صفحه 4 از 1201 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 504 1004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

پیش فرض پاسخ: درخواست راهنمایی برای خرید DSLR

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarad نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه همین الان از طریق اینترنت سفارش دادم. البته اینجا اسم این دوربین kiss digital x2 است با همون 2 تا لنز که نوشتم کلا شد 640000 تومان. که 1 کیف اوریجینال کانن را هم به عنوان هدیه می فرستند بعلاوه 5 سال گارانتی تعمیر رایگان توسط خود کمپانی کانن و 1سال گارانتی تعویض فروشنده و چاپ 200 عکس 13 در 18 رایگان. (من میمیرم برای این سرویس هاس ژاپنی ها). انشالله دوشنبه صبح هم دوربین رو میآورند دم خونه.

از همه شما عزیزان هم که کمک کردید 1 دنیا ممنونم.
    سلام؛
    دوربين با دوتا لنز و اين همه اشانتيون و خدمات پس از فروش 640!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها

سلام؛
    دوربين با دوتا لنز و اين همه اشانتيون و خدمات پس از فروش 640!
    این لینک فروشگاه اینترنتی است که از اون جا خریدم. شاید بخواید بقیه محصولاتشون رو هم چک کنید.

در ضمن این نوع سرویس بعد از فروش تو این مملکت خیلی عادیه و سورپرایز محسوب نمی شود.
    farhad44 و Pooyan تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarad نمایش پست ها
    این لینک فروشگاه اینترنتی است که از اون جا خریدم. شاید بخواید بقیه محصولاتشون رو هم چک کنید.

در ضمن این نوع سرویس بعد از فروش تو این مملکت خیلی عادیه و سورپرایز محسوب نمی شود.
    سلام؛
    با احتساب قيمت امروز ين، 760000 تومان براي بدنه و دو تا لنز واقعا مفته. يعني نسبت به اينجا عملا 55-250 مجاني تموم ميشه. تازه اگر سرويس عاليشو هم در نظر نگيريم.
    ر قسمت ساير محصولات اختلاف قيمت 38000 توماني بدنه 30d و 40d هم جالبه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    با احتساب قيمت امروز ين، 760000 تومان براي بدنه و دو تا لنز واقعا مفته

حساب شما درسته ولی من بابت T cart تخففیف 15000 ینی داشتم که از اون هم استفاده کردم. برا همین ارزونتر تموم شد.
    Pooyan تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

با احتساب هر يكصد ين 910 تومان دوربين 5D MK II رو هم مي شه 2400 هزار تومان خريد كه براي ورود عاليه
    Super Oli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

با احتساب هر يكصد ين 910 تومان دوربين 5D MK II رو هم مي شه 2400 هزار تومان خريد كه براي ورود عاليه
    با این دوربین چیکار میکنند. خیلی چیز عجیب غریبیه!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    64

پیش فرض استدعا از اساتید برای کمک به خرید دوربین DSLR

دوستان عزیز، سلام و خسته نباشید
    این حقیر، فقیر، سراپا تقصیر، اینقدر در باره خرید یک دوربین اس. ال. آر با خودم کلنجار رفتم که عقلم قد نداد و خسته‌ام کرد. بر این اساس دست به دامان شما عزیزان شدم تا مثل همیشه از راهنمایی‌های کارشناسانه عزیزان استفاده کنم. ذیلا نیازمندی‌ها و علاقه‌مندی‌های خودم را عرض می‌کنم تا کمکی باشد برای خرید:
    الف) بنده عکاس حرفه‌ای نیستم و به عبارت بهتر درآمدی از محل عکاسی ندارم، ولی به عکاسی شدیدا علاقه دارم و تقریبا اوقات بیکاری خودم را یا عکاسی می‌کنم و یا روی عکس‌هایی که گرفته‌ام کار می‌کنم. به مفهوم دیگر برای دلم عکس می‌گیرم
    ب) در حال حاضر یک دوربین "جی 5" کانن دارم که دارد از رده خارج می‌شود. ای‌کاش مدلهای جدید این سری از دوربین‌ها ال سی دی چرخان و بدنه قبلی را داشتند که متاسفانه ندارند و ...
    ج) عموما عکس‌های پرتره و طبیعت و ماکرو می‌گیرم. همچنین به عکس‌های لحظه‌ای و غیررسمی ـ اگر بشود اسمشان را گذاشت شکار لحظه‌ها! ـ خیلی علاقه دارم و رویشان کار می‌کنم!
    د) چون دوربین اس ال آری قبلا نداشته‌ام، بالطبع به مانت خاصی نیز وابستگی ندارم. همچنین به "برند" خاصی نیز گرایش ندارم. مهم خروجی و کیفیت دوربین است. اگر چه تسلط بر فوت و فن عکاسی در خروجی دوربین نقش بسزایی دارد. همچنین کتمان نمی‌کنم که برخی از برندها در این عرصه صاحب تجربه و تکنولوژی هستند و نمی‌شود همه را با یک چوب راند.
    ه) چون عکاس حرفه‌ای نیستم، طبیعتا در پی خرید لنزهای متعدد نیز نیستم. بدیهی است باید لنزی را انتخاب کنم که برای نیازهای من دارای بهترین دامنه واید و تله باشد. حداکثر دو لنز.
    و) چون اکثرا در سفر هستم، دوربین مورد نظر دارای وزن مناسب باشد و سنگینی آن و متعلقات مربوطه آزار دهنده نباشد و این مورد به عامل بازدارنده در عکاسی افرادی مثل من تبدیل نشود.
    ز) از نظر مالی، به لطف خدا برای یک خرید منطقی مشکل خاصی ندارم، و مهم اینکه خرید من دوربینی باشد که حداقل برای چند سال برای نیازهای من جوابگو باشد. این را نیز اضافه کنم که "ال ایکس 3" پاناسونیک را نیز به عنوان یدکی میخواهم بخرم تا در مواقع ضروری، بکارم بیاید.
    از اینکه مزاحمتان هستم پیشاپیش از همه عزیزان و بویژه اساتید گرام عذر می‌خواهم.
    مخلص همه شما: بهنام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    197

