صفحه 1112 از 1201 نخستنخست ... 112 612 1012 1062 1102 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1122 1162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,111 تا 11,120 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa11 نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز ....
    من اماتورم و برای خودم عکاسی میکنم
    میخوام دوربین تهیه کنم 5d mark iv رو با لنز 200-70 usm ii رو انتخاب کردم برای طبیعت و چهره
    به نظرتون این انتخاب خوبی یا 80d با لنز 200-70 usm ii ؟
    واقعا خیلی فرق میکنه من 5d رو تهیه کنم ولی اگر نه همون 80 d رو بگیرم ؟
    قبل این 70d داشتم ....
    با تشکر ....
    درود
    آیا تا به حال با یک دوربین slr عکاسی کرده اید؟
    وقتی برای خودتون عکاسی میکنید چرا انقدر می خواید هزینه بپردازید!! این انتخاب هایی که شما دارید بین 10 تا 16 میلیون هزینه داره براتون در صورتی که خیلی راحت با 3 تا 4 میلیون می تونید به خواستتون برسید.
    دوربین هایی مثل 5d همونقدر که با کیفیتن همون اندازه هم کارکردن باهاشون به تجربه و مهارت نیازمند است و ترکیبش با یک لنز 70 200 به لحاظ جابه جایی و وزن هم مشکلات خودش رو دارد.
    برای پرتره نهایت شما یک لنز 85 اف 1.8 یا حتی 50 مم اف 1.8 نیاز خواهید داشت و برای طبیعت با همان لنز کیت دوربین می تونید کارتون راه بی افته هرچند معتقدم اگر واقعا برای خوتون عکاسی میکنید یک نگاه به دنیای میرورلس ها داشته باشید.
    Mostafa11 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    وقتی برای خودتون عکاسی میکنید چرا انقدر می خواید هزینه بپردازید!! این انتخاب هایی که شما دارید بین 10 تا 16 میلیون هزینه داره براتون در صورتی که خیلی راحت با 3 تا 4 میلیون می تونید به خواستتون برسید.
    دوربین هایی مثل 5d همونقدر که با کیفیتن همون اندازه هم کارکردن باهاشون به تجربه و مهارت نیازمند است و ترکیبش با یک لنز 70 200 به لحاظ جابه جایی و وزن هم مشکلات خودش رو دارد.
    برای پرتره نهایت شما یک لنز 85 اف 1.8 یا حتی 50 مم اف 1.8 نیاز خواهید داشت و برای طبیعت با همان لنز کیت دوربین می تونید کارتون راه بی افته هرچند معتقدم اگر واقعا برای خوتون عکاسی میکنید یک نگاه به دنیای میرورلس ها داشته باشید.
    درود بر دوست عزیزمون
    اره قبل این من 70d داشتم .... با لنز 85 اف 1.8 و 18-135
    الان اونو فروختم میخوام یه دوربین فوق العاده بگیرم
    من با فتو شاپ کار نمیکنم . ولی دوست دارم از فاصله زیاد پرتره بگیرم و تاری پشت عکس رو یا بوکه رو دوست دارم ...
    همچنین زوم زیادی داشته باشه لنز
    برای بدنه لخه 5 دی مارک 4 همه چی داره . تاچ . وای فای . سرعت شاتر بالا به روز دوربین وووو
    من میخوام خروجی عکس ام فوق العاده باشه
    ممنونم از راهنمایی . بازم اگه میتونید استاد عزیز کمک کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    صحبت اخرتون رو متوجه نشدم دنیای چی ؟

تشکر کرده
    3738

صحبت اخرتون رو متوجه نشدم دنیای چی ؟
    درود
    میرورلس ها ، دوربین های بدون آینه ، مثل فوجی t20 ,یا سونی الفا ۲
    شما با ۷۰ دی و لنز ۸۵ م م بوکه نداشتید؟ !!!!!!
    یا خروجی خوب نبود؟!!

