صفحه 20 از 213 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

ديگه اوضاع خيلي خراب شده!
    چند روز پيش دنبال ميكروفون بودم... توي يكي از مغازه*هاي حسابي پايتخت كه اصولا جنسهاي درست درمون ميفروشه ميكروفون خيلي زيبايي ديدم.... با پك حسابي... تنها مشكلش اين بود كه پك سوني داشت و ميكروفون توي پك فيليپس بود!
    وگرنه غير ممكن بود فكر كنم اين كيفيت توليد ميتونه تقلبي باشه!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

الان دارم از بازار رضا ميام. رفته بودم چند تا ماوس ناقابل براي شركت بخرم ولي اعصابم داغون شد. دريغ از يك جنس به درد بخور . همه آشغال همه آشغال.

رفتم توي يك مغازه اي توي ويترين توي مغازش مثل اين سوسيس فروشا رو ديدين همين جوري ويترينو پر سوسيس مي كنن اينم توي يك ويترين رو همين جوري پر شارژر و باتري سوني (البته تقلبي) كرده بود. زحمت چيدن هم به خودش نداده بود عين همون سوسيسا همه رو خالي كده بود تو ويترين.

دوستان مجرد مواظب باشن مي گن زن (همسر) چيني تقلبي هم اومده به بازار 8)
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

سلام
    منم همین بلا سرم اومده.
    الان از بازار میام .طبق معمول رفته بودم شارژر سونی بگیرم.تنها 2 مغازه شارژراشون سونی بود هر دوشون مدل bcg-34hd رو داشتند.بسته بندی هم عینا شبیه به هم.فقط یه فرق کوچولو :یکیشون باتری هاش 2500 میلی آمپر بودند و دیگری 2700 ! در صورتی که این شارژر با باتری 2300 میلی باید همراه باشد !
    تازه یکی شون می داد 11500 دیگری 20000 !!!!در صورتی که قیمت اصلی این شارژر حدود 16000 تومنه !
    البته وقتی اینجا من باتری 4200 میلی آمپر !!!!!!!!!!! دیدم چه انتظاری می شه داشت؟

جناب حیرتی : با توجه به این عرایض بنده لطفا آدرس دقیق نماینگی معتبر سونی که در حال حاضر
    شارژر 34hre4 یا در غیر این صورت 34hrd را دارند بنویسید تا دست از سر شما بردارم !!!!!!!!!(شوخی)

با تشکر
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز بازرگانی ایران تنها نمایندگی سونی در کشور است و شرکت های ایران رهجو ، آوانگار ، الکترونیک صنعت ایران ، تهران نیک آوا زیر مجموعه ی این شرکت میباشند.

شرکت رها پرداز پارس : اصفهان - خیابان توحید جنب بانک ملت نبش بن بست عبادت طبقه دوم واحد 51 ، 0311-6267788

شرکت اندیشه گستر : اصفهان - خیابان شهید واقفی روبروی سینا کاشی کوچه شاهین طبقه فوقانی موادعذایی مجید ، 0311-2643426 0311-2643427

نمایندگان شرکت ایران رهجو در اصفهان هستند.

تا جایی که بنده اطلاع دارم کلیه مدل های معرفی شده در سایت فارسی سونی در فروشگاه های این شرکت موجود است.

و نمایندگان بازرگانی ایران در اصفهان :

اصفهان - خيابان شيخ بهايي-بعدازچهارراه قصر - سمت چپ- اخوان حيدري 2363030

اصفهان - خيابان چهارباغ عباسي - روبروي شيخ بهايي- فروشگاه هايراپتيان 2225865

اصفهان - خيابان شيخ بهايي- روبروي كوچه زرگر باشي- فروشگاه ملوديان 2351497-2351498

اصفهان - خيابان مير- بعد ازپل هوايي شيخ صدوق - فروشگاه سوني 6639374-6639375

اصفهان - خيابان چهارراه حكيم نظامي - جنب بانك ملت - طبقه اول - فروشگاه مركزي اصفهان 6251703-6251704-6251705
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها

جناب حیرتی : با توجه به این عرایض بنده لطفا آدرس دقیق نماینگی معتبر سونی که در حال حاضر
    شارژر 34hre4 یا در غیر این صورت 34hrd را دارند بنویسید تا دست از سر شما بردارم !!!!!!!!!(شوخی)

با تشکر
    جناب صميمي! با سلام،
    چنانچه با نشانيهاي دقيق و متعدد جناب قبادي به نتيجه نرسيديد و ناچار به خريد از تهران شديد،
    1- فروشگاه پرشيا كه در همين تاپيك آمده
    2- ايران رهجو ، طبقه دوم مجتمع پايتخت
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: شارژر دوربين

