صفحه 149 از 206 نخستنخست ... 49 99 139 145 146 147 148 149 150 151 152 153 159 199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

سلام.دوستان نظرشون درباره کیف های کوله تک بندچیه؟کوله دوبند رو پیشنهاد میدن یا تک بند؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aryobarzan نمایش پست ها
    سلام.دوستان نظرشون درباره کیف های کوله تک بندچیه؟کوله دوبند رو پیشنهاد میدن یا تک بند؟
    کوله پشتی تک بند به دلیل اینکه تمام وزن کوله را به یک شانه منتقل می کند در زمان حمل (استفاده مدام بیشتر از 2 ساعت) ایجاد خستگی شدید در کتف و کمر خواهد کرد که در بلند مدت مجبر به بروز درد مزمن این بخش ها خواهد شد!
    بهتره از کوله پشتی دو بند (حتی کوچک) استفاده بفرمایید.
    در پست شماره 1440 نحوه صحیح تنظیم صحیح کوله پشتی را خدمت دوستان عرض کرده بودم.

در هنگام استفاده از کوله پشتی همواره باید وزن کوله در مرکز ثقل بدن قرار گیرد تا فشار بوسیله پاها به زمین منتقل شود.
    ata_m3 و aryobarzan تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام
    ی نمونه کیف نسبتا مناسب ب لحاظ قیمت و کیفیت میخواستم برای دوربین eos m canon ب همراه دو لنز 18-55 و 25-250 و ی فلش کوچیکش
    میخوام جمع و جور و کوچیک باشه..لطفا مدل رو ب همراه قیمت بگید..
    اگه با شرایط بالا و محدودیت قیمت ، امکان ضد آب بودن هم فراهمه ، مدلی رو بگید ک جفت امکانات ضد ضربه و ضد آب بودن رو داشته باشه.

مرسی از همتون
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام بر دوستان عزیز
    برای دوربین فوجی x-a1 قصد خرید کیف چرمی دارم.
    اگه عزیزی اطلاع داره از کجا میشه تهیه کرد. سایتی یا فروشگاهی ممنون میشم اطلاع بدن. ترجیحا برای رعایت قوانین سایت خصوصی اطلاع بدند. با تشکر
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    سلام
    ی نمونه کیف نسبتا مناسب ب لحاظ قیمت و کیفیت میخواستم برای دوربین eos m canon ب همراه دو لنز 18-55 و 25-250 و ی فلش کوچیکش
    میخوام جمع و جور و کوچیک باشه..لطفا مدل رو ب همراه قیمت بگید..
    اگه با شرایط بالا و محدودیت قیمت ، امکان ضد آب بودن هم فراهمه ، مدلی رو بگید ک جفت امکانات ضد ضربه و ضد آب بودن رو داشته باشه.

مرسی از همتون
    درود
    فکر می کنم این کیفها نیازتون را براورده کنده

vanguard 2GO 22
    1.200.000 ریال
    vanguard Pampas II 22BK
    1.400.000 ریال
    LowerPro Nova Sport 7L AW
    2.200.000 ریال

بدون شک کیف آخر از همه بهتره ولی انتخاب با شماست
    Nima Sadigh و amir_2013 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

تشکر کرده
    4653

درود
    بنظر کیف خوبیه و فکر کنم قیمتش حدود 200 الی 250 باشه
    ولی من اگر جای شما باشم می گردم این مدل را پیدا می کنم

البته اگر از ظاهر کیفی که معرفی کردید بشتر از کیفی که بنده معرفی کردم لذت می برید بحثش متفاوته!
    ولی کلا کلاس کار LowerPro چیز دیگه ای هست!
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    بنظر کیف خوبیه و فکر کنم قیمتش حدود 200 الی 250 باشه
    ولی من اگر جای شما باشم می گردم این مدل را پیدا می کنم

