صفحه 149 از 213 نخستنخست ... 49 99 139 145 146 147 148 149 150 151 152 153 159 199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    خروجیش خوبه
    یعنی نسبتا سریع شارژ میکنه
    به طور متوسط باید یه باطری 2500 میلی آمپر رو در حدود 3 ساعت شارژ کنه اگه بیشتر از این زمان برد باید یه دونه جدید بخری چون اینجوری باطری رو مصطحلک (درست نوشتم ؟؟؟) میکنه
    فقط اگه سیستم قطع جریان خودکار پس از شارژ داشته باشه خیلی خوبه که من از عکس ها چیزی نفهمیدم
    چون اگه قطع نشه شدیدا باطری رو میخوره و عمر و کاراییش رو کم میکنه ...
    ---------------
    در پناه اورمزد
    فکر کنم تو همین مایه ها باشه. اما متاسفانه جدول پشتش پاک شده. چیزی هم تو اینترنت پیدا نکردم. به جز این لینک:
    http://cgi.ebay.at/Original-UNOMAT-S...-/150593627745
    شما اگه چیزی پیدا کردین لطفاً راهنمایی کنید.
    در مورد قطع کردن هم، وقتی شارژ میکنه چراغش سبزه، و وقتی شارژ کامل شد چراغش قرمز میشه. این یعنی قطع می کنه؟

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط ermia83 نمایش پست ها
    فکر کنم تو همین مایه ها باشه. اما متاسفانه جدول پشتش پاک شده. چیزی هم تو اینترنت پیدا نکردم. به جز این لینک:
    http://cgi.ebay.at/Original-UNOMAT-S...-/150593627745
    شما اگه چیزی پیدا کردین لطفاً راهنمایی کنید.
    در مورد قطع کردن هم، وقتی شارژ میکنه چراغش سبزه، و وقتی شارژ کامل شد چراغش قرمز میشه. این یعنی قطع می کنه؟
    همین که تغییر وضعیت میده یعنی شارژ کامل رو تشخیص میده و قطع می کنه
    ermia83 تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

باتری شارژی مناسب جهت استفاده hs20 به درخواست آقای پویا

باتری های شارژی حتی الامکان با نگهداری شارژ طولانی (6 ماه تا یکسال) تهیه کنید. این مدلها معمولا شارژ اولیه دارند . برای خرید حتما با فروشنده شرط کنید و همانجا تست کنید شارژ خالی نکرده باشد.

مارکهای معتبر مثل duracell camelion energizer varta با مشخصه بین 2450 تا 2700 میلی آمپر ( و نه بیشتر چون به احتمال فراوان تقلبیست ) تهیه کنید.

یا سری sony cycle energy blue با امپر 2300 به بالا ( در صورت وجود). اگر مارکهای خوب دیگری هم در بازار موجود است دوستان میفرمایند.

مصرف hs20 با انواع باتری : Power supply 4xAA

Alkaline batteries : Approx. 350 frames
    Ni-MH rechargeable batteries : Approx. 400 frames
    Lithium batteries : Approx. 700 frames

این باتری لیتیومی که برای hs20 قابل استفاده است نمیدونم از نوع قلمی ست یا مخصوص است، به هرحال ظرفیت خیلی خوبی دارد.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Sunday 7 August 2011 در ساعت 15:21 دلیل: افزودن وارتا
    Miri و Pooya007 تشکر می‌کنند.
    FD master

تشکر کرده
    12608

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    باتری های شارژی حتی الامکان با نگهداری شارژ طولانی (6 ماه تا یکسال) تهیه کنید. این مدلها معمولا شارژ اولیه دارند . برای خرید حتما با فروشنده شرط کنید و همانجا تست کنید شارژ خالی نکرده باشد.

مارکهای معتبر مثل duracell camelion energizer varta با مشخصه بین 2450 تا 2700 میلی آمپر ( و نه بیشتر چون به احتمال فراوان تقلبیست ) تهیه کنید.

سلام
    تاکنون ظرفیت بیشتر از 2300 برای باتری هایی که شارژ اولیه دارند، ندیدم. (اگر اشتباه منظورتون رو نفهمیده باشم)
    ولی در مورد باتری های ظرفیت بالا (حداکثر 2700 میلی آمپر) سه برند کاملیون، هنل و سونی رو در بیشتر شهرهای کشور میشه با خیال راحت تهیه کرد.

یا علی
    ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Sunday 7 August 2011 در ساعت 17:34
    شاهین اکبری، Miri و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام

تاکنون ظرفیت بیشتر از 2300 برای باتری هایی که شارژ اولیه دارند، ندیدم
    به این موضوع دقت نکرده بودم. 2300 را از چه مارکی دیده اید؟

energizer مدلی با نگهداری بلند مدت شارژ (6 ماه) دارد که 2450 میلی آمپر است ولی نمیدونم شارژ اولیه دارد یا نه. داشتن شارژ گواه صحت ادعای سازنده ست و به نظر من آمپر 2300 با شارژ اولیه بر 2700 بدون شارژ ترجیح دارد، مگر آنکه عملا تائید شده باشد.

