صفحه 141 از 206 نخستنخست ... 41 91 131 137 138 139 140 141 142 143 144 145 151 191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

یک مورد دیگه هم که دوستانی که قصد خرید کوله پشتی دارند باید در نظر داشته باشند اینه که زمانی که شما کوله استفاده میکنید و مثلا یک برنامه کویر یا جنگل نوردی تشریف ببرید، همه چیز ابزار عکاسی نیست! در کنار این ابزار باید وسایل کمپینگ،کیسه خواب، لباس گرم و ... را همراه داشته باشید. و یا اینکه به سبک هیمالیانوردان یک نفر شرپا !!!! استخدام کنید براتون یک کوله ملزومات کمپینگ حمل کنه! که این هم خودش داستان می شه!
    بنابراین بهتره به دنبال کوله هایی باشید که حداقل به اندازه یک کوله یک روزه یا 4 ساعت فضای قرار دادن ابزار غیر عکاسی را داشته باشه!
    بعنوان مثال به این کوله پشتی LowerPro دقت بفرمایید!
    LowerPro Rover Pro 45L

به نظرم می رسه شاید این امکان وجود داشته باشه حتی برخی کوله های کوهنوردی را با ترکیب و الهام از روش مورد استفاده در محصول فوق برای عکاسی بهینه سازی کرد!
    M.Meghdari، HamidSHS، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا HamidSHS آواتار ها
    تشکر کرده
    102

خیلی خیلی ممنون از توضیحات کامل و مفصل شما ...
    بلاخره تصمیمم رو گرفتم و همون کوله رو خریداری کردم ... امیدوارم همونطوری که ازش انتظار دارم و داشتم باشه ...
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    فروش كيف دست دوم از برندهاي خوب هم بسيار ساده تر است. اين نكته هم بايد مد نظر داشت.
    تفاوت برندی همچون lowepro با برندهای دیگر در طراحي بهتر(از نظر کارایی و کارکرد) و استفاده از مواد درجه 1(مثلا زيپهاي روان و با كيفيت و يا پارچه با كيفيت) است.
    نگاهی به محصولات برند tamrac هم داشته باشید. جزو بهترین ها است. یکی از فروشنده های آنلاین رنج نسبتا کاملی از کوله هایش را دارد.
    من دنبال این مدل می‌گردم:
    tamrac | Evolution 9
    میشه لطفا نشانی رو پیام خصوصی کنید.
    اگر از دوستان کسی جایی رو میشناسه که این مدل رو داره هم لطفا اطلاع بده
    با سپاس
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام

ممنون میشم اسم این کیف و قیمت حدودیش رو بگین

اگه جای دیگه باید بپرسم بگین !
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم اسم این کیف و قیمت حدودیش رو بگین

اگه جای دیگه باید بپرسم بگین !
    شما خودتون باشید یه همچین عکسی بهتون نشون بدهند می توانید مدل را تشخیص بدهید؟
    در ای زمینه شاید فقط دو نفر بتوانند کمکتونکنند
    1- کسی که این عکس را گرفته
    2- کسی که عینا این کیف را داره!
    اما اگر یک کیف به سبک این بخواهید تفریبا تمام برندهای مطرح مثل LoewrPro، CaseLogin، Tamarac، Berno، Vangaurdو ... در این سطح مدل هایی برای عرضه به مشتری دارند!
    حالا شما شما براتون ابعاد و گنجایش مهمه یا حتما می خواهید همین کیف باشه ؟
    nautilus_214، a.g g.a و ALIS تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

دوستان برا یه 700d چه چیزی رو پیشنهاد میدین؟الان تجهیزات خاصی ندارم بجز یه لپتاپ و 3پایه و لنز.ولی بعدا شاید باطری و لنز اضافه بشه.کوله بخرم یا نه؟پشیمون نمیشم برا سایزه بزرگش؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    دوستان برا یه 700d چه چیزی رو پیشنهاد میدین؟الان تجهیزات خاصی ندارم بجز یه لپتاپ و 3پایه و لنز.ولی بعدا شاید باطری و لنز اضافه بشه.کوله بخرم یا نه؟پشیمون نمیشم برا سایزه بزرگش؟
    سلام
    برای استفاده فعلی شما اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید، این سری از مدلهای LowerPro خیلی خوبه

LowerPro Nova Sport AW Series

بطور خاص این مدل فکر می کنم جای لب تاب هم داشته باشه!

LowerPRo Nova Sport AW 35L

قیمت این کیف ها باید بین 200 الی 300 هزار تومان باشد!

بنده خودم از کیف Lowepro Nova 190 AW دارم که البته فکر کنم تولیدش متوقف شده و قیمتش هم حدود 120 هزار تومان بود.
    اگر این کیف هم در بازار موجود باشه، واقعا هم جادار و هم مقاوم هست. اگر احساس کنید فضاش کم هست می توانید به فکر خرید Lowepro Nova 200 AW باشید که فضای بیشتری داره!

البته سری های ریپرتر LowerPro قابلیت قرار دادن یک لب تاب یا تبلت تا 12 اینچ را هم دارند. ولی قیمتشان حدود 500 هزار تومان خواهد بود.