البته اگر از ظاهر کیفی که معرفی کردید بشتر از کیفی که بنده معرفی کردم لذت می برید بحثش متفاوته!
    ولی کلا کلاس کار LowerPro چیز دیگه ای هست!
    دوست عزیز ارجحیت شما در این مورد که فرمودید از منظر زیبایی و سلیقه ایست ؟و یا ملاکهای دیگهای مد نظرتونه مثل دوام مثل محافظت بهتر دوربین در مقابل ضربات و.....؟

من دنبال این مدل هایی که به اصطلاح بهشون کوله پشتی تک بند میگن هستم . می خوام هم چفت و بست خود کیف محکم باشه که یهو بندش مثلا پاره نشه و هم دوربین و لنز حد اکثر حفاظت ازشون در مقابل ضربه رعایت بشه و هم اینکه استفاده ازش راحت باشه و وقتی کوله رو در جلوی بدن قرار دادی ، یه در از بالا داشته باشه که در همون حین راحت دوربین رو بزاری داخلش و یا برداریش
    اگه جای سه پایه هم بیرونش داشته باشه بد نیست . غیر دوربین و لنز و شاید سه پایه و یه سری خورد و ریز، تجهیزات دیگه برای عکاسی همراهم نیست . حالا موندم یه خورده بزرگتر بگیرم تا یه چیزای دیگه مثل زیر انداز کوچیک و یا کمی خوراکی توش جا بشه یانه
    حالا با این تعاریف چی پیشنهاد می کنبد
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوست عزیز ارجحیت شما در این مورد که فرمودید از منظر زیبایی و سلیقه ایست ؟و یا ملاکهای دیگهای مد نظرتونه مثل دوام مثل محافظت بهتر دوربین در مقابل ضربات و.....؟

من دنبال این مدل هایی که به اصطلاح بهشون کوله پشتی تک بند میگن هستم . می خوام هم چفت و بست خود کیف محکم باشه که یهو بندش مثلا پاره نشه و هم دوربین و لنز حد اکثر حفاظت ازشون در مقابل ضربه رعایت بشه و هم اینکه استفاده ازش راحت باشه و وقتی کوله رو در جلوی بدن قرار دادی ، یه در از بالا داشته باشه که در همون حین راحت دوربین رو بزاری داخلش و یا برداریش
    اگه جای سه پایه هم بیرونش داشته باشه بد نیست . غیر دوربین و لنز و شاید سه پایه و یه سری خورد و ریز، تجهیزات دیگه برای عکاسی همراهم نیست . حالا موندم یه خورده بزرگتر بگیرم تا یه چیزای دیگه مثل زیر انداز کوچیک و یا کمی خوراکی توش جا بشه یانه
    حالا با این تعاریف چی پیشنهاد می کنبد
    درود
    بنده اصلا به سلیقه خودم، اهمیت ندادم و زیبایی هم برای من مهم نبوده! بلکه دوام، کیفیت، قدمت، میزان فضا، راحتی در حین استفاده اهمیت داشته است.
    در خصوص استفاده از کوله (هر نوع کوله اعم از یک بند و دو بند و ...) قبلا در پست شماره 1440 همین بخش مطالبی را خدمت دوستان عرض کردم. جنابعالی هم یک مطالعه بفرمایید تا بهتر بتوانید کیف مورد نیازتون را انتخاب کنید.
    مع الوصف
    - قبلا گفتم، کوله اگر از نظر تقسیم وزن ایده آل نباشه مهمترین مشکلی که خواهد داشت آسیبت به اندام بدن (کمر، زانو، کتف و ...) خواهد بود که در همین بخش فروم توضیحات کاملش موجوده
    - حتما برای خرید کوله، به فکر تهیه یک کوله ایده آل با شرایطی که گفته شده باشید و حتما 20 الی 25 درصد حجم بیشتر از فضای فعلی را در نظر بگیرید.

