صفحه 790 از 1201 نخستنخست ... 290 690 740 780 786 787 788 789 790 791 792 793 794 800 840 890 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,891 تا 7,900 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed ss نمایش پست ها
    صفحه نمایش لمسی در دوربین ها چه مزیتی داره و آیا برای افراد مبتدی کاربردی هست؟
    علت اینکه دوربین 100d کانن از چرخه تولید خارج شده چیه؟
    چرا دوربینی که در سال 2013 تولید شده بعد از کمتر از دو سال باید از چرخه تولید خارج بشه؟ در حالی که توانایی رقابت کامل با 650d رو داره؟
    همان مزایای گوشی لمسی را دارد
    بازار نو آوری نیاز دارد شرکتی که هر سال محصول جدید ارائه نکند باقی نمی ماند(معکوس ویران خودرو)
    SHOK53، ata_m3 و saeed ss تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed ss نمایش پست ها
    صفحه نمایش لمسی در دوربین ها چه مزیتی داره و آیا برای افراد مبتدی کاربردی هست؟
    درود
    صفحه نمایش لمسی بیشتر سلیقه ای هست!
    بنده شخصا از صفحه لمسی استفاده ندارم ولی دلیل نداره کلا ردش کرد! البته بنظرم ممکنه منجر به مصرف بیشتر باطری و مشکلاتی با زمستان و هوای سرد داشته باشد. البته برای کاربر نه دوربین
    علت اینکه دوربین 100d کانن از چرخه تولید خارج شده چیه؟
    رشد تکنولوژی و بهیه سازی هایی که روی دوربین، سنسور و تجهیزات انجام می شه خیلی مهمه! بقول دوستون شرکت های معتبر سر ساعت برای معرفی محصول جدید در رقابتند نه مثل شرکت های داخلی یک پلت فرم خاص از یک خودروی به تاریخ پیوسته اروپا را برای n-1 سال متمادی تولید کنند و بعد با اندکی تغییر در سپر، سایز در و ... اسمش را نوآوری بگذارند!
    بنابراین بدون شک دوربینهای قدیمی نسبت به جدید تفاوت های زیادی دارند که شاید در نگاه اول کمتر به آنها توجه شود.
    چرا دوربینی که در سال 2013 تولید شده بعد از کمتر از دو سال باید از چرخه تولید خارج بشه؟ در حالی که توانایی رقابت کامل با 650d رو داره؟
    ملاک شما برای این حرف چیه؟
    خیلی چیزها ممکنه در مدت 6 ماه دچار تغییر شوند! حالا اینکه بکار شما بیاد یا نه بحث دیگه ای هست!
    ساده ترین موارد که میشه روشون تحقیق کرد سیستم فوکوس، ساختار بدنه؛ رفع عیوب احتمالی در مدل قدیمی، پردازشگر پیشرفته تر و ... می باشد.
    خزان و saeed ss تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    50

سلام خدمت همه ی بزرگواران ببخشید اگه میان بحث خرید دوربین دارم اینو میپرسم این قسمت فعال تر از جاهای دیگس....
    من یه d5300 خریدم میخواستم ببینم یه کارت حافظه خوب با قیمت مناسب که جواب فیلم برداری hd و عکاسی پیاپی بده چیه راستش دیگه همه هزینه رو واسه این دوربین و لنز 18-140 دادم رفت میخوام یه چیز فیمت مناسب باشه ولی جواب کارم رو بده و قرار نشه چند ماه دیگه بسوزه....بین مارک های بازار silicon power ، adata، pqi کدوم بهتره
    مرسی از همه....

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

دوستان من بدجور دارم وسوسه میشم که یه DSLR بخرم. ته دلم هم 700دی کنون رو انتخاب کردم و میدونم که انتخاب خوبی هست. فقط در مورد لنز مردد هستم. یه لنز Walk Around میخوام که همیشه بتونم ازش استفاده کنم و به احتمال زیاد لنز دیگه ای نخواهم خرید. دلیلشم اینه که در این حد به عکاسی علاقه مند هستم و 700دی با یه لنز همه کاره کاملا راضیم میکنه.

استفاده ای که از دوربین دارم واسه عکسهای روتین خانوادگی و شاید مناظر و گاهی ماکرو باشه و نمیشه گفت که به ژانر خاصی علاقه دارم. از فیلم برداری با دوربین هم بدم نمیاد البته.

بین لنز کیتها که 18-55 به کنار و الان سوالم اینه که با هزینه 2.5 ملیونی، انتخابی بهتر از 18-135 میشه داشت؟ البته 10% هزینه بیشتر هم مشکلی واسم ایجاد نمیکنه ولی به شرطی حاضرم 10% رو پرداخت کنم که عملا چیز بیشتر به دست بیارم.