اما اگر محدودیت بودجه دارید و جنس خوب هم می خواهید بخرید پیشنهاد من این مدل از CaseLogic هست. (قابلیت حمل تجهیزان اضافی و دولنز را دارد.)

CaseLogic SLRC-202

در مورد خرید کوله پشتی، این نکته را باید مورد توجه قرار دهید که یک کوله به همان مقدار که مزیت در حمل دارد، محدودیت هایی را نیز در بر خواهد داشت.
    پس بنابراین اگر شما قصد سفر به مناطق بکر در برنامه های چند روزه را داشته باشید، کوله پشتی محدودیت های زیادی برای شما خواهد داشت! و بهتر است زمانی به فکر خرید کوله پشتی تخصصی باشید که نیازهای شما با کیف های شانه آویز براورده نشود!! (مثلا ابزار شما خیلی زیاد باشد)
    S_Mahdi تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    سلام
    برای استفاده فعلی شما اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید، این سری از مدلهای LowerPro خیلی خوبه

LowerPro Nova Sport AW Series

بطور خاص این مدل فکر می کنم جای لب تاب هم داشته باشه!

LowerPRo Nova Sport AW 35L

قیمت این کیف ها باید بین 200 الی 300 هزار تومان باشد!

بنده خودم از کیف Lowepro Nova 190 AW دارم که البته فکر کنم تولیدش متوقف شده و قیمتش هم حدود 120 هزار تومان بود.
    اگر این کیف هم در بازار موجود باشه، واقعا هم جادار و هم مقاوم هست. اگر احساس کنید فضاش کم هست می توانید به فکر خرید Lowepro Nova 200 AW باشید که فضای بیشتری داره!

البته سری های ریپرتر LowerPro قابلیت قرار دادن یک لب تاب یا تبلت تا 12 اینچ را هم دارند. ولی قیمتشان حدود 500 هزار تومان خواهد بود.

اما اگر محدودیت بودجه دارید و جنس خوب هم می خواهید بخرید پیشنهاد من این مدل از CaseLogic هست. (قابلیت حمل تجهیزان اضافی و دولنز را دارد.)

CaseLogic SLRC-202

در مورد خرید کوله پشتی، این نکته را باید مورد توجه قرار دهید که یک کوله به همان مقدار که مزیت در حمل دارد، محدودیت هایی را نیز در بر خواهد داشت.
    پس بنابراین اگر شما قصد سفر به مناطق بکر در برنامه های چند روزه را داشته باشید، کوله پشتی محدودیت های زیادی برای شما خواهد داشت! و بهتر است زمانی به فکر خرید کوله پشتی تخصصی باشید که نیازهای شما با کیف های شانه آویز براورده نشود!! (مثلا ابزار شما خیلی زیاد باشد)
    بهترین مدل همونه که خودتون دارین!اون کسی لاجیک هن خوبه.60 دلاره.اگه باشه بد نیس.برند ونگارد و بنرو رو چطور میدونید؟چون اینجا مغازه ها بیشتر دارن اینارو.
    خرید اینترنتی چی؟موافقین؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    بهترین مدل همونه که خودتون دارین!اون کسی لاجیک هن خوبه.60 دلاره.اگه باشه بد نیس.برند ونگارد و بنرو رو چطور میدونید؟چون اینجا مغازه ها بیشتر دارن اینارو.
    خرید اینترنتی چی؟موافقین؟
    ونگارد هم خوبه ولی فرقش با لورپرو و تا حدودی هم کس لاجیک مثل فرق بین ماشین فرانسوی و ماشین المانی هست (تازه ونگارد را یکی از تجار محترم رفته چین داده به وفور High Copy کردند و لذا تقلبیش هم زیاده.تازه اگر فرض کنید اصل برند هم چینی نیست!!! )
    برنو هم برند خوبیه و وضعیتش از ونگارد بهتره! ولی بنظرم باید اصل برند چینی باشه! در حالی که دو برند دیگر برند های اروپایی (ایتالیایی) هستند و علی الخصوص که برندی مثل LowerPro سوابق بسیار طولانی در تولید کیف داره (در پست های قبل در مورد شرکت LowerPro توضیحاتی دادم!)
    شما چقدرمی خواهید برای کیف هزینه کنید؟
    nicebluesky و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ونگارد هم خوبه ولی فرقش با لورپرو و تا حدودی هم کس لاجیک مثل فرق بین ماشین فرانسوی و ماشین المانی هست (تازه ونگارد را یکی از تجار محترم رفته چین داده به وفور High Copy کردند و لذا تقلبیش هم زیاده.تازه اگر فرض کنید اصل برند هم چینی نیست!!! )
    برنو هم برند خوبیه و وضعیتش از ونگارد بهتره! ولی بنظرم باید اصل برند چینی باشه! در حالی که دو برند دیگر برند های اروپایی (ایتالیایی) هستند و علی الخصوص که برندی مثل LowerPro سوابق بسیار طولانی در تولید کیف داره (در پست های قبل در مورد شرکت LowerPro توضیحاتی دادم!)
    شما چقدرمی خواهید برای کیف هزینه کنید؟
    چه جالب.ممنون از اطلاعات مفیدتون.من 200 تا 250 دیگه.