صفحه 264 از 1201 نخستنخست ... 164 214 254 260 261 262 263 264 265 266 267 268 274 314 364 764 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_m نمایش پست ها
    البته اگه صبر کنم می تونم بودجه رو یک کم زیاد کنم.بودجه فعلیو گفتم.با این وضعیت پیشمهاد شما چیه؟
    مرسی از جواب واضحتون.واقعا ممنمن.:)
    و البته شاید عکاسی نجومی ام بعدا بخوام انجام بدم.
    یه گزینه از canon جا موند.
    Canon 60 D چطور؟
    با سلام، در گذشته ای نه چندان دور به خاطر برخی مسائل مربوط به سنسور دوربین های نیکون برای عکاسی نجومی پیشنهاد نمیشدند، اما در رده جدید این کمپانی نه تنها این مشکل رفع شده بلکه بسیار هم قابل قبول شده، از اونجایی که شاید امکان افزایش بودجه داشته باشید نظر من هم انتخاب مدل d7000 نیکون با لنز کیت در مقابل 60d کانن هست. و 7d و d300 هم که در حال حاضر با بودجه شما هم خوانی نداره.

موفق باشید
    data، Miri، M.Moghadam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    147

با تشکر از شما.
    جدا از مدل های نامبرده مدل دیگه ای هست که به ذهنتون برسه؟
    با مقایسه Nikon D7000 و Canon 60D اختلاف زیادی با هم ندارن ولی از نطر قیمت نیکون بالاتره.برتری خاصی ام نسبت به 60D داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    با سلام، در گذشته ای نه چندان دور به خاطر برخی مسائل مربوط به سنسور دوربین های نیکون برای عکاسی نجومی پیشنهاد نمیشدند، اما در رده جدید این کمپانی نه تنها این مشکل رفع شده بلکه بسیار هم قابل قبول شده، از اونجایی که شاید امکان افزایش بودجه داشته باشید نظر من هم انتخاب مدل d7000 نیکون با لنز کیت در مقابل 60d کانن هست. و 7d و d300 هم که در حال حاضر با بودجه شما هم خوانی نداره.

موفق باشید

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

البته اگه صبر کنم می تونم بودجه رو یک کم زیاد کنم.بودجه فعلیو گفتم.با این وضعیت پیشمهاد شما چیه؟
    مرسی از جواب واضحتون.واقعا ممنمن.:)
    و البته شاید عکاسی نجومی ام بعدا بخوام انجام بدم.
    یه گزینه از canon جا موند.
    Canon 60 D چطور؟
    بهتر است با بودجه موجود اقدام به تهیه دوربین پیشنهاد شده کنید و بعد به مرور زمان و با توجه به افزایش تجربه و شناخت دقیق نیازها و جنس عکاسی مورد نظرتون ، اقدام به تهیه دیگر لوازم جانبی مورد نیاز کنید.

Canon 60D هم رده Nikon D7000 است ، البته با سیلینگ ضعیف تر . ضمن اینکه هر کدام نسبت به دیگر دارای برتری هایی هستند.

دوست عزیز ، ما در این فروم اساتید و بزرگوارانی داریم که با دوربین هایی به مراتب ضعیف تر از دوربین های مورد بحث ، عکس هایی می گیرند که با دیدن آنها ، انسان حیرت زده می شود.
    حقیقت موضوع این است که دوربین ابزاری است در دست یک عکاس خلاق برای پیاده سازی ایده های خود.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

با تشکر از شما.
    جدا از مدل های نامبرده مدل دیگه ای هست که به ذهنتون برسه؟
    با مقایسه Nikon D7000 و Canon 60D اختلاف زیادی با هم ندارن ولی از نطر قیمت نیکون بالاتره.برتری خاصی ام نسبت به 60D داره؟
    درود

در مورد برتری این دو مدل نسبت به هم، موراد زیادی را نمیتوان نام برد.
    اما سنسور d7000 در مقابل 60d برتری بیشتری دارد ( به لحاظ نویز) و تا حدودی میتوان گفت لنز کیت مدل نیکونی هم در مقابل مدل کاننی دارای کیفیت بهتریست. مدل پیشنهادی را به همراه لنز کیت تهیه کنید و با خیال راحت به عکاسی بپردازید که به قول آقای miri هستند کسانی که با دوربینهایی بسیار قدیمی تر عکس های تحسین برانگیزی را میگیرند.