البته خب اگر دوست دارید خرج کنید ، ۷۰ ۲۰۰ ترکیبش با ۵دی مارک ۴ بسیار عالیست ،
    ولی برای عکاسی طبیعت نیاز به یک لنز واید دارید
    پ.ن: به ریویو ها و خروجی عکسهای دوربین هایی مثل ۷دی مارک ۲ کنون و یا دی ۷۲۰۰ نیکون یک سر بزنید ، مخصوصا دی ۷۲۰۰ با ترکیب لنزی مثل ۵۰ ۱۰۰ تاف ۱:۸ سیگما
    امروز داشتم یکسری بررسی ها رو مرور میکردم در یوتوب مقایسه لنز ۸۵ م م و ۷۰ ۲۰۰ بود که در ۸۵ م م بوکه و محو شدگی لنز ۸۵ م م اف ۱:۸ به نظر من زیباتر از ۷۰ ۲۰۰ بود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    میرورلس ها ، دوربین های بدون آینه ، مثل فوجی t20 ,یا سونی الفا ۲
    شما با ۷۰ دی و لنز ۸۵ م م بوکه نداشتید؟ !!!!!!
    یا خروجی خوب نبود؟!!

البته خب اگر دوست دارید خرج کنید ، ۷۰ ۲۰۰ ترکیبش با ۵دی مارک ۴ بسیار عالیست ،
    ولی برای عکاسی طبیعت نیاز به یک لنز واید دارید
    پ.ن: به ریویو ها و خروجی عکسهای دوربین هایی مثل ۷دی مارک ۲ کنون و یا دی ۷۲۰۰ نیکون یک سر بزنید ، مخصوصا دی ۷۲۰۰ با ترکیب لنزی مثل ۵۰ ۱۰۰ تاف ۱:۸ سیگما
    امروز داشتم یکسری بررسی ها رو مرور میکردم در یوتوب مقایسه لنز ۸۵ م م و ۷۰ ۲۰۰ بود که در ۸۵ م م بوکه و محو شدگی لنز ۸۵ م م اف ۱:۸ به نظر من زیباتر از ۷۰ ۲۰۰ بود
    شما استاد گرامی میگید من sony a7r11 بگیرم یا مارک 4 یا یه دوربین کراپ ؟
    خروجی یکی میشه ؟
    با توجه به اماتور بودن من ؟
    Moty تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3738

شما استاد گرامی میگید من sony a7r11 بگیرم یا مارک 4 یا یه دوربین کراپ ؟
    خروجی یکی میشه ؟
    با توجه به اماتور بودن من ؟
    درود
    قطعا خروجی ها یکی نخواهد بود
    بسته به نیاز و بودجه باید انتخاب کنید
    اگه عکاسی خیلی براتون جدی نیست و هی تعویض لنز ندارید در آینده دوربین سونی به خاطر جمع و جور بودن و کیفیت خوب می تونه گزینه خوبی باشه هرچند باز هم بسیار گرونه
    اینکه میگید آماتورید خب خودش یک بحثه ، خروجی اگر منظورتون فقط کیفیت عکس هست خب دوربین سونی یا کنون مارک 4 قطعا خروجی بی نظیری دارند ولی این خروجی کجا قراره استفاده بشه ، آیا عکسهاتون و چاپ میکنید؟ گالری میگذارید ؟ یا در ال سی دی دوربین قراره فقط از کیفیت عکسهاتون لذت ببرید؟
    قطعا با هزینه کمتر و انتخاب یک بادی مناسب و لنز مناسب با کمی مطالعه و آوزش میتونید خروجی خوبی از ابزارتون بگیرید
    من فکر میکنم شما هنوز نتونستید نیاز واقعی خودتون رو درست بشناسید و یکم اسیر ریویو ها و .... شدید .
    پ.ن: من استاد نیستم ، من هم مانند شما بسیار بسیار علاقه مند به عکاسی و در حال آموزش هستم
    kiavash و Mostafa11 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