حالا لطفا مشخص بفرمایید چقدر هزینه قراره برای یک کیف کوله پشتی بکنید؟
    تجیهیزات را هم فرمودید که مطالعه کردم ولی با این اوصفاف من این مدل ها را که قبلا به یکی از دوستان فروم پیشنهاد کردم به شما هم پیشنهادمی دهم

این کیفها کمری هستند
    1- Lowepro Inverse 200 AW
    2- Vanguard Kinray Lite 22

این کیف ها هم کوله پشتی
    1- Vanguard Adaptor 48
    2- Vanguard ZIIN 60

و در انتها از آنجایی که اصلا کوله تک بند را پیشنهاد نمی دهم، در این لیست اسمی از آن نیاورده ام! و تاکید می کنم برای حفظ سلامتتون به فکر کوله باشید بهتره.
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    بنده اصلا به سلیقه خودم، اهمیت ندادم و زیبایی هم برای من مهم نبوده! بلکه دوام، کیفیت، قدمت، میزان فضا، راحتی در حین استفاده اهمیت داشته است.
    در خصوص استفاده از کوله (هر نوع کوله اعم از یک بند و دو بند و ...) قبلا در پست شماره 1440 همین بخش مطالبی را خدمت دوستان عرض کردم. جنابعالی هم یک مطالعه بفرمایید تا بهتر بتوانید کیف مورد نیازتون را انتخاب کنید.
    مع الوصف
    - قبلا گفتم، کوله اگر از نظر تقسیم وزن ایده آل نباشه مهمترین مشکلی که خواهد داشت آسیبت به اندام بدن (کمر، زانو، کتف و ...) خواهد بود که در همین بخش فروم توضیحات کاملش موجوده
    - حتما برای خرید کوله، به فکر تهیه یک کوله ایده آل با شرایطی که گفته شده باشید و حتما 20 الی 25 درصد حجم بیشتر از فضای فعلی را در نظر بگیرید.

حالا لطفا مشخص بفرمایید چقدر هزینه قراره برای یک کیف کوله پشتی بکنید؟
    تجیهیزات را هم فرمودید که مطالعه کردم ولی با این اوصفاف من این مدل ها را که قبلا به یکی از دوستان فروم پیشنهاد کردم به شما هم پیشنهادمی دهم

این کیفها کمری هستند
    1- Lowepro Inverse 200 AW
    2- Vanguard Kinray Lite 22

این کیف ها هم کوله پشتی
    1- Vanguard Adaptor 48
    2- Vanguard ZIIN 60

و در انتها از آنجایی که اصلا کوله تک بند را پیشنهاد نمی دهم، در این لیست اسمی از آن نیاورده ام! و تاکید می کنم برای حفظ سلامتتون به فکر کوله باشید بهتره.
    بسیار خوشحالم که دوستانی رو می بینم که به سلامتی دیگران اینهمه اهمیت قایل می شن
    حرف شما در مورد کوله تک بند کاملا درسته من خودم برای کوه بیمایی یه کوله کاملا حرفه ای دارم. ولی من کوله تک بند رو چون برای مسافتهای کوتاه استفاده می کنم مشکلی نخواهد داشت
    مثلا گاها ماشین رو کاناری بارک کرده و نیازه که یه مسیر هزار متری رو رو تبه یا کوه بالا برم موقع بالا رفتن کوله تک بند بشتته و بهش اسیبی نمی رسه ولی کیف کمری جلوی شکمته و احتمال اسیب دیدن داره . اگر سوزه مناسب گیر بیاد و کوله دوبند بشتت باشه باید اول کوله رو در بیاری بعد دوربین رو که زمان تلف میشه ولی تک بند سریع سرش می دی سمت جلوی بدن دوربین رو در می اری و عکس می گیری و می زاریش سرجاش. این بود که من دنبال این گزینه ام بنابراین اگه ممکنه بیشنهاد مناسب بدید
    هرچند از انتخابهایی که در بالا داشتی خیلی خوشم اومد شاید یکیش رو نهایت بگیرم مخصوصا اولVanguard Adaptor 48 و بعد هم Lowepro Inverse 200 AW قیمتشون هم خوب بود اتفاقا
    msh2200 تشکر می‌کند.