صفحه 695 از 1201 نخستنخست ... 195 595 645 685 691 692 693 694 695 696 697 698 699 705 745 795 1195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,941 تا 6,950 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkamli نمایش پست ها
    با سلام و با تشكر از دوستان 1-من تازه مي خواهم بصورت حرفه اي كار كنم 2- هزينه كه مي خوام بكنم 5 ميليون است
    درضمن چون من تا حلا دوربين حرفه اي نداشته ام و قصد خرديد دوربين حرفه اي دارم مي خواهم دوربيني بخرم كه خوب باشه و چيزي كم نداشته باشه ويك بار بيشتر هزينه نكنم. و در تحقيقات كه انجام داده ام دروبين d7100 از همه نظر خوب بوده ولي يكي از دوستان گفت كه بدرد عكاسي از طبيعت نمي خوره براي همين من از شما دوستان متخصص سوال كرد كه ببينم درست گفته يا نه ،
    حالا دو سوال ديه اين دوستم مي گفت كه نيكون عكس را سرد ميگره و بدرد طبيعت نمي خوره درست است يا نه؟
    ايا لنزي هست كه ميانگين از لنز تله وايد وماكرو باشه؟
    باتشكر از شما دوستان
    دوربین انتخابی شما گزینه مناسبی در رده و قیمت خود است اما بیش از اینکه به فکر خرید بدنه گران باشید به فکر خرید لنز مناسب برای ژانر عکاسی خود باشید
    این بدنه فکر میکنم حدود 3 تومان قیمت داشته باشد بنابراین 2 تومان برای خرید لنز باقی میماند ، حال بررسی کنید ببینید به چه ژانری علاقه دارید و میخواهید در چه زمینه ای فعالیت کنید اگر ژانر مشخصی دارید که باید لنز تخصصی تهیه کنید اگر خیر همان 18-105 به همراه دی7100 تهیه کنید و از عکاسی لذت ببرید
    ضمن اینکه این موضوع را فراموش کنید که این 5 تومان اولین و آخرین خرید شما باشد!

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    اگر تا این اندازه بتوانند هزینه کنند بهتر نیست یک 70D با ترکیب 135-18 سری stm بخرند؟
    شرمنه که من نظر می دم نظر من بخواتر این بود که دوستمون نوشته بود فیلم برداری برام مهم نیست منم نظر شخصی خودم دادم اما اساتید بهتر میدونند
    msh2200 و میثم مطوری تشکر می‌کنند.
    60d +400d+tamron 17-50 f2.8 vc +tamron 70-300 f4.-5.6 +50 f1.8II

