صفحه 49 از 206 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

یه سوالی از آقایون داشتم
    من تازه چند روزه D90 گرفتم و هنوز کیفی براش تهیه نکردم. توی اینترنت خیلی سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
    کیفی می خوام که جای یه لنز اضافه، یه فلاش، و سه پایه داشته باشه و حتما ضد آب باشه. احتمال زیاد تا چند ماه دیگه یه گریپ هم میگیرم. دست رسی سریع و راحت بودم برای حمل و نقل برام اهمیت داره.
    یه سوال دیگه هم داشتم که آیه یه کیف دوربین بگیرم و یه کیف واسه سه پایه چطوره؟ چون خیلی مدل های دسترسی سریع، جای سه پایه نداره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Nikon D90 / 18-105 / 50 / SB-600

كاربر همراه Farid-Gh آواتار ها
    تشکر کرده
    759

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    بله بابک جان بنده computrekker aw را دارم و همکار بغل دستی ام در محل کار computrekker plus aw دارد.
    عمده مزیت Plus این است که میتوانید لپ تاپ 17" در ان بگذارید. جای لپ تاپ plus از بغل باز میشود و مدل معمولی از بالا.
    computrekker aw به اندازه کافی بزرگ هست البته برای من. به نظر من Plus برای استفاده روزانه خیلی بزرگ است. من مدل معمولی را از یکی از دوستان فروم گرفتم به خاطر اینکه 5DII با گریپ به راحتی در ان جا نمیشود.
    فکر میکنم اگر قصد بستن گریپ ندارید مدل معمولی میتواند 3 تا لنز دیگه هم در خودش جا بدهد. اگر 5DII با گریپ دارید سراغ Plus بروید.
    البته فکر می کنم از نظر ضد اب بودن هم فرق بکنند.(طبق اطلاعات سایت مرکز تجهیزات عکاسی حرفه‏ای )
    اینو نوشتم که دوستان اگه خوندن دچار اشتباه نشن.:)
    الهی،به بهشت وحور چه نازم؛مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amirMA نمایش پست ها
    یه سوالی از آقایون داشتم
    من تازه چند روزه D90 گرفتم و هنوز کیفی براش تهیه نکردم. توی اینترنت خیلی سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.
    کیفی می خوام که جای یه لنز اضافه، یه فلاش، و سه پایه داشته باشه و حتما ضد آب باشه. احتمال زیاد تا چند ماه دیگه یه گریپ هم میگیرم. دسترسی سریع و راحت بودم برای حمل و نقل برام اهمیت داره.
    یه سوال دیگه هم داشتم که آیه یه کیف دوربین بگیرم و یه کیف واسه سه پایه چطوره؟ چون خیلی مدل های دسترسی سریع، جای سه پایه نداره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    خودمlowepro flipside 300 را پیدا کرده بودم ولی ضد آب نیست. آیا کاور All weather را جداگونه می شه تهیه کرد؟
    Nikon D90 / 18-105 / 50 / SB-600

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

من دنبال یه کیف برای D90 با لنز کیت هستم! کوله بزرگ نمی خوام اگه کوله مینی یا رو دوشی باشه خیلی خوبه
    می خوام جا برای خداقل یه لنز تله هم داشته باشه که بعدا دچار مشکل نشم!البته ضربه گیر برام مهمه ! قیمتشم تا 100تومن باشه
    دوستان چی پیشنهاد میکنید؟

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم نظر دوستان رو در مورد کیف های Vanguard بدونم
    چطور کیف های هستند دوستان کسی تجربه ای داره
    و مقایسه Vanguard با Lowepro

مرسی
    Nikon D300

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    من دنبال یه کیف برای D90 با لنز کیت هستم! کوله بزرگ نمی خوام اگه کوله مینی یا رو دوشی باشه خیلی خوبه
    می خوام جا برای خداقل یه لنز تله هم داشته باشه که بعدا دچار مشکل نشم!البته ضربه گیر برام مهمه ! قیمتشم تا 100تومن باشه
    دوستان چی پیشنهاد میکنید؟
    کیف های لوپرو مدل slingshot 200 و flipside 300 گزینه های خوبی هستند. شاید در حراج تابستانی لوپرو قیمت این مدل ها هم پایین آمده باشد الان درست خاطرم نیست ولی اگر حراج نشده باشند هم قیمتشان چندان گران نیست.
    Persian و alie تشکر می‌کنند.
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

