صفحه 114 از 213 نخستنخست ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام
    من یک باتری لیتیومی برای Panasonic LUMIX FZ-35 می خواستم

1.توی دفترچه دوربین خوندم که باتری های تقلبی امکان داره نشت کنند یا منفجر من و توصیه کرده بود کا باتری اصل بخریم
    توی سایت پاناسونیک هم قیمت این باتری توی آمریکا 70 دلاره ولی من از نمایندگی پاناسونیک خریدم 22 هزار تومان !!!!
    از کجا بفهمم باتریش اصلیه یا نه ؟

2.فروشنده گفته برای بار اول باتری رو 5 ساعت بزارین شارژ بشه.یک ساعت بزارینش کنار و بعد دوباره 5 ساعت دیگه بزارین شارژ بشه !
    راستش به نظر خودم این کار خیلی عجیبه و ممکنه باعث Overcharge شدن و کم شدن عمر باتری بشه !
    نظر شما دوستان چیه ؟ چه کار باید کرد ؟

خیلی متشکرم

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    سلام
    من یک باتری لیتیومی برای Panasonic LUMIX FZ-35 می خواستم

1.توی دفترچه دوربین خوندم که باتری های تقلبی امکان داره نشت کنند یا منفجر من و توصیه کرده بود کا باتری اصل بخریم
    توی سایت پاناسونیک هم قیمت این باتری توی آمریکا 70 دلاره ولی من از نمایندگی پاناسونیک خریدم 22 هزار تومان !!!!
    از کجا بفهمم باتریش اصلیه یا نه ؟

2.فروشنده گفته برای بار اول باتری رو 5 ساعت بزارین شارژ بشه.یک ساعت بزارینش کنار و بعد دوباره 5 ساعت دیگه بزارین شارژ بشه !
    راستش به نظر خودم این کار خیلی عجیبه و ممکنه باعث Overcharge شدن و کم شدن عمر باتری بشه !
    نظر شما دوستان چیه ؟ چه کار باید کرد ؟

خیلی متشکرم
    دوست عزیز صرف قیمت نمی توان اصل یا تقلبی بودن باطری را مشخص کرد اگر امکان دارد تصویری از باطری را در تاپیک قرار دهید .
    درمورد شیوه استفاده از باطری لیتیوم قبلا مفصلا نوشته شده ولی در حد کفاف میتوان گفت باطری های لیتیومی نباید کمتر از یک سوم ظرفیت شارژ شده خود دشارژ شوند همچنین در ابتدای مصرف 12 ساعت شارژ بهتر است ودرمورد گفته فروشنده ؟؟؟؟؟؟؟؟
    موفق باشید:)
    yousefmon، amirnaderi، Farid-Gh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    با سلام،
    1- خدا را شكر
    2- الان تقريباً بهترين باتري و بهترين شارژ موجود در بازار ايران در اختيار شماست. يعني لااقل من به تجربه بهتر از اينها را نمي‌شناسم. واقعاً امتحان خود را پس داده‌اند. پس لطفاً تكان نخوريد!
    با سلام خدمت آقاي حيرتي اين باطري هاي كمليون تازه بعد از يك ماه چراغ باطريش روشن شده ولي هنوز داره كار ميكنه حدود 380 شات با فلاش و بي فلاش گرفتم در ضمن از روزي كه گرفتم شارژش نكردم چون خودش شارژ داشت ميخواستم بدونم اين تعداد شات خوبه يانه كمه ضمناً من با دوربين زياد ور ميرم مثلاً از زوم حتي زماني عكس هم نميدازم استفاده ميكنم ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

سلام جناب ma17!
    اين تعداد شات براي شارژ اول و حتي شارژهاي بعدي با توجه به نحوه استفاده شما بسيار مطلوب به شمار مي‌رود.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من 3 سال پیش یک شارژر فوجی فیلم برای دوربین کاننم که مدلش A570IS هست خریدم که دو باتری 2500mha هم همراهش بود. تا 7-8 ماه پیش عملکرد شارژر و باطریها عالی بود و با هر بار شارژ بیشتر از 400 عکس میگرفتم. اما بعد از اون یه دفعه ظرفیت باتری افت کرد طوریکه نمیتونست بیشتر از 100 عکس بگیره. منم فکر میکردم مشکل از باتریهاست و رفتم یه جفت باطری energizer 2500 mha اصل خریدم، ولی متاسفانه مشکلم برطرف نشده و حالا خودمم نمیدونم مشکل از دوربینه یا اینکه شارژرم خراب شده. میخواستم نظر دوستانی رو که تجربه ای در این زمینه دارن، بدونم.

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

سلام
    منم قصد خرید شارژر و باتری دارم . این طور که به نظر میاد باتری های cycle energy سونی از نوع Pre-charged با ظرفیت 2000 و باتری های Camelion always ready از بقیه مناسب ترند. اما اینطور که متوجه شدم تقلبی این باتریها هم وجود داره حالا می خواستم بپرسم :

1- از کجا بگیرم که مطمئن باشه.
    2- بین اصل و تقلبیش تفاوت ظاهری هم وجود داره؟ یعنی چطور تشخیص بدم که اصله.

آیا شارژر مناسب تا 20 تومان چیزی پیدا میشه یا باید بیشتر هزینه کنم؟ اگه هست معرفی کنید ممنون میشم.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    سلام
    منم قصد خرید شارژر و باتری دارم . این طور که به نظر میاد باتری های cycle energy سونی از نوع Pre-charged با ظرفیت 2000 و باتری های Camelion always ready از بقیه مناسب ترند. اما اینطور که متوجه شدم تقلبی این باتریها هم وجود داره حالا می خواستم بپرسم :

1- از کجا بگیرم که مطمئن باشه.
    2- بین اصل و تقلبیش تفاوت ظاهری هم وجود داره؟ یعنی چطور تشخیص بدم که اصله.

آیا شارژر مناسب تا 20 تومان چیزی پیدا میشه یا باید بیشتر هزینه کنم؟ اگه هست معرفی کنید ممنون میشم.
    سلام

در مورد باتری های سونی که شخصا تجربه خوبی نداشتم حتی اونایی رو که از خود نمایندگی با هولوگرام گرفته بودم.
    حتی باتری هایی رو که همراه شارژرش بود هم مشکل داشت اما خود شارژر انصافا خوب کار میکنه(BCG-34HRMF)
    اما در مورد باتری های کملیون هر دومدلی که دارم عالی هستند چه ALWAYS READY چه اون مدل 2700 میلی آمپرش.
    برای خریدشون میتونی به پاساژ امجد یا توکلی مراجعه کنید

موفق باشید
    delagah تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    سلام
    من 3 سال پیش یک شارژر فوجی فیلم برای دوربین کاننم که مدلش A570IS هست خریدم که دو باتری 2500mha هم همراهش بود. تا 7-8 ماه پیش عملکرد شارژر و باطریها عالی بود و با هر بار شارژ بیشتر از 400 عکس میگرفتم. اما بعد از اون یه دفعه ظرفیت باتری افت کرد طوریکه نمیتونست بیشتر از 100 عکس بگیره. منم فکر میکردم مشکل از باتریهاست و رفتم یه جفت باطری energizer 2500 mha اصل خریدم، ولی متاسفانه مشکلم برطرف نشده و حالا خودمم نمیدونم مشکل از دوربینه یا اینکه شارژرم خراب شده. میخواستم نظر دوستانی رو که تجربه ای در این زمینه دارن، بدونم.
    فکر می کنم می تونه از شارژرتون باشه، باتری یک دفعه خراب نمی شه معمولا، به مرورو اتفاق می افته ولی شارژر وسیله برقیه و می تونه یک دفعه خراب بشه،
    با یک شارژر دیگر (از دوستان و آشنایان امانت بگیرید) باتری هایتان را امتحان کنید
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

سلام من امروز 4 تا باتری Camelion Always ready 2300 گرفتم 20 تومان، شارژرش هم از همین برند گرفتم 15 تومان ، قیمتش همینه یا من گرون گرفتم؟

آخه تو پایتخت Cycle energy سونی 2000 قیمت گرفتم 4 تا باتری با شارژر BCG-34HLD4k همه رو هم می گفتند 15 تومان. خیلی ارزونتر از Camelion هست.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    سلام من امروز 4 تا باتری Camelion Always ready 2300 گرفتم 20 تومان، شارژرش هم از همین برند گرفتم 15 تومان ، قیمتش همینه یا من گرون گرفتم؟

آخه تو پایتخت Cycle energy سونی 2000 قیمت گرفتم 4 تا باتری با شارژر BCG-34HLD4k همه رو هم می گفتند 15 تومان. خیلی ارزونتر از Camelion هست.
    بسیار گرون خریدید
    قیمت هر جفت آن 4500 می باشد
    delagah تشکر می‌کند.