صفحه 764 از 1201 نخستنخست ... 264 664 714 754 760 761 762 763 764 765 766 767 768 774 814 864 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,631 تا 7,640 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
    دوستان دوربین رسید دستم و تست کردم خداروشکر همه چی عالی هست
    فقط تو دفترچه به انگلیسی یه مطلب نوشته درست متوجه نشدم مثل اینکه باید موقع انتقال عکس به کامپیوتر دوربین رو خاموش کرد و اگه روشن باشه برد دوربین میسوزه
    من دقیق نفهمیدم اول باید دوربین رو خاموش کرد و کابل رو به کامپیوتر وصل کرد و بعد دوربین رو روشن کرد؟
    نگرانم هنو جرات نکردم عکسها رو به کامپیوتر انتقال بدم
    ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنند

دوست عزیز بهترین روش انتقال تصاویر به کامپیوتر استفاده از رم ریدر یا wifi هست. اگه مس خوایید دوربین رو مستقیما به کامپیوتر وصل کتید، در هنگام اتصال دوربین به کامپیوتر، دوربین باید خاموش باشد. پس از وصل کردن کابلها، دوربین رو روشن کنید.
    msh2200، samani، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان عزیز من بعد از کلی تحقیق بین مارک 3 و دی 750 نیکون تصمیم گرفتم مارک 3 بگیرم البته خوب اول قصد خرید 750 را داشتم ولی به خاطر ایراداتی که داشت منصرف شدم حالا میخوام بپرسم واقعا این امتیازاتی که به 750 دادن و سرتر از مارک 3 بوده آیا واقعا در عمل هم همینطوره یعنی بهتر از مارک 3 هست با قیمتی حدود 2 تومن ارزونتر !!! اینکه من میخوام دوربین بدون گارانتی بگیرم پیشنهاد یه مغازه دار بود گفت گارانتی دوربین فایده ای نداره گفت فقط بیمش کن ؟ آیا درست گفته و اینکه ممکنه بدنه ریفربیش باشه از کجا بفهم که دوربین دست دو یا تعمیری نیست چون بهم گفت مارک 3 شماره سریال رو جعبش رو مخدوش میکنن ؟؟ کلا یکم در مورد کیفیت این دوربین در مقایسه با نیکون توضیح بدید و اینکه تصمیمم برای خرید این دوربین خوبه یا نه

کاربری هم پرتره و طبیعت گاهی اوقات هم خبری

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

چه لنزهایی مد نظر شماست؟
    چه فواصل کانونی؟
    زوم؟
    پرایم؟
    یکی از دوستان پیشنهادی می داد مبنی بر اینکه؛ ابتدا لنزهای مد نظرتان را انتخاب کنید و سپس بر اساس آن مدل دوربنتان را انتخاب نمایید.
    در برخی موارد لنز مورد نظر در برندی هست و در دیگری نیست (و یا در دسترس نیست) و یا در برند آ کیفیت بهتری نسبت به برند ب دارد. و یا اینکه کیفیت ها مشابه ولی قیمت ها بسیار متفاوت است.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من بعد از کلی تحقیق بین مارک 3 و دی 750 نیکون تصمیم گرفتم مارک 3 بگیرم البته خوب اول قصد خرید 750 را داشتم ولی به خاطر ایراداتی که داشت منصرف شدم حالا میخوام بپرسم واقعا این امتیازاتی که به 750 دادن و سرتر از مارک 3 بوده آیا واقعا در عمل هم همینطوره یعنی بهتر از مارک 3 هست با قیمتی حدود 2 تومن ارزونتر !!! اینکه من میخوام دوربین بدون گارانتی بگیرم پیشنهاد یه مغازه دار بود گفت گارانتی دوربین فایده ای نداره گفت فقط بیمش کن ؟ آیا درست گفته و اینکه ممکنه بدنه ریفربیش باشه از کجا بفهم که دوربین دست دو یا تعمیری نیست چون بهم گفت مارک 3 شماره سریال رو جعبش رو مخدوش میکنن ؟؟ کلا یکم در مورد کیفیت این دوربین در مقایسه با نیکون توضیح بدید و اینکه تصمیمم برای خرید این دوربین خوبه یا نه