در مورد مموری مناسب دوربین هم اگه یه خط راهنمایی کنید ممنون میشم. "16 گیگ مثلا"

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    بین لنز کیتها که 18-55 به کنار و الان سوالم اینه که با هزینه 2.5 ملیونی، انتخابی بهتر از 18-135 میشه داشت؟ البته 10% هزینه بیشتر هم مشکلی واسم ایجاد نمیکنه ولی به شرطی حاضرم 10% رو پرداخت کنم که عملا چیز بیشتر به دست بیارم.
    سلام
    به گزینه های 15-85 کانن و 17-70 c سیگما هم میتونین فکر کنین قیمتاشون نزدیک 1700 یا 1800 هستش.
    SHOK53، doki و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان عزیز سلام
    من یه تازه وارد تو عکاسی هستم و خیلی اطلاعات ندارم، می خوام با بودجه نهاایت 2 میلیون یه دوربین DSLR بگیرم، ممنون می شم اگه بهترین گزینه را با دلیل بم معرفی کنید، این توضیح را بدم که من تا حالا حرفه ای عکاسی نکردم و قصدم خرید یه دوربین حرفه ای و شرکت تو کلاس های عکاسی هست، نمی خوام عکاسی را بعنوان حرفه دنبال کنم، صرفا به خاطر علاقم تصمیم دارم جدی تر برم دنبالش تا اگر استعدادی بود بیشتر ادامه بدم...
    اگر موسسه برای کلاس های مقدماتی عکاسی با هزینه معمول سراغ دارید ممنون می شم معر فی کنید،
    مدل هایی که بم پیشنهاد شده تا اینجا اینها هستن: D5300/D3300/ EOS700D با لنز 18-55, و یا مدل های پایین تر با لنز بهتر
    ممنون از لطف و راهنماییتون

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط maria نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من یه تازه وارد تو عکاسی هستم و خیلی اطلاعات ندارم، می خوام با بودجه نهاایت 2 میلیون یه دوربین DSLR بگیرم، ممنون می شم اگه بهترین گزینه را با دلیل بم معرفی کنید، این توضیح را بدم که من تا حالا حرفه ای عکاسی نکردم و قصدم خرید یه دوربین حرفه ای و شرکت تو کلاس های عکاسی هست، نمی خوام عکاسی را بعنوان حرفه دنبال کنم، صرفا به خاطر علاقم تصمیم دارم جدی تر برم دنبالش تا اگر استعدادی بود بیشتر ادامه بدم...
    اگر موسسه برای کلاس های مقدماتی عکاسی با هزینه معمول سراغ دارید ممنون می شم معر فی کنید،
    مدل هایی که بم پیشنهاد شده تا اینجا اینها هستن: D5300/D3300/ EOS700D با لنز 18-55, و یا مدل های پایین تر با لنز بهتر
    ممنون از لطف و راهنماییتون
    با سلام،

D3300 دوربین خوبیه اگه بتونید با لنز 105-18 تهیه کنید که خیلی عالی میشه. قیمت این دوربین با این لنز بسته به فروشنده، حدود 2 تومن حالا کمی پایین یا بالا میشه تهیه کرد. اگه تهران هستید دستتون برای خرید بازتره و احتمال اینکه با نهایت 2 تومن این ترکیب رو تهیه کنید زیاده. اگه نتونستید با قیمت کمتر تهیه کنید می تونید به 3200 با لنز 105-18 فکر کنید.
    msh2200، SHOK53، Amin.Zallaghi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام
    عزیزان می تونن اطلاعاتی درباره تفاوت لنز STM و IS fil fnk ?!?
    خلاصه کدومشون بهتره و قیمت کدوم بیشتره؟
    آیا لنزهای IS 3 لرزشگیر دارند؟؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط ah.r نمایش پست ها
    با سلام
    عزیزان می تونن اطلاعاتی درباره تفاوت لنز STM و IS fil fnk ?!?
    خلاصه کدومشون بهتره و قیمت کدوم بیشتره؟
    آیا لنزهای IS 3 لرزشگیر دارند؟؟
    اولاً که جای این سوال اینجا نیست.
    دوماً :
    STM = سیستم فوکوس جدید لنزهای کنون است که به لطف آن، فوکوس بسرعت و به نرمی و کاملاً بی صدا انجام میشود.
    IS = Image Stablize = سیستم لرزش گیر لنزهای کنون که دو ورژن هست، ورژن دوم سیستم لرزش گیر قدرتمند تری ارائه میدهد.
    من یکی که IS 3 نشنیدم !

پ ن : سرویس شدم تا از قسمت قرمز رنگ رمز گشایی کردم، تازه اونم احتمالاً: "بهم بگن"
    SHOK53، ata_m3، mostafa_1366 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط JPL1 نمایش پست ها
    سلام
    به گزینه های 15-85 کانن و 17-70 c سیگما هم میتونین فکر کنین قیمتاشون نزدیک 1700 یا 1800 هستش.
    مننون. ولی منظورم 2.5 واسه لنز و بادی هست.