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط ximballchin نمایش پست ها
    شرمنه که من نظر می دم نظر من بخواتر این بود که دوستمون نوشته بود فیلم برداری برام مهم نیست منم نظر شخصی خودم دادم اما اساتید بهتر میدونند
    آخه برتري هاي 70D بر 60D صرفا در زمينه فيلمبرداري نيست. مواردي مثل برخورداري از سنسور و پردازنده جديدتر، تعداد نقاط فوكوس بيشتر، ال سي دي تاچ و قابليت فوكوس لمسي، واي فاي داخلي و ... هم وجود داره، ضمن اين كه به گفته دوستان باتجربه تر، كيفيت 18-135 STM نسبت به ورژن معمولي آن بهبود قابل توجهي داشته و به 15-85 نزديكتر شده است.
    msh2200، ximballchin، nili و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ximballchin نمایش پست ها
    درود
    اتفاقا دقیقا به همین دلیل گفتم 70D چون 60D ضعف هایی داره که در 70D برطرف شده
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkamli نمایش پست ها
    با سلام و با تشكر از دوستان 1-من تازه مي خواهم بصورت حرفه اي كار كنم 2- هزينه كه مي خوام بكنم 5 ميليون است
    درضمن چون من تا حلا دوربين حرفه اي نداشته ام و قصد خرديد دوربين حرفه اي دارم مي خواهم دوربيني بخرم كه خوب باشه و چيزي كم نداشته باشه ويك بار بيشتر هزينه نكنم. و در تحقيقات كه انجام داده ام دروبين d7100 از همه نظر خوب بوده ولي يكي از دوستان گفت كه بدرد عكاسي از طبيعت نمي خوره براي همين من از شما دوستان متخصص سوال كرد كه ببينم درست گفته يا نه ،
    حالا دو سوال ديه اين دوستم مي گفت كه نيكون عكس را سرد ميگره و بدرد طبيعت نمي خوره درست است يا نه؟
    ايا لنزي هست كه ميانگين از لنز تله وايد وماكرو باشه؟
    باتشكر از شما دوستان
    خريد بادي گرون و لنز ارزون اشتباهيه كه خيلي ها مرتكب مي شن. وقتي 5 ميليون بودجه داريد دليلي نداره كه 3 تومنش رو بابت بادي بديد كه بعد از مدتي به سرعت قديمي مي شه.
    در ضمن اگر dslr نداشتيد خريد سري 7000 انتخاب درستي نيست و در عين حال دوربين هاي بدون آينه هم گزينه مناسبي هستند.
    اگه خواستيد dslr بگيريد مي تونيد يه ِD90 تميز با لنز كيت تهيه كنيد(در حدود 1800) و در كنارش براي ماكرو تامرون 90mm f2.8(در حدود 1200) كه كار يك لنز پرتره رو هم انجام ميده.
    براي لنز تله ارزون مي تونيد 200-55 يا 300-55 بگيريد يا با هزينه بيشتر لنز سريع تر 300-75 رو تهيه كنيد.
    براي لنز وايد توكينا 11-16 انتخاب خوبيه ولي توجه داشته باشيد كه لنزهاي وايد و فيش آي كاربرد خاص دارند و اكثرا استفاده درستي ازشون نمي كنن.

در مورد سردي رنگ اين دوربين ها تنظيمات گسترده اي براي WB و اشباع رنگ دارند و در عين حال اگر با فرمت RAW كار مي كنيد اين تنظيمات در هنگام ويرايش به سادگي قابل تغييرند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    اتفاقا دقیقا به همین دلیل گفتم 70D چون 60D ضعف هایی داره که در 70D برطرف شده
    میشه بگید کدوم یک از ضعفهاش بر طرف شده؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    نداشتن Micro adjustment در 60D در 70D برطرف شده است.
    msh2200، Marefat و fosoos تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    نداشتن Micro adjustment در 60D در 70D برطرف شده است.
    غیر از این دیگه چه ضعفهایی بر طرف شده ؟
    بعدشم الان این چی هست ؟چیکار می کنه؟
    البته اگه جای جواب اینجا نیست بیخیال شید.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

خوش دست تر هم شده و دكمه هاي بهتر و بيشتري هم جاي گذاري شدن والبته تكنولوژس اون حدودا 3 سال جلوتر هست.
    ال سي دي-فوكوس- منو- لايو ويوو- كيفيت عكاسي -سنسور-واي فاي-بدنه -فيلمبرداري همه تعدادي از موارد برتري هستند. من دو عدد از اين دو مدل رو تهيه كردم براي خودم و دسوتم و بايد بگم كه كارايي 70 نسبت به 60d واقعا بهتر شده و به طور محسوسي قدرتمند تر و راحت تر هست.
    msh2200 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

غیر از این دیگه چه ضعفهایی بر طرف شده ؟
    بعدشم الان این چی هست ؟چیکار می کنه؟
    البته اگه جای جواب اینجا نیست بیخیال شید.
    در موارد ديگر، ضعفي برطرف نشده ولي طبيعتاً دوربين پيشرفت كرده است: تعداد نقاط فوكوس بيشتر شده، از نظر رفتار نويزي بهتر شده، سيستم دوال پيكسل باعث شده فوكوس سريع در حالت Live View و فوكوس ممتد در فيلمبرداري مقدور شود، WiFi و GPS اضافه شده است و LCD‌ لمسي هم جايگزين LCD معمولي شده است.
    ميكرو اجاستمنت براي اصلاح اشكالات فوكوس در لنزها به كار مي رود يعني اگر لنزي بك فوكوس يا فرانت فوكوس داشت با اين سيستم مي توان به مقدار محدودي اشكال لنز را بر طرف كرد.
    msh2200، ata_m3، Ali M.Rezaei و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.