کاربری هم پرتره و طبیعت گاهی اوقات هم خبری
    دوست عزیز در حالت کلی، اینکه D750 بهتر از 5DMKIII هست هیچ شکی نیست. کافیه دو دوربین رو تو dpreview.com مقایسه کنید و به امتیازات هر دو دوربین توجه کنید. البته باید خواسته هاتون رو از دوربین مشخص و معین کنید اما شک نکنید که D750 جوابگوی تمامی نیازهای شما خواهد بود حتی در چالش برانگیزترین شرایط. حرف فروشنده محترم هم صحیح نیست چرا که گارانتی ایده آل بهترین گارانتی موجود در ایرانه و کسایی که استفاده کردند راضی بوده اند حالا در کنار گارانتی می تونید بیمه هم داشته باشید.
    msh2200، SHOK53 و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز در حالت کلی، اینکه D750 بهتر از 5DMKIII هست هیچ شکی نیست. کافیه دو دوربین رو تو dpreview.com مقایسه کنید و به امتیازات هر دو دوربین توجه کنید. البته باید خواسته هاتون رو از دوربین مشخص و معین کنید اما شک نکنید که D750 جوابگوی تمامی نیازهای شما خواهد بود حتی در چالش برانگیزترین شرایط. حرف فروشنده محترم هم صحیح نیست چرا که گارانتی ایده آل بهترین گارانتی موجود در ایرانه و کسایی که استفاده کردند راضی بوده اند حالا در کنار گارانتی می تونید بیمه هم داشته باشید.
    با سلام و احترام
    عطا جان یک سوال برایم پیش آمده شما فرمودین دی 750 نیکون بهتر از 5 دی است
    مگر دی 810 رقیب و هم سطح 5 دی نیست؟
    اگر دی 750 با قیمت پایین تز از دی 810 ، از 5 دی بهتر باشد، استراتژی نیکون بهم نمیریزه؟!
    و اگر اینگونه باشد یعنی دی 810 خیلی از 5 دی بهتر است؟
    ممنون
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    اگر دی 750 با قیمت پایین تز از دی 810 ، از 5 دی بهتر باشد، استراتژی نیکون بهم نمیریزه؟!
    ممنون
    درود
    اصولا در بحث رقابت حق با شماست ولی خوب کنون 2 ساله فول فریم جدیدی تو بازار نداده ! پس بنابراین رقیبی در سال گذشته میلادی برای D750 توسط کنون معرفی نشده! و جالبه که نیکون در این بازه دو ساله چندین بار مدلهای فول فریم خودش را بروز کرده@
    در این شرایط به دلایل گوناگون از نظر کیفیت تصویر و نویز و تکنولوژی جدید شاید نیکون در مقام بهتری از کنون باشه ولی باید ببینیم بالاخره فول فریم جدید کنون معرفی می شه یا نه و اگر معرفی بشه برای رقابت با کدام سری خواهد بود.
    زمانی که یک شرکت در تولید محصولاتش توقف زیاد می کنه و یا تولید پشت سر هم انجام می دهد 2 معنی بیشتر نداره
    1- در مدلهای تولید شده نواقصی بوده که به مرور شناسایی شده و برطرف می شوند.
    2- به سطحی از تکنولوژی و شکوفایی رسیده که با معرفی مدل جدید حداقل یکی دو مدل هم تو آب نمک خواباندند برای آینده ولی چون رقیب جدی برای آنها نمی بینند از معرفی رسمی آن مدل ها خودداری می کنند.
    این دو مورد به نظر شخصی بنده برای همر دو برند حاکم هستند.
    عدم تولید دوربینهای فول فریم جدید توسط کنون را نباید به عنوان عدم توانایی این شرکت در معرفی رقیب جدی قلمداد کرد همانطور که نمی شود به طور قطع گفت چون نیکون فول فریم به تولید سال عرضه می کند پس برتر از برندهای دیگر است.
    ارادتمند.
    ALI.Barutkub، SHOK53، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    ممنون
    احسان جان پیرو فرمایش مصطفی عزیز،

همونطور که مستحضر هستید این دوربین یکی از بهترین دوربینهای تاریخ کمپانی نیکون هست و فراتر از دوربینهای high end نیکون مثل D3S و D3X قرار گرفته.
    این دوربین از نظر بدنه و امکانات ما بین D610 و D810 قرار میگیره. در واقع بیشتر فاکتورهای مثبت هر دو دوربین رو به ارث برده.

فرمایش شما صحیح که رقیب سری 5D کنون سری D8XX نیکون هست اما همونطور که مصطفی عزیز هم فرمودند کنون تا به این لحظه دوربینی در این رده معرفی نکرده است که اگه مطابق با سیاستهای نیکون پیش بریم، رقیبی برای این دوربین از نظر هم رده بودن در برند کنون وجود نداره. کنون برای پاسخ دادن به D750 باید رده جدیدی رو به سری محصولاتش اضافه کنه که ما بین 6D و 5D قرار میگیره.

به دلیل نتایج خیلی خوبی که با d750 به دست اومده بسیاری اون رو با 5DMKIII مقایسه می کنند. به نظر شخصی من، کنون هم می تونه بدنه ای در این حد و حتی بهتر برای پاسخگویی به نیکون داشته باشه اما اینکه آیا در چنین فکری هست یا نه و اگه هست قراره چه مزیتهایی بر 750 داشته باشه هنوز چیزی معلوم نیست.

ارادتمند
    msh2200، Moeen Salehi و ehsan1 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

دوستان گلم میشه محبت کنیدبفرمایید تو انجمن تاپیکی مربوط به اموزش یا راهنما استفاده از دوربینهای نیکون هست؟
    من یه چند تا مشکل دارم یکی اینکه نمیتونم روی نقاط فوکوس که یازده تاس یکی رو انتخاب کنم
    البته راهنمایی خود دوربین رو دارم که زبان اصلی هست اما این نکته رو توش پیدانکردم
    چند مورد دیگه هست گفتم اگه محبت کنید و بفرمایید کدام تاپیک میشه به جوابها رسید اونجا موارد رو مطرح کنم
    ممنون

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
    دوستان گلم میشه محبت کنیدبفرمایید تو انجمن تاپیکی مربوط به اموزش یا راهنما استفاده از دوربینهای نیکون هست؟
    من یه چند تا مشکل دارم یکی اینکه نمیتونم روی نقاط فوکوس که یازده تاس یکی رو انتخاب کنم
    البته راهنمایی خود دوربین رو دارم که زبان اصلی هست اما این نکته رو توش پیدانکردم
    چند مورد دیگه هست گفتم اگه محبت کنید و بفرمایید کدام تاپیک میشه به جوابها رسید اونجا موارد رو مطرح کنم
    ممنون

در تاپیک دوربین مورد نظر و یا سوالات عمومی عکاسی و یا تاپیک های مربوط به فوکوس میتونید سوال بفرمایید

کد:
    http://forum.akkasee.com/f56/t3933.html
    کد:
    http://forum.akkasee.com/f49.html
    msh2200، samani و ehsan1 تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر جديد saeedsa آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام.
    کدوم دوربین رو برای عکاسی بهم پیشنهاد میدید «ترجیحا ژانر پرتره در فضای باز»
    nikon d3300 + 18-55 vrII
    Canon EOS 700D / Rebel T5i Kit 18-55mm IS STM
    لطفا دوستانی که تجربه و اطلاعات کافی از این دو دوربین رو دارن راهنماییم کنن کدوم بهتره
    مرسی از همتون