صفحه 1067 از 1201 نخستنخست ... 67 567 967 1017 1057 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1077 1117 1167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,661 تا 10,670 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    یعنی فکر میکنید 11-16 توکینا از 16-35 نیکون شارپ تره ؟ و انقدر شارپ تر که بخواهید کل سیستم رو تغییر بدید ؟ فکر نمیکنم اختلاف در اون حد باشه که بخواهید تغییر سیستم بدید نزدیک هم هستن و یحتمل نیکون اندکی بهتر هم هست ببینید اگه شما برعکس این سیستم رو داشتید توصیه نمیشد از هاف فریم به فول فریم کوچ کنید ولی الان که فول فریم دارید باز به نظر اصلا نیاز نیست به واید تو هاف فریم فکر کنید باز اگه عکاسیتون تله بود بحث فرق میکرد
    اگه به واید بیشتری نیاز دارید 12-24 سیگما هم هست قیمتش یکم از تمرونی که دوستمون معرفی کردن کمتره ولی دیاف بسته تری داره در عوض 3 میل واید تره که خب یعنی خیلی !
    ولی در کل من یکی موافق تغییر سیستم از فول فریم نیستم باز تصمیم نهایی با خودتونه
    اقا ممنونم...

كاربر جديد ALI KALAN آواتار ها
    تشکر کرده
    115

دوستان عکاسی رو تازه میخوام شروع کنم، بهترین دوربینی که تو رنجِ قیمت 3.5 تا 4 میلیون چی میتونم بخرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید..

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

با سلام
    شما ژانر عکاسی تون رو بفرمایید که به چه نوع عکاسی علاقمندید و اینکه برای تجهیزات همراه هم هزینه ای رو کنار گذاشتید یا خیر تا بیشتر بشه راهنمایی کرد
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    با سلام
    شما ژانر عکاسی تون رو بفرمایید که به چه نوع عکاسی علاقمندید و اینکه برای تجهیزات همراه هم هزینه ای رو کنار گذاشتید یا خیر تا بیشتر بشه راهنمایی کرد
    عکاسی طبیعت و مستند اجتماعی....در مورد تجهیزات همراه فکر نکنم بودجه ایی برام بمونه...

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
    عکاسی طبیعت و مستند اجتماعی....در مورد تجهیزات همراه فکر نکنم بودجه ایی برام بمونه...
    سلام بر شما
    من نظر شخصیمو میدم "برای شروع" عکاسی طبیعت و مستند اجتماعی نیاز به هزینه بالایی برای لنز ندارید 18-55 هم کارو انجام میده بهترین نیست هیچ وقت هم قرار نبوده باشه ولی برای شروع با هزینه کم بهترینه کنارش میتونید یه میانرده خوب با امکانات مناسب بگیرید مثل نیکون 5300 که هزینه این دو کنار هم حدود 1700 میشه با یه رم مناسب و یه کیف پوزه ای هزینه تا 2 تومن تموم میشه مابقی بودجه رو هم میتونید بزارید کنار شروع کنید به عکاسی کردن و سنجش نیازتون و یادگیری پیشرفت که کردین لنز مناسب کارتون رو با اضافه بودجه ای که کنار گذاشتید تهیه کنید
    تو برند کنون معادل این بدنه نیکون مدل 700d است که اون هم قیمت حدودیش همینه یه مقدار حتی ارزونتر نقطه قوط کنون در برابر نیکون تو امکانات فیلمبرداری و فوکوس سریع تر و بی صدا و صفحه نمایش لمسیه که البت مدل نیکون هم رزلوشن بالاتری داره و جی پی اس و وای فای هم داره
    در کل خیلی این دو مدل نزدیک به هم هستن
    در مورد تجهیزات هم به جز رم و کیف که به راحتی قابل تهیه است برای کار شما یه سه پایه میمونه و فیلتر که اون هم باید ببینید نوع عکاسیتون چطوره به قولی مجبور نیستید تمام بودجه رو برای دوربین و لنز بدید بره
    میتونید کمتر هزینه کنید بیشتر یاد بگیرید و در نهایت درست هزینه کنید
    ALI KALAN تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    115