موفق باشید...
    data، Miri و M.Moghadam تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

سلام به همه بچه های زحمت کش این فروم.
    اولین پستمه.واقعا تبریک می گم.بحث های مفیدی میشه.من همش تو سایتای خارجی مثل dpreview می چرخیدم تا اینکه به اینجا رسیدم.
    من می خوام تا 2 تومن یه پک کامل دوربین با همه چیز بگیرم.منطورم اینه اصلا بیشتر از 2 تومن نمی خوام بدم.خودم واقعا بین canon و nikon گیج شدم.اینا کاندیدای من هستن :
    Canon 7D,600D
    Nikon D7000,D300s
    سیلینگ برام خیلی مهمه چون اصلا قصد تعویض بادی ندارم.و می خام یه مدت طولانی برام کار کنه.لطفا راهنمایی کنین.در ضمن من همه جوره می خوام عکس باهاش بگیرم.در یک کلام بهترین دوربین ALL IN ONE تا سقف 2 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با سلام بنده نظرم بین این 4 انتخاب 600 دی به شرطی که با 15-85 تهیه بشه اول اینکه برای شروع دوربین خوبیه و لنزی که می گم مسلاما شما رو راضی خواهد کرد و رنج بسیار خوبی هم در نرمال هم در واید داره و به نظر من انتخاب بهتری نسبت به دی7000 با لنز البته برای شمایی که سیلینگ براتون مهمه خوب 7دی و دی 300 اس طبیعتا انتخاب های بسیار خوبی خواهد بود ولی به نظر من قسمت بزرگ پول رو برای لنز بذارید راضی تر خواهید بود
    data و ebi_m تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    147

با تشکر از جواب شما.
    از راهنمایی بقیه دوستان،miri جان و ramink2 عزیز.
    این فیلمو تو سایت معروفی که واسه کلیپ هست دیدم.واقعا در تایید فرمایشات دوستان هستش.الان فقط بین 2 گزینه شک دارم Canon 7D و Nikon D7000.
    اینم لینک ، فقط به جای ---- اسم اون سایترو قرار بدین:
    http://www.----.com/watch?v=x9DTo-Rd8oE
    Miri تشکر می‌کند.

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

این فیلمو تو سایت معروفی که واسه کلیپ هست دیدم.واقعا در تایید فرمایشات دوستان هستش.الان فقط بین 2 گزینه شک دارم Canon 7D و Nikon D7000.
    اینم لینک ، فقط به جای ---- اسم اون سایترو قرار بدین:
    http://www.----.com/watch?v=x9DTo-Rd8oE
    سلام دوست من جو فروم این جوری ها هم نیست که نشه از یوتیوب لینک داد
    ebi_m تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    147

آخه فکر کردم خلاف قوانین سایت هست.
    مرسی.
    beh_b7 تشکر می‌کند.

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

ببنید دوست عزیز دو انتخابی که الان شما بینش شک دارید دو گزینه عالی هستند که هرچند زیاد قابل مقایسه نیستند بهتر بود 7دی رو با دی300 اس مقایسه کنید که بستگی به هدف شما در عکاسی داره اگر قصدتون طبیعت که ما در نیکون لنز فوق العاده ای مثل 14-24 داریم که واقعا جاش تو کنون خالیه اگر هم به حیات وحش و پرتره علاقه دارید من کنون رو پیشنهاد می دم به خاطر لنز های فوق العاده با کیفیت ولی با قیمت های مناسبتر از همتا های نیکونی خود البته باز هم بستگی به شما داره در هر صورت عکاس شما هستید نه دوربین مطمئن باشید هر کدومو بخرید پشیمون نمی شید
    maany_A، hamid67، data و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام به دوستان من بودجه ای حدود 3 تومن برا دوریبین و نور کنار گذاشته بودم که 1200 ان رو خرج نور کردم
    الان با 1800 می خوام یه دوربین با کاربری اتلیه داشته باشم البته شاید منظره هم باش عکاسی کنم ولی بیشتر برای کار اتلیه می خوامش . نظر خودم دی 7000 هست ولی بعصی ها هم می گن که یه دی 3100 یا دی 5100 و یا دی 90 بگیر و با یه لنز خوب این طوری بیشتر به کارت میاد . دو به شک موندم کدومو بخرم

دوستان اگه می شه یه راهنمایی بکنن در مورد دی 7000 با لنز 18-105 که ایا این دوربین با این لنز برای کار حرفه ای اتلیه جواب می ده و یا اینکه دی 3100 یا دی 5100 یا دی 90 بگیرم با یه لنز بهتر