كاربر جديد talarha آواتار ها
    تشکر کرده
    8

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره کجا می شه کوله های برند کاتا KATA رو خریداری کرد؟ نمایندگی نداره؟
    astalak تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    می خواستم نظر دوستان رو در مورد کیف های Vanguard بدونم
    چطور کیف های هستند دوستان کسی تجربه ای داره
    و مقایسه Vanguard با Lowepro
    مرسی
    ظاهر بسیار شیک و جذابی دارند, ولی از نظر استقامت و کارآیی و دوام و ... به هیچ وجه به پای لوپـــرو نمیرسند!
    یکی از دوستان مدتی پیش از باز شدن محل دوخت کوله ونگاردش در یکی از قسمتها شکایت داشت...

نقل قول نوشته اصلی توسط talarha نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره کجا می شه کوله های برند کاتا KATA رو خریداری کرد؟ نمایندگی نداره؟
    شرکت نوین تجارت پارسیان
    کد:
    http://www.somitaco.com/sn/contactUs
    maziyarsh، AslanAslan و odesa تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

با درود

من هم سئوال کاربر تازه وارد به نام ali-h را دارم که پرسیده بودند ((براي canon sx1 is يك كيف خوب با قيمت معرفي كنيد )) و در ابتدا بگویم که من تاپیک را از ابتدا تا انتها کامل مطالعه کردم و مطالب زیادی را از اساتید و دوستان یاد گرفتم و از همه تشکر میکنم. امااین سئوال من هم هست چون این دوربین اگر اشتباه نکنم قابلیت تعویض لنز و از این جور مسائل را ندارد و در مورد یه کیف که هم ضد ضربه باشد و هم ضد اب و با قیمت مناسب کمی بالا هم باشد اشکالی ندارد می خواستم نظر اساتید را جویا شوم.در نهایت برای این دوربین کیفی که وسایل ضروری را حمل کند مثل باتری شاررر و باتری و کارت حافظه هود فیلتر و ریموت کنترل و همین ها . البته تاکید میکنم حتما ضد اب و ضد ضربه باشد قیمت کمی هم بالا باشد اشکالی ندارد.

منتظر میمانم با تشکر
    ali-h تشکر می‌کند.

كاربر همراه tanhatanha آواتار ها
    تشکر کرده
    4948

نقل قول نوشته اصلی توسط scott نمایش پست ها
    با درود

من هم سئوال کاربر تازه وارد به نام ali-h را دارم که پرسیده بودند ((براي canon sx1 is يك كيف خوب با قيمت معرفي كنيد )) و در ابتدا بگویم که من تاپیک را از ابتدا تا انتها کامل مطالعه کردم و مطالب زیادی را از اساتید و دوستان یاد گرفتم و از همه تشکر میکنم. امااین سئوال من هم هست چون این دوربین اگر اشتباه نکنم قابلیت تعویض لنز و از این جور مسائل را ندارد و در مورد یه کیف که هم ضد ضربه باشد و هم ضد اب و با قیمت مناسب کمی بالا هم باشد اشکالی ندارد می خواستم نظر اساتید را جویا شوم.در نهایت برای این دوربین کیفی که وسایل ضروری را حمل کند مثل باتری شاررر و باتری و کارت حافظه هود فیلتر و ریموت کنترل و همین ها . البته تاکید میکنم حتما ضد اب و ضد ضربه باشد قیمت کمی هم بالا باشد اشکالی ندارد.

منتظر میمانم با تشکر
    چند روز پیش کیفی رو برای این دوربین برای یکی از دوستان تهیه کردم , با جستجوی زیاد در برند لوپرو به این گزینه رسیدیم که اتفاقاً همه وسایل اضافی هم که گفتید داخلش جا میشه

lowepro Apex 110 با قیمت 35 هزار تومان
    farzad13، ali-h و scott تشکر می‌کنند.
    Canon 5D MK II | Canon 24-105 F4 IS | Canon 70-200 f4 IS
    Lowepro Slingshot 300 | Flash Canon 430 EX II |
    خدایا نگهدار همه باش

صفحه 49 از 206 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 149 ... آخرینآخرین