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام بر شما
    من نظر شخصیمو میدم "برای شروع" عکاسی طبیعت و مستند اجتماعی نیاز به هزینه بالایی برای لنز ندارید 18-55 هم کارو انجام میده بهترین نیست هیچ وقت هم قرار نبوده باشه ولی برای شروع با هزینه کم بهترینه کنارش میتونید یه میانرده خوب با امکانات مناسب بگیرید مثل نیکون 5300 که هزینه این دو کنار هم حدود 1700 میشه با یه رم مناسب و یه کیف پوزه ای هزینه تا 2 تومن تموم میشه مابقی بودجه رو هم میتونید بزارید کنار شروع کنید به عکاسی کردن و سنجش نیازتون و یادگیری پیشرفت که کردین لنز مناسب کارتون رو با اضافه بودجه ای که کنار گذاشتید تهیه کنید
    تو برند کنون معادل این بدنه نیکون مدل 700d است که اون هم قیمت حدودیش همینه یه مقدار حتی ارزونتر نقطه قوط کنون در برابر نیکون تو امکانات فیلمبرداری و فوکوس سریع تر و بی صدا و صفحه نمایش لمسیه که البت مدل نیکون هم رزلوشن بالاتری داره و جی پی اس و وای فای هم داره
    در کل خیلی این دو مدل نزدیک به هم هستن
    در مورد تجهیزات هم به جز رم و کیف که به راحتی قابل تهیه است برای کار شما یه سه پایه میمونه و فیلتر که اون هم باید ببینید نوع عکاسیتون چطوره به قولی مجبور نیستید تمام بودجه رو برای دوربین و لنز بدید بره
    میتونید کمتر هزینه کنید بیشتر یاد بگیرید و در نهایت درست هزینه کنید
    ممنون از راهنماییت دوست من.... اگر بخوام بین مدلهای 7200 نیکون 70D کانن شما نظر بدید کدوم رو انتخاب می کنید؟

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

ممنون از راهنماییت دوست من.... اگر بخوام بین مدلهای 7200 نیکون 70D کانن شما نظر بدید کدوم رو انتخاب می کنید؟
    من از سری مبتدی شرو کردم و با توجه به نیاز و علاقه سمت سری بالاتر رفتم
    "نظر شخصی منه" و نه به طور حتم بهترین و درست ترین نظر من طرفدار نیکون هستم و تا به حال با دوربینم حتی 10 ثانیه فیلم هم نگرفتم هیچ وقت هم از صدای شاتر کنون ! خوشم نیومد حتی تو دستم هم راحت نیست پس انتخاب من نیکون میشه ولی امکان داره این موارد برای شما برعکس باشه
    درمورد 7200 قیمتش واقعی نیست و هنوز نوبرانست تا جایی که یادمه کمتر از یک ماه قبل 2800 بود الان 3200 شده و البت من نمیدونم چقدر تو عکاسی جدیت دارین که برای شروع میخواین بهترین دوربین برند کنون یا نیکون تو این سطح رو داشته باشین
    از نظر کیفیت عکس تفاوتی بین این دو مدل با دو مدل قیبلی که عرض کردم خدمتتون نیست ولی در صورتیکه این دو بدنه رو با لنز تهیه کنید که خب دیگه رو 7200 یا 70 دی که نمیشه 18-55 انداخت ( نه اینکه نشه ولی... ) حداقل 18-140 باید استفاده کرد اون موقع تمام بودجه برای لنز و بدنه میره....
    این دو مدل هم نزدیک هم هستن و اختلاف زیادی باهم ندارن
    Vahid5500 تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    2267

با سلام
    7100 نیکون + 140-18 یا 70D + 135-18 بنظر بنده برای شما مناسب هست , ضمن اینکه به فیلتر پلاریزه و ND و یک سه پایه خوب در عکاسی طبیعت نیز گاها نیازمند هستید !
    تفاوت محسوسی با 7200 ندارند که بخواهید بودجه تونو صرفش کنید!
    موفق باشید
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