با سلام خدمت دوستان.
    من به تازگی به عضویت فروم عکاسی درآمده ام.
    یه هفته پیش یه پک شارژر cfl دارای lcd به همراه 4 عدد باطری 2700mah خریدم. که بعد از اینکه مطالب ارزشمندی رو که دوستان بخصوص آقای حیرتی در این تاپیک بیان کردند رو خوندم فهمیدم که جنس تقلبی است.
    سوال من از دوستان و اساتید با تجربه اینه که در مورد شاژرهای مشابه مثل این دو مدلی که جناب حیرتی معرفی کردن(عکسهای ضمیمه) و هر باطری رو به صورت مجزا شارژ میکنند پس از خاتمه شارژ یکی یا تمام باطیریها اگر اونا(باطریهارو) دربیاریم و دوباره در شارژر قرار بدیم یا برق شارژر رو قطع و وصل کنیم آیا باطریها دوباره شارژ میشوند ؟ و در این حالت شارژر چه وضعیتی رو نشان میده؟
    با تشکر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

1.جناب قبادی
    حرف شما درست ولی توی همون شکل هم نوشته که زیر مجموعه ایران رهجو باتری و شارژر می فروشد.و همونطور که در پست شماره186 نوشتم به اون دو شرکت زنگ زدم و متاسفانه هیچ کدوم نداشتند
    البته خودتان هم می توانید تماس بگیرید.
    من هم از روی کاتالوگ سونی فهمیدم که شرکت بازرگانی ایران باتری و شارژر نمی فروشد.
    راستی من توی سایت سونی مطلبی مبنی بر اینکه ایران رهجو زیر مجموعه شرکت بازرگانی ایران است پیدا نکردم!

به هر حال تشکر از وقتی که می گزارید.

2.جناب حیرتی :
    در مورد آن 4 باتری تقلبی مطلبی در تاپیک http://www.akkasee.com/forum/showthr...?t=4188&page=3 مطلبی نوشته ام.لطفا مطالعه بفرمایید.
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز ، بازرگانی ایران به خاطر تمرکز بیشتر برای بر روی خدمات از چند شرکت تشکیل شده است.باطری و شارژر ها را ایران رهجو عرضه میکند اما این وسایل در فروشگاه های بازرگانی ایران هم وجود دارد.بنده دیروز با ایران رهجو ( تهران ) تماس گرفتم و گفتند به غیر از چند مدل تمامی مدل های موجود در سایت را آماده ی عرضه دارند.شما با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید و سوال بفرمایید.بنده در عجبم که نمایندگی های اصفهان چطور لوازمی را که در تهران به وفور وجود دارد ندارند.بد نیست از نمایندگان بازرگانی ایران هم سوال بفرمایید.از نورنگار هم میتوانید خرید کنید .اجناس این فروشگاه کاملا اصلی و اوریجینال هستند.با هماهنگی این شرکت امکان ارسال اجناس را برای شما دارند.همین طور از نمایندگان افومار و یا پارس الرمس و یا نیکونگرش سوال بفرمایید.این شرکت ها برای اجناس خودشان شارژر ها و باطری های اصلی را ارائه میدهند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    جناب حیرتی :
    در مورد آن 4 باتری تقلبی مطلبی در تاپیک http://www.akkasee.com/forum/showthr...?t=4188&page=3 مطلبی نوشته ام.لطفا مطالعه بفرمایید.
    جناب صميمي! با سلام،
    1- باتريهاي C.F.L تقلبي ممكن است اوايل تا 60 درصد باتريهاي اصل هم كاركرد داشته*باشند، اما مشكل اصلي آنها كه بيشتر هم از اين جهت بر پرهيز از آنها تأكيد مي*شود، نشت مواد حاصل از واكنشهاي شيميايي است كه دير يا زود گريبانگير شما و دوربينتان شده و ممكن است به ايشان! آسيبهاي جدي وارد كند.
    2- فروشگاه پرشيا يادتان نرود و به نظر من از اين شاخه به آن شاخه پريدن هم جز تحميل هزينه*هاي بيمورد (كه ممكن است تا قيمت يك Eos 5D پيش برود!) نتيجه*اي نخواهد داشت.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

سلام
    1. خوب شد گفتید.می خواستم ازشون به عنوان بک آپ استفاده کنم

2.به برادرم میل زدم و همه راهنمایی ها رو کردم.و گفتم از پرشیا (تقاطع خ حافظ و جمهوری) بخره.
    نتیجه رو انسا الله اعلام می کنم.

3.جناب قبادی .به همه نمایندگی های دیگه زنگ زدم ولی هیچ کدوم نداشتند

مرسی
    آرمان صمیمی

صفحه 20 از 213 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... آخرینآخرین