صفحه 1061 از 1201 نخستنخست ... 61 561 961 1011 1051 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1071 1111 1161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,601 تا 10,610 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد mohammadreza98 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام بر شما
    صرفا بدنه منظورتونه دیگه ؟
    چون برای طبیعت یک لنز مناسب ( حالا عالی نه ) حدود 1تا1500 هزینه داره و برای ماکرو هم باید حداقل 1500 هزینه بابت لنز داشته باشید و عکاسی نظامی هم والا نمیدونم هدف چه نوع عکاسی هست واید یا تله ؟
    اگه بودجه شما در کل همین 1 و 1و خورده ای هست بهتره کامپکت بگیرید که این موارد رو پوشش بده من خودم سابقه کار با فوجی فیلم سری Finepix رو داشتم ( مدل دقیقش HS20EXR ) رو داشتم که هم واید مناسبی داشت هم ماکرو خوبی میگرفت
    اما اگه بودجه صرفا بابت بدنه هست هر دو دوربین انتخابی نزدیک به هم هستن ( میل شخصی من با توجه به داشتن 3200 و همینطور کارکرد با 3100 بیشتر سمت نیکونه ) ولی شما هردو دوربین رو دستتون بگیرید ببینید با کدوم راحت تر هستید
    لنز یا لنز هایی که در آینده قصد تهیه رو دارید در نظر بگیرید و برندتون رو مشخص کنید
    سلام
    بنده قبلا کامپکت داشتم ،canon sx200،تجربیاتی دارم در عکاسی!حالا میخوام وارد عکاسی حرفه ای بشم!دوربین رو حالا بگیرم ایشالله در آینده وارد بحث لنز میشم!
    خودم نظرم رو d3300 هست!دوستان چطور؟
    -----------
    منظور از نظامی بیشتر بحث تبلیغات هست،دیگه نمیدونم در کدوم حیطه جا میگیره!
    مثل بیشتر عکس های همین صفحه:
    https://www.google.com/search?q=mili...iw=601&bih=914

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza98 نمایش پست ها
    سلام
    بنده قبلا کامپکت داشتم ،canon sx200،تجربیاتی دارم در عکاسی!حالا میخوام وارد عکاسی حرفه ای بشم!دوربین رو حالا بگیرم ایشالله در آینده وارد بحث لنز میشم!
    -----------
    اوه چه ژانر خطرناکی !!
    بنظر من تمام بادی ها ارزش خرید دارن با توجه به قیمتشون
    ولی منطقی تر اینه اول به لنز فکر کنید، لنز از بادی مهم تره برادر. برای این ژانر شما هم به لنز های والک اروند نیازمندید که همون 18-140 خوبه.
    E.K.Studio تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

با سلام
    در محدوده ۱، ۱ و خورده ای چه دوربینی مناسب است؟
    بیشتر عکاسی از طبیعت،گاهی ماکرو و نمای نزدیک،کمی هم از افراد و عکاسی نظامی
    بین d3300 و 1200d موندم!
    کیفیت تصویر و کمبود نویز هم نسبتا مهمه
    دوست من d3300 و 1200d قابل مقایسه نیستن.
    d3300 با 700d مقایسه میشه ( البته اگه ملاک فقط کیفیت عکس خروجی باشه)
    اگه این دوربینو بخواین با لنز 18-55 بگیرید که قیمتش 1340 تومنه با لنز AFP البته، شدیدا حواستون باشه ک لنز VR2 قدیمی رو نگیرین که تفاوت قیمتش خیلی کمه با لنز جدید تر AFP ، اگه بخواین با لنز "واک ارَند" 18-140 که دوستمون پیشنهاد دادن بگیرین که قیمتش به 2 تومن فکر میکنم برسه و فکر نکنم توانشو داشته باشید.
    اما پیشنهاد من به شما: بهتره که این دوربین رو بدون لنز کیتش تهیه کنید و همراهش لنز 50mm 1.8 تهیه کنید، برای تمام سبک هایی ک گفتید نتیجه خیلی بهتری میگیرید قیمت حدود 1500 1600 میشه
    لنز 18-55 رو برای گرفتن عکسای قابل قبول مجبور میشید همیشه تا همون 55 زوم کنید که هیوقت با خروجی لنز 50 قابل مقایسه نخواهد بود

از دوستان خواهشمندم این لنز های 18-55 ، 18-140 رو پیشنهاد ندن ک من شخصا بسیار زیاد از خریدشون پشیمونم و ای کاش از همون اول لنز 50mm رو گرفته بودم. نمیدونم شاید انتظار من از یه لنز همه کاره بیش از حد بوده

این ویدیو رو هم ببینید
    http://tv.digikala.com/Video/Educati...ed_a_50mm_Lens
    ویرایش توسط Aier : Thursday 21 July 2016 در ساعت 17:26

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

سلام
    -----------
    با توضیحاتی که شما فرمودید و همونطور که جناب خزان عزیز هم اشاره کردند، به لنز واک اروند با دامنه فوکال نسبتا بلندتری به 18-55 نیاز دارید. بنده هم در شرایط مشابه، نمایشگاه الکامپ پارسال بخاطر کمبود دامنه کانونی 18-55 با مشکل مواجه شدم و الان در نهایت 18-140 رو گرفتم. بنظر حقیر اگر بادی رو 650D یا 700D بگیرید، لنز 18-200 کانن رو میتونید با اختلاف قیمت 800 تومن ارزانتر از مشابه نیکون تهیه کنید. یا 18-135 stm رو بگیرید که تو فیلمبرداری هم بدنه و هم این لنز عملکرد بهتری از لحاظ فوکوس ممتد و سریع دارن.
    ویرایش توسط E.K.Studio : Thursday 21 July 2016 در ساعت 17:30 دلیل: فوکوس ممتد و سریع
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    دوست من d3300 و 1200d قابل مقایسه نیستن.
    d3300 با 700d مقایسه میشه ( البته اگه ملاک فقط کیفیت عکس خروجی باشه)
    اگه این دوربینو بخواین با لنز 18-55 بگیرید که قیمتش 1340 تومنه با لنز AFP البته، شدیدا حواستون باشه ک لنز VR2 قدیمی رو نگیرین که تفاوت قیمتش خیلی کمه با لنز جدید تر AFP ، اگه بخواین با لنز "واک ارَند" 18-140 که دوستمون پیشنهاد دادن بگیرین که قیمتش به 2 تومن فکر میکنم برسه و فکر نکنم توانشو داشته باشید.
    اما پیشنهاد من به شما: بهتره که این دوربین رو بدون لنز کیتش تهیه کنید و همراهش لنز 50mm 1.8 تهیه کنید، برای تمام سبک هایی ک گفتید نتیجه خیلی بهتری میگیرید قیمت حدود 1500 1600 میشه
    لنز 18-55 رو برای گرفتن عکسای قابل قبول مجبور میشید همیشه تا همون 55 زوم کنید که هیوقت با خروجی لنز 50 قابل مقایسه نخواهد بود

از دوستان خواهشمندم این لنز های 18-55 ، 18-140 رو پیشنهاد ندن ک من شخصا بسیار زیاد از خریدشون پشیمونم و ای کاش از همون اول لنز 50mm رو گرفته بودم. نمیدونم شاید انتظار من از یه لنز همه کاره بیش از حد بوده

این ویدیو رو هم ببینید
    چرا باید لنز ۵۰ میلی‌متری بخریم؟
    [لینک حذف شد]
    ---------------
    یه سوال دیگه
    این دی سی و سه دو صفر تلفظ میشه یا دی سه هزار و سیصد؟
    ----------------
    یعنی دیگه اینکه بنده هنوز حرفه ای شروع نکردم!برای همین یه لنز همه کاره میخوام،لنز های با کاربرد معدود پیشنهاد ندید لطفا ،اون نظامی و این ها رو هم در آینده شروع میکنم!فعلا استارت بدون لنز های فواید و غیره
    ممنون
    ویرایش توسط mohammadreza98 : Thursday 21 July 2016 در ساعت 18:05

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

این :
    Nikon D3300 Kit 18-55 DX ED II Digital Camera | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

کدوم مدلشه؟؟afp یا vr2؟
    راستش طرفای ما دوربین خریدن خطریه،مجبورم از دیجیکالا بگیرم!
    ---------------
    یه سوال دیگه
    این دی سی و سه دو صفر تلفظ میشه یا دی سه هزار و سیصد؟
    ----------------
    یعنی دیگه اینکه بنده هنوز حرفه ای شروع نکردم!برای همین یه لنز همه کاره میخوام،لنز های با کاربرد معدود پیشنهاد ندید لطفا ،اون نظامی و این ها رو هم در آینده شروع میکنم!فعلا استارت بدون لنز های فواید و غیره
    ممنون
    گذاشتن لینک فروشگاه تو تاپیک خلاف قوانین سایت هست دوست من - این لنز VR2 هست - سه هزار و سیصد عمومی تره - همه کاره ها 18-55 - --- 18-105 و 18-140 که بسته به بودجه میتونید تهیه کنید
    فقط دقت کنید شما اگه همین لینک رو بناست سفارش بدید همه کارتون 18-55 میشه و اگه لنز همه کاره دیگه ای مدنظرتون باشه فکر نمیکنم فروشگاه مد نظرتون داشته باشه تو خرید دقت کنید
    پیشاپیش چه کنون چه نیکون مبارکتون باشه و امیدوارم لذتشو ببرید
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    0