درود
    قطعا خروجی ها یکی نخواهد بود
    بسته به نیاز و بودجه باید انتخاب کنید
    اگه عکاسی خیلی براتون جدی نیست و هی تعویض لنز ندارید در آینده دوربین سونی به خاطر جمع و جور بودن و کیفیت خوب می تونه گزینه خوبی باشه هرچند باز هم بسیار گرونه
    اینکه میگید آماتورید خب خودش یک بحثه ، خروجی اگر منظورتون فقط کیفیت عکس هست خب دوربین سونی یا کنون مارک 4 قطعا خروجی بی نظیری دارند ولی این خروجی کجا قراره استفاده بشه ، آیا عکسهاتون و چاپ میکنید؟ گالری میگذارید ؟ یا در ال سی دی دوربین قراره فقط از کیفیت عکسهاتون لذت ببرید؟
    قطعا با هزینه کمتر و انتخاب یک بادی مناسب و لنز مناسب با کمی مطالعه و آوزش میتونید خروجی خوبی از ابزارتون بگیرید
    من فکر میکنم شما هنوز نتونستید نیاز واقعی خودتون رو درست بشناسید و یکم اسیر ریویو ها و .... شدید .
    پ.ن: من استاد نیستم ، من هم مانند شما بسیار بسیار علاقه مند به عکاسی و در حال آموزش هستم
    من الان در ی و ت و ب سرچ کردم به نظرم بهترین خروجی رو سونی داره نسبت به کنون
    همین سونی با چه لنزی دوست عزیز ....؟
    برای پرتره و زوم و در کل یه لنز همه کاره ؟
    حالا اگه موجود نبود یه لنز پرتره عالی
    ممنونم از راهنمایی . ولی من همیشه بهترین رو ترجیح میدم چون پشیمون میشم بعدا
    ببخشید وقتتون رو میگیرم

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اگر مشکل مالی نداريد خريد دوربين بهتر بد نيست
    اما انتظار تغيير زيادی نسبت به 70 و 85 1.8 نداشته باشيد
    دوربين های گرون تر توی شرايط خاص که اختلافشون معلوم ميشه ، برای عکاسی پرتره شايد 10 % هم خروجی شما فرقی نکنه
    لنز تأثير بيشتری داره
    اما اينکه شما ميگيد عکس ها رو اديت نميکنيد يعنی چند برابر خروجی دوربين رو از دست ميديد ، اديت عکس پرتره اهميتش بيشتر از چند برابر تفاوت 70 دی با 5 دی 4 توی پرتره
    برای پرتره خوب بايد روی نور خيلی کار کنيد ، ديدن نور از همه چيز مهمتره
    اين نمونه عکس ها رو هم ببينيد با دوربين 650 دی گرفته شده + 50 1.8

https://www.flickr.com/photos/132600694@N03/
    Moty، amir.komeily و Mostafa11 تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    3738

من الان در ی و ت و ب سرچ کردم به نظرم بهترین خروجی رو سونی داره نسبت به کنون
    همین سونی با چه لنزی دوست عزیز ....؟
    برای پرتره و زوم و در کل یه لنز همه کاره ؟
    حالا اگه موجود نبود یه لنز پرتره عالی
    ممنونم از راهنمایی . ولی من همیشه بهترین رو ترجیح میدم چون پشیمون میشم بعدا
    ببخشید وقتتون رو میگیرم
    درود
    دوست عزیز این تصور که مثلا اگه یک بادی 2 میلیونی داشته باشید ارتقا بدید به یک بادی 10 میلیونی 5 برابر خروجی بهتری دارید درست نیست
    بادی های حرفه ای تر خروجی بهتری دارند ولی نه اونقدر خیلی فاحش باشه
    در بادی های حرفه ای شما کنترل و تنظیمات بیشتری دارید و این دوربین ها عملکرد بهتری در نور های کم و ایزو های بالا دارند
    قطعا یک لنز خوب نتیجه بهتری دارد ،
    فطعا خرید دوربین مانند موبایل نیست که فکر کنید هرچی بیشتر هزینه کنید درنتیجه خروجی عکس های بهتری دارید
    به نظرم بهتر است در فراگیری نرم افزار های ادیت کوشا تر باشید و هزینه اضافه رو برای یادگیری عکاسی هزینه کنید
    ALI.Barutkub، amir.komeily، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

این توصیه دوست عزیزمون رو آویزه گوشتون کنید :
    « به نظرم بهتر است در فراگیری نرم افزار های ادیت کوشا تر باشید و هزینه اضافه رو برای یادگیری عکاسی هزینه کنید»[/QUOTE]
    مهم ترین کار همینه .. اگه شما 50 میلیون هم هزینه کنید ولی به سراغ آموزش اصولی عکاسی و ویرایش عکس نرید، فقط باعث سرخوردگی خودتون و هدر رفتن پولتون شده اید !