صفحه 205 از 213 نخستنخست ... 105 155 195 201 202 203 204 205 206 207 208 209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام. دو تا سوال داشتم که خواهشمند است راهنمایی بفرمایید . برای اولین شارژ باطری دوربین نیکون 7100 باطری را چند ساعت باید شارژ کرد آیا پس از پرشدن باید از برق جدا نمود و یا مثلا پس از 7 یا 8 ساعت . سوال دیگر این که در طول استفاده از دوربین 7100 بهترین روش نگهداری باطری چگونه است آیا مانند باطری موبایل های قدیمی باید بطور کامل شارژ آن را خالی و سپس پر نمود و یا مانند باطری موبایل های جدید که لیتیوم یون میباشد (وقتی موبایل را به کامپیوتر میزنی شروع به شارژ شدن میکند) باید بین 40 تا 80 درصد نگهداشت و ماهی یک دفعه بطور کامل پر و خالی نمود . با تشکر از راهنمایی تان .
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام. دو تا سوال داشتم که خواهشمند است راهنمایی بفرمایید . برای اولین شارژ باطری دوربین نیکون 7100 باطری را چند ساعت باید شارژ کرد آیا پس از پرشدن باید از برق جدا نمود و یا مثلا پس از 7 یا 8 ساعت . سوال دیگر این که در طول استفاده از دوربین 7100 بهترین روش نگهداری باطری چگونه است آیا مانند باطری موبایل های قدیمی باید بطور کامل شارژ آن را خالی و سپس پر نمود و یا مانند باطری موبایل های جدید که لیتیوم یون میباشد (وقتی موبایل را به کامپیوتر میزنی شروع به شارژ شدن میکند) باید بین 40 تا 80 درصد نگهداشت و ماهی یک دفعه بطور کامل پر و خالی نمود . با تشکر از راهنمایی تان .
    خیر نیازی نیست فقط به میزانی شارژ کنید که باطری پر شود
    بعد هم باتری را زمانی شارژ کنید که نزدیک به پایان است نیاز به پر و خالی کردن ندارد
    DELL و aekrami تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    درود،

باتری های لیتیوم یون اگه تازه باشند باید چند بار به طور کامل شارژ و دشارژ شوند تا به حداکثر ظرفیت خود برسند، بعد از این مدت بهتر هست که وقتی حدود 40 تا 50 درصد شارژ دارد اونها رو شارژ کنید. اگه به مدت طولانی هم مثلا یک ماه قصد ندارید استفاده کنید شارژ بین 50 تا 75 درصد باشد. ضمنا نیازی به فول شارژ و فول دشارژ در هر ماه نمی باشد.

ارادت.
    M.Nouri و aekrami تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

سلام دوستان
    من شارژر دوربینم (نیکون d90) رو متاسفانه گم کردم،شهرستان هم هستم(کرمان)،میخواستم ببینم کسی اطلاع داره از کجا میتونم تهیه کنم و احیانا قیمتش حدودا چقدره؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    محسن مقصودی

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شارژر دوربینم (نیکون d90) رو متاسفانه گم کردم،شهرستان هم هستم(کرمان)،میخواستم ببینم کسی اطلاع داره از کجا میتونم تهیه کنم و احیانا قیمتش حدودا چقدره؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    قیمت نوع کپی این شارژر حدود 50 تومن باید باشه. معمولا مدلهای اصلی بالای 200 تومن هستن این یکی رو دقیق نمیدونم. افرنگ کپیش رو موجود داشت.
    1986 تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

Hahnel Universal Unipal | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

Hahnel Universal Unipal Extra | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

از این دو مدل کسی استفاده کرده؟ اطلاع داره جواب میده روی باتری های نیکون یا خیر؟
    محسن مقصودی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان
    شارژری سراغ دارید که بتونم باطری دوربینم رو با برق فندک ماشین شارژ کنم
    دوربینم کانن 1200 هستش

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام خدمت اساتید محترم
    قصد تهیه باتری و شارژر برای فلاش sb800 رو دارم لطفا اگر مورد مناسبی در نظر دارید بفرمایید البته با قیمت مناسب

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم
    قصد تهیه باتری و شارژر برای فلاش sb800 رو دارم لطفا اگر مورد مناسبی در نظر دارید بفرمایید البته با قیمت مناسب
    سلام
    جدیدترین و سریعترین مدل کملیون برای شارژر رو بگیرید که اسمش رو دقیقاً نم دونم، یه مدل از ultra بالاتره گویا و پنل و قابلیت دشارژ هم داره گویا.
    برای باتری هم در خرید باتری های 2500 always ready هرگز شک نکنید.
    M.Moghadam تشکر می‌کند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    سلام
    جدیدترین و سریعترین مدل کملیون برای شارژر رو بگیرید که اسمش رو دقیقاً نم دونم، یه مدل از ultra بالاتره گویا و پنل و قابلیت دشارژ هم داره گویا.
    برای باتری هم در خرید باتری های 2500 always ready هرگز شک نکنید.
    ممنون از پاسخ شما
    حدود قیمت رو دارین که چقدر میشه؟و اینکه از کجا خرید کنم بهتر هستش؟(ترجیحا بشه تلفنی خرید کرد و یا باب همایون باشه)
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2