طی تجربه ای که من با دوربین قبلیم از باتری های شارژی 2300 میلی آمپر سونی (معمولی) و دوراسل داشتم از دوراسل بیشتر راضی بودم.
    Miri و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

باتری شارژی مناسب جهت استفاده hs20 به درخواست آقای پویا

یا سری sony cycle energy blue با امپر 2300 به بالا ( در صورت وجود). اگر مارکهای خوب دیگری هم در بازار موجود است دوستان میفرمایند.

مصرف hs20 با انواع باتری : Power supply 4xAA

Alkaline batteries : Approx. 350 frames
    Ni-MH rechargeable batteries : Approx. 400 frames
    Lithium batteries : Approx. 700 frames

این باتری لیتیومی که برای hs20 قابل استفاده است نمیدونم از نوع قلمی ست یا مخصوص است، به هرحال ظرفیت خیلی خوبی دارد.
    از راهنمایی کاملتون متشکرم . من از قدیم (‌حدود 6 سال پیش یه شارژر دارم )‌به نظرتون با این شارژر میتونم این باتری ها رو شارژ کنم یا به باتری ها صدمه میزنه و بهتره به فکر یه شارژر دیگه باشم؟

IMAGE_001.jpgIMAGE_002.jpg

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooya007 نمایش پست ها
    از راهنمایی کاملتون متشکرم . من از قدیم (‌حدود 6 سال پیش یه شارژر دارم )‌به نظرتون با این شارژر میتونم این باتری ها رو شارژ کنم یا به باتری ها صدمه میزنه و بهتره به فکر یه شارژر دیگه باشم؟

IMAGE_001.jpgIMAGE_002.jpg
    زیاد ارزش نداره اما کارت رو راه میندازه.چون فقط همزمان 2 باتری شارژمیشه و مدت زمان شارژهم زیاد هست.اگه بتونی از شارژرهای جدید بگیری که 4تا همزمان شارژمیشه و مدت شارژ هم حدود یه ساعت هست.در این صورت با 4 تا باتری کارت راه میافته و سریع میتونی شارژشون کنی
    Pooya007 تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    زیاد ارزش نداره اما کارت رو راه میندازه.چون فقط همزمان 2 باتری شارژمیشه و مدت زمان شارژهم زیاد هست.اگه بتونی از شارژرهای جدید بگیری که 4تا همزمان شارژمیشه و مدت شارژ هم حدود یه ساعت هست.در این صورت با 4 تا باتری کارت راه میافته و سریع میتونی شارژشون کنی
    مارک خوبی سراغ دارید ؟ یه سری شارژرها هستن که باتری هم همراشون هست . اونها مناسبن؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

مارک خوبی سراغ دارید ؟ یه سری شارژرها هستن که باتری هم همراشون هست . اونها مناسبن؟
    فرق زیادی ندارن مهم اینه که سریع شارژ کنه از یه ساعت دارند تا 6 ساعت و حتی بیشتر
    من کامیلون bc - 0907 گرفتم که تقریبا تو 70 دقیقه باتریها رو شارژ میکنه.
    ویرایش توسط ehsan+ : Sunday 7 August 2011 در ساعت 17:50
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    12608

سلام
    به این موضوع دقت نکرده بودم. 2300 را از چه مارکی دیده اید؟
    2300 میلی آمپر کاملیون دیدم سری always ready

به نظر من آمپر 2300 با شارژ اولیه بر 2700 بدون شارژ ترجیح دارد، مگر آنکه عملا تائید شده باشد.
    ظرفیت این باتری ها هر چه بیشتر باشه بهتره و میشه بیشتر ازش کار کشید. اگر فاصله استفاده از باتری ها کمتر از دو -سه ماه باشه
    دلیلی برای استفاده از ظرفیت کمتر و نگهدارندگی بیشتر نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    فرق زیادی ندارن مهم اینه که سری شارژ کنه از یه ساعت دارند تا 6 ساعت و حتی بیشتر
    من کامیلون bc - 0907 گرفتم که تقریبا تو 70 دقیقه باتریها رو شارژ میکنه.

همونطور که جناب احسان گفتن شارژر ضعیف و کندی هست.
    پیشنهاد من هم BC-0907 و باتری های 2700 میلی آمپری هست

باتری های لیتیومی قلمی ندیده بودم، ولی مثل اینکه کاملیون داره! (البته یکبار مصرفه)
    کد:
    http://www.camelionbattery.com/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=52&lang=en
    شاهین اکبری، ehsan+ و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی