صفحه 14 از 213 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتری عالی برایCanon S3 ؟

سلام
    من باطری و شارژر سونی پیدا نکردم برا همین 4 تا باطری energiser 2500 ma به قیمت 7600 و شارژر konnoc به قیمت 8500 خریدم
    حدس میزنم باطریش خوب باشه روشم زده ساخت ژاپن .. اما شارژرش خیلی کند شارژ میکنه ... روش نوشته 2000 رو در 13 ساعت شارژ میکنه .. باطری های منو در 16 ساعت شارژ کرد بار اول!! و باطری ها خیلی داغ میشن
    اگه کسی چیزی راجع به این باطری و شارژر میدونه لطفا بگه ...
    این هم عکسشون
    [IMG]http://i1.*******.com/27wvgno.jpg[/IMG]

كاربر آشنا vishtasp آواتار ها
    تشکر کرده
    72

درباره باطری ها چيز زيادی نميدونم ، ولی تا جایی که يادمه Energizer ساخت آلمان بود ، نه ؟

درباره زمان شارژ هم وقتی شارژر يک مارک کاملا نآشناخته چينی هست نبايد بيشتر از اين انتظار داشت.
    گرم شدن باطری ايرادی ندارد ، کلا در فرايند شارژ تمام باطری ها گرم ميشوند.

اگر باقيمت متوسط می خواستيد خريد کنيد فکر کنم شارژر و باطری فوجی و فوجيتسو با حدود 16 تا 20 هزار تومان
    ، و در رنج قيمت بالاتر شارژر و باطری سونی ( البته نوع اصلی و نه قلابيش ) انتخاب بهتری بودند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vishtasp
    درباره باطری ها چيز زيادی نميدونم ، ولی تا جایی که يادمه Energizer ساخت آلمان بود ، نه ؟

درباره زمان شارژ هم وقتی شارژر يک مارک کاملا نآشناخته چينی هست نبايد بيشتر از اين انتظار داشت.
    گرم شدن باطری ايرادی ندارد ، کلا در فرايند شارژ تمام باطری ها گرم ميشوند.

اگر باقيمت متوسط می خواستيد خريد کنيد فکر کنم شارژر و باطری فوجی و فوجيتسو با حدود 16 تا 20 هزار تومان
    ، و در رنج قيمت بالاتر شارژر و باطری سونی ( البته نوع اصلی و نه قلابيش ) انتخاب بهتری بودند.
    ممنون... نمیدونم ولی این زده ساخت ژاپن ....
    البته گرم شدن در ساعات پایانی شارژ خیلی زیاد میشه .. یعنی بیشتر از چند ثانیه نمیشه به باطری ها دست زد ... اگه مشکل شارژرم فقط زمان طولانی شارژ باشه فکر کنم بشه باهاش ساخت
    من چند جایی که سر زدم شارژر های معروف ندیدم ( اصفهانم ) برای همین تقریبآ مجبور شدم اینو بخرم ( شاید یکم عجله کردم)
    راستی شماره سریال s3 رو با ذغال نوشتن؟! با دست پاک میشد . روز بعد از خرید به فروشنده گفتم و اون هم یه چسب روش چسبوند!

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

امیدوارم اشتباه نکرده باشید.
    یه وقتی چهار تا باطری Cfl رو با این شارژرهای متفرقه شارژ میکردم که با 12 تا شات اونم با یه دوربین کامپکت بدون زوم اپتیکال خالی میشد.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر آشنا vishtasp آواتار ها
    تشکر کرده
    72

داغ شدن باطری فکر نکنم غير طبيعی باشه.
    اگر هم با زمان شارژ مشکلی نداريد پس موضوع حله.
    فقط ميمونه اينکه آيا شارژر باطری ها را کامل شارژ ميکنه يا نه ، اين موضوع را هم با
    تعداد عکسی که پياپی با باطريهای شارژ شده ميتوانيد بگيريد قابل سنجشه ، البته بايد با
    بقيه دوستانی که همين مدل دوربين را دارند مقايسه کنيد.

پاک شدن شماره سريال دوربين هم چيز خيلی عجيبی در بازار شير تو شير ايران نيست ،
    من اگر خدا بخواد همين روزا ميخوام S3-is را بخرم ، حتماً چک ميکنم ببينم شماره سريالش ذغاليه يا نه .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ممنون از توجه دوستان

البته هنوز تست نکردم بعدا تجربه خودمو خدمت دوستان عرض میکنم .. ولی تا الان که نیاز به شارژ مجدد نداشته ( حدود 200 عکس باهاش گرفتم )

كاربر جديد shm2006 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Arrow پاسخ: شارژر و باتری عالی برایCanon S3 ؟

سلام به همه ی دوستان
    اول بگم که بالاخره من رفتم یه شارژر مدل رفرش دار و Lcd دار گرفتم که 43 تومان شد. باتری هاش 2700 میلی آمپر بودند که مطمئنم اصل بودند. 5 ساعت و 20 دقیقه شارژ می شوند و تونستم با هاشون 300 400 تا عکس(بیشترشون با فلاش) بگیرم و با توجه به اینکه دفعه ی اول شارژ بود و دیگر اینکه 10 12 ساعت با هاش ور می رفتم و زوم می کردم و فوکوس می کردم فکرکنم حدود 600 عکس برای دفعات بعد بتونم بگیرم(دوربینم S3 هست) خلاصه به نظرم خیلی عالیه. البته شارژره اصله . و به دیگران هم این شارژر رو پیشنهاد می کنم. 8)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    600

پیش فرض پاسخ: یک شارژر نیکل کادمیوم خوب معرفی کنید

سلام دوستان
    با تشکر از اطلاعات مفیدتان مخصوصا جناب yousefmon
    من هم یک کوییک شارژرسونی مدل ال سی دی دارشو خریدم .دوتا باطری دوراسل 2300 داشتم که توی شارژر گذاشتم یکی حدود 2.5 ساعت شارژ شد ولی دیگری حدودا 3 ساعته که هنوز کاملا شارژ نشده خیلی هم داغ شده بطوری که نمیشه خیلی توی دست نگهش داشت :confused: ایا باطری مشکلی داره؟
    یه سوال دیگه اینکه وقتی شارژ کامل بشه بک لایت ال سی دی خاموش میشه یا ایکون باطری ؟
    مرسی از جوابتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

جناب rodentia! با سلام،
    الف ـ تأخير شارژ تا 1 ساعت چندان مهم نيست و گاهي پيش مي‌آيد. اما اگر براي يك باتري خاص مرتب تكرار شود، باتري ايراد دارد و شايد بهتر باشد آن را كلاً كنار بگذاريد. براي كنترل وضعيت باتريهايتان توصيه مي‌كنم با ماژيك CD روي آنها را شماره‌گذاري كرده و هميشه به صورت مرتب در شارژر قرار دهيد.
    ب ـ باتريهاي شارژي فعلي دوراسل چندان خوب از آب در نيامده‌اند. از خواص آنها مي‌توان به موارد زير اشاره نمود :
    1- عدم تناسب كاركرد آنها با ظرفيت اسميشان
    2- كندي شارژ
    3- داغ شدن بيش از حد حين شارژ (كه عمدتاً ناشي از همان طولاني شدن زمان شارژ است.) و نيز حين استفاده
    4- رفتار غيريكنواخت (در زمان شارژ و تخليه بسيار دمدمي‌مزاجند.)
    5- عمر كوتاه
    ج ـ با شارژ شدن هر باتري، نماد مخصوص آن (به شكل پرشده) از حالت چشمك‌زن به صورت ثابت درمي‌آيد و به محض آن كه آخرين باتري مستقر در شارژر هم پر شد، چراغ LCD خاموش مي‌شود.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    600

ممنون ار جوابتون
    البته من کمی از نتیجه این شارژر ناامید شدم .با باطریهای دوراسل حدود 100 شات و با باطریهای سونی هم حدود 75 شات (50درصد فلاش )گرفتم .و سپس change the bateries
    دوربینم هم a540 کانن است.

صفحه 14 از 213 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 114 ... آخرینآخرین