با عرض پوزش مجددا مزاحم میشم!
    میخواستم ببینم d5200 با توجه به تفاوت کمتر از ۲۰۰ هزار تومانی اش نسبت به d3300 ارزش خرید داره!اگه به این مقدار پول بیشتر هست،۵۲۰۰ بگیرم یا ۳۳۰۰؟؟
    پیشاپیش ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

میخواستم ببینم d5200 با توجه به تفاوت کمتر از ۲۰۰ هزار تومانی اش نسبت به d3300 ارزش خرید داره!اگه به این مقدار پول بیشتر هست،۵۲۰۰ بگیرم یا ۳۳۰۰؟؟
    پیشاپیش ممنون
    3300 خیلی بهتره نسبت به 5200 .

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

پیشاپیش ممنون
    از لحاظ خروجی پایانی d3300 سرتر هست، اما از نظر امکانات d5200 ، اگه ملاکتون خروجی و کیفیت تصویره، انتخاب d3300 خواهد بود
    اینو در نظر بگیر که سنسور D3300 با سنسور دوربین D7100 یک جوره، یعنی در ساختشون از سنسور مشابه استفاده شده به این دلیل کلا این d3300 خیلی شاخه و از لحاظ عکس خروجی با دوربینای گرون قیمت مقایسه میشه.
    درمورد تلفظ هم توی زبان انگلیسی 3300 رو میگن سی و سه دو صفر (thirty three hundred)، حالا شما تو فارسی هرجور دوست داری میتونی تلفظ کنی
    اون لینکی هم که گذاشتید با لنز vr2 بود که مجدد بهتون تاکید میکنم دوربین d3300 با چهار لنز همراه متفاوت تو بازاره که بهترینش و جدید ترینش AFP هست و اگه میگیرید AFP رو بگیرید که هم برای فیلمبرداری بهتره و هم عکس هاش شارپ تره نسبت به AFS قیمتشون هم یک جوره تقریبا

باور کن همه کارگی 18-55 اونقدرام همه کاره نیست حداقل برا من که هیچ کاریو انجام نداد چه برسه بخواد همه کاره باشه :))
    به خاطر راهنمایی های "خزان" عزیز شدیدا به فکر خرید لنز 35mm افتادم و به شما هم توصیه میکنم به خرید این لنز به جای لنز کیت فکر کنید
    تصاویر لنز های حرفه ای بسیار شارپ تر از لنز های کیت هستند. لنز 35 هم مثل لنز 50 همون اپچر فوق العاده 1.8 رو بهتون میده و ایراد زاویه دید کم رو هم تا حدی حل کرده

لنز های حرفه ای هم اونقد ک میگن تک منظوره نیستن، با لنز 35 هم میشه عکاسی خیابونی کرد هم ماکرو هم آسمون هم خانوادگی هم ...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

پیشاپیش ممنون
    سلام

من نمی‌دانم دوستان از روی چه معیاری خروجی D3300 را بهتر از D5200 می‌دانند. خروجی این دو در استفاده عملی با هم یکسان است (و در حالت کلی خروجی D5200 کمی هم بهتر است) ولی D5200 در سایر موارد یک سر و گردن از D3300 بالاتر است. کیفیت بهتر ساخت بدنه و ارگونومی بهتر از جمله وجود LCD چرخان و سیستم فوکوس بسیار پیشرفته‌تر و بافر بهتر برای عکاسی پیاپی و وجود امکانات دیگری مانند AE Bracketing و Timelapse Recording که در D3300 موجود نیست از جمله موارد برتری D5200 می‌باشد. به یاد داشته باشیم بدنه‌های سری D5XXX نیکون یک پله بالاتر از رده D3XXX هستند. اگر تفاوت قیمت این دو در این حد کم است توصیه من حتما تهیه D5200 است چون به شما امکانات بسیار بیشتری نسبت به D3300 ارایه می‌کند.

در ضمن سنسور D3300 با D7100 یکی نیست سنسور D7100 ساخت توشیبا است ولی سنسور D3300 ساخت سونی است.

ارادتمند
    mostafa_1366 و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.