیجیتالی که قیمتش مشابه canon EOS 1100D‌باشه میشناسید؟ من خودم این دوربین رو میخام بخرم ولی بد نیست در مورد دوربین های مشابه هم تحقیق کنم شاید نطرم عوض شد.

ممنون
    سلام دوست عزیز
    شما گزینه ی خیلی بهتر نیکون دی3100رو دارین که یکمی قیمتش بیشتر هستش اما ارزشش رو داره و میتونین روش فکر کنین
    ضمنا قبل مشاوره برای خرید حتما ژانر های عکاسی و نیاز هاتون از دوربین رو بگین تا من یا دوستان گرامی بتونن خیلی بهتر کمکتون کنن
    بودجه هم اگه معلوم شه که عالی میشه

موفق و پایدار باشید
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    Instagram