دوست من یک سری افکار هست قبل از ورود به عرصه عکاسی درمورد دوربینا که همش اشتباهه
    برای اینکه توجیه بشید بهتون پیشنهاد میکنم گرون ترین دوربین نیکون و ارزون ترینش رو کنارهم قرارداده و با لنز مشابه عکس بگیرید و تفاوت رو مقایسه کنید
    تفاوت خیلی خیلی کمتر از چیزی هست که بهش فکر میکنید، توی خیلی از شرایط اصلا تفاوت به سختی قابل تشخیصه
    نتمام متخصصین عکاسی هم میگن که 80 درصد هزینه رو برای لنز بذارید و از 20 درصد باقی مونده هر بادی تونستید بگیرید

بنده نیز با خزان عزیز موافق هستم که با d5300 یا حداقل d7100 شروع کنید و مابقی مبلغ رو بذارید کنار تا در آینده که به لنز های مختلف نیازپیدا کردید برای لنز هزینه کنید

برای اینکه بیشتر توجیه بشید این عکس رو از مقایسه بادی d610 که بالای چهار میلیونه با بادی d3300 که یک میلیونه درست کردم

پ.ن: نمیگم که بادی های گرونتر از نظر کیفیت عکس "اصلا" تفاوتی با مدل های پایین تر ندارن، اما تفاوت به قدری کم هست که هزینه کردن روی لنز بسیار بسیار به صرفه تره

و حالا تفاوت کیفیتی که یک دوربین ثابت، با دو لنز متفاوت خروجی میده رو مشاهده کنید
    *سمت راست لنز باندل d7200 هست که شما میخواهید خریداری کنید*

اگر بازهم میخواهید بودجه رو به جای لنز بذارید روی دوربین، انتخاب خودتونه

فقط درجریان باشید که تفاوت توی کیفیت عکس به لنز برمیگرده نه بادی و از خرج بیشتر روی بادی انتظار کیفیت بالاتر از دوربین نداشته باشید
    ویرایش توسط Aier : Friday 19 August 2016 در ساعت 09:18
    Nima Sadigh، s.m.h.m، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    دوست من یک سری افکار هست قبل از ورود به عرصه عکاسی درمورد دوربینا که همش اشتباهه
    برای اینکه توجیه بشید بهتون پیشنهاد میکنم گرون ترین دوربین نیکون و ارزون ترینش رو کنارهم قرارداده و با لنز مشابه عکس بگیرید و تفاوت رو مقایسه کنید
    تفاوت خیلی خیلی کمتر از چیزی هست که بهش فکر میکنید، توی خیلی از شرایط اصلا تفاوت به سختی قابل تشخیصه
    نتمام متخصصین عکاسی هم میگن که 80 درصد هزینه رو برای لنز بذارید و از 20 درصد باقی مونده هر بادی تونستید بگیرید

بنده نیز با خزان عزیز موافق هستم که با d5300 یا حداقل d7100 شروع کنید و مابقی مبلغ رو بذارید کنار تا در آینده که به لنز های مختلف نیازپیدا کردید برای لنز هزینه کنید

برای اینکه بیشتر توجیه بشید این عکس رو از مقایسه بادی d610 که بالای چهار میلیونه با بادی d3300 که یک میلیونه درست کردم

پ.ن: نمیگم که بادی های گرونتر از نظر کیفیت عکس "اصلا" تفاوتی با مدل های پایین تر ندارن، اما تفاوت به قدری کم هست که هزینه کردن روی لنز بسیار بسیار به صرفه تره

و حالا تفاوت کیفیتی که یک دوربین ثابت، با دو لنز متفاوت خروجی میده رو مشاهده کنید
    *سمت راست لنز باندل d7200 هست که شما میخواهید خریداری کنید*

اگر بازهم میخواهید بودجه رو به جای لنز بذارید روی دوربین، انتخاب خودتونه

فقط درجریان باشید که تفاوت توی کیفیت عکس به لنز برمیگرده نه بادی و از خرج بیشتر روی بادی انتظار کیفیت بالاتر از دوربین نداشته باشید
    با سلام
    البته این فرمایش تا حدی درسته ولی ایشون اگر قرار باشه برای ژانری که معرفی کردند(طبیعت و مستند اجتماعی) لنز فیکس بگیرند یقینا به مشکل بر میخورند چون دستشون برای فاصله کانونی بسته میشه!
    ضمن اینکه عکاسی با همین فیکس 50 دردسرهای خاص خودشو داره از جمله مشکل فکوس بک یا فرونت و نیز نداشتن لرزشگیر.
    m.daneshpayeh و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

شکری