پیش فرض پاسخ: استدعا از اساتید برای کمک به خرید دوربین DSLR

بهنام خان قصد دخالت در کار متخصصان عزیز ندارم و فقط نظر شخصی ام را می گویم:
    در برند نیکون
    d60 و d90 جز دو دوربین می توانم بگویم رو بورس هستند من فکر کنم با لنز کیت 18-105 وی ار که به عنوان لنز کیت دی 90 به بازار امدو با یکی از دو بادی دی60 و یا دی90 کار شما راه بی افتد تفاوت قیمت حدود 300 هزار تومان هم خواهند داشت.من ی90 را بیشتر می پسندم.
    از برند کانن می توانید 450دی و یا 40دی را انتخاب کنید.البته من 40دی را خیلی دوست دارم ولی از نظر
    لنز کانن یک مقدار نسبت به نیکون برای امثال من که بودجه ی محدودی دارند لنز با رنج مورد نظر شما ندارد.البته با دو لنز 18-55 ای اس (که نسبت به قیمت بسیار خوب است)+55-200 می توانید یک رنج خوب داشته باشید.البته نیکون را هم می توان با دو لنز 18-55 +55-200 داشته باشید.
    من لنز های ارزون را گفتم اگر بخواهید لنز های گران تری بخرید لنز های 18-200 کانن و 18-200 نیکون را هم هستند.
    در نهایت هم بگویم که اگر نیازتان به دوربین Compact زیاد نیست پول ان را می توانید صرف خرید لوازم جانبی برای dslr بکونید.
    Behnam تشکر می‌کند.
    ارمن هاروطونیان Armen Haroutunian
    Nikon D90 18-105mm vr /Nikon 50mm f1.8/Nikon 85mm f1.8/Nikon sb800/Nikon sb700

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط Arm2 نمایش پست ها
    بهنام خان قصد دخالت در کار متخصصان عزیز ندارم و فقط نظر شخصی ام را می گویم:
    در برند نیکون
    d60 و d90 جز دو دوربین می توانم بگویم رو بورس هستند من فکر کنم با لنز کیت 18-105 وی ار که به عنوان لنز کیت دی 90 به بازار امدو با یکی از دو بادی دی60 و یا دی90 کار شما راه بی افتد تفاوت قیمت حدود 300 هزار تومان هم خواهند داشت.من ی90 را بیشتر می پسندم.
    از برند کانن می توانید 450دی و یا 40دی را انتخاب کنید.البته من 40دی را خیلی دوست دارم ولی از نظر
    لنز کانن یک مقدار نسبت به نیکون برای امثال من که بودجه ی محدودی دارند لنز با رنج مورد نظر شما ندارد.البته با دو لنز 18-55 ای اس (که نسبت به قیمت بسیار خوب است)+55-200 می توانید یک رنج خوب داشته باشید.البته نیکون را هم می توان با دو لنز 18-55 +55-200 داشته باشید.
    من لنز های ارزون را گفتم اگر بخواهید لنز های گران تری بخرید لنز های 18-200 کانن و 18-200 نیکون را هم هستند.
    در نهایت هم بگویم که اگر نیازتان به دوربین Compact زیاد نیست پول ان را می توانید صرف خرید لوازم جانبی برای dslr بکونید.
    دوست من
    اگر دقت كرده باشيد، ايشون به وزن دوربين و تجهيزات اشاره كردن و اينكه وزن كم براشون مهمه...پس فكر نمي كنم 40D انتخاب مناسبي باشه.
    ولي با 450D موافقم و البته لنز كنون 55-250 هست همراه با لرزش گير. (نه 55-200)
    موفق باشيد.
    فعلا...
    Behnam تشکر می‌کند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    دوست من
    اگر دقت كرده باشيد، ايشون به وزن دوربين و تجهيزات اشاره كردن و اينكه وزن كم براشون مهمه...پس فكر نمي كنم 40D انتخاب مناسبي باشه.
    ولي با 450D موافقم و البته لنز كنون 55-250 هست همراه با لرزش گير. (نه 55-200)
    موفق باشيد.
    فعلا...
    از نظر وزن من هم با شما موافقم مدل های canon 450d و nikon d60 هر دو وزن کمتری دارند.
    من منظورم همان 55-200 بود بدون IS در لینک های زیر می توانید ببینید
    کد:
    http://www.canon.co.uk/for_home/product_finder/cameras/ef_lenses/zoom_lenses/ef_55200mm_f4556ii_usm/index.asp

کد:
    http://www.digihouse.ir/?sn=lens&brand=Canon&productName=EF55200mm
    Behnam تشکر می‌کند.
    ارمن هاروطونیان Armen Haroutunian
    Nikon D90 18-105mm vr /Nikon 50mm f1.8/Nikon 85mm f1.8/Nikon sb800/Nikon sb700

صفحه 4 از 1201 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 504 1004 ... آخرینآخرین